تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: درایور دستگاه کپی sharp

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام .مشکل حل شد؟ اگه آره از چی بود؟
    سلام دوست عزیز خیلی ممنونم که پیگیر مشکل ما هستی. اما مشکلم هنوز حل نشده و هنوز هم نمیدونم مشکل از کجاست....

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام .مشکل حل شد؟ اگه آره از چی بود؟
    سلام محمد جان مشکلم حل شد من درایوری را که
    tasmin عزیز قرار داده بود دانلود کرده بودم و نصب کرده بودم فقط
    ایراد از این بود که
    وقتی روی پرینت کلیک میکردم باید به قسمت پروپرنس میرفتم و از اونجا که عکس دستگاه کپی قرار داشت از روی عکس و یا گزینه هایی که اونجا بود قسمت مورد نظر که کاغذ اونجا بود را انتخاب می کردم تا چاپ کنه چون این دستگاه کپی دارای چند قسمت هست و در هر قسمت کاغذ ها مثلا a4 یا a5 و... را انتخاب میکردم
    به هر حال از زحمات تمام دوستان که منو راهنمایی کردم صمیمانه تشکر می کنم.

3. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوست عزيز سلام منم ي دستگاه مثل مال شمارو دارم هنوزم نتونستم درايورشو برا پرينترش پيدا كنم ويندوز من ايكسپي هستش خواهش ميكنم نرم افزاري كه دوست تون tasmin بهتون داده رو براي منم بفرستيد يا ادرسشو بديد كه منم مشكلم حل بشه ممنونم اين ايميلمه منتظرتونم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزيز سلام منم ي دستگاه مثل مال شمارو دارم هنوزم نتونستم درايورشو برا پرينترش پيدا كنم ويندوز من ايكسپي هستش خواهش ميكنم نرم افزاري كه دوست تون tasmin بهتون داده رو براي منم بفرستيد يا ادرسشو بديد كه منم مشكلم حل بشه ممنونم اين ايميلمه منتظرتونم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    این همون لینکی هست که می خواهی . اگر هم به مشکل خوردی مراحلی که دوستمون تو پست های بالا گذاشته رو برو و اگر بازم مشکلی داشتی بپرس. در ضمن اگه لینک رو نمیتونی ببینی ، باید با یوزر و پسوردت وارد انجمن بشی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام از دوستان کسی میدونه چطوری میشه fax و اسکنر این دستگاه را راه اندازی کرد؟
    آیا راه اندازی فکس و اسکنر این دستگاه نیاز به درایور های جدا مخصوص فکس و اسکنر داره یا همون درایور پرینترش کافیه؟ لطفا اگه نیاز به درایور های دیگه ای داره آدرس بدید تا دانلود کنیم.

7. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آیا راه اندازی فکس و اسکنر این دستگاه نیاز به درایور های جدا مخصوص فکس و اسکنر داره یا همون درایور پرینترش کافیه؟ لطفا اگه نیاز به درایور های دیگه ای داره آدرس بدید تا دانلود کنیم.
    سلام
    پرینتر شما 3کاره است؟ اگه بله که:
    لازم نیست اگه موقع نصب درایور پرینتر یه گزینه ای هست که همشو نصب میکنه اونو زده باشید و در قسمت device manager همرو شناخته باشه مشکلی نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام
    پرینتر شما 3کاره است؟ اگه بله که:
    لازم نیست اگه موقع نصب درایور پرینتر یه گزینه ای هست که همشو نصب میکنه اونو زده باشید و در قسمت device manager همرو شناخته باشه مشکلی نداره
    سه کاره که ... ! دستگاه کپی هست و اون گزینه هایی که شما میگید را نداره چون من فقط درایور پرینترش را از اینترنت دانلود کردم.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

مثل اینکه دیگه کسی به این تاپیک سر نمیزنه...............!

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

ججججججججججججججججججججججججج جججججججججوووووووووووووووو ووووووووووووووووووواااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااابببببببببببب ببببببببببببببببببببب!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •