تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: لپ تاپ تا 3.200.000

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    مملکت تخیلی i.s.l.a.m

پيش فرض

قیمت dv6 T7000 حدودا 2140 بود امروز الان شده 2220 ...
    مملکته داریم ؟
    نه دیگه بفرما آبگوشت ...
    با این پول FHD هم می خوای ...
    واسه FHD باید 300T دیگه خرج کنی ...
    اگر قرار باشه سری گیم برداری حتما Asus چون msi خیلی بیخوده همه چوره هم طراحی هم کیفیت کلا لپ تاپ های سطح پایینی داره خودم به عینه دیدم ک میگم ...
    تازه تو پاساژ ایران طبقه پایین دوستم مغازه داره میگه این فروشگاه msi همیشه خالیه همیشه هم یه دختره توش هست ...
    واقعا کی میری پول بده به msi ...
    یا همین اچ پی رو بخر یا پولتو بریز دور سری گیم بخر ...
    بعدا می فهمی اشتباه کردی ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

منظورتون از سطح پایین بودن چیه؟ cpu vga odd display design ??? کدومو میگی سطح پایینه؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    مملکت تخیلی i.s.l.a.m

پيش فرض

قطعات داخلی مثل پردازنده / گرافیک و ... که ساخت شرکت های دیگه ست و ملاک نیست اما بدنه و طراحی وحشتناک بدی داره ...
    خیلی خیلی بده من خودم چند ساعت باهاش کارکردم تو مغازه دوستم ...
    می خوای گیم بزنی ؟؟
    از من بیشتر می زنی ...
    من همه گیم ها رو لایو می زنم حالن از Single به هم می خوره همه رو با اچ پی زدم رو آخرین تنظیمات ...
    الان مک دارم نمی تونم روش بازی کنم ...
    می خوام سیستم ببندم به زودی ...
    همون اچ پی رو بگیری به نفعته بقیه پولتم یه چیز دیگه بخر ...
    برو حال کن ...
    حتما باید یه آهن پاره زشت بی ریختو بخری تا راضی بشی ؟
    با 650M هر بازی بخوای راحت انجام میدی گفتم از 560M GTX بالاتره ...
    خیلی حرفه از گرافیک سری گیم بالاتره ...
    دیگه خود دانی از من گفتن از تو هم جوگیری ...

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان دیگه نظری در مورد برند MSI مدل GT 683 ندارین. گفته emolovelyboy زیاد منطقی به نظر نمیرسه
    Last edited by dooni; 05-08-2012 at 08:28.

5. این کاربر از dooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    امروز رفتم از یه فروشنده پرسیدم گفت MSI اشغال ترین برند لپ تاپ هست. راست میگه؟ یعنی MSI نخرم؟
    benchmark هارو هم نگاه کردم.تا قیمت 3.500.000 که اکثرا گرافیکشون 570m یا همین حدودهاست رو اکثربازی ها در حالت ultra کم میارن.پس خریدن لپ تاپ گیمینگ به این قیمت به چه دردی میخوره ؟وقتی نمیتونه بازی هارو به خوبی اجرا کنه.
    Last edited by dooni; 06-08-2012 at 11:17.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب چون gpu لپتاپ 30-35 درصد از همنوع دسکتاپ خودش ضعیفتره.طبیعیه که کم بیاره.شما اگه از لپتاپهای سری گیم نگیری و از این جدیدها بگیری با گرافیک 650 یا 660 همون کارایی سری گیم رو داره.650 یه مقدار جزیی حتی از 560 هم قویتره.با اینکه Gpu گیم نیست و 660 فکر کنم یه کم از 570 قویتر باشه(بنچمارکها رو ببین)660 رو لنوو y580 هست با قیمت کمتر از 3 تومن.حیفت نمیاد 3.5 بدی به msi!نمی گم بده.ولی حد اقل ایسوس بگیر.درکل به نظرم الان دیگه منطقی نیست سری گیم اونم با گرافیک 560 یا 570 بگیری وقتی 650 ,660 هستند با قیمت خیلی کمتر

8. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    امروز رفتم از یه فروشنده پرسیدم گفت MSI اشغال ترین برند لپ تاپ هست. راست میگه؟ یعنی MSI نخرم؟
    benchmark هارو هم نگاه کردم.تا قیمت 3.500.000 که اکثرا گرافیکشون 570m یا همین حدودهاست رو اکثربازی ها در حالت ultra کم میارن.پس خریدن لپ تاپ گیمینگ به این قیمت به چه دردی میخوره ؟وقتی نمیتونه بازی هارو به خوبی اجرا کنه.
    دوست عزیز فروشنده ای که با شما حرف زده یا اطلاع ندااشته یا فقط به فکر جیب خودش بوده. حالا به حرفهای من خوب گوش کن
    msi در ساخت لپتاپهاش ضعیف عمل کرده نه کیفیت داره و نه زیبایی ولی در سری GT از MSI این قضیه کاملا فرق میکنه این سری کیفیت بی نظیری داره و تمام امکانات موجود روی لپتاپ ها رو تماما داره
    بدنش فلزی است و با کیفیت و همچنین کولینگ خیلی خوبی داره. درضمن باید بگم که گرافیک 570 از 660 قویتره بیشتر از 10 درصد.
    اگه پول خرید این مدل رو داری واقعا لپتاپ خوبی است.

10. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز فروشنده ای که با شما حرف زده یا اطلاع ندااشته یا فقط به فکر جیب خودش بوده. حالا به حرفهای من خوب گوش کن
    msi در ساخت لپتاپهاش ضعیف عمل کرده نه کیفیت داره و نه زیبایی ولی در سری GT از MSI این قضیه کاملا فرق میکنه این سری کیفیت بی نظیری داره و تمام امکانات موجود روی لپتاپ ها رو تماما داره
    بدنش فلزی است و با کیفیت و همچنین کولینگ خیلی خوبی داره. درضمن باید بگم که گرافیک 570 از 660 قویتره بیشتر از 10 درصد.
    اگه پول خرید این مدل رو داری واقعا لپتاپ خوبی است.
    قصدشو داشتم ولی دوستان منو منصرف کردن. همه میگن عاقلانه نیست 3.5 پول لپ تاپ گیمینگ بدم درحالی که لپ تاپ های غیر گمینگ با قیمتی پایین تر گرافیکی برابر و کمی بهتر از مدل های گیمینگ دارن.فقط به نظر من تنها اشکال GT 683 بدنه تمام پلاستیکی هست که زیاد برام مهم نیست. و اینکه با توجه به بنچمارک های نوت بوک چک تو بعضی بازی ها رو تنظیمات ultra کم میاره. شما خودت بودی این مدل رو با این قیمت میخریدی؟

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اگه صرفا مسئله گيم هست و آنچنان حساسيت به صفحه نمايش نداريد 2 تومن بده Y580 بگيرهم كيفيت قابل قبولي داره هم گرافيك بالاولي خوب كيفيت به پاي گيمينگ ها نميرسهخريد لپ تاپ گيمينگ با گرافيك ضعيف تر از 660 كار اشتباهيهخريد بالاترشم براي كسي كه اصلا نيازي به موبايليتي دستگاه نداره كار اشتباهيهبستن يه كيس به صرفه تر خواهد بود

13. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

قصدشو داشتم ولی دوستان منو منصرف کردن. همه میگن عاقلانه نیست 3.5 پول لپ تاپ گیمینگ بدم درحالی که لپ تاپ های غیر گمینگ با قیمتی پایین تر گرافیکی برابر و کمی بهتر از مدل های گیمینگ دارن.فقط به نظر من تنها اشکال GT 683 بدنه تمام پلاستیکی هست که زیاد برام مهم نیست. و اینکه با توجه به بنچمارک های نوت بوک چک تو بعضی بازی ها رو تنظیمات ultra کم میاره. شما خودت بودی این مدل رو با این قیمت میخریدی؟
    بدنش فلزی است نه پلاستیکی.
    128 گیگ ssd داره. که قیمتش حدود 500 تومنه.
    کولینگش در حد تیم ملی
    صفحه اش fhd
    و اینکه با توجه به بنچمارک های نوت بوک چک تو بعضی بازی ها رو تنظیمات ultra کم میاره
    حتی اخرین گرافیک لپتاپها هم توی بعضی بازی ها روی ultra کم میاره
    مثلا همین gtx 680m توی بازی مترو در حالت ultra کم میاره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (2010)

ultra:
    24 24.2 ~ 24 fps Compare

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •