تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: راهنمایی در مورد یک سفر تفریحی

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

عجب تاپیکی شده...آدم رو یاد این مستند خارجیا که تو جنگله میندازه

2. این کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alislow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    الله اعلم

پيش فرض

باید ماشین میداشتین!! هر وقت اومدین، خبر بدین که ما بریم قایم بشیم ما رو نتونین پیدا کنین!!!! ما اینجا بیابون داریم برا شکار گراز و اینا!!!!باحاله...

مسیر خوبی رو انتخاب کردین.... خوش بگذره و تلفاتی هم نداشته باشید!!!۱ (مواظب شنا باشین که تلفات ندین.....!! بهش میگن اب‌دره فک کنم... مواظب باشین گیر اینا نیوفتین!!)
    راستی اینو یادم رفت .ماشین هم داریم.اول گفتم لازم نیست میخوایم بریم جنگل دیگه با اتوبوس می ریم.
    اما الان کم کم داره طرح ایرانگردی میشه! فک کنم از لحاظ مالی بصرفه با ماشین بریم.
    فقط موندم مثلا میخوایم بریم دریا یا بریم جنگل ماشینو کجا بذاریمش؟ فک کنم دست و پا گیر باشه ها؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    الله اعلم

پيش فرض

تازه بخش شکارشو حذف کردیم وگرنه شبیه یه چیزای دیگه هم میشد

5. این کاربر از Alislow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اره!! ما تو ایران گروه های افرودر بسیار زیادی داریم در تهران یا تبریز(مخصوصا تبریز با اون کوه‌ها و جنگل ها و.... اش!!!)....یامثلا کرمانشاه که ملت رو میبرن گردش.... البته باید حتمی 4WD داشته باشی که بتونی باهاشون بری...مثله پاترول و پرادو و....!!!!
    سعی میکنم یه سری لینک از بیابون نوردی دوستان براتون بذارم حال کنین.... گروه های تخصصی جنگل و اینا هم داریم که من زیاد عکس ندارم ازش!!!

راستی اینو یادم رفت .ماشین هم داریم.اول گفتم لازم نیست میخوایم بریم جنگل دیگه با اتوبوس می ریم.
    نه منظورم از ماشین، ماشین افرودر بودش که بتونین باهاش برین و بیاین!! مثلا پاترول یا جیپ یا لندرور یا حالا ماشین های گرون تر!!! فکر نکنم بشه مثلا با پراید یا پژو و اینا چنین کاری کرد!!!!

فقط موندم مثلا میخوایم بریم دریا یا بریم جنگل ماشینو کجا بذاریمش؟ فک کنم دست و پا گیر باشه ها؟
    کسی نمیاد ماشین شما رو ببره!! مسئله اینه که که مثلا شما 3 روز می‌مونی ماشین خاموشه و خراب میشه اصلا!!! بهتره دوست دیگه‌ای با ماشین خودتون برسوندتون و برگرده بره پی کارش!!!!

تازه بخش شکارشو حذف کردیم وگرنه شبیه یه چیزای دیگه هم میشد
    من هر چی فکر میکنم، میبینم نمیشه بری جنگل یا بیابون و چند روز بمونی بعد باز گوشت مرغ و اینا بخوری!!! یه وعده باید شکار بخوری دیگه حداقل یا نه اخه؟!!

پ.ن: اگر عکس ها رو تونستم پیدا بکنم، حتمی اینجا لیست میکنم که دوستان نیگا کنن و جیگرشون حال بیاد از سفرهای افرود بروبکس ایرانی که واقعا هم زیباست(با این امکانات کم!)

7. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سری اول، بیابون(رمل) نوردی دوستان هستش با مدیریت استاد شبیر گرامی!!!(همه‌ی عکس ها مربوط به گروه افرود سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشه!)(تویوتا هایلوکس با پرچم دزدان محترم دریایی، استاد شبیر محترم میباشه!!) :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 4 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سری دوم، کوهستان و جنگل و رودخونه نوردی دوستان! از همون سایت( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) :

دوستان در بخش کرمانشاه کلوپ!! که تقریبا دریا نوردی میکنن!!!!

همینجوری که می‌بینید، برای دیدن جاهای بکر و بسیار خفن، باید کمی سختی کشید، باید خطر کرد و باید اذیت شد، و این چیزاست که یه سفر رو طوری میکنه که حتی عکس هاش هم عده‌ای رو ارضا میکنه چه برسه به حضورش!!!! و نکته‌ی جالب تر اینه که فقط اهلش باشید، میتونید سوار بشید و با دوستان برید...)

11. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کاشکی صفحه میرفت یه دونه جلو تر، که میتونستم یه سری عکس از افرود ماشینی جنگل هم بذارم که جیگرتون حال بیاد!!!!
    راستی کاشکی تاپیک هم تبدیل بشه به یه تاپیک برای تفریح و گردش و این چیزا که هم اگر خودمون رفتیم عکس بذاریم و حال کنیم هم عکس های دیگران رو بذاریم و حال کنیم! و هم بحث و گفت و گو کنیم راجع به اینجور تفریح هایی و تجارب رو تقسیم کنیم...
    فکر میکنم اینجوری خیلی خیلی بهتر بشه!!!!

راستی، علی گرامی عکس یادت نره ها!!! بی عکس بر نگردی...... برو خوش باش و بهت خوش بگذره!

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    الله اعلم

پيش فرض

نه منظورم از ماشین، ماشین افرودر بودش که بتونین باهاش برین و بیاین!! مثلا پاترول یا جیپ یا لندرور یا حالا ماشین های گرون تر!!! فکر نکنم بشه مثلا با پراید یا پژو و اینا چنین کاری کرد!!!!
    شما که میدونستی ما نداریم چرا عکس میذاری آخه؟!
    سفرهای اینا حال نمیده که نه گم میشن نه تو سرما گیر می کنن نه گشنشون میشه نه تلفات میدن
    سری اول، بیابون(رمل) نوردی دوستان هستش با مدیریت استاد شبیر گرامی!!!(همه‌ی عکس ها مربوط به گروه افرود سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشه!)(تویوتا هایلوکس با پرچم دزدان محترم دریایی، استاد شبیر محترم میباشه!!) :
    لذت بردیم.عجب کویرخوشگلی هم هست.ایشالاه بعد ایلام میریم اینجا شکار مارمولک و سوسمار!
    من هر چی فکر میکنم، میبینم نمیشه بری جنگل یا بیابون و چند روز بمونی بعد باز گوشت مرغ و اینا بخوری!!! یه وعده باید شکار بخوری دیگه حداقل یا نه اخه؟!!
    والا این بچه های ما شکار نشن خوبه!حالا بریم اونجا اگه زمینه فراهم بود! یه حیوون مرده ای چیزی پیدا می کنیم باهاش عکس یادوگاری میندازیم.
    کاشکی صفحه میرفت یه دونه جلو تر، که میتونستم یه سری عکس از افرود ماشینی جنگل هم بذارم که جیگرتون حال بیاد!!!!
    راستی کاشکی تاپیک هم تبدیل بشه به یه تاپیک برای تفریح و گردش و این چیزا که هم اگر خودمون رفتیم عکس بذاریم و حال کنیم هم عکس های دیگران رو بذاریم و حال کنیم! و هم بحث و گفت و گو کنیم راجع به اینجور تفریح هایی و تجارب رو تقسیم کنیم...
    فکر میکنم اینجوری خیلی خیلی بهتر بشه!!!!
    واقعا جای همچین تاپیکی خالیه.حتی میشه تور دسته جمعی راه بندازیم...
    با مدیریت شما و معاونت بنده حقیر!
    بعد همگی یا پراید می ریم که هم از تولید ملی حمایت کنیم هم ثابت کنیم خواستن توانستن است
    راستی، علی گرامی عکس یادت نره ها!!! بی عکس بر نگردی...... برو خوش باش و بهت خوش بگذره!
    باشه حتما فقط چند تا از بچه هامون عشق عکسن.از آسمونم عکس بگیریم باید باشن توش.خلاصه باید تو عکسا تحملشون کنید
    Last edited by Alislow; 02-08-2012 at 14:15.

15. این کاربر از Alislow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من تقريبا همين مسير شما رو (يكم طولاني ترش ) چند سال پيش رفتم با ماشين خودتون بريد خيلي بهتره هم اينكه هرجا يخوايد ميتونيد بريد و نگراني وسيله نقليه نداريد هم اگه لازم شد تو ماشين مي خوابيد .... نگران پارك ماشينتون هم نباشيد ... فقط به نظر من سرعين رو حذف كنيد كه خيلي شلوغه و اصلا نمي چسبه به جاش بريد سمت قلعه بابك هم طبيعت بسيار زيبايي داره و درختان بهم تنيده هم يه جاي تاريخي هست البته قبلش يه تحقيق هم بكنيد كه تاريخ بابك رو بدونيد و بدونيد كي بوده و چه كرده ... يك نكته خيلي مهم خوابيدن توي چادر خارج شهر هست كه بايد مراقب دزد ها و البته ديوانه ها و قاتل ها بود ..... شايد به نظر جك بياد اما مواردي كه من ديدم و شنيدم باعث ميشه كه ادم احتياط رو زياد كنه تا صدمه جدي نبينه .... اگه ماشين مي بريد براي برگشت ميتونيد بريد تبريز و بعد از اتوبان تبريز تهران برگرديد كه نزديكي تبريز هم به روستاي زيباي كندوان بريد و اگه يه شب رو هم تو هتل اونجا بگزرونيد بسيار عالي هست

17. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •