تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 58 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 573

نام تاپيک: طرف داران HP DV6T-7000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

6 طرف داران HP DV6T-7000

این سری از لب تاپ های اچ پی ساخت امریکا بوده و داری چند کانفیگ هست و با رنگ های مشکی وقرمز تولید میشود..

من این لبتاب رو با کانفیگ
    رم 8 گیگ 1333
    سی پی یو ایوی بریج core i7 3610 2.30
    گرافیک 650m 2 Gddr5 و Intel Hd 4000
    و صفحه اچ دی با رزلوشن 1366x768
    بلوری و هارد 1 ترا و فینگر تاچ و وب کم اچ دی و ...دارم

چند روزی هست که دارمش ازش هم راضی هستم تنها بدیش اینه که سی دی درایو هاش اصلا نبود و نیست و نمیدن(خود شرکت اچ پی این کار رو کرده)
    اما یه درایو دارین که میشه از اون ریکاوری کرد..

بازی بتلفیلد 3 رو با بالاترین تنظیمات 40 به بالا فریم میداد و بعضی اوغات حتی 80 و پایین تر که عالیه به نظرم و فنش هم به نظرم خوبه(عالیه)چرا چون یه برنامه ای داره به نام کول سنس که اگه on باشه فن قوی تر عمل کرده و از الیاژ مسی که درون ان هست باد رو به خوبی بیرون میده و تا حدود خیلی کمی باد داغ بیرون میده ..
    اگر از صدای بیتس ادیو ان بگزریم(عالیه) میرسیم به کیبورد که خوبه ولی تنها بدیش اینه که بک لایت نداره (وگرنه عالی میشد)
    در صدد تهیه یه Review خوب از این لبتاپ هستم هر وقت ری وی یو رو گرفتم اپ میکنم تا بچه های این فروم هم ببینند و لذت ببرند..
    قیمت این لبتاپ حدود 2400 تا 2600 با گارانتی هست... اس دی کارت هم میخوره و همینطور میتواند تا 32 گیگ رم رو اپگرید کرد و اس اس دی هم میشه در کنار هارد اضافه کرد...

دوستان اینم ریویو با کیفیت اچ دی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر بده به خوبی خودتون ببخشید...
    انتقاداتتون رو بگین...
    عکس ها

Last edited by music007; 03-09-2012 at 00:15.

2. 7 کاربر از music007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

لپتلپ فوق العاده ایه.یه کم در مورد lcd ش توضیح بده.کیفیت رنگش و روشناییش چه جوریه و از همه مهمتر زاویه دیدش نسبت به بقیه لپتاپها.چون سری 6000 زیاد تعریفی نداشت و کاملا معمولی بود.فکر می کنم تو این سری بهتر شده.اگه با لپتاپهای دیگه مقایسه کردی بهتر می شه نظر داد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

لپتلپ فوق العاده ایه.یه کم در مورد lcd ش توضیح بده.کیفیت رنگش و روشناییش چه جوریه و از همه مهمتر زاویه دیدش نسبت به بقیه لپتاپها.چون سری 6000 زیاد تعریفی نداشت و کاملا معمولی بود.فکر می کنم تو این سری بهتر شده.اگه با لپتاپهای دیگه مقایسه کردی بهتر می شه نظر داد
    صفحه ی خوبی (لاقل برا 2400 تومان پول خوبه رو به عالی با کنتراست خوبی هم هست) اما هرکی پول بیشتری بده اش بیشتری میخوره (این به درد من میخورد رفتم اینو گرفتم )وگرنه نمیخوام فقط روی برند پول بدم..الان برای چی راگ ایسوس با کانفیگ پایین تر از این حدود 3100 به بالاس درسته اون فول اچ دی و تری دی هست و بک لایت داره اما این چند چیز را میشه بخاطرش 500 یا بیشتر هزینه کرد...
    نمیخوام بگم این لبتاپ لبتاپ غولی هست اما میشه با غولا مقایسش کرد..
    قبل از این لبتاپ یدونه فوجیتسو داشتم خیلی خر کار بود اما حالا اینو میبینم میگم این که سفارش امریکا است دیگه چیه (اون واسه المان بود)

یعنی توی کل فروم فقط من این لبتاپ رو دارم(هیچ کسی نظری نداده به جز دوست عزیزمون امین666...
    برا مقایسه هم شاید با مک بوک پرو یا ایر یه فیلمی چیزی گذاشتم..

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

صفحه ی خوبی (لاقل برا 2400 تومان پول خوبه رو به عالی با کنتراست خوبی هم هست) اما هرکی پول بیشتری بده اش بیشتری میخوره (این به درد من میخورد رفتم اینو گرفتم )وگرنه نمیخوام فقط روی برند پول بدم..الان برای چی راگ ایسوس با کانفیگ پایین تر از این حدود 3100 به بالاس درسته اون فول اچ دی و تری دی هست و بک لایت داره اما این چند چیز را میشه بخاطرش 500 یا بیشتر هزینه کرد...
    نمیخوام بگم این لبتاپ لبتاپ غولی هست اما میشه با غولا مقایسش کرد..
    قبل از این لبتاپ یدونه فوجیتسو داشتم خیلی خر کار بود اما حالا اینو میبینم میگم این که سفارش امریکا است دیگه چیه (اون واسه المان بود)

یعنی توی کل فروم فقط من این لبتاپ رو دارم(هیچ کسی نظری نداده به جز دوست عزیزمون امین666...
    برا مقایسه هم شاید با مک بوک پرو یا ایر یه فیلمی چیزی گذاشتم..
    به نظر من قیمتش اصلا معقول نیست
    لنوو با گرافیک 660 و 64 گیگ SSD قیمتش 200 تومن از این ارزونتره
    اسوس هم که قیمتش تقریبا با این یکیه همه چیش همینه و مانیتور FHD داره!
    اگر HP چیز خاصی داره که قیمتش رو توجیه کنه لطفا بگین تا بشه مقایسه کرد
    ضمنا اون رفیق روان پریشمون نیاد بگه چون غوله تکه فلانه بقیه لپ تاپا آهن پارن اینو 3 تومن هم بدن میرزه

6. این کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

نمیدونم عزیزم من هر چی بگم الان میزارین به پایه خرید لبتاپ جدید(فکر میکنین منم مثل اونایی هستم که تازه چیزی خریدن میگن عالیه) این لبتاپ برای من عالیه با این کانفیگ و سخت افزار حالا گرونیش خیلی فرق داره چرا چون این مربوط به قیمتی میشه که خود شرکت اچ پی گذاشته ..این لبتاپ با همین کانفیگ حدود 1200 دلار (البته با تخفیف 270 دلاری) میدن نزدیک 1000 دلار شما حساب کن با اوردن و گارانتی چقدر میشه ...الان به نظر شما چرا مک بوک پرو رتینا با قیمت 2300 به بالا توی ایران نزدیک 6000 یا 7000 تومان میدن در صورتی که با همین کانفیگ (البته کیفیت اپل یه چیز دیگست اگه کار کرده باشید)

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اونچه که مسلمه HP قیمتهای سری 7000 رو نسبت به 6000ها بالاتر برده(منظورم هردو سری موقع وروده).اگه یادتون باشه سری 6000 با اون کانفیگ نسبتا ارزون بود و شما می تونستید مثلا با قیمت خیلی کم نسبت به بقیه برندها یه لپتاپ با گرافیک قوی بردارید(مثل ati 6770)که حتی برای لپتاپهای core i5 هم همین گرافیک بود.ولی hp چند وقته سیاستش رو یه جورایی عوض کرده و قیمتهاش دیگه مثل سابق نیست و تو مدلهای ارزونتر همه سخت افزار رو پایین میاره.شاید یه جورایی حق داره.بالاخره بازار شوخی نیست.جنس با کیفیت نباید ارزون باشه.چون براش حرف در میارن!یه نگاه به اپل بندازید می فهمید سیاستها چه جوریه.حد اقل برای جنسهای امریکایی.حالا من نمی گم Hp خیلی با اغراق با کیفیته.اتفاقا خیلی هم ناراضی داره.ولی به هر حال بزرگترین کمپانی تولید کامپیوتر در دنیاست.حتما فکر کرده اینجوری بهتره که تا حدودی هم به نظرم درست فکر کرده.البته به ضرر مشتری

راستی در مورد ضفحه نمایش کم توضیح دادی.کیفیتش رنگش که فکر نمی کنم بد باشه.حد اقل در حد ایسوس باید باشه.با زاویه دیدش مشکل نداری؟تو ریویوهایی که خوندم انگار full hd ش زاویه دید خیلی خوبی نسبت به بقیه داشت(مثل نوع fhd z580)ولی hd ش تقریبا مثل z580 هست گویا
    Last edited by amin666; 01-08-2012 at 20:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اونچه که مسلمه HP قیمتهای سری 7000 رو نسبت به 6000ها بالاتر برده(منظورم هردو سری موقع وروده).اگه یادتون باشه سری 6000 با اون کانفیگ نسبتا ارزون بود و شما می تونستید مثلا با قیمت خیلی کم نسبت به بقیه برندها یه لپتاپ با گرافیک قوی بردارید(مثل ati 6770)که حتی برای لپتاپهای core i5 هم همین گرافیک بود.ولی hp چند وقته سیاستش رو یه جورایی عوض کرده و قیمتهاش دیگه مثل سابق نیست و تو مدلهای ارزونتر همه سخت افزار رو پایین میاره.شاید یه جورایی حق داره.بالاخره بازار شوخی نیست.جنس با کیفیت نباید ارزون باشه.چون براش حرف در میارن!یه نگاه به اپل بندازید می فهمید سیاستها چه جوریه.حد اقل برای جنسهای امریکایی.حالا من نمی گم Hp خیلی با اغراق با کیفیته.اتفاقا خیلی هم ناراضی داره.ولی به هر حال بزرگترین کمپانی تولید کامپیوتر در دنیاست.حتما فکر کرده اینجوری بهتره که تا حدودی هم به نظرم درست فکر کرده.البته به ضرر مشتری

راستی در مورد ضفحه نمایش کم توضیح دادی.کیفیتش رنگش که فکر نمی کنم بد باشه.حد اقل در حد ایسوس باید باشه.با زاویه دیدش مشکل نداری؟تو ریویوهایی که خوندم انگار full hd ش زاویه دید خیلی خوبی نسبت به بقیه داشت(مثل نوع fhd z580)ولی hd ش تقریبا مثل z580 هست گویا
    سی دقیقه پیش داشتم یه ویدیو میدیم با کیفیت9 فوق العاده بود تمام اچ دی ...
    من خودم میتونم با اطمینان بگم خیلی عالیه یا شاید چون من لبتاپ قدیمیم بد بوده اینجوری فکر میکنم البته از نظر صفحه نمایش میگم..کیفیت تصویرش در فیلم که ادم رو متحیر میکرد اما در بازی متوسط رو به بالا بود( خیره کننده نبود)الان همین لب تاپی که من دارم کاستومایز شده است اما ای کاش فول اچ دی بود و بک لایت داشت که دیگه خیلی عالی میشد..باتری هم توی اینترنت یه سرچی زدم نزدیک 4.5 ساعت به پایین با برایت نس (شفافیت )بالا باز دهی میداد که خوبه..

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

دوستان من قصد خرید این لپتاپ رو دارم می خواستم ببینم همه جوره راضی هستین ازش؟!
    من زیاد شنیدم که میگن Hp خیلی داغ میکنه می خواستم ببینم این لپ تاپ از این نظر چطوره مثلا با 2 ساعت بازی کردن تا آخرین جزئیات دما چقدر میره بالا...
    بین این لپتاپ و lenovo y580 گیر کردم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من اخرش نتونستم انتخاب کنم. بین این لپ تاپ و MSI GT 683 که سری گیمینگ هست موندم. به نظر شما ام اس ای 3.400.000 میرزه ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوستان من قصد خرید این لپتاپ رو دارم می خواستم ببینم همه جوره راضی هستین ازش؟!
    من زیاد شنیدم که میگن Hp خیلی داغ میکنه می خواستم ببینم این لپ تاپ از این نظر چطوره مثلا با 2 ساعت بازی کردن تا آخرین جزئیات دما چقدر میره بالا...
    بین این لپتاپ و lenovo y580 گیر کردم...
    دوست عزیز موقع بازی دمای هر لپتاپی بالا میاد.ایسوس هم داغ می کنه.ولی نه اونقدر که باعث نگرانی بشه.hp هم همینطور.موقع بازی مسلما ئاغ می کنه.ولی نه اونقدر که فکر کنی بسوزه.من روزی 4-5 ساعت بازی می کنم پشت هم و هیچ اتفاقی هم نیفتاده.مطمئنا مشکل دمایی نداره.برای اطمینان هم می تونی از hp coolsense استفاده کنی که دما رو پایین تر هم میاره و دما برای بازی فوق العاده خوبه.لنوو هم کیفیت خوبی داره.من خودم به خاطر طراحی و سیستم صوتی beats و coolsense اچ پی رو ترجیح می دم .ولی از هر کدوم خوشت اومد همون رو بگیر

13. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 58 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •