تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: بالاخره کدوم گیرنده ی دیجیتال را بخرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض بالاخره کدوم گیرنده ی دیجیتال را بخرم؟

سلام دوستان من میخوام یک گیرنده ی دیجیتال برای تلویزیون بخرم ولی واقعا دیگه بین این همه مدل و نظرات نمیدونم چی بخرم . من یک گیرنده ی دیجیتال لپتاپی دارم که x-vision هست و راضی هستم کیفیت خوبی داره و توی اصفهان تمامی شبکه های دیجیتال و رادیویی را میگیره و خوب هست میخواستم برم یک ستاپ باکس x-vision برای تلویزیون هم بگیرم ولی توی نت که میچرخیدم همه میگن آشغال هست و ... با ولی دوستم مارشال داشت میگفت آشغاله همون x-vision بهتره مارشال اذیت میکنه . دیگه نمیدونم چکار کنم چی خوبه که کار کنه واذیت نکنه ؟

چرا x-vision میگن خوب نیست ؟ من خودم نظرم روی همین مارکه ولی ...

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید ...

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

هر چی میخری بخر فقط X.VISION نخر !!! چون من ستاپ باکسش رو تجربه کردم تو یه تایپیک هم نوشتم چه اذیت هایی می کنه !!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

هر چی میخری بخر فقط X.VISION نخر !!! چون من ستاپ باکسش رو تجربه کردم تو یه تایپیک هم نوشتم چه اذیت هایی می کنه !!!!
    یکی از فامیل ها توی کار وسایل برقی و ... هست و از این چیز ها میفروشن گفت این جدیدها اصلی نیست اصلش 120 تومن هست اینا 80 - 90 هست گفت اصلش گیر بیاد عالی هست خودشون تا 1 ماه پیش اصلش را داشتن ولی الان توی بازار نیست و خیلی کم گیر میاد ولی این تقلبی ها تا دلت بخواد هست . فکر کنم دستگاه شما هم تقلبی بوده ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برادرم یه ایکس ویژن داشت مشکلات زیادی داشت به 4 ماهم نرسید خراب شد برد نمایندگی یه اکبندشو جاش گرفت (خدمات تعویضش خوبه) بازم خیلی راضی نیست خودمم یه بلوسنس 14+ دارم ازش راضیم تیونر خیلی قوی داره منوی خیلی خوبی داره اکثر فرمتها رو هم ساپورت میکنه فقط وقتی hd پخش میکنم صدا وتصویر ناهماهنگ میشه معمولا یکم داغ میاد(این مشکل همه گیرنده های دیجیتاله) واینکه خدمات پس از فروش تو شهر من(مشهد) نداره

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یکی از فامیل ها توی کار وسایل برقی و ... هست و از این چیز ها میفروشن گفت این جدیدها اصلی نیست اصلش 120 تومن هست اینا 80 - 90 هست گفت اصلش گیر بیاد عالی هست خودشون تا 1 ماه پیش اصلش را داشتن ولی الان توی بازار نیست و خیلی کم گیر میاد ولی این تقلبی ها تا دلت بخواد هست . فکر کنم دستگاه شما هم تقلبی بوده ...
    با این حساب مادیران جنس تقلبی میفروشه و گارنتی میکنه .......

داره خودمونی میشه mrtrevenge's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام یک گیرنده ی دیجیتال برای تلویزیون بخرم ولی واقعا دیگه بین این همه مدل و نظرات نمیدونم چی بخرم . من یک گیرنده ی دیجیتال لپتاپی دارم که x-vision هست و راضی هستم کیفیت خوبی داره و توی اصفهان تمامی شبکه های دیجیتال و رادیویی را میگیره و خوب هست میخواستم برم یک ستاپ باکس x-vision برای تلویزیون هم بگیرم ولی توی نت که میچرخیدم همه میگن آشغال هست و ... با ولی دوستم مارشال داشت میگفت آشغاله همون x-vision بهتره مارشال اذیت میکنه . دیگه نمیدونم چکار کنم چی خوبه که کار کنه واذیت نکنه ؟

چرا x-vision میگن خوب نیست ؟ من خودم نظرم روی همین مارکه ولی ...

سلام من خودم یه مدت پیش marshal خریدم 62 تومن الان گران تر شده مزایا و معایبش برات می نویسم

معایب:
    1-کندی در عوض کردن شبکه ها
    2-کنترل کوچک و کار نکردن در زاویه های بیش از 45 درجه
    مزایا:
    1-بروز کردن شبکه ها به طور خوردکار (نمی خواد دوباره از اول راش بندازی)
    2-قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر setup box
    3-داشتن کابل hdmi اصل
    4-مقاومت زیاد (یه بار از پله ها از دستم افتاد به نظرم هرچی دیگه بود خرد می شد اما اینطور نشد شاید بگی مگه میخوام جابجاش کنم اما من کاری جوری که زیاد جابجاش می کنم)
    دیگه اگه چیزی بهتر میخوای باید بالای 120 تومن پول بدی امیدورام که مفید بوده باشه!

در آغاز فعالیت venus157's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بهترین گیرنده دیجیتال فقط :

گیرنده دیجیتال ESTER T15

توضیحاتش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت venus157's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

نمایشگاه مجازی انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون و رایانه

انواع گیرنده با انواع قیمت ها

گارانتی یکساله برای تک تک محصولات ( گارانتی تعویض یکساله)

آدرس سایت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه kalami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    بچه محل امام رضا

پيش فرض

من 1ساله که مارشال گرفتم و استفاده میکنم.24ساعت روشه.هیچ مشکلی نداشته تا الان
    مدل me-888
    یکی دیگه از دوستامم دنای داره یه سالی هست ولی خب یکم تو گیرندگی ضعیف تره وباید آنتنت قوی تر باشه.مشکل دیگه ای نداشته تا الان.مدل327

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •