تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 19 اولاول ... 8141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام ببخشید من یه هارد وسترن یک ترابایت دارم ولی یک مدتیه چراغ ال ای دی روشن میشه و بالا نمیاد و چند دقیقه بعدش یه صدای تق از هارد درمی یاد نمیدونم چپیکار کنم راهنمایی کنین ممنون میشم ...

- - - Updated - - -

سلام ببخشید من یه هارد وسترن یک ترابایت دارم ولی یک مدتیه چراغ ال ای دی روشن میشه و بالا نمیاد و چند دقیقه بعدش یه صدای تق از هارد درمی یاد وپسورد هم نداره نمیدونم چپیکار کنم راهنمایی کنین ممنون میشم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض بالا نیاوردن هارد روی ویندوز7

سلام دوستان.. من هارد اکسترنال 2ترا دارم..هاردم فقط با سیستم خودم بالا نمیاد... روی تمام سیستمای دیگه بالا میاد
    ..حتی تو disk magementهم بالا نمیاره انگار که نه انگار هارد به سیستم وصله خواهشا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من یه هارد وسترن دیجیتال 1 ترا my book essential WD دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم در my computer ظاهر میشه و هیچ اطلاعات دیگه ای نداره و توش هیچی نیست. در properties هم هیچ اثری از مشخصاتش نیست. نه حجمشو زده نه حجم خالی نه حجم استفاده شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ضمنا عضو جدیدم نتونستم عکس بزارم
    Last edited by Mehdi-usus; 17-01-2018 at 10:20.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام
    من یه هارد اکسترنا 1 ترا از نوع وسترن دیجیتال مای پسپورت دارم
    یکبار به ال ای دی خونه وصلش کردم و بالا اومد
    اما بار دوم دیگه نشناختش
    به لب تاب و pc میزنم صدای شناختن درایورش میاد اما اثری از درایور نیست
    disk manag هم میرم اونا هستش اما اسم نداره
    حجش رو نشون میده ولی نمیتونم با کلیک راست هیچ کاری انجام بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض مشکل هارد ترابایت

سلام دوستان عزیز بنده یک هارد 1 ترابایت سیگیت دارم.مدتیه که داخل this pc شناسایی نمیکنه در بخش device manager شناسایی میشه ولی در بخش managment نشون نمیده صدای اتصال میده ولی بالا نمیاد.مطالب رو خوندم از بخش cmd چک کردم درایو شناسایی نمیشه با نرم افزار های ریکاوری هم یه چک کردم ازم به نتیجه نرسید.هیتر سرد هم گرفتم روی ای سی هاش ولی بازم جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید تا مشکل رو حل کنم اطلاعاتش مهم هستن

داره خودمونی میشه zx7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اساتید با تجربه با درود
    هارد اکسترنال 1 ترابایت وسترن مای پسپورت دارم که هنگام اتصال به ویندوز چراغش چشمک میزنه و موتور کار میکنه اما در مای کامپیوتر نمایش داده نمیشه.
    عکس اول از دیوایس منیج ویندوز وعکس دوم از محیط برنامه R-Studio لطفا برای بازیابی و راه اندازی راهنمایی کنید. سپاسگزارم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض مشکل بالا نیومدن هارد اکسترنال که درایو رو بالا نمیاره ویندوز دیوایس منیجر هم نشون نمیده فقط به عنوان سخت افزار جایی که پرینتر و اینارو نشون میده شناخ

مشکل بالا نیومدن هارد اکسترنال که درایو رو بالا نمیاره ویندوز دیوایس منیجر هم نشون نمیده فقط به عنوان سخت افزار جایی که پرینتر و اینارو نشون میده شناخته میشه من این مشکل رو داشتم و چون چیزای با ارزشی تو هارد داشتم مثل فیلم عروسیمون و خیلی چیزای دیگه به خاطر همین هم نمیتونستم اعتماد کنم ببرم بیرون خیلی گشتم و همه ی این راه هایی که اینجا و سایتای دیگه میگن امتحان کردم نشد تا اینکه یه راه حل پیدا کردم که جواب داد و فکر میکنم بهترین راه حل باشه از طریق یه برنامه با فرمان هایdosتونستم هارد رو بالا بیارم فقط یک گیگ از اطلاعاتم از بین رفت که اونم به انتخاب خودم بود اگه کسی این مشکل رو داشت و مثل من گیر کرده بود با ای دی تلگرامم یا جیمیلم تماس بگیره راهنماییش کنم تلگراممAlireza_amire@هستش و جیمیلممalirezaamir1369@gmail.com هستش خوشحال میشم بتونم کمکی کنم موفق باشید در ضمن هارد من silicon power sp2trabaitهستش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019

پيش فرض

سلام
    آخرش چیشد؟

- - - Updated - - -

سلام
    آخرش چیشد؟

- - - Updated - - -

سلام
    آخرش چیشد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان.
    من یه هارد وسترن دیجیتال دارم که تو مای کامپیوتر چیزی بالا نمیاره.
    تو manage شناسایی میکنه ولی هیچ اطلاعاتی ازش نیست فقط مینویسه not initialized
    کسی میتونه راهنماییم کنه باید چی کار کنم.اطلاعاتش اصلا برام مهم نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام بنده یک هارد wd دو ترابایت دارم که درmy computerشناسایی نمیشه ولی در disk manegement شناسایی شده و آیتمhealthy میاد .‌برای رفع مشکل چه باید کرد. آیا اطلاعات قابل برگشت هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •