تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 21 اولاول ... 111718192021
نمايش نتايج 201 به 205 از 205

نام تاپيک: میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

این تجربیات من از مسافرت رفتن مجردی بوده که سعی داشتم بفهم تو شهر های دیگه اوضاع چگونه هست؟اگر اشتباه می کنم نظر و برداشت شخصی هست
    اصفهان: من چون مشهدی هستم به غذا خیلی اهمیت میدم ولی تو اصفهان هر چی گشتم یک دونه رستوران بیشتر نبود که غذاهاشم جالب نبود. البته مرغ سوخاری و پیتزا فروشی بود ولی غذا خوری نداشت.اینطور که من فهمیدم مردم اصفهان بیشتر ترجیح میدن داخل خونه غذا بخورند.اوضاع کار خوبه ولی فقط افراد بومی استخدام می شوند و غیر بومی در کار نیست.قیمت خونه ها و اجاره ها خوبه.خیابون خیلی تمیز هست ولی خیابان هاش دو لاین بیشتر نیست. اتوبوس هاش خیلی شلوغه ولی تاکسی کرایه اش کمه(2 سال پیش نرخ پایه مشهد 150تا 200 بود اونجا 75 یا 100 تومان).مکان های دیدنی زیادی داره.از بالای اتشگاه که نگاه می کردم دیدم شهر نسبتا متوسطی هست و بزرگ نیست.دعوا هایی که من دیدم بیشتر در حد لفظی بود(یک مقدار جالب بود).تو خیابان اصلا ندیدم سیگار بکشند.من تو 3 پل تاریخی که بودم گشتی ندیدم که بیاد مزاحم جوان ها بشه ندیدم(راحت سر ظهر رو سی و سه پل داشتنمیدادند .چون شهر گردشگردی مثل بقیه شهر ها اگر بفهمند قیمت دستت نیست خوب جیب هات خالی میشه.مسافر خونه هاش کمه.

شیراز:شهر بسیار اروم و مردمان لوتی وار داره خیلی راحت میشد باهاشون صمیمی بشی.فقط نمیدونم چرا یک سوال رو باید سه مرتبه می پرسیدی تا جواب می گرفتی.تعداد زیادی باغ داره برای طرفداران طبیعت که حتما فصل بهار باید برید.خیابان ها با اینکه به مقدار کافی لاین داره ولی به نسبت خودش ترافیک زیادی داره.کرایه تاکسی ها مقداری از اصفهان گرونتر بود.اماکن دیدنی مثل حمام وکیلش داخل شهر 5 تا 6 داره ولی تعداد زیادی خارج شهر هست مثل پارسه که 75 کیلومتری شیراز هست.وسائل الکتریکی نسبت به مشهد گرون تر بود.رستوران های خیلی خوبی داره.اب و هوا خوبی داشت.از اصفهان گرم تر بود.

تهران :اول که رسیدم سوار مترو شدم ببینم واقعا شلوغه؟اره ولی نه بطوری که خنده بازار نشون میده هر چند فکر کنم 7 تا خط داره.دیدم بعضی ها دارند با MP3 اهنگ گوش می دهند گفتم عجب حالی دارند بعد که پیاده شدم فهمیدم علتش تعداد زیاد موتور هست که واقعا گوشات اذیت میشه.بعلت وسعت شهر مسیرهای خیلی طولانی هست.کرایه تاکسی مقداری گرون هست.یک چیز خیلی جالب اینکه نگاه کردم همه صورتها 3 تیغه بود.خیابون بالاشهر زیبا بود و درخت قدیمی که جلوه خاصی داده بود.خطوط اتوبوس ها پر سرعت زیادی داره.کرایه خونه ها که همه میدونن چه خبره.مسافرخونه هاش هم خوبه.درامدها بالاست ولی خرج ها هم بالاست.هوا الوده است جالبیش اینکه روزی که من رفته بودم بارون اومده تازه هوا بهتر شده بودبازم داغون بود.تهران جزو چند شهر دنیاست که هر کسی بره یک سال اونجا بمونه اگر شرایطش رو داشته باشه همونجا میمونه.ولی من با اینکه تئاتر , مکان های تفریحی ,مراکز خرید داره و مردمش بر خلاف مشهد بسیار علاقه مند به مسئولین هستند ولی من به علت ازدحامی که داره واقعا نمی تونم توش زندگی کنم.تهرانی ها نمی تونند تو شهرهای دیگه زندگی کنند چون به بزرگی و همین مسائلی که گفتم عادت کردند
    میگم با مسافرت اصلا نمیشه نتیجه گرفت و فقط با زندگی اونم چند سال تازه میشه فهمید چطورین شهرها. اصفهان اصلا اون چیزی که نوشتین در موردش صحت نداره واقعا.
    درسته مال چند سال پیش هست ولی خب زندگی کردم درش دیگه. لاین خیابونها اکثرا زیاده و پارک ممنوع هست معمولا خیابون هاش. پارکینگ زیاد داره. رستوران و غذای خوب اصلا کم نیست درش.
    گشت اذیت نمیکنه!! اذیت میکنه خوبم میکنه. تشریف ببرید کافی شاپ یا دوچرخه برونید حتی با حجاب ببینید وضعیت رو! اصفهان بیشترین اذیتی رو داره شاید بعد تهران
    مسافرت در عید و دیدن بعضی چیزها با مهاجرت خیلی فرق داره
    و خیلی مسایل دیگه
    Last edited by shangil; 21-08-2017 at 11:48.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مهاجرت کاری برای تهران خوبه؟ الان مدت زیادی هس تو شهرخودمون دنبال کارم اما مورد مناسبی پیدا نمی شه و تصمیم دارم برای کار برم تهران که فکر می کنم مناسب تره

اگه نباشه جاش خالی می مونه roham_06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گیلان عالیه

Sent from my P024 using Tapatalk

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

مهاجرت کاری برای تهران خوبه؟ الان مدت زیادی هس تو شهرخودمون دنبال کارم اما مورد مناسبی پیدا نمی شه و تصمیم دارم برای کار برم تهران که فکر می کنم مناسب تره

باید ببینید اهل انجام دادن چه کاری هستید.اگر دنبال کارهای اداری و پشت میز نشینی هستید بهتره خیالتان را راحت کنم که گشتم نبود نگرد نیست.توی تهران همه دنبال این جور کارها هستند و اصلا پیدا نمیشه مگر با پارتی

ولی اگر برایتان فرقی ندارد حتی کارگری هم حاضر هستید انجام بدهید تشریف بیاورید
    فقط اینکه هزینه های زندگی توی تهران خیلی بالاست.بهتره اول یک جا برای زندگی در تهران پیدا کنید بعد به دنبال کار باشید.

5. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2024

پيش فرض

واقعا شمال کشور بهترین مقصده برای دور شدن و تمرکز کردن. فقط بری و بشینی تو دل جنگل و ازون همه آرامش لذت ببری.
    میتونی یه ویلا یا سوئیت هم از شب اجاره کنی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •