تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: هنگ کردن لحظه ای لپ تاپ

داره خودمونی میشه leo_meb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض هنگ کردن لحظه ای لپ تاپ

سلام
    من ویندوز تازه عوض کردم، هر چند دقیقه یه مکث چند ثانیه ی میکنه ،کسی میدونه مشکلش چیه؟؟
    ویندوزم 7 ultimate sp1 integrated update jul 2012
    لپ تاپم دل 5110
    رم 8
    cori7
    گرافیک 1 G525
    ihvn 750

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این مراحلی که میگم بترتیب الویت انجام بدین

مرحله اول

برنامه RealTemp از لینک اول دانلود اجراش کنیددمای لپ تاپ با این برنامه چک کنید ببینید بصورت نرمال یا نه

مرحله دوم

برنامه Vit Registry Fix از لینک دوم دانلود اجراش کنید برای رجیستری کردن این برنامه هم طبق شکلهای اول و دوم پیش برین مسیر کی به برنامه بدین طبق شکل اول بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید وقتی که برنامه اجرا شد ابتدا روی دکمه scan بشه فیکس کنید رجیستری رو بعد به سربرگ tools از برنامه برین روی گزینه vit registery optimizer کلیک کنید که رجیستری شما دیفرگ بشه بعدش سیستم ریست میشه بالا میاد

مرحله سوم

برنامه O&O Defrag ازلینک سوم دانلود اجراش کنید با این برنامه کلیه درایوهای خودتون دیفرگ کنید برای دیفرگم بطور مثال روی درایو c یکبار کلیک کنید بعدشم کلیدهای ctrl+f12 همزمان فشار بدین تا عمل دیفگر شروع بشه حین دیفرگ درایو هم اکیدا توصیه میشه هیچ کاری با سیستم انجام ندین

مرحله چهارم

برنامه Malwarebytes' Anti-Malware از لینک چهارم دانلود کنید بعدش اجر رجیستر کنید برنامه درمرحله بعد برنامه رو فول آپدیت کنید آخر سر سیستم ریست کنید از طریق safe mode بالا بیاین از اونجا با این برنامه سیستم فول اسکن کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

سلام مرسی از راهنماییت
    من کلا از نو پارتیشن بندی کردم، بازم دفرگ لازمه؟؟؟
    قبل نصب درایورا بیت توتال سکیوریتی نصب کردم ، انتی مالویر لازمه؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

یه چیز دیگه، فایر فاکسم هر چند دقیقه یه بار کلا بسته میشه پیغام میده مشکل رو به شرکت میفرستیم تا بررسی بد پیغام میده میخای فایر فاکس ری استارت بشه؟؟
    cpu هم مصرفش خیلی بالا میره،
    بعضی وقتا رو چند تا پوشه(یه پوشه هایه مشخصی) با هم راست کلیک میکنم هنگ میکنه ،موس حرکتش خیلی کند میشه پیغام میده میخای ویندوز اکسپلورر رو ری استارت کنی؟؟
    ری استارت نکنم همونجور گیره البته این مشکل مال ویندوز اورجینالمم بود
    حالا به نظرت ویندوز ویروسیه یا مشکل مال خود ویندوزه؟؟؟
    بازم مرسی از راهنماییت

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یه چیز دیگه، فایر فاکسم هر چند دقیقه یه بار کلا بسته میشه پیغام میده مشکل رو به شرکت میفرستیم تا بررسی بد پیغام میده میخای فایر فاکس ری استارت بشه؟؟cpu هم مصرفش خیلی بالا میره،بعضی وقتا رو چند تا پوشه(یه پوشه هایه مشخصی) با هم راست کلیک میکنم هنگ میکنه ،موس حرکتش خیلی کند میشه پیغام میده میخای ویندوز اکسپلورر رو ری استارت کنی؟؟ری استارت نکنم همونجور گیره البته این مشکل مال ویندوز اورجینالمم بودحالا به نظرت ویندوز ویروسیه یا مشکل مال خود ویندوزه؟؟؟بازم مرسی از راهنماییت
    یک DVD ویندوز شرکت پرنیان که باکیفیت تر از باقی هست رو تهیه کن و باهاش کل پارتیشنهای رو حذف کن و دوباره پارتیشن بندی کن و ویندوز درست حسابی و سبک باهاش نصب کن . تجربه ی من میگه ویندوز ارجینال همیشه آشغال بوده .ضمناً حین و بعد از نصب ویندوز هیچ CD یا فلشی نزن به سیستمت ممکنه آلوده شه دوباره . اول کاریکه بعد از نصب ویندوز کردی این باشه که از روی یک فلش مموری کاملاً سالم و مطمئن ویروس کش کاسپرسکی آخرین نسخه را نصب کن و تنظیمات امنیتیش را هم ببر بالا .آخرین نسخه ی درایورها را هم از خود سایت دل رو دانلود کن .

7. این کاربر از LightningII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

یک DVD ویندوز شرکت پرنیان که باکیفیت تر از باقی هست رو تهیه کن و باهاش کل پارتیشنهای رو حذف کن و دوباره پارتیشن بندی کن و ویندوز درست حسابی و سبک باهاش نصب کن . تجربه ی من میگه ویندوز ارجینال همیشه آشغال بوده .ضمناً حین و بعد از نصب ویندوز هیچ CD یا فلشی نزن به سیستمت ممکنه آلوده شه دوباره . اول کاریکه بعد از نصب ویندوز کردی این باشه که از روی یک فلش مموری کاملاً سالم و مطمئن ویروس کش کاسپرسکی آخرین نسخه را نصب کن و تنظیمات امنیتیش را هم ببر بالا .آخرین نسخه ی درایورها را هم از خود سایت دل رو دانلود کن .
    مرسی داداش
    منم خودم فکر میکنم ویروسیه،
    فلشو فرمت کنم کاسپرو سند تو کنم خوبه؟؟یا ملا با یه سیستم دیگه این کارو کنم؟؟چون دفه قبل مشکل بدتر بود (ثانیه ای وییندوز گیر میکرد)
    دوباره یه فلش فرمت کردم بیت توتال سکیوریتی 13 رو توش کپی کردم باچند تا فیلم، اول بیت نصب کردم بعد بقیه چیزا
    ولی هنوز یه پوشه هایی گیر میکنه و فایر فاکس ری استارت میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

مرسی داداش
    فلشو فرمت کنم کاسپرو سند تو کنم خوبه؟؟یا ملا با یه سیستم دیگه این کارو کنم؟؟چون دفه قبل مشکل بدتر بود (ثانیه ای وییندوز گیر میکرد)
    دوباره یه فلش فرمت کردم بیت توتال سکیوریتی 13 رو توش کپی کردم باچند تا فیلم، اول بیت نصب کردم بعد بقیه چیزا

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مرسی داداش
    با یک سیستم امن دیگه که ویروس کش قوی داشته باشه باید فلش رو فرمت و فایل رو بهش منتقل کنید .
    ویروس کش قوی رایج عمدتاً ایناست: کاسپرسکی - آواست - AVG - آویرا.
    Last edited by LightningII; 31-07-2012 at 16:53.

11. این کاربر از LightningII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

با یک سیستم امن دیگه که ویروس کش قوی داشته باشه باید فلش رو فرمت و فایل رو بهش منتقل کنید .
    ویروس کش قوی رایج عمدتاً ایناست: کاسپرسکی - آواست - AVG - آویرا.
    حاجی بیت خیلی قویه
    فقط مشکلم دفه دوم این بود که خاسم بیت رو از سایت خودش دانلود و نصب کنم مجبور شدم درایور نت ورک رو نصب کنم
    به همون سی دی درایورا که از خود شرکتی که گارانتی کرده بود اعتماد کردماحتمال میدم همون ویروسی بوده

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

این مراحلی که میگم بترتیب الویت انجام بدین

مرحله اول

برنامه RealTemp از لینک اول دانلود اجراش کنیددمای لپ تاپ با این برنامه چک کنید ببینید بصورت نرمال یا نه

مرحله دوم

برنامه Vit Registry Fix از لینک دوم دانلود اجراش کنید برای رجیستری کردن این برنامه هم طبق شکلهای اول و دوم پیش برین مسیر کی به برنامه بدین طبق شکل اول بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید وقتی که برنامه اجرا شد ابتدا روی دکمه scan بشه فیکس کنید رجیستری رو بعد به سربرگ tools از برنامه برین روی گزینه vit registery optimizer کلیک کنید که رجیستری شما دیفرگ بشه بعدش سیستم ریست میشه بالا میاد

مرحله سوم

برنامه O&O Defrag ازلینک سوم دانلود اجراش کنید با این برنامه کلیه درایوهای خودتون دیفرگ کنید برای دیفرگم بطور مثال روی درایو c یکبار کلیک کنید بعدشم کلیدهای ctrl+f12 همزمان فشار بدین تا عمل دیفگر شروع بشه حین دیفرگ درایو هم اکیدا توصیه میشه هیچ کاری با سیستم انجام ندین

مرحله چهارم

برنامه Malwarebytes' Anti-Malware از لینک چهارم دانلود کنید بعدش اجر رجیستر کنید برنامه درمرحله بعد برنامه رو فول آپدیت کنید آخر سر سیستم ریست کنید از طریق safe mode بالا بیاین از اونجا با این برنامه سیستم فول اسکن کنید.

انجام دادم فقط به جای MBAM از SAS استفاده کردم بهتر شده فایر فاکس گیر داره ولی ری استارت نمیشه
    چند روز بگذره ببینم میشه که مجبور نشم دوباره ویندوز عوض کنم
    ممنونم برادر
    این پیغام ربطی به ویروس اتوران داره؟؟؟
    the file 'autorun.dll' could not be loaded or is corrupt. Setup cannat continue. Error code is [0*3E7]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •