تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: Ganbare! Kickers / فوتبالیست ها بجنگید!

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در کل میشه بگید این فوتبالیست ها چنتا ورژن داره؟
    آدم واقعا گیج میشه
    ممنون بخاطر تاپپیک
    اصولا کارتون فوتبالیست ها یک ورژن بیشتر نیست همونطور که توی پست های قبلی اشاره کردم گانباره کیکرز کارتونی هست که توی فارسی فوتبالیست ها ترجمه شده اشاره هم کردم این عنوان برگردان خوبی هست عنوان گانباره کیکرز به زبان های مختلفی دوبله شده به عقیده خودم نزدیک ترین ترجمه به عنوان ژاپنی هست

خاورمیانه (کشورهای عربی) : الهداف (گل ها)
    ایتالیا : Palla al centro per Rudy : توپ در میانه زمین برای رودی است (اسم کاکرو رو به رودی تغییر دادن توی ایتالیایی و فرانسه)
    اسپانیا : Supergol : (سوپر گل)
    فراسنه : But Pour Rudy : (هدف رودی)
    لهستان : Piłkarze : پلیرز / بازیکنان / فوتبالیست ها
    آلمان و اتریش : Kickers : کیکرز (که مثل لهستانی و فارسی فوتبالیست ها ترجمه میشه)

می بینید که بهترین ترجمه ها مال فارسی آلمانی اتریشی و لهستانی هست لهستانی که تابلو از دوبله فارسی کپی کرده (players)

بعد از اومدن کپتین تسوباسا متاسفانه ایران تمام دارائی های گانباره کیکرز رو زد به اسم کپتین تسوباسا از جمله : عنوان کارتون - موزیک گو گو کیکرز برای اوپنینگ - استفاده از اسم کاکرو برای شخصیتی که توی کپتین تسوباسا اسم صحیحش کوجیرو هیوگا هست و ...

ولی اگه ایران نام انیمه کپتین تسوباسا رو فوتبالیست ها نمی ذاشت این انیمه با گانباره کیکرز اشتباه نمی افتاد الان یه چند تا انیمه با موضوع فوتبال درست شده اگه فردا پس فردا ایران بخواد اونارو دوبله کنه و اسمش رو بذاره فوتبالست ها دیگه واویلا
    برای مشاهده جزئیات دقیق در مورد کارتون کپتین تسوباسا به تاپیکش مراجعه بشه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض اپیزود 1 - ستاره جدیدالورود

کامیون حامل اثاث خانواده دایچی با سرعت وارد شهر جدید می شود کاکرو به محض رسیدن کامیون به منزل جدید پا به توپ به سمت مدرسه فوتبال می دود تا هر چه زودتر عضو تیم فوتبال مدرسه کیتاهارا شود در راه با با دختری به اسم آکونا برخورد می کند دختری زیبا که با ظاهری آرام و مهربان باعث شد که کاکرو هم مثل او شیفته شود. گرچه آکونا با نگاه اول عاشق کاکرو می شود. کاکرو به سمت مدرسه می رود و سراغ تیم فوتبال را از سایر دانش آموزان می گیرد. و بالاخره به زمین فوتبال می رسد ولی خبری از فوتبالیست ها نبود از یکی دانش آموزان می پرسد که چرا اینجا مسابقه ای در حال برگزاری نیست. دانش آموز به کاکرو می گوید که کمی قبل مسابقه با نتیجه 21 بر صفر به پایان رسیده و یک بار دیگر فوتبالیست های مدرسه کیتاهارا باعث سر افکندگی مدرسه شده اند و از تیم فوتبال یکی از مدرسه های نه چندان مطرح شکست مفتضحی خوردند... کاکرو بازهم برای یافتن بچه های تیم محوطه را می گردد و بالاخره آنها را در حالت لشکر شکست خورده که هرکدام با بیخیالی به سمتی ولو شدند می یابد تنها بازیکنی که از این شکست ظاهرا خیلی ناراحت است دروازبان تیم است که بازوبند کاپیتانی هم بسته کاکرو پیش آنها می رود و خود را معرفی و درخواست عضویت در تیم می کند... پیراهن شماره 14 حرفه ای ترین تیم باشگاهی کشور ژاپن یعنی اف ث شیمیزو اسپارتز اولین چیزی بود که توجه بازیکنان را به خود جلب کرد کاکرو با تواضع گفت که البته بازیکن ذخیره تیم نونهالان باشگاه شیمیزو است... ماسارو هونگو خطاب به کاکرو می گوید که او می تواند عضو تیم شود ولی احتمال این هم هست که تیم منحل شود... کاکرو برای ایجاد روحیه و انگیزه و منصرف کردن بازیکنان از تصمیم انحلال تیم سعی می کند یک مسابقه با قوی ترین تیم منطقه که نانیو می باشد برگزار کند. بنابراین به دیدن بازیکنان تیم رویایی نانیو می رود و با یوسوجی دروازبان شکست ناپذیر و کاپیتان تیم ملاقات می کند یوسوجی ابتدا می پندارد که کاکرو پیکی از سوی تیم شیمیزو می باشد تا دعوت برای مسابقه با تیم بزرگ شیمزو را به تیمش برساند... ولی پس از اینکه متوجه می شود کاکرو عضو جدید تیم کیکرز مدرسه کیتاهارا هست ناراحت و کاکرو را از خود می راند چراا که تقابل نانیو با ضعیف ترین تیم کل منطقه مثل وقت تلف کردن برای نانیو است. اصرار های مکرر کاکرو و رونمایی از تکنیک فردی خود در مقابل دیدگان یوسوجی باعث میشود یوسوجی از کاکرو خوشش بیایید بنابراین شرط می گذارد اگر کاکرو بتواند یکی از 3 ضربه آزاد (چند ضرب) را به گل تبدیل کند حاضر می شود که این مسابقه برگزار شود. که این تقابل حساس و نفس گیر منجر به گل شدن سومین تلاش کاکرو میشود بنابراین نانیو حاضر به مسابقه با تیم همیشه بازنده و فوق العاده آماتور کیکرز می شود که البته این بار از وجود یک ستاره جدیدالورود به نام کاکرو دائیچی بهره می برد...

پایان اپیزود اول

4. 8 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

لینک دانلـودش رو بـرام پـ خـ کنـین لطفاً .
    زیرنویس که داره ؟!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

لینک دانلـودش رو بـرام پـ خـ کنـین لطفاً .
    زیرنویس که داره ؟!
    لینک تورنتش رو برات پ.خ کردم
    نه بابا زیر نویس فارسی کجا بود ناسلامتی کارتون مال 25 سال پیشه!
    تورنتی هم که دادم دو زبانه اس ایتالیایی و ژاپنی که البته من با زبان ژاپنی ریپ می کنم واسه خودم تک زبانه میشه ایشالا اگه همه اش دانلود بشه 26 قسمت رو می زنم روی یه DVD9 مجموعه جالب و نایابی میشه...

7. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اپیزود شماره 7 هیچگاه از تلویزیون ایران پخش نشده!
    خیلی جالبه این اپیزود هفت مربوط میشه به مسائل عشق و عاشقی و دختر و پسر و ... که سانسورگر های اون موقع صدا و سیما برای جلوگیری از به خطر افتادن اسلام و برای حفظ کودکان (یعنی ما که اون موقع کودک بودیم) از شر شیطان و وسوسه و این حرفا این اپیزود رو پیچونده رفته پی کارش اگه بشه کم حجمش می کنم آپلود می کنم و یا جریاناشو دقیق می نویسم فعلا باید واسه ااپیزود دوم بزودی دست به قلم بشم
    خلاصه همون کودک الان داره هر شب یه اپیزود از انیمه رو با زبان اصلی و بالاترین کیفیت دانلود می کنه دی:

9. 7 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

عجب! نامرداي لعنتي!!!
    نكنه همون قسمتيه كه با تيم فوتبال دخترا مسابقه ميدن و ميبازن؟
    ميشه واسه منم لينك دانلود رو پ.خ كني؟
    مرسي!

11. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام آرمین جان ...

دستت درد نکنه بابت تاپیک و همچنین نوشتن داستان هر قسمت ، ولی به نظرت بهتر نیست کم کم زیرنویسش کنی ، به جای این که خلاصه داستان رو بنویسی ؟؟؟
    ___

یه مشکلی که این انیمه داره (مثل بیشتر انیمه ها) آخرش داستان تموم نمیشه و برای ادامه داستان به مانگا احتیاج داره ...
    چون مانگا 85 شروع و 89 تموم شده ، ولی انیمه 86 شروع و 87 تموم شده ...

13. این کاربر از masoud93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

والا چند وقته که سرم شلوغه چشم حتما این کارو میکنم

15. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    اگه لینک دانلود یا تورنت از این کارتون دارید لطفا به من هم بدید
    در ضمن اون لینکه آلبوم صوتی هم خراب شده

17. این کاربر از sascovach بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این فوتبالیست ها بود که یک دروازه بان با موهای بلند قهوه ای داشت به نام یوسوجی فکر کنم. من خیلی از این دروازه بان خوشم میومد. .عکسشو ندارین؟

مرسی بابت تاپیک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •