تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 21 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 205

نام تاپيک: میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هر كي مياد شهر خودش رو تبليغ ميكنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان جز مردم خون گرم عزيزه جنوب كسه ديگه اي نميتونه هواي خوزستان رو تحمل كنه.

-----
    محلات هم خوبه اما براي كسي كه از تهران مي خواد مهاجرت كنه شهر هاي اطرافش بهتره

2. 5 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

جدا از بحث تبريز تهران كه شكل گرفته شهرهايي كه دوستان پيشنهاد ميدن رو يه نگاه گذرا بندزيم :
    محلات ، كردستان ، تبريز ، اردبيل ، خوانسار ، شهرهاي شمالي ، تهران

فاكتورهاي هر فرد براي زندگي كردن متفاوت هست ، اما براي من : امنيت ، امكانات شهري (امكانات پزشكي ، تفريحي و ....) ، شغل ، قيمت اجناس ، اب و هوا ، نوع فرهنگ مردم ، آرامش و ... مهم هست

امنيت : اگه بخوايم امنيت شهري رو بررسي كنيم چند ديدگاه ميشه بررسي كرد ديدگاه اماري كه به جرايم گزارش شده بر ميگرده ( كه من خودم معتقدم به دليل اينكه توي خيلي از شهرستانها گزارشات درست نيست اين مورد غلط هست) ديدگاه تجربي (كه نميشه تو همه شهرها تجربه فردي داشت ) اما من خودم امنيت رو در اكثر محله هاي شهر تهران بالا ميدونم (چون شهر تهران بزرگ هست ميشه به چندين قسمت تقسيمش كرد) و البته بر اساس شنيده ها و تجربيات ادم هايي كه ساكن تبريز بودن ميدونم تو تبريز هم امنيت بالايي حاكم هست .... كردستان هم كه مشخص هست به دليل درگيريهاي قوميتي كه داره و نوع رفتارهايي كه اونجا حاكم هست از نظر من در رده پايين امنيتي هست

امكانات شهري - پزشكي : بديهي هست كه تهران با اختلاف بسيار بالايي رنك اول هست و پس از اون تبريز و شهرهاي بزرگ شمال كشور .... اصولا در شهرستان هاي كوچك اگر مشكل حادي براي شما يش بياد اين خداست كه بايد به دادتون برسه و اين مساله شايد كم براي ادم اتفاق بيافته اما چون جنبه حياتي داره فاكتور مهمي تلقي ميشه

امكانات شهري -تفريحي : در اين زمينه البته با تعريف هاي محتلفي ك از تفريح ميشه بازهم تهران و پس از اون تبريز و شهرهاي شمالي قرار ميگيرن ... مراكز تفريحي رستوران ها پارك ها سينما ها ، خيابان هاي پر زرق و برق ، مراكز خريد و ...

شغل - اين خيلي نسبي هست و نرخ بيكاري تو شهرها به صورت اماري هست اما براي هر فردي بسته به كارش تو يه شهري كار بهتر هست من خودم در اين زمينه تبريز اردبيل تهران و شهرهاي شمالي رو در رده بالايي ميدونم

قيمت اجناس : خوب اين تقريبا مشخص هست قيمت مسكن در تهران سرسام اور هست و تهران شهر گراني هست و هرچه شهر كوچكتر عموما ارزانتر در اينجا شهرهاي شمالي اندكي متفاوت ميشوند به دليل مسافرت هاي زياد

آب و هوا : اين هم بسيار سليقه اي هست ... شمال كشور شرجي ... اردبيل و تبريز سرد ، كردستان و محلات به نظر من عالي

نوع فرهنگ مردم : واضح هست براي ادم سخت هست در جايي كه زبان مردم متفاوت با زمان خودش هست زندگي كنه به خاطر همين براي كسي كه زبان آذري را بلد نيست شهر هاي تبريز و اردبيل سخت هست و بالعكس ... نوع فرهنگ ها هم متفاوت هست مردم تبريز اداب و فرهنگ خاص خودشون رو دارن ... يا برخي شهرها مثل .... و و.... از قديم مردمشون با هم مشكل داشتن يا دو قوميت ... و .... با هم مشكلات شديدي داشتن كه اصلا با هم سازگار نبودن و تا الان هم با هم دعوا دارن ... يا مثلا شهر هاي كوچك مردم با هم صميمي هستند و ممكن هست اين زياد بودن صميميت براي فردي كه از شهر بزرگ به اونجا ميره دچار دردسر بشه من خودم در اين زمينه تهران و س از اون شهرهاي شمالي رو ترجيح ميدم

آرامش : ارامش مجموعه اي از چيزهاست كه خيلي از مسائل بالا هم توش دخيل هست مثلا تو تهران ترافيك رو اعصابه !!! گشت ... رو اعصابه .... بوق زدن ها رو اعصابه ... قيمت هاي بالا رو اعصابه .... كاغذ بازي ها رو اعصابه .... دود و الودگي رو اعصابه ... متكدي ها رو اعصابن .... عوضش خيال ادم راحته كه اگه تصادف كنه بيمارستان هست ... اگه اعصابش خورد بشه سونا و ماساژ هست و .... شمال كشور ، كردستان و محلات هم كلا ارامش زا هستن خيلي به جز مورد امنيتيشون

در كل شهر مطلوب هر فردي ميتونه خيلي متفاوت از يك فرد ديگه باشه من شهر مطلوبم تهران يا شهرهاي شمالي هست

راستي يزد هم شهر خوبي هست به جز اب و هواش :دي

4. 11 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

هر كي مياد شهر خودش رو تبليغ ميكنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان جز مردم خون گرم عزيزه جنوب كسه ديگه اي نميتونه هواي خوزستان رو تحمل كنه.

-----
    محلات هم خوبه اما براي كسي كه از تهران مي خواد مهاجرت كنه شهر هاي اطرافش بهتره
    چی کار کنیم دوست عزیز دیدم هر کی داره تبلیغ میکنه منم غیرتی شدم،من گرماشم دوست دارم
    Last edited by aftab_azad20; 08-08-2012 at 03:37.

6. 3 کاربر از aftab_azad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه T_rex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

خوزستان و با هیچ جایی عوض نمی کنم
    بنظرم داری شوخی میکنی من خودم خوزستانم ( آبادان ) اینجا دیگه جایی برا زندگی کردن نیست دارم مقدمات رفتن از خوزستان رو فراهم میکنم مقصدمم احتمالا کرج یا تهران باشه البته شمال رو هم دوست دارم
    به هیچ کسی هم پیشنهاد نمیکنم از شهرهای بزرگ بیان خوزستان چون واقعا غیر قابل تحمل شده زندگی اینجا

8. 2 کاربر از T_rex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

كردستان هم كه مشخص هست به دليل درگيريهاي قوميتي كه داره و نوع رفتارهايي كه اونجا حاكم هست از نظر من در رده پايين امنيتي هست
    سلام....
    فکر میکنم تصورتون اشتباه هستش!! و در حقیقت فکر میکنم شما دارین درگیری های مرزی با پژاک رو جزو شهر داخل میکنین!!!
    داخل شهرهای منطقه‌ی کردستان(سنندج کرمانشاه و ایلام!) واقعا امن هستش و مطمئنن امنیتش بهتر از تهران هستش....

امكانات شهري - پزشكي : بديهي هست كه تهران با اختلاف بسيار بالايي رنك اول هست و پس از اون تبريز و شهرهاي بزرگ شمال كشور .... اصولا در شهرستان هاي كوچك اگر مشكل حادي براي شما يش بياد اين خداست كه بايد به دادتون برسه و اين مساله شايد كم براي ادم اتفاق بيافته اما چون جنبه حياتي داره فاكتور مهمي تلقي ميشه
    ایلام حدود 5 بیمارستان و سنندج رو نمیدونم!!! با این وجود، مشکلات پزشکی کرد ها تو خود منطقه‌ی کردستان و نهایتا تو کرمانشاه حل میشه که از هر دو شهر سنندج و ایلام، 1.5 ساعت فاصله داره و مسیر خوبی هم بهش منتهی میشه!!

امكانات شهري -تفريحي : در اين زمينه البته با تعريف هاي محتلفي ك از تفريح ميشه بازهم تهران و پس از اون تبريز و شهرهاي شمالي قرار ميگيرن ... مراكز تفريحي رستوران ها پارك ها سينما ها ، خيابان هاي پر زرق و برق ، مراكز خريد و ...
    همون تهرانی ها خیلی هاشون میان 10-12 روز عید رو تو قسمت هایی از کردستان مثل دیوان‌دره تفریح میکنن!! تازه اونجا فقط یه قسمتشه!! کلان شهر کرمانشاه کلی امکانات تفریحی و سیاحتی خفن داره از جمله غار قوری قلعه و کوهستان های اطرافش که طبیعت بسیار زیبا و بکری میباشه... ولی در خصوص رستوران و اینا قبول دارم!

شغل - اين خيلي نسبي هست و نرخ بيكاري تو شهرها به صورت اماري هست اما براي هر فردي بسته به كارش تو يه شهري كار بهتر هست من خودم در اين زمينه تبريز اردبيل تهران و شهرهاي شمالي رو در رده بالايي ميدونم
    اوضاع چندان مناسب نیست تو کردستان، دلیلش هم اینه که کسی نمیاد ایده‌ی جدید بزنه!

قيمت اجناس : خوب اين تقريبا مشخص هست قيمت مسكن در تهران سرسام اور هست و تهران شهر گراني هست و هرچه شهر كوچكتر عموما ارزانتر در اينجا شهرهاي شمالي اندكي متفاوت ميشوند به دليل مسافرت هاي زياد
    در ایلام، شهر مهران به فاصله‌ی 1.5 ساعت، در کرمانشاه نوسود، نودشه و پاوه به فاصله‌ي 4 ساعت و در کردستان بهتره لیست نکنیم!!!!!! شهرهای ازاد هستن....یعنی تلفیزیونی که تو بازار میخری 2300، اینجاها میخری 1500!!! کلا همه چی ارزونه.... جمعیت بسیار زیادی از شهرهای مختلف میان به سنندج، پاوه، بانه، نودشه،روانسر حتی!!!، و مریوان برای تفریح و خرید های زیاد و کلی!!!!....

آب و هوا : اين هم بسيار سليقه اي هست ... شمال كشور شرجي ... اردبيل و تبريز سرد ، كردستان و محلات به نظر من عالي
    اب و هوای منطقه‌ی کردستان، خاکی هست، مگر اینکه خلافش ثابت بشه!!

نوع فرهنگ مردم : واضح هست براي ادم سخت هست در جايي كه زبان مردم متفاوت با زمان خودش هست زندگي كنه به خاطر همين براي كسي كه زبان آذري را بلد نيست شهر هاي تبريز و اردبيل سخت هست و بالعكس ... نوع فرهنگ ها هم متفاوت هست مردم تبريز اداب و فرهنگ خاص خودشون رو دارن ... يا برخي شهرها مثل .... و و.... از قديم مردمشون با هم مشكل داشتن يا دو قوميت ... و .... با هم مشكلات شديدي داشتن كه اصلا با هم سازگار نبودن و تا الان هم با هم دعوا دارن ... يا مثلا شهر هاي كوچك مردم با هم صميمي هستند و ممكن هست اين زياد بودن صميميت براي فردي كه از شهر بزرگ به اونجا ميره دچار دردسر بشه من خودم در اين زمينه تهران و س از اون شهرهاي شمالي رو ترجيح ميدم
    وای وای وای!!! تو کردستان محله داریم که توش سرت رو ببرن یکی نمیاد بگه فلانی زنده‌ای یا مرده!! محله داریم مردمش تا سعت 1.5-2 شب تو کوچه با هم حرف میزنن!!! اصا یه وضعی!!!
    ولی فرهنگ مراسمات و جشن ها و کلا شاد بودن مردم کردستان، معمولا برای هموطن های گرامی زیادی جالب بوده... ضمن اینکه کردها هر جایی برن و بیشتر از 5-6 نفر باشن حتمی باید یه دست برقصن، مگر اینکه یه نفر خدانشناس حمید حمیدی بذاره و ملت رو ببره تو فاز!!!

در كل شهر مطلوب هر فردي ميتونه خيلي متفاوت از يك فرد ديگه باشه من شهر مطلوبم تهران يا شهرهاي شمالي هست
    شهر مورد علاقه‌ی من، سنندج هستش... دقیقا وسط طبیعت بکر کردستان می‌افته و همه‌ی اطرافش زیبایی هان.... هرچند کمی کامیاران هم میتونه مخ ادم رو مختل بکنه!!! با این وجود، من هم بیشتر دوست دارم توی یه کلان شهر بسیار بزرگ مثل تهران زندگی کنم تا توی کلان شهری مثل کرمانشاه یا شهرهایی مثل سنندج....

10. 5 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

ببخشید فکر نمیکنید خیلی تهران رو بردین تو عرش؟
    دوستانی که میگن کردستان فلان مشکل رو داره تبریز فلان مشکلات از تهران هم بگین بد نیستا!!!
    الان یکی از دوستان شهرستانی بلند میشه میاد تهران فکر میکنه بهشته: دی به نظرتون میتونه تحمل کنه؟؟
    من خودم تهران زندگی میکنم لازمه بگم اینجا مثل جنگل ـه باید بخوری تا خورده نشی!!! از 5 باری که سوار مترو میشم یه بارش حتما شاهد دعوا هستم !! سر یه تنه زدن یا صندلی! خودمم یه بار دعوام شده! یا مثلا بازار های بزرگی مثل علائدین الان دزد بازاره!! یا بازار ولی عصر کامپیوتر ، پاساژ ایران همه یجوری میخوان سرت کلاه بزارن اکثر جاها اینطوریه !! و ...
    دوست عزیزی که میخوای بری یه شهر دیگه اول از همه این شهر هاییی که دوستان گفتن رو از نظر امکانات بررسی کن بعد اخلاق مردم! اینکه چطور باهات برخورد بشه تا حدودی زیادی به خودت بستگی داره -

12. 10 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام....
    فکر میکنم تصورتون اشتباه هستش!! و در حقیقت فکر میکنم شما دارین درگیری های مرزی با پژاک رو جزو شهر داخل میکنین!!!
    داخل شهرهای منطقه‌ی کردستان(سنندج کرمانشاه و ایلام!) واقعا امن هستش و مطمئنن امنیتش بهتر از تهران هستش....
    بحث درگيريهاي مرزي كه يك بحث هست ... بحث دعواهاي بين محله ها ، ادم ها و بين قوم ها هم هست كلا به دليل نوع اخلاق و ... برخي از قوم ها درگيريهاي اون منطقه بالاس

ایلام حدود 5 بیمارستان و سنندج رو نمیدونم!!! با این وجود، مشکلات پزشکی کرد ها تو خود منطقه‌ی کردستان و نهایتا تو کرمانشاه حل میشه که از هر دو شهر سنندج و ایلام، 1.5 ساعت فاصله داره و مسیر خوبی هم بهش منتهی میشه!!
    5 بيمارستان كه مطمئنم امكانات تخصصي ضعيفي دارند (اتفاقا از 2 بيمارستان ايلام بازديد كردم به شخصه) رو تنها با يك منطقه شهرك غرب تهران مقايسه كنيد كه حداقل 8-9 بيمارستان بسيار مجهز و كلي درمانگاه (مجهز تر از بيمارستانهاي شهرستان ها) و انواع و اقسام پزشك ها هست اين كه مردم يك منطقه مشكلاتشون رو با امكانات محدود اونجا بر طرف ميكنن دليل بر كافي بودن امكانات نيست و اين ضعف در شهرهاي ايلام و سسندج و شهرستان هاي كوچكتر اون مناطق و البته اكثر شهرستانها ديده ميشه

همون تهرانی ها خیلی هاشون میان 10-12 روز عید رو تو قسمت هایی از کردستان مثل دیوان‌دره تفریح میکنن!! تازه اونجا فقط یه قسمتشه!! کلان شهر کرمانشاه کلی امکانات تفریحی و سیاحتی خفن داره از جمله غار قوری قلعه و کوهستان های اطرافش که طبیعت بسیار زیبا و بکری میباشه... ولی در خصوص رستوران و اینا قبول دارم!
    بحث نقاط گردشگري چيز جدايي هست .. خيلي ها هر جمعه ميرن كوه يا خيلي ها ميرن كوير و لذت هم ميبرن اما ايا از نظر امكانات تفريحي كوير خوب هست ؟ الان بحث امكانات هست ، پاساژ هاي خريد شهر بازي ، سينما ، سالن هاي ورزشي و...

اوضاع چندان مناسب نیست تو کردستان، دلیلش هم اینه که کسی نمیاد ایده‌ی جدید بزنه!
    خب خدارو شكر اين مورد قبول كرديد

در ایلام، شهر مهران به فاصله‌ی 1.5 ساعت، در کرمانشاه نوسود، نودشه و پاوه به فاصله‌ي 4 ساعت و در کردستان بهتره لیست نکنیم!!!!!! شهرهای ازاد هستن....یعنی تلفیزیونی که تو بازار میخری 2300، اینجاها میخری 1500!!! کلا همه چی ارزونه.... جمعیت بسیار زیادی از شهرهای مختلف میان به سنندج، پاوه، بانه، نودشه،روانسر حتی!!!، و مریوان برای تفریح و خرید های زیاد و کلی!!!!....
    دقيقا منم همينو گفتم هزينه هاي زندگي تو تهران و شهرهاي بزرگ سرسام اور هست

اب و هوای منطقه‌ی کردستان، خاکی هست، مگر اینکه خلافش ثابت بشه!!
    من جاهايي كه رفتم (بيشتر روستاها يا مناطق بكر ) اب و هواش عالي بود و گرد و خاك نديدم اما خب من مدت محدود در مكان هاي محدودي بودم

وای وای وای!!! تو کردستان محله داریم که توش سرت رو ببرن یکی نمیاد بگه فلانی زنده‌ای یا مرده!! محله داریم مردمش تا سعت 1.5-2 شب تو کوچه با هم حرف میزنن!!! اصا یه وضعی!!!
    ولی فرهنگ مراسمات و جشن ها و کلا شاد بودن مردم کردستان، معمولا برای هموطن های گرامی زیادی جالب بوده... ضمن اینکه کردها هر جایی برن و بیشتر از 5-6 نفر باشن حتمی باید یه دست برقصن، مگر اینکه یه نفر خدانشناس حمید حمیدی بذاره و ملت رو ببره تو فاز!!!
    اين شاد بودنه خوبه اگه به سمت دعوا و ... نره

شهر مورد علاقه‌ی من، سنندج هستش... دقیقا وسط طبیعت بکر کردستان می‌افته و همه‌ی اطرافش زیبایی هان.... هرچند کمی کامیاران هم میتونه مخ ادم رو مختل بکنه!!! با این وجود، من هم بیشتر دوست دارم توی یه کلان شهر بسیار بزرگ مثل تهران زندگی کنم تا توی کلان شهری مثل کرمانشاه یا شهرهایی مثل سنندج....
    البته كرمانشاه كلان شهر حساب نميشه

پي نوشت : اينجا بر اساس تعصبات حرف نمي زنيم و دعوايي نداريم كه كدام شهر بهتر هست ... چه تبريز چه سسندج چه اهواز چه تهران .... اين كه كدام يك بهتر هست براي من مايه افتخار نيست پس به جاي دعوا بر سر اينكه تبريز اينط.ريه اونجا اينطوريه فقط حرف درست خودمون رو بزنيم و دلايل خودمون رو بياريم و در صدد قانع كردن يا قبولوندن چيزي به ديگري نباشيم كه اينجا بخث خيلي سليقه اي هست و معيار ها مختلف

14. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ببخشید فکر نمیکنید خیلی تهران رو بردین تو عرش؟
    دوستانی که میگن کردستان فلان مشکل رو داره تبریز فلان مشکلات از تهران هم بگین بد نیستا!!!
    الان یکی از دوستان شهرستانی بلند میشه میاد تهران فکر میکنه بهشته: دی به نظرتون میتونه تحمل کنه؟؟
    من خودم تهران زندگی میکنم لازمه بگم اینجا مثل جنگل ـه باید بخوری تا خورده نشی!!! از 5 باری که سوار مترو میشم یه بارش حتما شاهد دعوا هستم !! سر یه تنه زدن یا صندلی! خودمم یه بار دعوام شده! یا مثلا بازار های بزرگی مثل علائدین الان دزد بازاره!! یا بازار ولی عصر کامپیوتر ، پاساژ ایران همه یجوری میخوان سرت کلاه بزارن اکثر جاها اینطوریه !! و ...
    دوست عزیزی که میخوای بری یه شهر دیگه اول از همه این شهر هاییی که دوستان گفتن رو از نظر امکانات بررسی کن بعد اخلاق مردم! اینکه چطور باهات برخورد بشه تا حدودی زیادی به خودت بستگی داره -
    كي تهران رو تو عرش برده ... همه جا مشكلات خودش رو داره به جز چيزهايي كه شما گفتيد (كه البته كلاهبرداري همه جاي ايران هست) ترافيك (دوستان شهرستاني بيايد يه روز تهران از اينورش بريد اونورش 2 ساعت تو ترافيك باشيد بعد شهرتون رو مي پرستيد) مردم عصبي ، الودگي شديد هوا و الودگي هاي صوتي و محيطي ، گراني (اارتمان 55 متري رو وقتي ماهي 600-700 تومن اجاره براش دادي تازه تو محله معمولي متوجه ميشيد) از مشكلات تهران هست كه برخي ادمها ترجيهشون تهران هست و برخي جاي ديگه بر اساس معيارهاشون

16. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

پي نوشت : اينجا بر اساس تعصبات حرف نمي زنيم و دعوايي نداريم كه كدام شهر بهتر هست ... چه تبريز چه سسندج چه اهواز چه تهران .... اين كه كدام يك بهتر هست براي من مايه افتخار نيست پس به جاي دعوا بر سر اينكه تبريز اينط.ريه اونجا اينطوريه فقط حرف درست خودمون رو بزنيم و دلايل خودمون رو بياريم و در صدد قانع كردن يا قبولوندن چيزي به ديگري نباشيم كه اينجا بخث خيلي سليقه اي هست و معيار ها مختلف
    خیر..... به طور قطع من نمیام کل منطقه‌ی کردستان رو با تهران مقایسه بکنم.... فقط حس کردم که شما یه جوری منطقه‌ی کردستان رو در حدی که ما زا افغانستان ایده داریم پایین اوردین!!! وگرنه مشخصا ما از هر لحاظ از تهران و سایر شهرها عقب هستیم و اگر توجه کرده باشید، من تو صفحه‌ي اول که پیشنهاد دادم، از کردستان اسمی نیاوردم و تبریز رو صحبت کردم!!!!....

البته كرمانشاه كلان شهر حساب نميشه
    چرا دیگه!! کلان شهره و موقع ورود، تابلو زده به کلان شهر خوش اومدین!! تو ویکی پدیا هم زده که کلان شهره!! حالا درسته که جزو کوچیک ترین کلان شهر هاست، ولی به عنوان بزرگترین شهر کرد زبان مورد احترامه ما کرد هاست!!....

بحث درگيريهاي مرزي كه يك بحث هست ... بحث دعواهاي بين محله ها ، ادم ها و بين قوم ها هم هست كلا به دليل نوع اخلاق و ... برخي از قوم ها درگيريهاي اون منطقه بالاس
    این رو نشنیدم..... باید پیگیری بکنم ببینم ماجراش چی هست...

18. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خیر..... به طور قطع من نمیام کل منطقه‌ی کردستان رو با تهران مقایسه بکنم.... فقط حس کردم که شما یه جوری منطقه‌ی کردستان رو در حدی که ما زا افغانستان ایده داریم پایین اوردین!!! وگرنه مشخصا ما از هر لحاظ از تهران و سایر شهرها عقب هستیم و اگر توجه کرده باشید، من تو صفحه‌ي اول که پیشنهاد دادم، از کردستان اسمی نیاوردم و تبریز رو صحبت کردم!!!!....

چرا دیگه!! کلان شهره و موقع ورود، تابلو زده به کلان شهر خوش اومدین!! تو ویکی پدیا هم زده که کلان شهره!! حالا درسته که جزو کوچیک ترین کلان شهر هاست، ولی به عنوان بزرگترین شهر کرد زبان مورد احترامه ما کرد هاست!!....

این رو نشنیدم..... باید پیگیری بکنم ببینم ماجراش چی هست...
    اول اينكه من اصلا قصدم پايين بردن يا بالا بردن شهري نيست ... بالا بردن شهر تهران يا پايين بردن شهر هاي ديگه چيزي نصيب من نمي كنه كه بخوام همچين كاري بكنم
    در مورد كلان شهر يه سرچ كنيد تعريف كلان شهر رو ببينيد چي هست شايد من اشتباه ميكنم وگرنه با زدن هر تابلويي كه حقيقت اون اعلان نميشه ! تورم واقعا چيزي هست كه اعلام مي كنن ؟ هر چي گفته ميشه نبايد قبول كرد :دي

و اينكه تك تك شهر ها ، تك تك اقوام و انسانها مورد احترام هستند نه تنها كرمانشاه ...

در مورد مساله اخر هم بهتره بيشتر صحبت نكنيم

20. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •