تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 24 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 238

نام تاپيک: Windows 8 RTM Enterprise_VL_HRM_CENA_X86 نسخه نهایی بالینک مستقیم بهمراه کرک فعال سازی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان بنصبیم این نسخه رو؟
    میخوام رو لپ تاپ نصب کنم ولی سی دی درایورش فقط واسه ویندوز ٧ نسخه ٦٤ نصب میشه!! نسخه رلیز رو هم نصب کردم تا میخواستم برم تو کامپیوتر صفحه آبی میومد!

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2
    نسخه خوبیه فقط فعلا کرک نشده و اکتیو نیست در ضمن دیگه از حالت شیشه ای یا aero تواین ورژن خبری نیست ! نمیدونم رو لپ تاپ شما جواب میده یا نه ولی اگر میخوای دانلود کنی نسخه enterprise رو دانلود کن چون یه نسخه دیگه هم داره که enterprise - n هست که مال اروپاست و فکر کنم اون نسخه زبان فارسی نداره اگر خواستی دانلود کنی پ خ بزن لینک های دانلود ورژنی که زبان فارسی داره رو بفرستم
    Last edited by iMan.xP; 10-08-2012 at 10:36.

2. این کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

نسخه خوبیه فقط فعلا کرک نشده و اکتیو نیست در ضمن دیگه از حالت شیشه ای یا aero تواین ورژن خبری نیست ! نمیدونم رو لپ تاپ شما جواب میده یا نه ولی اگر میخوای دانلود کنی نسخه enterprise رو دانلود کن چون یه نسخه دیگه هم داره که enterprise - n هست که مال اروپاست و فکر کنم اون نسخه زبان فارسی نداره اگر خواستی دانلود کنی پ خ بزن لینک های دانلود ورژنی که زبان فارسی داره رو بفرستم

من نسخه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو از پی سی دانلود تا نصفه دانلود کردم فک کنم همون اولی باشه (نسخه غیر اروپایی) ، نگرانی اصلیمم همون دو تا موردی که گفتم هست (صفحه آبی و عدم نصب درایور) البته واسه دراویر انویدیا یدونه آپدیت مخصوص ویندوز 8 اومده ولی برای بقیه قطعات نتونستم پیدا کنم! این سی دیشم که تا میذارم اجرا نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من نسخه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو از پی سی دانلود تا نصفه دانلود کردم فک کنم همون اولی باشه (نسخه غیر اروپایی) ، نگرانی اصلیمم همون دو تا موردی که گفتم هست (صفحه آبی و عدم نصب درایور) البته واسه دراویر انویدیا یدونه آپدیت مخصوص ویندوز 8 اومده ولی برای بقیه قطعات نتونستم پیدا کنم! این سی دیشم که تا میذارم اجرا نمیشه

تو سی دیش بگرد فایل ست اپش رو پیدا کن بعد از طریق compatibility گزینه ویندوز 7 رو انتخاب کن و اجرا کن شاید نصب بشه

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مشخصات سخت افزاری لازم برای ویندوز 8 چیه؟

آخه کامپیوتر من خیلی قدیمیه. الآن XP روش نصبه و اصلاً کشش اینو نداره که ویستا و 7 روش نصب کنم.

بگید 8 مشخصاتش چیه میخوام سیستم جدید بخرم.

لطفاً سرچ کنید اگه به نتیجه نرسیدید برای سوال خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز
    ۱gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
    1gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
    16GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
    DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

6. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

۱.ببخشید پس چرا آیرو برای من فعال هست ؟اکتیو کردن حتما باید از طریق اینترنت باشه؟

پروفشنال aliscan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض

سلام

این نسخه کامل کامله؟میدیا پلیر هم داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

این نسخه کامل کامله؟میدیا پلیر هم داره؟
    نسخه enterprise کامله و مدیا پلیر داره اما نسخه enterprise -n که مال اروپاست نداره

10. 2 کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم روی لپ تاپ دل dell inspiron n5110 کسی ویندوز 8 نصب کرده؟ درایورها مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟
    خیلی ممنون

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

تو سی دیش بگرد فایل ست اپش رو پیدا کن بعد از طریق compatibility گزینه ویندوز 7 رو انتخاب کن و اجرا کن شاید نصب بشه

اینو به بار زدم بلو اسکرین اومد دیگه نزدم البته شاید تو این نسخه برطرف شده باشه باید یه بار رو نسخه جدید تست کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahoora f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

نرم افزارا و درایورهای ویندوز7 روی ویندوز8 نصب میشه؟مشکلی توی نصب کردن نرم افزارا نداره؟چون نرم افزارای xp با ویستا خیلی مشکل داشت ولی ویستا با سون سازگار بود.حالا میخوام بدونم این نسخه هم مشکلی نداره توی نصب نرم افزار؟چون هنوز هیچ نسخه ویندوز8 نرم افزاری نیومده و بخصوص درایورا که هنوز هیچ نسخه جدیدی ارایه نشده.
    دوستانی که نصب کردن بخصوص روی لیتاب بگن مشکلی داشتن واسه نصب درایور و نرم افزار یانه.
    این کرک 180روزه کامل ویندوز رو اکتیو میکنه دیگه؟یعنی مشکلی برای نصب و اتصال به اینترنت و نرم افزارا نداره دیگه درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •