تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: .:مشکل در اتصال صحیح بین لپتاپ و led سامسونگ توسط کابل hdmi.:

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض .:مشکل در اتصال صحیح بین لپتاپ و led سامسونگ توسط کابل hdmi.:

سلام دوستان
    چند وقت پیش میخواستیم اوج لذت رو از بازی کردن pes2012 ببریم .لذا تصمیم گرفتیم به جای بازی کردن با لپتاپ که صفحه نمایشش فقط 15 اینچه ، روی ال ای دی 46 اینچ جدیدی که یکی از اقوام تازه خریدبود بازی کنیم.
    ما بودیم و چند نفر که صابون این کار رو به شکمشون زده بودن.
    خلاصه ما اومدیم از یه کابل hdmi که مربوط به یه ال سی دی سامسونگ دیگه بود(اورجینال بود کابله)تصویر رو از لپتاپ بدیم به ال ای دی.
    ما اتصالات رو انجام دادیم اما موقع بازی متوجه شدیم اولا که صدا نداریم دوما که تو بازی کلا بازی تیک داره.یعنی روون اجرا نمیشه در صورتی که روی لپتاپ مثل ماس بازی اجرا میشه.

قبلا (چندماه قبل)یادمه بازی خوب و روون اجرا نمیشد روی لپتاپ(البته خیلی قابل لمس نبود)رفیقم که کنار نشسته بود اومد تو تنظیمات کارت گرافیک(که ati 5730 هست)تب monitor قسمت monitor setting رو از 40 hrtz به 60hrtz تغییر داد.حالا چرا اینا رو الان میگم.چون یه لحظه که ما داشتیم تنظیمات سامسونگه رو تغییر میدادیم یه جا نوشته بود که 75 hrtz.که من میگم مشکل از این اختلاف باید باشه البته اون 75 به هیچ وجه قابل تغییر نبود.به هر حال اون شب کلی ضایع شدیم.
    دوستان بعد از این شرح دراز باید من چیکار کنم(میکردم)؟اخه امشب یا فردا شب از دوباره قراره بازی کنیم.
    منتظرتونم
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام من تازه اشکالتو خوندم با ویندوز رو عوض کنی و از اول درایوراتو نصب کنی تو تنظیمات هم نرو

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

ماهم تازه یک ال‌ای‌دی ۴۳ خریدیم و ویندوز‌هم ۱۰ هست هرکاری میکنم لب‌تاب و ال‌ای‌دی همخوان نمیشوند ولی در بقیه ال‌ای‌دی‌ها امتحان کردم تاحالا چنین اتفاقی نیفتاده بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •