تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 19 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خوب وقتی شما باکس میخری اون تیکه ای که تبدیل میکنه هم هست.
    ضمنا تمام هارد اکسترنال ها یه هارد لپ تابی هست که یه تبدیل و یه جعبه داره.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
    خوب من یه جا هم از طریق تبدیل به کامپیوتر وصل کردم باز نشناخت

2. این کاربر از ali_n2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام من یک هارد اکسترنال ۵۰۰ مگ usb2 دارم ،چند سالی هست که دارمش ولی خیلی استفاده نمیکردم،چند روز پیش زدم به کامپوترم اصلا نشناختش و نشون نمیده ،..
    usb های لپتاپم هم همه کار میکنه ،ممکنه ولتاژ کم بده ،دسکتاپ ندارم که امتحان کنم
    ویندوز هم میگه باید فرمت شه ،میزنم فرمت ،فرمت هم نمیتونه بکنه ،واقعا موندم چی کار کنم ،لطفا راهنمائی کنید
    عکس هم پیوست شد [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یک عکس از disk managment بزارید اگر اطلاعات مهم ندارید پارتیشن رو با یک نرم افزار مدیریت پارتیشن پاک کنید و دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع کنید اگر درست نشد با فرمت سطح پایین تست کنید اگر اطلاعات مهم دارید قبلش کل پارتیشن رو با نرم افزار easeus data recovery ریکاوری کنید بعد اون کارهارو انجام بدید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یک عکس از disk managment بزارید اگر اطلاعات مهم ندارید پارتیشن رو با یک نرم افزار مدیریت پارتیشن پاک کنید و دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع کنید اگر درست نشد با فرمت سطح پایین تست کنید اگر اطلاعات مهم دارید قبلش کل پارتیشن رو با نرم افزار easeus data recovery ریکاوری کنید بعد اون کارهارو انجام بدید

الان که وصل ش کردم حتی نشون هم نمیده ،بعضی وقتا نشون میده که میگه ویندوز باید فرمتش کنه ،میزنم فرمت ،فرمت هم نمیتونه بکنه ،هیچ ضربه هم نخورده [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من عکس اولی برام باز نمیشه یعنی تو disk managment هم نیست؟

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من عکس اولی برام باز نمیشه یعنی تو disk managment هم نیست؟

هارد رو که میزنم چراغش روشن میشه ،لرزش هم داره که نشون میده میچرخه ،ولی detect نمیکنه ،فقط یک بار detect کرد که گفت باید فرمت شه زدم فرمت که فرمت هم نکرد ..
    الان هم که device manager نشون نمیده ،یک بر هم driver اش را uninstal کردم دوباره نصب کردم ،فرقی نکرد ،نمیدونم چی کار کنم ،هر کاری از دستتون بر میاد دریغ نکنید لطفا
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

این ۲ تا عکس هم در ۲ حالت مختلف گرفتم ،امیدوارم نشون بده،اگه نداد خصوصی بفرستین تا عکس رو بفرستم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام device manager نه disk managment روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید گزینه manage بعد disk managment

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام device manager نه disk managment روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید گزینه manage بعد disk managment

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

برای هارد اکسترنال کابل هاردو بررسی کنید هارد رو میزنید موتور هارد کار میکنه؟ اگر موتور کار میکنه و با تعویض کابل درست نشد میتونه مشکل از فریم ویر باشه در غیر این صورت اگر موتور هارد کار نمیکنه مبتونه هم مشکل از کابل باشه هم موتور هارد هم برد اصلی هارد
    بهتره هارد روی یک سبستم دیگه هم تست بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

دوستان سلام. مشكل من اينه كه هاردم از نوع بووفالو هست و تا چند مدت پيش روي ويندوز XP ام بالا مي اومده ولي الان بالا نمياد. روي بقيه سيستم ها هم بالا مياد ولي براي خودم هركار ميكنم جواب نميده. حتي داخل سيستم هم شناخته نميشه. ممنون ميشم اگر راهم بياندازيد خيلي گيرم. تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •