تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: GPRS web platform development ساخت وبسايت دريافت و نمايش اطلاعات GPRS

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض GPRS web platform development ساخت وبسايت دريافت و نمايش اطلاعات GPRS

سلام دوستان

نميدونم اينجا جای مناسبی برای مطرح کردن اين بحث هست يا اينکه تاپيک مخصوص اين موضوع قبلا ايجاد شده
    بهر حال
    من ميخواست ببينم چطور مي تونم يک وبسايت دارای ديتا بيس برای کاربرهای مختلف ايجاد کنم که بتونن اطلاعات دريافتی از دستگاههای GPRS خودشون رو روی يک وبسايت بصورت جدول و نمودار ببينن و بتونن گزارشگيری هم بکنن
    اين اطلاعات بصورت XML از دستگاههای GPRS به وبسايت فرستاده مي شن و کار اين وبسايت بايد اين باشه که اطلاعات رو بگيره پردازش کنه و نمايش بده
    هر کاربری هم وقتی وارد سايت مي شه بايد بتونه وارد حساب کاربری خودش بشه و اطلاعات خودشو ببينه.

از کچا بايد شروع کنم چه زبان برنامه نويسي آيا برنامه ای هست که بصورت ويژوال بتنونم اين سيستم رو توش طراحی کنم
    کسی چنين کار رو کرده تا حالا؟

خيلی ممنون مي شم اگه راهنماييم کنيد.

پروفشنال anvar.net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

برای کار با همچنین سیستم هایی در سطح حرفه ای باید حتما با یکی از زبان های Asp.net و Php کار کنید. طراحی ویژوال رو هم کلا بیخیال شو چون چندان جواب نمیده. یه راه دیگه هم استفاده از Google map api's -ه که باز هم باید html و جاو اسکپریپت رو در سطح حرفه ای فول باشی. اگه از زبان های برنامه نویسی استفاده کنی باید دنبال کنترل های نقشه و GPRS باشی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •