تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نحوه نگاه كردن به فيلم 3بعدي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض نحوه نگاه كردن به فيلم 3بعدي

سلام. لطفا منو در مورد نگاه كردن فيلم 3بعدي راهنمايي كنيد. تلويزيون مدلش sony NX720 چهل اينچه و اينكه 3بعديه و عينك هم داره فقط دستكاه بلوري نداريم اما من تريلر 3بعدي زياد دانلود كردم از اينترنت و زدم به فلش و مستقيم به tv وصل كردم اما نشون نداده. منو راهنمايي كنيد لطفا.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

راستي واسه نگاه كردنش حتما بايد دستگاه بلوري باشه؟
    بلوري لپ تاب اگه وصل بشه به tv ميشه 3بعدي نگاه كرد؟ اگه ميشه منو زود راهنمايي كنيد چون قراره لپ تاب بگيرم. ممنونم

داره خودمونی میشه rasis30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز بنده همین مدل تی وی رو دارم البته 46 اینچش رو باید خدمت شما عرض کنم انتخاب بسیار خوبی انجام داده اید
    ولی متاسفانه ساپورت در گاه یو اس بی سونی چنگی به دل نمیزنه البته با اپدیت کردن تی وی شما از ساپورت فورمت mkv برخوردار خواهید شد
    در مورد نحوه پخش هم خدمتتون عرض بعد از اپدیت تی وی فایل 3 بعدی رو با فرمت MKV روی فلش بریزید و به در گاه متصل کنید در منو دستگاه وارد قسمت media و سپس videos شده و فایل را پلی کنید بعد با زدن دکمه 3D روی کنترل حالت پخش رو بسته به نوع فایل در حال پخش روی over-under یا side-by -side قرار بدهید عینک رو روشن کنید و حالشو ببرید

داره خودمونی میشه rasis30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خیر لازم نیست
    میتونید از لپ تاپ و هم چنین مدیا پلیر استفاده کنید در صورت استفاده از شبکه و اطلات در مورد ان میتوانید از تکنولوژی DLNA استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خيلي ممنونم دوست گرامي. من tv رو آّپديت كردم و همچنين فرمت mkv رو اجرا كردم. پس الان فقط بايد از لپ تاب يا از فيلم هاي 3بعدي با فرمت mkv استفاده كنم.بازهم خيلي ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •