تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: نصب کردن اینترنت اکسپلورر 8 به ویندوز سون

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidsarab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض نصب کردن اینترنت اکسپلورر 8 به ویندوز سون

سلام تو ویندوز سون من اینترنت اکسپلور 9 نصبه و چون باهاش مشکل دارم میخوام یک نسخه پایینتر رو نصب کنم ولی نصب نمی کنه و میگه نسخه ی بالاترشو داری اینرنت اکسپلورر 9 هم نمیتونم حذف کنم
    چه راه حلی دراه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

به اینصورت عمل کنید داخل سرچ استارت منو دستور View Installed Updates بزنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه گزینه Windows Internet Explorer 9 رو پیدا کنید روش دبل کلیک بعدشم گزینه yes انتخاب کنید وقتی کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد اینبار داخل سرچ استارت منو دستور turn windows features on or off رو وارد روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه تیک گزینه internet explorer 8 بزنید بعدش که کارش کرد پیغام ریست داد سیستم ریست کنید

3. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام. من ویندوز 8 رو نصب کردم و ازش خیلی راضی هستم ولی با اینترنت اکسپلورر مشکل دارم این نسخه 9 یا 10 هستش ولی بعضی سایتا که من باهاشون کار میکنم نمیتونن ساپورت کنن و اینترنت اکسپلورر پایین تر میخوان و من وقتی میخوام ورژن پایین تر نصب کنم اجازه نمیده . البته وقتی در کنترل پانل اون تیک turn windows features on or off رو میزنم و اینترنت اکسپلورر رو unistall میکنم و میخوام که ورژن قدیمی تر رو نصب کنم مثل نسخه 8 باز دو حالت پیش میاد که یا باید آبدیت کنی و یا باید ابدیت نکنی که اگه ابدیت کنی باز اینترنت اکسپلورر رو به آخرین ورژن آبدیت میکنه که من باهاش مشکل دارم و اگه هم ابدیت نکنی اینترنت اکسپلورر به صورت ناقص نصب میشه و نمیشه که اصلا ازش استفده کنی.
    به طور خلاصه مشکل من اینه که روی ویندوز 8 چجوری اینترنت اکسپلورر با ورژن پایین تر نصب کنم . توضیحات بالا واسه این بود که بگم من این راه ها رو رفتم. اگه میتونید کمک کنید. خیلی مرسی

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

متاسفانه نمیشه ورژن های پایینی رو تو 8 نصب کرد ! شما چه مشکلی با IE 10 داری . مایکروسافت برای رفع ایراد صفحات وب قابلیت Compatibility View رو گذاشته . اگر سایتی رو لود کنین . داخل آدرس بار در بالای IE یه علامت کوچیک پاره کاغذ نشون داده خواهد شد که با کلیک بر روی اون میشه سایت رو بصورت اتومات اصلاح نمود . با این کار سایت دوباره لود خواهد شد .

6. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. من ویندوز 8 رو نصب کردم و ازش خیلی راضی هستم ولی با اینترنت اکسپلورر مشکل دارم این نسخه 9 یا 10 هستش ولی بعضی سایتا که من باهاشون کار میکنم نمیتونن ساپورت کنن و اینترنت اکسپلورر پایین تر میخوان و من وقتی میخوام ورژن پایین تر نصب کنم اجازه نمیده . البته وقتی در کنترل پانل اون تیک turn windows features on or off رو میزنم و اینترنت اکسپلورر رو unistall میکنم و میخوام که ورژن قدیمی تر رو نصب کنم مثل نسخه 8 باز دو حالت پیش میاد که یا باید آبدیت کنی و یا باید ابدیت نکنی که اگه ابدیت کنی باز اینترنت اکسپلورر رو به آخرین ورژن آبدیت میکنه که من باهاش مشکل دارم و اگه هم ابدیت نکنی اینترنت اکسپلورر به صورت ناقص نصب میشه و نمیشه که اصلا ازش استفده کنی.
    به طور خلاصه مشکل من اینه که روی ویندوز 8 چجوری اینترنت اکسپلورر با ورژن پایین تر نصب کنم . توضیحات بالا واسه این بود که بگم من این راه ها رو رفتم. اگه میتونید کمک کنید. خیلی مرسی
    برای ie9 یک روش تاپیک پایین گفته شده روی ویندوز 8 ببینید بکارشما میاد یا که نه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بسیار متشکرم
    Last edited by alansmith; 17-11-2012 at 22:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

خیلی ممنونم
    خیلی کمک بزرگی بهم کردید.
    من مشکلم این بود که سایتایی مثل سایت دانشگاهی گلستان رو نمیتونستم باز کنم و اخطار میداد که این ورژن رو ساپورت نمیکنه ولی با همین قابلیت Compatibility View سایت رو به راحتی باز کرد. جالب اینجاست که حتی با برخی سایتایی که پشتیبانی از اون سیستم میکردند مکاتبه الکترونیکی کرده بودم و تنها جوابی که گرفتم این بود که از اینترنت اکسپلورر 10 متاسفانه نمیشه واسه ورود به این سایت استفاده کرد.
    شرمنده اگه سوالم رو در جای خوبی عنوان نکردم و قوانین رو رعایت نکردم
    یه دنیا ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض تشکر

متاسفانه نمیشه ورژن های پایینی رو تو 8 نصب کرد ! شما چه مشکلی با IE 10 داری . مایکروسافت برای رفع ایراد صفحات وب قابلیت Compatibility View رو گذاشته . اگر سایتی رو لود کنین . داخل آدرس بار در بالای IE یه علامت کوچیک پاره کاغذ نشون داده خواهد شد که با کلیک بر روی اون میشه سایت رو بصورت اتومات اصلاح نمود . با این کار سایت دوباره لود خواهد شد .
    این راه حل خیلی حال داد کم مونده بود دوباره برم سراغ xp

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام من ویندوزم 7 هست میخام اینترنت اکسپلور 8 را نصب کنم ولی خطا میده باید چکار کنم ممنونم

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام من ویندوزم 7 هست میخام اینترنت اکسپلور 8 را نصب کنم ولی خطا میده باید چکار کنم ممنونم
    سلام
    چه اروری میده؟طبق پست 2 عمل کنید و اگه انجام نشد,ارور مربوط رو قرار بدید.

13. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •