تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 81

نام تاپيک: راهنمای خرید جوهر برای انواع پرینترهای جوهرافشان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تصوير اون عكسي رو كه دوستان گذاشته بودند من پرينت كردم
    با پرينتر اپسون T50 كه تازه خريدمش و تنظيمات رو نوشتم جوهرشم MIR_AUS هست روي كاغذ WOX با سايز A4 و 150 گرمي و اسكنر كانن 210
    كاغذ مرغوبتر كداك و كونيكا مينولتا اصل ژاپن دارم تست نكردم ولي اين عكسها خودش گوياي همه چيز هست
    با تظنيمات ICM پورفايل پرينت در محيط ACDSEE و تنظيمات به عهده خود برنامه
    i.is.cc/1EYJvhRb.jpg

با تنظيمات color COntrols و Epson VIVID و در برنامه ACDSee

i.is.cc/1EZ0VUS7.jpg

دوستان نشرونو بگن كه نتيجه كارم بهتر بشه
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

باسلام و درود
    به نظر شما برای پرینتر کنون ip7240 یا ip7250 چه مارک جوهری استفاده کنم
    با جوهر وکس پرینت میزنم خوب میزنه ولی نمیونم چرا وقتی کیفیت رو میبرم برای فتو تصویر رو سیاه میکنه این خدایی روی اعصابه که بخوام خودم سیاهی رو کم و زیاد بکنم تا بدک نزنه
    ولی تا میزارم روی پرینت معمولی خدایی رنگ بندی رو لذت میبرم
    جوهر in tek چطوره سایت کمرنگ 100سی سی رو گرون میده ولی نوشته در حد جوهر اورجینال
    به نظر شما چی بریزم که بهتر باشه
    sky چطوره
    خلاصه نظرتون رو بگید منم استفاده کنم
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من خودم با جوهر vox‌نزديك 8 سال با پرينتر زدم بعضي وقتها روي رنگ سياه مشكل پيدا ميكرد كه با هد كلين درست ميشد
    ولي توي اين سايت و چند تا سايت ديگه جوهر نئومارك رو معرفي كردند و جالب اينجاست حتي بچه هاي خيابون ايرانشهر هم خبر ندارند اين جوهر چيه
    كلا تهران در بي خبري هستش
    و سايت پارس كپي خيلي روي اين جوهر داره مانور ميده كه اصلا پيدا نميشه
    من حدس ميزنم چيز زياد جالبي نيستش - مثل همون دوراني كه يك عده خاص تموم دفاتر فني تهران رو خريده بودند و هر چند روز يكبار ميرفتن اين پودرهاي مگنت شده خراب رو جمع آوري ميكردند
    بعدش با پودر بچه و كمي پودر اصلي قاطي ميكردند و يك نمه هم سرمه ميزدند توش - بعدش به اسم پودر اصل ميدادند بيرون

اين كلكها ديگه قديمي شده به شرطي كه هم پودر و هم جوهر باز هم با همون كيفيت سابق از كشورهاي خاصي وارد بشه
    موفق باشيد

در آغاز فعالیت Sayeh-Dreamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان خواهش میکنم یک جوهر به من معرفی کنید برای خرید.
    من پرینتر Epson L805 دارم. جوهر اصلی اپسول الان شده 370 هزار تومن که خیلی گرونه...

فقط به من بگید جوهری هست که کیفیتش مثل جوهر اصل باشه و رنگ تصویر بعد از مدتی نپره...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

دوستانی که ماندگاری عکس می خوان باید حتما از جوهر های اصلی اپسون استفاده کنند.

استفاده از جوهر های ارزان قیمت در ظاهر بهتر است اما در باطن باید هرروز هد کلین بزنید و چند برابر جوهر دور بریزید در حالی که در جوهر اصلی این مشکل نیست و اصلا هد گرفته نمیشه
    ضمنا چاپ با این جوهر های ارزان بعد از مدتی کیفیت و رنگ خود را از دست می دهد

اگه آگهی ترحیم میزنید جوهر وکس بریزید ولی اگه برای عکس استفاده می کنید فکرشم از سرتون بیرون کنید چون جوهر ارزون ضرر بیشتره.

با جوهر ارزون هم به هد دستگاه آسیب میزنید هم رنگ و ماندگاری عکس خراب میشه و اینطوری رو هزینه کاغذ و جوهر و هد ضرر کردید و هرروز چند سی سی باید هد کلین بزنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام.
    جوهر اینک تک آیا کیفیت خوبی داره؟
    برای مصارف آتلیه و چاپ عکس حرفه ای نیاز دارم . مارک پرینترم هم کانن هست.
    آیا به درد این کار ها می خوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان چند خط حاصل 9 سال تجربه پرینت عکس:

1) جوهر پیگمنت رنگ به صورت پودر هست که با یه حلال مایع مخلوط شده و به شکل یه مایع غلیظ در میاد
    2) جوهر دای هم رنگ و هم حلال مایع هستند که جوهر خیلی رقیق تر و سیال تر هست.

کیفیت عکس چاپ شده بیشتر از جوهر به جنس کاغذ و تنظیمات چاپ بستگی داره. من همه جور جوهری استفاده کردم و اونقدر که کاغذ تفاوت ایجاد میکنه جوهر نمیکنه. مثلا "کوداک" و "اینک تک" هر دو کاغذ عکس تولید میکنن ولی این کجا و آن کجا (!)

جوهرهای دای مزیتی که دارن اینه که خیلی سیال و وران توی هد جریان دارن و گرفتگی هد در این جوهر ها بسیار بسیار کم هست. اما یه عیب بسیار بزرگ دارن و اون اینه که عکس چاپ شده در تابش نور طولانی مدت عمر بسیار کمی داره و کم رنگ میشه. سه ماه عکس روی دیوار باشه، همین تابش چند ساعته نور لامپ اتاق عکس رو نابود میکنه (آفتاب تو یه روز ترتیبش رو میده). از اون طرف جوهر های پیگمنت در تابش نور عمر بالایی دارند ولی (بلانسبت) پدر صاحب پرینتر رو در میارن و هر روز باید سرنگ و حلال به دست مشغول بازکردن هد باشید. همش باید در حال هم زدن تانک باشید (ته نشین میشه لامصب!).

این که کدوم جوهر رو استفاده کنید بستگی به کارکردتون داره. اگر تصاویری که چاپ میکنید میرن توی پوشه یا دفتر یا آلبوم و خلاصه زیر نور نیستند جوهر دای خوبه. اگر عکسهای قاب کردنی چاپ میکنید باید پیگمنت استفاده کنید به همراه روزی دو نوبت قرص اعصاب!

من خودم فقط دای استفاده میکنم. مارکهای اینک تک و وکس مثل هم هستند (هر دو یه آشغالی هستند و نباید نور بخوره عکس). میوا یه دو هفته بیشتر دووم میاره عکس ولی به قیمتش نمی ارزه. کارتریج های اصلی خود اپسون با این که دای هستند ولی عکسهای چاپ شده باهاشون عمر نوح دارن. جوهر دای که خوبباشه ، نیست توی بازار. شما هم اگر نمیخوای عکس برای قاب کردن بزنید خیلی سخت نگیرید و عکسهای قاب کردنی رو بدید عکاسی با دستگاه هیولا بزنه و خودتون فقط عکسهای آلبومی رو بزنید.
    Last edited by afn.gig; 06-06-2019 at 14:55.

8. این کاربر از afn.gig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان چند خط حاصل 9 سال تجربه پرینت عکس:

1) جوهر پیگمنت رنگ به صورت پودر هست که با یه حلال مایع مخلوط شده و به شکل یه مایع غلیظ در میاد
    2) جوهر دای هم رنگ و هم حلال مایع هستند که جوهر خیلی رقیق تر و سیال تر هست.

کیفیت عکس چاپ شده بیشتر از جوهر به جنس کاغذ و تنظیمات چاپ بستگی داره. من همه جور جوهری استفاده کردم و اونقدر که کاغذ تفاوت ایجاد میکنه جوهر نمیکنه. مثلا "کوداک" و "اینک تک" هر دو کاغذ عکس تولید میکنن ولی این کجا و آن کجا (!)

جوهرهای دای مزیتی که دارن اینه که خیلی سیال و وران توی هد جریان دارن و گرفتگی هد در این جوهر ها بسیار بسیار کم هست. اما یه عیب بسیار بزرگ دارن و اون اینه که عکس چاپ شده در تابش نور طولانی مدت عمر بسیار کمی داره و کم رنگ میشه. سه ماه عکس روی دیوار باشه، همین تابش چند ساعته نور لامپ اتاق عکس رو نابود میکنه (آفتاب تو یه روز ترتیبش رو میده). از اون طرف جوهر های پیگمنت در تابش نور عمر بالایی دارند ولی (بلانسبت) پدر صاحب پرینتر رو در میارن و هر روز باید سرنگ و حلال به دست مشغول بازکردن هد باشید. همش باید در حال هم زدن تانک باشید (ته نشین میشه لامصب!).

این که کدوم جوهر رو استفاده کنید بستگی به کارکردتون داره. اگر تصاویری که چاپ میکنید میرن توی پوشه یا دفتر یا آلبوم و خلاصه زیر نور نیستند جوهر دای خوبه. اگر عکسهای قاب کردنی چاپ میکنید باید پیگمنت استفاده کنید به همراه روزی دو نوبت قرص اعصاب!

من خودم فقط دای استفاده میکنم. مارکهای اینک تک و وکس مثل هم هستند (هر دو یه آشغالی هستند و نباید نور بخوره عکس). میوا یه دو هفته بیشتر دووم میاره عکس ولی به قیمتش نمی ارزه. کارتریج های اصلی خود اپسون با این که دای هستند ولی عکسهای چاپ شده باهاشون عمر نوح دارن. جوهر دای که خوبباشه ، نیست توی بازار. شما هم اگر نمیخوای عکس برای قاب کردن بزنید خیلی سخت نگیرید و عکسهای قاب کردنی رو بدید عکاسی با دستگاه هیولا بزنه و خودتون فقط عکسهای آلبومی رو بزنید.
    سلام.چندتا سوال:اگر تجربه داشتید لطف میکنید جواب میدید

آیا پرینترهای لیزری کاغذهای عکس رو ساپورت میکنن؟

2-پرینترهای لیزری رنگی کیفیت چاپ رنگیشون واقعا به پای پرینترهای جوهرافشان نمیرسه؟

3-برای یه کافی نت که پرینت رنگی خیلی نمیگیره،پرینتر لیزری رنگی به صرفه تر نیست تا پرینتر جوهرافشان؟مصرف کارتریج پرینتر لیزری ها و هزینه خرید یه پرینتر لیزری یا حتی شارژکردن آنها بهتر از اعصاب خوردی پرینترهای جوهرافشان نیست؟

با تشکر
    Last edited by محمد7966; 06-06-2019 at 15:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

سلام. همه نظرات را خوندم و آخر به یه نتیجه دقیق و قطعی نرسیدم درباره استفاده از چه جوهری.
    بنده چهار سال پیش یه اپسون L800 خریدم و در داخل کارتن خودن جوهرهای اصل اپسون بود. تا زمانی که جوهر ها بود خیلی عالی پرینت میگرفت و عکسها را روی شاستی به دیوار زدم و هنوز بعد چهار سال رنگ پریدگی نداره.
    وقتی جوهر ها تموم شد رفتم و از نمایندگی اپسون تو ایریانشر با قیمت ارزونتر از جاهای دیگه جوهر های اصلی اپسون را خریدم حدود سه سال پیش.

ولی همش کارم شده بود هد کلین کردن و اخرم کیفیت خوب بهم نداد و منم اعصابم خورد شد و پرینتری که یک سال خریده بودم را گذاشتم تو کارتن و گذاشتم کنار تا همین چند روز پیش که احتیاج بهش پیدا کردم و بردم نمایندگی مادیدران و کلا پرینت سفید میگرفت و گفت ممکنه اصلا هدت سوخته باشه ولی من میدونستم که هد کاملا خشک شده چون کنار بوده.
    خلاصه گارانتیشم تموم شده بود و در محلول گذاشت 24 ساعت و درست شد.
    اخرشم جوهر میوا بهم داد و گفت اینا را اپسون توصیه کرده و گفته خوبه و جالبه جدیدا تو کارتن اپسون ازین میواها هم میزارن.
    خلاصه پرینتر را بردم خونه باز پرینت گرفتم و باز مشکل قبل و باز هد کلین کردم و باز درست نشد و عکسها را خراب میزنه.
    به نظرتون چکار کنم؟
    مشکل از جوهره؟
    مشکل از هده؟
    مشکل از چیه؟
    چه جوهری برای L800 آخر بخرم؟

(این نکته هم بگم که سال 91 من اپسون p 50 داشتم و اون خدابیامرز هم بعد اینکه طرف تانک بهش وصل کرد تا سه ماه استفاده کردم و اخر هدش سوخت برم پیش طرف گفت میبره نماندگی هدو عوض کنن و برات میارم که تا همین الان نیورده و منم کلا بیخیال اون p50 شدم و دوباره سال 94 رفتم L800 خریدم که تانک اورجینال داره.
    کلا این جوهر افشانا مغزمو پوک کردن و شانس نداشتم توشون، خواهشا راهنمایی کنید.
    بعدم دوستان اگر اینجا دیگه فعالیت نیست ممنون میشم یه گروه یا کانال اگر دارید یا میشناسید تو هر پیامرسانی به من معرفی کنید که منم استفاده کنم.

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. همه نظرات را خوندم و آخر به یه نتیجه دقیق و قطعی نرسیدم درباره استفاده از چه جوهری.
    بنده چهار سال پیش یه اپسون L800 خریدم و در داخل کارتن خودن جوهرهای اصل اپسون بود. تا زمانی که جوهر ها بود خیلی عالی پرینت میگرفت و عکسها را روی شاستی به دیوار زدم و هنوز بعد چهار سال رنگ پریدگی نداره.
    وقتی جوهر ها تموم شد رفتم و از نمایندگی اپسون تو ایریانشر با قیمت ارزونتر از جاهای دیگه جوهر های اصلی اپسون را خریدم حدود سه سال پیش.

ولی همش کارم شده بود هد کلین کردن و اخرم کیفیت خوب بهم نداد و منم اعصابم خورد شد و پرینتری که یک سال خریده بودم را گذاشتم تو کارتن و گذاشتم کنار تا همین چند روز پیش که احتیاج بهش پیدا کردم و بردم نمایندگی مادیدران و کلا پرینت سفید میگرفت و گفت ممکنه اصلا هدت سوخته باشه ولی من میدونستم که هد کاملا خشک شده چون کنار بوده.
    خلاصه گارانتیشم تموم شده بود و در محلول گذاشت 24 ساعت و درست شد.
    اخرشم جوهر میوا بهم داد و گفت اینا را اپسون توصیه کرده و گفته خوبه و جالبه جدیدا تو کارتن اپسون ازین میواها هم میزارن.
    خلاصه پرینتر را بردم خونه باز پرینت گرفتم و باز مشکل قبل و باز هد کلین کردم و باز درست نشد و عکسها را خراب میزنه.
    به نظرتون چکار کنم؟
    مشکل از جوهره؟
    مشکل از هده؟
    مشکل از چیه؟
    چه جوهری برای L800 آخر بخرم؟

(این نکته هم بگم که سال 91 من اپسون p 50 داشتم و اون خدابیامرز هم بعد اینکه طرف تانک بهش وصل کرد تا سه ماه استفاده کردم و اخر هدش سوخت برم پیش طرف گفت میبره نماندگی هدو عوض کنن و برات میارم که تا همین الان نیورده و منم کلا بیخیال اون p50 شدم و دوباره سال 94 رفتم L800 خریدم که تانک اورجینال داره.
    کلا این جوهر افشانا مغزمو پوک کردن و شانس نداشتم توشون، خواهشا راهنمایی کنید.
    بعدم دوستان اگر اینجا دیگه فعالیت نیست ممنون میشم یه گروه یا کانال اگر دارید یا میشناسید تو هر پیامرسانی به من معرفی کنید که منم استفاده کنم.
    منم تقریبا از همون 4 سال پیش اپسون دارم
    اول L800 و بعدا هم یه L805 اضافه کردم
    قبلش کنون میگرفتم که بعلت سوختن زیاد هد اومدم سمت اپسون
    من جوهر wox ، میوا، پیکسل و یه جوهر لیتری دیگه استفاده کردم
    جوهرهای غلیظ کیفیت بالاتری میده ولی از اون سمت هر 20 تا 30 تا چاپ باید هد کلین کنی مثل پیکسل
    جوهر میوا آشغال به تمام معناست اصلا سمتش نرو
    ولی تنها جوهری که هد کلین لازم نداره wox بوده
    و راحت 500، 400 تا پرینت بدون هد کلین و با خیال راحت میتونی ازش بگیری
    ولی هیچکدوم از این جوهرها ماندگاری جوهر اصلی اپسون که توی کارتن هست رو ندارن
    شنیدم جوهر اصلی Inktec هم کیفیت خوبی داره ولی هنوز فرصت نشده استفاده کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •