تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 58 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 573

نام تاپيک: طرف داران HP DV6T-7000

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

دوست عزیز موقع بازی دمای هر لپتاپی بالا میاد.ایسوس هم داغ می کنه.ولی نه اونقدر که باعث نگرانی بشه.hp هم همینطور.موقع بازی مسلما ئاغ می کنه.ولی نه اونقدر که فکر کنی بسوزه.من روزی 4-5 ساعت بازی می کنم پشت هم و هیچ اتفاقی هم نیفتاده.مطمئنا مشکل دمایی نداره.برای اطمینان هم می تونی از hp coolsense استفاده کنی که دما رو پایین تر هم میاره و دما برای بازی فوق العاده خوبه.لنوو هم کیفیت خوبی داره.من خودم به خاطر طراحی و سیستم صوتی beats و coolsense اچ پی رو ترجیح می دم .ولی از هر کدوم خوشت اومد همون رو بگیر
    خیلی ممنون دوست عزیز که جوابم رو دادید من خیلی از طراحی این مدل خوشم اومده طراحی y580 زیاد به دلم ننشسته ولی یکم در مورد خرید این لپتاپ مردد بودم چون تو یه سری نظراتی که تو سایتای خارجی داده بودن یکم ازکیفیت بدنش انتقاد کرده بودن نظر شما چیه در این مورد؟

2. این کاربر از fusion بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب بدنه که الومینیومیه مثل y580.نمی دونم منظورشون چی بوده که بده.البته من سری 6000 دارم.نه 7000.ولی 7000 هم جنس بدنه اش فکر نمی کنم فرقی با مال من داشته باشه.اتفاقا خیلی هم محکمه.از نظر طراحی واقعا فوق العاده است

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

قیمت این لپتاپ الان تو بازار چقدر هست؟!بهترین گارانتی hp چی هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه میشه یه توضیح راجع به hp coolsense بدین که چیه و چطور کار میکنه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

hp coolsense یه نرم افزاره که می تونید تنطیم کنید دور فن چقدر باشه.مثلا نصف شب اگه کسی تو اتاق خوابه می تونید رو حالت quite mode بذارید که فن اهسته کار کنه یا در حالت بازی رو coolest mode قرار بدید گه لپتاپ بسیار خنک تر می شه و دور فن بالا می ره.نکته ای که شاید خیلی هم مهم نباشه اینه که در هر دو حالت turbo boost سی پی یو غیر فعال می شه که طبیعیه.یه گزینه optimized mode هم داره که معمولیه و کاری نمی کنه.دو حالت جدا هم داره که یکی برای زمانی هست که لپتاپ ثابته مثل دسکتاپ . یکی برای زمانی که روی مبل یا تخت و ... است.شما تیک مربوط به هر حالت رو می تونید جدا بذارید که لپتاپ خودش تشخیص می ده رو کدوم حالته.
    Last edited by amin666; 08-08-2012 at 23:55.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان سلام
    من از این مدل خوش آمده ولی می خواستم ببینم lenovo Z850 نسبت به این DV6-T7000 چطوری است؟ و برای کسی که برای برنامه هایی مثل اتوکد کار می کنه و الان خیلی بازی نمی کنه ولی تا 2 سال آینده لپ تاپش رو به بچه اش می ده که احتمالن خیلی بازی می کنه چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

hp coolsense یه نرم افزاره که می تونید تنطیم کنید دور فن چقدر باشه.مثلا نصف شب اگه کسی تو اتاق خوابه می تونید رو حالت quite mode بذارید که فن اهسته کار کنه یا در حالت بازی رو coolest mode قرار بدید گه لپتاپ بسیار خنک تر می شه و دور فن بالا می ره.نکته ای که شاید خیلی هم مهم نباشه اینه که در هر دو حالت turbo boost سی پی یو غیر فعال می شه که طبیعیه.یه گزینه optimized mode هم داره که معمولیه و کاری نمی کنه.دو حالت جدا هم داره که یکی برای زمانی هست که لپتاپ ثابته مثل دسکتاپ . یکی برای زمانی که روی مبل یا تخت و ... است.شما تیک مربوط به هر حالت رو می تونید جدا بذارید که لپتاپ خودش تشخیص می ده رو کدوم حالته.
    نمیدونم اما حس میکنم کول سنس زیاد کارایی نداره...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

راستی تازه hp Envy 15-3040 nr را دیدم. از نظر طراحی پسندیدم گویا تو ایران نیست آیا کسی اطلاعاتی از اون داره؟ از نظر کارایی چطوره و اگه تو ایران باشه چنده؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

نمیدونم اما حس میکنم کول سنس زیاد کارایی نداره...
    خب اشتباه می کنید!مگه می شه تاثیر نداشته باشه؟وقتی رو coolest mode بذارید می بینید که دما به طور محسوسی پایین میاد.من صبح داشتم برای بار سوم بتلفیلد رو با تنطیمات High می رفتم.با اینکه کول پد ندارم و زیر لپتاپ هم کاملا بسته است چون روی میز کامپیوتره ولی بدنه لپتاپ اصلا داغ نبود.به نظرم تاثیرش از کول پد بیشتره.در حالت عادی دمای لپتاپ می تونه بالا بره.مثلا تو بازی و .. .ولی وقتی رو coolest mode باشه با افزایش دور فن نمی ذاره دما از یه حدی بالاتر بره و لپتاپ کاملا خنک می شه
    Last edited by amin666; 09-08-2012 at 17:36.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

راستی تازه hp Envy 15-3040 nr را دیدم. از نظر طراحی پسندیدم گویا تو ایران نیست آیا کسی اطلاعاتی از اون داره؟ از نظر کارایی چطوره و اگه تو ایران باشه چنده؟
    خب همونطور که گفتی خیلی کمه تو ایران.ولی سری envy,elitebook بهترین سریهای Hp هستند.یه جورایی High-end های Hp هستند.معمولا از pavilion با کیفیت تر و بهترند.

12. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •