تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل در فایروال و آپدیت ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

13 مشکل در فایروال و آپدیت ویندوز 7

با سلام خدمت دوستان.خیلی وقت گذاشتم تا این مشکل رو برطف کنم اما نشد.همچنین راهی به جز تعویض ویندوز به نظرم نمیرسه.اا چون برنامه های زیادی رو نصب کردم که نمیخوام دوباره ویندوز عوض کنم و اصلا حوصلش رو ندارم.میخوام ببینم میشه فکری به حال این ارور ها کرد یا نه

برای فعال کردن و تغییر تنظیمات فایروال این ارور رو میگیرم: windows firewall can't change some of your settings. Error code 0x8007042c

و برای ویندوز آپدیت این ارور ظاهر میشه:windows update cannot currently chek for updates because the service is not running.you may need to restar your computer

اما ریستارت هم میکنم نمیشه.

و از قسمت service ویندوز سعی کردم فایروال رو فعال کنم که از اونجا هم ارور :windows could not start the windows7firewallservic service on local computer.error1068:the depedency service or group failed to start
    لطفا راهنمایی کنید که چطوری این مشکل رو حل کنم

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام
    این سه تا سرویس رو نگاه کنین ببینین اجرا شدن یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    این سه تا سرویس رو نگاه کنین ببینین اجرا شدن یا نه

از کجا نگاه کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

نه خیر اجرا نشده و نمیشه

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

خوب توی Run (داخل استارت منو) services.msc رو تایپ کنین و اینتر بزنین.
    اگه اجرا نشدن روی هر کدوم دابل کلیک کنین و Startup Type رو روی Automatic بزارین و Start رو بزنین.
    بعد از اینکه این کار رو روی اون سه تا کردین روی Windows Firewall و Windows Updates هم همون کارا رو تکرار کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مشکل حل شد.این مشکل ایجاد شده از آنتی ویروس بود و حالا درست شده.ممنونم که وقتتون گذاشتید.

7. این کاربر از HAKEM07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

واقعا ممنون منم همین مشکلو داشتم حل شد مر30

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم
    ولی هر چقدر پرسش ها و پاسخ ها رو مرور کردم متوجه نشدم منظورتون از اون سه تایی که باید اتوماتیکشون کنیم کدوم ها هستن
    ویندوزفایروال و ویندوزآپدیت رو هم که هر چقدر گشتم توی لیست سرویس ها نبود
    من زیاد وارد نیستم
    اگه ممکنه من رو بیشتر و دقیق تر راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با عرض سلام.این 3تا که میگی اگه تصویره واسه من باز نمیشه عکس ضربدر میاد.منم دقیقا همین مشکل دارم لطفا کمک کنید

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با عرض سلام.این 3تا که میگی اگه تصویره واسه من باز نمیشه عکس ضربدر میاد.منم دقیقا همین مشکل دارم لطفا کمک کنید
    اگر مشکل شما هم مربوط به همین 3 تا پیغام داخل پست اول میشود این روشها رو برین

برای ارور اول از چند تا روش میتونید برین

روش اول

ابتدا منوی استارت باز کنید در قسمت سرچش تایپ کنید Services بعد گزینه مورد نظر انتخاب کنید در کادری که باز میشود گزینه windows firewall پیدا بعد این گزینه کلیک راست گزینه properties انتخاب در کادری که باز میشود روی دکمه Started کلیک کنید بعدشم از قسمت Startup type گزینه Automatic یا Manual انتخاب ازآخرم تایید اکی کنید برای این دو تا گزینه base filtering engine با windows firewall autorization driver هم در پنجره Services همین کار کند

روش دوم

منوی استارت باز در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب در کادری که بازمیشود این دستورات بترتیب با موس paste کنید داخل همون پنجره بعد برای هرکدوم جدا اینتر کنید ازآخرم سیستم ریستارت کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش سوم

فایل bat پایین به اسم Repair 0x8007042c دانلود از حالت فشرده خارج روی دسکتاپ سیو کنید بعد روی همین فایل bat کلیک راست گزینه run as admin انتخاب بزارین کارش بصورت اتومات انجام دهد

کد:
    برای ارور دوم از چند تا روش پایین میتونید انجام بدین

روش اول

منوی استارت باز در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب کنید در کادری که بازمیشود این دستورات پایین بترتیب با موس paste کنید بعدم هرکدوم جدا اینتر کنید بعد از نوع اقدام به آپدیت کنید

کد:

روش دوم

منوی استارت باز از نوع اجرا کنید درکادر سرچش دستور services رو وارد گزینه مورد نظر انتخاب بعد در کادری که باز میشود گزینه Windows update از پنجره سمت راست پیدا روی این گزینه کلیک راست گزینه stop انتخاب کنید بعد به این مسیر پایین برین

کد:

هر چی محتویات داخل فلدر SoftwareDistribution مشاهده میکنید همه رو حذف کنید بعد از نوع اون سرویس Windows update روش کلیک راست بعدشم گزینه start انتخاب اقدام به آپدیت ویندوز کنید

برای ارور سوم هم روش پایین میتونید برین

فایل bat پایین دانلود روی دسکتاپ سیو بعدشم روی اون کلیک راست گزینه run as admin انتخاب بزارین بصورت اتومات کارش انجام دهد.

کد:

12. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •