تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

در حالتیکه وصل به سیستمه، داخل RUN بزن:
    diskmgmt.msc
    بعد ببین این هارد اکسترنال به چه صورت داخل Disk Management نامگذاری شده.
    روی اون کلیک راست کن و Change driver letter and path رو بزن و با انتخاب دکمه ی change یک حرف دیگه مثلاً H یا یک حرف دیگری رو بهش نسبت بده و نتیجه رو ببین.
    اگه توی لیست درایوها نیومد از همون محیط Disk Management یک عکس بگیر و توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کن لینکش رو بذار اینجا.
    آقا فرهاد عزیز منم مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنالم را در ویندوز 7 داشتم که با این راهکاری که گفتید مشکلم براحتی حل شد.یک دنیا ممنون دوست گرامی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من یک هارد اکسترنال 500 seagate دارم. تا دیروز هیچ مشکلی نداشته و راحت کار می کرده. اما الان 2 روزه که روی هیچ سیتم عاملی ( نه xp و نه win 7 ) بالا نمی اد. وقتی به سیستم وصلش میکنم فقط صدای موتور خود هارد می آد و چرغ هارد روشن میشه ولی در سیستم و disk managment شناسایی نمیشه.
    لطفا کمکم کنید. اطلاعات مهمی توش دارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان
    من یه هارد اکسترنال 2ترابایت my book essential WD دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم صدای وصل شدن هارد رو می ده و حتی تو قسمت eject هم نشونش می ده اما توی درایوای مای کامپیوترنشون نمیده و اطلاعات رو بالا نمیاره!!!مشکل از چیه؟
    سلام
    من هم مشكلي مشابه دوستمون برام پيش اومد الان!! هارد 2 ترا وسترن همين مدلي!

امروز يعني چند دقيقه پيش وصلش كردم بالا اومد ... مشكلي نداشت يه ذره گشت و گذار كردم بين فايلها ... يه جا يه فايل 12 گيگي داشتم اونو پاك كردم ... مشكلي نبود پاك شد ... بعد به اندازه 20 ثانيه كاريش نداشتم بعد برگشتم كه دوباره خواستم توي فايلها دور بزنم، بك زدم گير كرد!!
    بالاي پنجره پيغام not respond اومد ... 15 دقيقه اي دست نزدم همينطوري موند ... قطع هم نكردم ... ري استارت كردم كامپيوتر رو ... روي شات دان موند ! اون موقع يو اس بي رو جدا كردم تا كامپيوتر ري استارت شد!
    بعد ويندوز بالا اومد دوباره وصل كرد هارد بالا اومد 30 ثانيه اي بالا بود صداي قطع يو اس بي اومد و قطع شد!

خلاصه الان كه وصل ميكنم به پي سي شناسايي مي كنه ولي بالا نمياد دقيقا مثل دوستمون!

توي ديسك منيجمنت هم شناسايي ميكرد ولي not ready يه همچين چيزي پيغام ميداد!!

بعد از چندبار قطع و وصل الان ديگه توي ديسك منيجمنت نمياره !!!! ولي براي پي سي شناسايي ميكنه مي تونم eject كنم!

موتورش هم الان 1 دقيقه اي روشن مي مونه وقتي نمي شناسه ديگه بي صدا ميشه! البته الان صداي يه تقه هايي هم از داخل هارد ميشنوم! انگار لگد داره ميزنه!!!!!!
    Last edited by m_reza_2110; 15-11-2013 at 19:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

تمام هارد فيلم و سرياله فقط! فكر كنم از 70% هم كپي دارم! منتها مشكل اينه كه نميدونم از چيا كپي ندارم!! فكر كنم دكستر فصل ششم و هفتمش رو فقط روي همين هارد داشتم! حوصله ندارم دوباره دانلود كنم!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان
    من یه هارد اکسترنال 2ترابایت my book essential WD دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم صدای وصل شدن هارد رو می ده و حتی تو قسمت eject هم نشونش می ده اما توی درایوای مای کامپیوترنشون نمیده و اطلاعات رو بالا نمیاره!!!مشکل از چیه؟
    سلام من دقیقا همین مشکل رو دارم میخوام ببینم تونستی حلش کنی؟جواب بده اگه میتونی دمت گرم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من دقیقا همین مشکل رو دارم میخوام ببینم تونستی حلش کنی؟جواب بده اگه میتونی دمت گرم
    سلام .

دوست عزير ؛ لطفاً از Disk management ويندوز وقتيكه هارد اكسترنال به سيستم متصل هست يك عكس بگذاريد تا بتوان تا حد امكان دقيقتر راهنمائي كرد .

مشكلي كه براي آن كاربر اتفاق افتاده ممكن هست كاملاً متفاوت با مشكل شما باشد !

اگه نباشه جاش خالی می مونه fereydoon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

ضاحرا یه مشکلی دارن این سری هاردهای وسترن حدود 3 ماه پیش یه هارد usp3 یک ترا گرفتم برای رفیقمون .چند روز پیش گفته موقع کپی هارد پریده دیگه بالا نمیاد
    فرستادیم گارانتی یکی نو اومد کلی اطلاعت هم داشته پریده
    تو نت هم یه سرچ بزنید سایت های خارجی مشکل مشابه هست

مثلا یه جا خونده بودم اگه هارد رو دو سه ساعت به کامیوتر وصل باشه هارد رو میاره بعد میتونید یه سری راه داره که شاید بتونید هارد رو برگردونید
    ---------------
    دوستانی از نرم افزار iso buster استفاده کنید تو اکثر مواقع که هارد رو نشون نمیده به عنوان درایو این نرم افزار هار رو شناسایی میکنه و به صورت درایو میاره و میتونید از فایل ها کپی بگیرید
    Last edited by fereydoon1; 02-08-2014 at 14:25.

داره خودمونی میشه sadas1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان مشکل من بالا نیامدن ویندوز وقتی که هارد اکسترنال به اون وصله؟چه باید کرد

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مشکل من بالا نیامدن ویندوز وقتی که هارد اکسترنال به اون وصله؟چه باید کرد
    برید بایوس و از قسمت integrated peripherals اگر چیزی به اسم legacy usb storage detect وجود داشت غیر فعالش کنید .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفا اگه میتونید کمک کنید هارد wd یک ترا دارم وقتی داشتم فرمتش میکردم وسط فرمت کردن ارور داد که نمیشه فرمتش کرد از اون موقع به بعد هارد بالا نمباد بعضی وقتا تو دیسک منیجر نشونش میده بعضی وقتا هم نه وقتی هم که نشونش میده نمیشه هیچ کاریش کرد یعنی وقتی روش راست کلیک میکنی هیچ گزینه ای نمیشه زد.. همیشه موقع وصل کردن صدا میاد که وصل شده و موتورش هم کار میکنه تو قسمت اجکت هم نشونش میده تو هارد اطلاعاتی ندارم فقط میخوام هارد درست بشه در ضمن وقتی که تو دیسک منیجر نشونش نمیده خودش خود به خود قطع و وصل میشه کابلش رو هم تست کردم موردی نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •