تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: Ganbare! Kickers / فوتبالیست ها بجنگید!

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 Ganbare! Kickers / فوتبالیست ها بجنگید!

بله فوتبالیست ها! ما رو بیشتر یاد انیمه کپتین تسوباسا می ندازه تا انیمه 26 قسمتی چون صدا و سیمای ایران در اون سالها زیاد به خودش زحمت ترجمه و ارائه صحیح از یک اثر رو نمی داد و اصولا امانت داری رو رعایت نمی کرد... اگر اشتباه نکنم تابستان سال 1372 یا 73 بود که تبلیغات کارتون فوتبالیست ها از تلویزیون پخش شد و چشم ما بچه های 7-8 ساله به چهره دوست داشتنی کاکرو دائیچی روشن شد.

ساخت انیمه گانباره کیکرز بر اساس مانگای نوشته شده آن در سال 1986 (1365) در استدیوی پیروت کلید خورد و 26 اپیزود برای پخش در توکیو تی وی ارائه شد بعلاوه یک قسمت ویژه 40 دقیقه ای نیز از این انیمه ساخته شد که تنها 21 اپیزود آن از این کانال پخش شد و 5 قسمت آن فدای پخش انیمه کپتین تسوباسا شد.

یکی از بزرگترین موفقیت های این سری موزیک متن زیبای آن بود که مورد ستایش بسیاری قرار گرفت تراک هشتم این آلبوم یالا یالا فوتبالیست ها (GO! GO! Kickers) برای همه ما آهنگ تیتراژ زیبای این کارتون را یاد آوری می کند. این موزیک به صورت ویرایش شده برای تمام سری هایی که با عنوان فوتبالیست ها از صدا و سیمای ایران پخش شده به عنوان آهنگ اوپنینگ و اندینگ استفاده شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Orignal Soundtrack List
    01 - Kimi wa nagareboshi (Opening TV Size)
    02 - Ginga no Shounen (Ending TV Size)
    03 - Itsumo yuuki wo motte
    04 - Onboro Kickers
    05 - LOVE
    06 - Yukaina nakamatachi
    07 - Yuujou
    08 - GO! GO! Kickers
    09 - Kakeru no Theme
    10 - Hana no yousei
    11 - Futoccho Taichi
    12 - Oyaji no Theme
    13 - Goal ni mukatte
    14 - Negai yotodoke
    15 - Kimi wa nagareboshi (Record Version)
    16 - Ginga no Shounen (Record Version)

عنوان اصلی این انیمه در ژاپنی گانباره کیکازو می باشد که البته کیکازو تلفظ کلمه انگلیسی کیکرز با لهجه ژاپنی می باشد. کلمه گانباره در انگلیسی Go For It ترجمه می شود که اصولا کاربردی ندارد. شاید به سختی بتوان کلمه گانباره یا Go For It را در فارسی به معنی "بجنگید برای رسیدن به هدف" معادلسازی کرد... شبکه اول سیما اسم قابل قبول فوتبالیست ها را برای این سری انتخاب کرد که مختصر و مفید بود. این کارتون به زبان های عربی و اروپایی هم دوبله شده که در زیر عناوین آنها را مشاهده می کنید
    خاورمیانه (کشورهای عربی) : الهداف
    ایران : فوتبالیست ها
    ایتالیا : Palla al centro per Rudy
    اسپانیا : Supergol
    فراسنه : But Pour Rudy
    لهستان : Piłkarze
    آلمان و اتریش : Kickers

داستان از جایی شروع می شود که کاکرو دایچی همرا با مادر و خواهرش آیومی به شهر کیتاهارا سفر می کنند علاقه شدید کاکرو رو از آنجا می توان دید که به محض رسیدن به مقصد کاکرو پا به توپ به سمت مدرسه می دود تا با بازیکنان تیم فوتبال این مدرسه ملاقات و درخواست عضویت کند... در راه کاکرو با دختر زیبا و دوست داشتی به اسم آکونا یوکی مواجه می شود که در این برخورد آکونا یک دل نه صد دل عاشق کاکرو می شود... کاکرو پس از یافتن بچه های تیم مدرسه کیتاهارا که تیمی بسیار ضعیف هستند و ملقب به تیم همیشه بازنده اند عضو تیمشان می شود و ماجرا های کاکرو و تیم کیکرز (نامی که ماسارو هونگو کاپیتان تیم برای تیمش برگزیده و صدا و سیمای ایران هم تیم امید ترجمه کرده است) آغاز می شود...

در صورتی که تاپیک مورد قبول و پسند واقع بشه قصد دارم در پست های آتی داستان هر اپیزود رو قرار بدم چون در حال حاضر دارم هر شب 2 تا اپیزود رو با زبان اصلی دانلود می کنم با کیفیت و رزولیشن خوب...
    Last edited by Spaniuly; 02-08-2012 at 12:46.

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

در صورتی که تاپیک مورد قبول و پسند واقع بشه قصد دارم در پست های آتی داستان هر اپیزود رو قرار بدم چون در حال حاضر دارم هر شب 2 تا اپیزود رو با زبان اصلی دانلود می کنم با کیفیت و رزولیشن خوب...
    سلام
    ممنون بابت تاپیک
    من خیلی دنبال این فوتبالیست ها گشتم .. مخصوصا اون نسخه اولی که قبل از سوباسا اوزارا پخش شد .. حالا نمی دونم این همونه یا نه !!! بعدشم یادمه تی وی ملی یه چند قسمت از این سوباسا نشون داد بعدش متوقف شد ..همه بزرگ شده بودند و برای تیم ملی اعوت شده بودن .... داستان هم از یه جایی شروع شد که یه شخصیت جدید و فوتبالیست رفته بودم ایتالیا وارد تیم اث میلان بشه ولی شده بود پادو ولی بعدش توی تیم وارد شد . ترکوند !!! اسم اون رو بهم بگی ممنون میشم ..نسخه قبلیش که س.باسا به اسپانیا میره رو دارم ولی این یکی بیشتر توجه اکم رو جلب کرده ..

3. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

همونطور که عرض کردم این گانباره کیکرز ربطی به داستان کپتین تسوباسا نداره کپتین تسوباسا ورژن های مختلفی داره برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    معلومه که جملات ابتدایی پست اول رو نخونید!

کل سوالاتتون رو توی تاپیک کپتین تسوباسا جواب دادم مراجعه کنید به آخرین پست اون تاپیک

5. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

اون ترک هشتی که آرمین جان گفتن ( GO GO Kickers ) رو میتونید از این لینک بشنوید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 3 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

لینک دانلود آلبوم کامل موزیک متن این کارتون با کیفیت 320 توی پست اول قرار داده شد...

9. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اوه ماي گاد من عاشق اين سري بودم يعني اون سري هزار و شونصد قسمتي سوباسا اصلا نتونست جاي اين سري 26 قسمتي رو براي من بگيره!
    واقعا موسيقي متنش فوق العاده نبود؟
    بجاي اينكه وسط بازي فوتبال يهو يكي از بازيكنا بزنه فكر كنه و فكراش 4 قسمت طول بكشه همه چي تو دو قسمت تموم ميشد!
    تمام قسمت هاش فوق العاده بودن يعني!
    حيف شد كه بيشتر از اين ها ساخته نشد!
    مرسي براي آلبوم!

11. 4 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

و البته جالب اینجاست که کل ایران رو کل سایت های شاپ رو بگردی هیچ کس ورژن زبان اصلی و با کیفیت این کارتون رو نداره من که ندیدم کسی داشته باشه حتی سفارش هم که دادم این سری و سری اول تسوباسا (128 قسمتی) رو ترجمه فارسی با پائین ترین کیفیت ممکن صدا و تصویر برام فرستاده حالا اینش بس نیست برداشتن روی دی وی دی زدن! آخه اینا اصلا کیفیتشون در حد سی دی هم نیست برداشتی رزولیشنش رو بردن بالا!
    حالا خوبه یه تورنت خوب پیدا کردم هر شب یه اپیزود دانلود می کنه

13. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

لینک دانلود کار نمی کنه!

اگه زحمتی نمیشه داخل مدیافایر آپ کنید

15. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اصلاح شد لینک واقعا لینک دادن از رپیدباز مصیبتیه واسه خودش!

17. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

در کل میشه بگید این فوتبالیست ها چنتا ورژن داره؟
    آدم واقعا گیج میشه
    ممنون بخاطر تاپپیک

19. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •