تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 19 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام من دقیقا همین مشکل رو دارم میخوام ببینم تونستی حلش کنی؟جواب بده اگه میتونی دمت گرم
    این اتفاق برای من هم افتاد... هاردم 1 ترا بایت وسترن دیجیتال بود...
    1-اول باید اطلاعاتتون رو ریکاوری کنید با نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard 8.0 .... که البته بگم تا بایت آخرش بر میگرده ... پس نترسید
    2- پارتیشن های از دست رفته (Lost partition) رو از طریق خود سیستم عاملتون قسمت Disk Management دوباره پارتیشن بندی و فرمت و استفاده کنید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

سلام هارد من مشکل پیدا کرده؛ وسترن دیجیتال هست اکسترنال
    چند روزی اصلا بالا نمیومد فقط شناخته میشد ولی در Disk Management چیزی نمایش داده نمیشد !!
    الان شناخته میشه و در قسمت Disk Management نیز قرار داده میشه و به آن نامی داده میشه مثل j و در کنار بقیه درایوها نمایش داده میشه ولی بسیار کند است و اصلا باز نمیشه و اطلاعات نمایان نمیشه به طوری ک وقنی کلیک میکنم هنگ میکنه و وقتی وارد یو اس بی میکنم Disk Management نیز به سختی باز میشه ، با برنامه quick format wd نیز نتونستم فرمت کنم بسیار زمان میبره و حرکتی نمیده ،

ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام به همگي. ميخواستم بپرسم هارد اكسترنالم رو نمي خونه آيكنش تو my computer مياد ولي نوشته local Disk و وقتيم ميخوام بازش كنم ميگه بايد فرمت شه.
    اطلاعاتشم برام خيلي مهمه. لطفا راهنمائيم كنيد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

در حالتیکه وصل به سیستمه، داخل RUN بزن:
    diskmgmt.msc
    بعد ببین این هارد اکسترنال به چه صورت داخل Disk Management نامگذاری شده.
    روی اون کلیک راست کن و Change driver letter and path رو بزن و با انتخاب دکمه ی change یک حرف دیگه مثلاً H یا یک حرف دیگری رو بهش نسبت بده و نتیجه رو ببین.
    اگه توی لیست درایوها نیومد از همون محیط Disk Management یک عکس بگیر و توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کن لینکش رو بذار اینجا.

سلام
    من هم این مشکل رو داشتم همین کار شما رو انجام دادم الان یه درایو به مای کامپیوترم اضاف شده چطوری حذفش کنم؟
    این عکسی که از درایوهام گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن مشکل بالا نیامدن هارد رو چیکار کنم؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من هم این مشکل رو داشتم همین کار شما رو انجام دادم الان یه درایو به مای کامپیوترم اضاف شده چطوری حذفش کنم؟
    این عکسی که از درایوهام گرفتم

در ضمن مشکل بالا نیامدن هارد رو چیکار کنم؟

سلام .

1. پارتيشن System Reserved مربوط به هارد ديسك سيستم را اگر حذف كنيد ويندوزتان ديگر بالا نخواهد آمد . پس حداكثر كاري كه ميتونيد انجام بديد اين هست كه فقط Letter آن پارتيشن را برداريد تا ديگر در my computer ديده نشود .
    2. فضاي پارتيشن بندي نشده 150.26 گيگابايتي مربوط به هارد ديسك سيستم را بصورت Logical پارتيشن بندي كنيد تا بتونيد از فضاي آنهم استفاده كنيد . البته اين مسئله هيچ ارتباطي با مشكل هارد ديسك اكسترنال ندارد . تاكيد ميكنم كه اين فضا بايد بصورت Logical پارتيشن بندي بشود در غير اينصورت ممكن هست هارد ديسك به دايناميك تبديل شود .
    3. فضاي هارد ديسك اكسترنال نه Letter دارد و نه حتي فايل سيستم آن براي ويندوز مشخص هست . اگر اطلاعات مهمي نداريد آنرا با فايل سيستم NTFS فرمت كنيد تا در my computer ديده شود . اگر هم بطور اتوماتيك Letter نگرفت يه Letter غير تكراري هم اختصاص بديد . در صورتيكه اطلاعات مهمي داريد قبل از اينكه بخواهيد فرمت كنيد ، بررسي كنيد كه آيا ميتوانيد با EaseUS Data Recovery Wizard Professional اطلاعات را بازيابي كنيد يا خير (آموزش در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام .

1. پارتيشن System Reserved مربوط به هارد ديسك سيستم را اگر حذف كنيد ويندوزتان ديگر بالا نخواهد آمد . پس حداكثر كاري كه ميتونيد انجام بديد اين هست كه فقط Letter آن پارتيشن را برداريد تا ديگر در my computer ديده نشود .
    2. فضاي پارتيشن بندي نشده 150.26 گيگابايتي مربوط به هارد ديسك سيستم را بصورت Logical پارتيشن بندي كنيد تا بتونيد از فضاي آنهم استفاده كنيد . البته اين مسئله هيچ ارتباطي با مشكل هارد ديسك اكسترنال ندارد . تاكيد ميكنم كه اين فضا بايد بصورت Logical پارتيشن بندي بشود در غير اينصورت ممكن هست هارد ديسك به دايناميك تبديل شود .
    3. فضاي هارد ديسك اكسترنال نه Letter دارد و نه حتي فايل سيستم آن براي ويندوز مشخص هست . اگر اطلاعات مهمي نداريد آنرا با فايل سيستم NTFS فرمت كنيد تا در my computer ديده شود . اگر هم بطور اتوماتيك Letter نگرفت يه Letter غير تكراري هم اختصاص بديد . در صورتيكه اطلاعات مهمي داريد قبل از اينكه بخواهيد فرمت كنيد ، بررسي كنيد كه آيا ميتوانيد با EaseUS Data Recovery Wizard Professional اطلاعات را بازيابي كنيد يا خير (آموزش در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .
    ممنون با سیستم دیگری تست کردم امد بالا بدون مشکل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    Last edited by 79522; 20-06-2015 at 12:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 1 ترا اکسترنال سیگیت دارم دو روز پیش خواستم تو تلوزیون با هاردم فیلم ببینم منتها منصرف شدم صبح دیدم تلوزیون هاردو نمی شناسه بردم رو لپ تاپ رو اونم قابل شناسایی نبود فقط بعد 10 ثانیه صدایی که هارد وصل شده رو ویندوز می اومد ولی دزایو هارد بالا نمی اومد جالبه می خواستم remove کنم اجازه نمی داد یه جا بردم گفتن فریمورش پریده و راه حلی برا درست شدنش ندارند اگه دوستان راه حلی دارند ممنون می شم راهنمایی کنند چون اطلاعات حیاتیم رو این هارده.
    Last edited by ali_n2011; 23-06-2015 at 22:16.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 1 ترا اکسترنال سیگیت دارم دو روز پیش خواستم تو تلوزیون با هاردم فیلم ببینم منتها منصرف شدم صبح دیدم تلوزیون هاردو نمی شناسه بردم رو لپ تاپ رو اونم قابل شناسایی نبود فقط بعد 10 ثانیه صدایی که هارد وصل شده رو ویندوز می اومد ولی دزایو هارد بالا نمی اومد جالبه می خواستم remove کنم اجازه نمی داد یه جا بردم گفتن فریمورش پریده و راه حلی برا درست شدنش ندارند اگه دوستان راه حلی دارند ممنون می شم راهنمایی کنند چون اطلاعات حیاتیم رو این هارده.
    سلام .

وقتيكه هارد اكسترنال به سيستم متصل هست ، يك عكس از Disk management ويندوز اينجا بذاريد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

درست نمیشه احتمالا ببر گارانتی اگه داره تا برات عوض کنن
    منم همچین مشکلی داشتم عکساشم گذاشتم برو ببین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •