تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 19 اولاول ... 713141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز و عرض تبریک سال نو
    چند روز قبل واسه دانلود کردن ویندوز 10 از روی سایت ماکروسافت اقدام کردم .حجم دانلود بیشتر از 8 گیگ بود و چون فلش مموری نداشتم مجبور شدم از هارد اکسترنال استفاده کنم با تصور اینکه فولدری میسازه و محتویات ویندوز داخلش دانلود میشه بعد از اتمام دانلود پیام داد که برای تکمیل دانلود باید هارد فرمت بشه که چون اطلاعات دیگه ای روی هارد داشتم این کار رو انجام ندادم ولی متاسفانه الان وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنم هارد 1 ترا رو به این صورت نمایش میده . به نظر دوستان آیا امکانش هست که اطلاعات روی هارد رو برگردونم ؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید

تعطیلات شادی رو برای همه دوستان آرزومندم

2. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام ببخشید من یک هارد اکسترنال دارم روی لب تاپ unallcatedنشون میده ولی روی کامپیوترم مشکلی نداره در ضمن در لب تاپ ایکونشم در my computer نشون نمیده لطفا جواب بدید ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان
    من یه هارد اکسترنال 2ترابایت my book essential WD دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم صدای وصل شدن هارد رو می ده و حتی تو قسمت eject هم نشونش می ده اما توی درایوای مای کامپیوترنشون نمیده و اطلاعات رو بالا نمیاره!!!مشکل از چیه؟
    سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم فقط اینکه وقتی به کامپیوتر وصل میشه دیسک منیجمنت خیلی دیر لود میشه و هیچی نمیاره
    مای کامپیوتر هم لودش کند کند میشه ولی شناسایی میشه
    راهی هست ؟ چون اطلاعات داخلش هم برام خیلی مهمه

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

سلام دوستان یه هارد اکسترنال adata 720hdگرفتم 1ترا وصل میکنم سیستم بالا نمیاره البته هاردو میشناسه درحالی که تو 2سیستم دیگه تست کردم جواب داد البته این بگم سیستم های تست شد ddr3بودن سیستم خودمddr2 عکس هارم میزارم کسی تا به حال به این نوع مشکل برخورده هاردسالم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام من یه هارد 2 ترا دارم ولی امشب وقتی وصل کردم به پی سی بالا نیومد.رفتم توی دیوایس منیجمنت تا از اونجا بشناسونمش ولی پیغام آپدیت دیسک منیجمنت کنسول ویوو رو میده.لطفا راهنمایی کنین چکار کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض مشکل هارد اکسترنال المنت

سلام دوستان
    من یه هارد اکسترنالwdدارم.وقتی به pc میزنم خیلی دیر میشناسه یا اصن نمیشناسه(هاردی دیگم روی سیستمم تست کردم همین مسکل رو داره)
    میخام از روی pcهر فایلی رو کپی بکنم این خطا رو میده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بنظرتون مشکل از کجاست؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by behnamoon; 21-07-2017 at 11:32.

8. این کاربر از behnamoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

درستان من هم همچين مشكلي رو دارم و هارد ٢ترام بالا نمياد چي كار كنم اطلاعاتش خيلي برام مهمه

10. این کاربر از mohammadalimajd7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه هارد اکسترنالwdدارم.وقتی به pc میزنم خیلی دیر میشناسه یا اصن نمیشناسه(هاردی دیگم روی سیستمم تست کردم همین مسکل رو داره)
    میخام از روی pcهر فایلی رو کپی بکنم این خطا رو میده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بنظرتون مشکل از کجاست؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    احتمال داره بدسکتور گرفته باشه. هارد من هروقت فایلی خراب بود این ارور رو میده. تست کردی هارد رو؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

میتونین با لینوکس اطلاعاتتون رو بریزین تو درایوهاتون بعد این هارد رو فرمت کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دوستان سلام
    من هاردم رو (Adata hd710 2T) وقتی به کامپیوتر وصل میکنم صدای شناخته شدنش میاد، حتی توی دیوایس منیجر هم وقتی میرم میشناسش ولی توی disk management یا برنامه Paragon و خود ویندوز شناخته نمیشه!!
    میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم!!؟
    اطلاعات داخلشم خیلی مهمه برام :(

- - - Updated - - -
    Last edited by edward_durden; 07-10-2017 at 00:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •