تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 19 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه سنغال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض

ذوستان سلام ببخشید دیر اومدم
    ولی امیدوارم که بازم به دردتون بخوره
    ubuntu (لینوکس) در واقع یه جور سیستم عامل هستش، یکی از ویژگی های مهم اون اینه که اصلا ویروس در این نوع سیستم عامل هیچ معنی و مفهومی نداره! به خاطر همین توصیه کردم بهتون! بعدشم هر ورژن اش که باشه جواب می ده فرقی نمی کنه دوست عزیز، سی دیشو از بیرون بخری گرون نیس توصیه می کنم بخری تا این که بخوای دانلود کنی! مثه سی دی ویندوز که اگه بخری خیلی بهتره اینم همینطوریه! بعد از اینکه سی دی رو گذاشتی توی سی دی رام کاپیوتر رو ریست می کنی بعد یه صفحه ای می آید نوع زبان رو انگلیسی انتخاب می کنی، بعد توی صفحه جدید چند تا گزینه است شما اونی رو انتخاب می کنی که نوشته شروع برنامه اوبونتو بدون نصب آن و هیچگونه تغییری در کامپیوتر! شما اینو باید بزنی، نیازی به نصب اون نداری فقط می خوای کامپیوترت یه بار با سیستم عامل ابونتو (لینوکس) بالا بیاد تا کارت راه بیافته!
    بعدش یه کم طول می کشه تا بیاد بالا از اون صفحه سیاها هم میاد نترس بعد که صبر کنی خودش می ره رو صفحه دسکتاپ!!!!
    محیطش شبیه به ویندوزه یه جورایی! می تونی باهاش کار کنی احتمالا! خلاصه بعدش برو و هارد اکسترنالت رو فایل هاش رو بردار و کپی کن یه جایی مثلا تو کامپیوترت بعد هاردو فرمت کن و حلهههههههههههههههه!

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت

پيش فرض

لینکی دارید واسم بزارید؟
    الان رفتم تو سایتش 3 نوع داره کدومش بهتره؟ یسری امکاناتم داره که پولی میشه، لازمه؟
    و اینکه چطوری اونجا باید درست بشه؟
    ذوستان سلام ببخشید دیر اومدم
    ولی امیدوارم که بازم به دردتون بخوره
    ubuntu (لینوکس) در واقع یه جور سیستم عامل هستش، یکی از ویژگی های مهم اون اینه که اصلا ویروس در این نوع سیستم عامل هیچ معنی و مفهومی نداره! به خاطر همین توصیه کردم بهتون! بعدشم هر ورژن اش که باشه جواب می ده فرقی نمی کنه دوست عزیز، سی دیشو از بیرون بخری گرون نیس توصیه می کنم بخری تا این که بخوای دانلود کنی! مثه سی دی ویندوز که اگه بخری خیلی بهتره اینم همینطوریه! بعد از اینکه سی دی رو گذاشتی توی سی دی رام کاپیوتر رو ریست می کنی بعد یه صفحه ای می آید نوع زبان رو انگلیسی انتخاب می کنی، بعد توی صفحه جدید چند تا گزینه است شما اونی رو انتخاب می کنی که نوشته شروع برنامه اوبونتو بدون نصب آن و هیچگونه تغییری در کامپیوتر! شما اینو باید بزنی، نیازی به نصب اون نداری فقط می خوای کامپیوترت یه بار با سیستم عامل ابونتو (لینوکس) بالا بیاد تا کارت راه بیافته!
    بعدش یه کم طول می کشه تا بیاد بالا از اون صفحه سیاها هم میاد نترس بعد که صبر کنی خودش می ره رو صفحه دسکتاپ!!!!
    محیطش شبیه به ویندوزه یه جورایی! می تونی باهاش کار کنی احتمالا! خلاصه بعدش برو و هارد اکسترنالت رو فایل هاش رو بردار و کپی کن یه جایی مثلا تو کامپیوترت بعد هاردو فرمت کن و حلهههههههههههههههه!

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من یه هارد اکسترنال داشتم به ظرفیت 500 گیگابایت که Bit Locker رو روش فعال کردم و تقریبا هارد پر شده بود و چون رو ویندوز ایکس پی محل کارم کار نمیکرد خواستم از حالت Bit Locker درش بیارم از صبح گذاشتم تا بعدازظهر حدود 90% شده بود و به پیشنهاد بچه ها همیجور تو سرویس گذاشتم رو پاهام که تا رسیدم خونه تموم بشه وقتی رسیدم خونه چکش کردم و به لب تابم وصلش کردم دو تا درایو داشت یکیش رو نشون میده و خیلی سنگین شده زمانیکه پسورد رو وارد میکنی دیگه باید خیلی صبر کنی و هیچی نمیاد تا حالا موفق نشدم وارد هارد بشم. اون درایو دیگه هم زمانیکه میخوای Safe To Remove بزنی یک لحظه نشون میده و میره.میخواستم منو راهنمایی کنید حتی نتونستم فرمتش کنم الان چند ماه گذشته و میخوام اگه بشه درستش کنم طوریکه اطلاعاتم هم سالم بمونه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

هارد اکسترنال 500 گیگ Goflex

سلام هاردم رو که وصل میکنم به سیستم بالا نمیاد. روی ویندوز 7 بالا میاد راحت. اما روی ویندوز ایکس پی گاهی اوقات اینطور میشه، نمیدونم چطور هم درست میشه، گاهی به خودی خود بالا میاد روی ویندوز ایکس پی ، اما الان یک هفته هست که بالا نمیاد.
    توی مای کامپیوتر باید وقتی متصل میکنم اسم هارد بیاد که نمیاد و لوکال دیسک می نویسه و اتواوپن هم میاد اما چیزی رو سرچ نمیکنه...
    بعد توی Safe remove که میرم هم اسم هارد میاد هم اسم لوکال دیسک! و هیچ کدوم هم ریموو نمیشن و پیغام میده که سیستم در حال استفاده از اطلاعات این دیسک هست و این حرفها و نمیشه ریموو کرد.از توی مای کامپیوتر هم اگر روی لوکال دیسک هم کلیک کنم که برم توی فایل های هاردم هنگ میکنه ...
    لطفا راهنمایی کنید مرسی

عکس از دیسک منجمنت:

عکس از فضای مای کامپیوتر و ... :

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام من یه هارد 500 توشیبا دارم.وصلش کردم تلوزیون با فرمتdvrفرمت شد حالا روی کامپیوتر بالا نمیاد کسی میتونه کمک کنه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یه هارد 500 توشیبا دارم.وصلش کردم تلوزیون با فرمتdvrفرمت شد حالا روی کامپیوتر بالا نمیاد کسی میتونه کمک کنه؟
    سلام .
    اگر اطلاعات مهم ندارید از طریق disk management ویندوز میتونید بصورت NTFS فرمت کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

با سلام وتشکر ازد سایت خوبتون من مشکل یکی از درایوامو با توضیحاتتون حل کردم ممنون اما یه مشکل اساسی با هارد اکسترنالم دارم 2 ترا بایت wd، به هیچ عنوان بالا نمیاد زمانی که وصل میکنی یه پیغام برای format میده که کل زندگینامم توشه! :( لطفا" راهنماییم کنید.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوباره من دیر اومدم اینجاااااااااااا چرا واقعا اینقدر دیر میام؟
    راستش الانم خودم دنبال یه جوابی می گشتم که دیدم اومدم توی پی سی ورد خودمون، اومدم آخرین ارسال خودمو دیدم تازه یادم افتادددددددددد.
    پست های بعد از پست خودمو خوندمشون، راه حل همگی همینه که من می گم! دوستان گلم حتما برید پست قبلی منو بخونید کامل براتون توضیحش دادم همون طور که من قبلنم گفتم اگه هاردتون مشکل سخت افزاری نداشته باشه 95 درصد مشکلتون حله! البته دوستایی که هاردشون پر اطلاعات مهم هستش و مثلا 2 ترا هست و نمی تونن اطلاعاتشون همشو کپی کنن اول اون کارایی که گفتم رو انجام بدن بعد با انتی ویروس کاسپر و یا نورتون (با آخرین آپدیتشون) هارد رو اسکن کنید که قطعا خیلی طول می کشه. بیشتر این مشکلات ناشی از ویروس هایی که هاردها می گیرن. خلاصه که دوستای عزیز حتما پستای قبلی منو بخونید و عمل کنید مال من و چند تا از دوستام درست شد.
    نماز و روزه هاتون هم قبول
    التماس دعا

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز مشکل از ویروسه!
    امنیت ویندوز اکس پی پایینه و هاردت هم ویروس داره صد در صد! چون امنیت 7 بیشتر اونجا مشکلی نداری ویروس یابیش کن با کاسپر یا نورتون یا هردوش

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت

پيش فرض

هارد اکسترنال 500 گیگ Goflex

سلام هاردم رو که وصل میکنم به سیستم بالا نمیاد. روی ویندوز 7 بالا میاد راحت. اما روی ویندوز ایکس پی گاهی اوقات اینطور میشه، نمیدونم چطور هم درست میشه، گاهی به خودی خود بالا میاد روی ویندوز ایکس پی ، اما الان یک هفته هست که بالا نمیاد.
    توی مای کامپیوتر باید وقتی متصل میکنم اسم هارد بیاد که نمیاد و لوکال دیسک می نویسه و اتواوپن هم میاد اما چیزی رو سرچ نمیکنه...
    بعد توی Safe remove که میرم هم اسم هارد میاد هم اسم لوکال دیسک! و هیچ کدوم هم ریموو نمیشن و پیغام میده که سیستم در حال استفاده از اطلاعات این دیسک هست و این حرفها و نمیشه ریموو کرد.از توی مای کامپیوتر هم اگر روی لوکال دیسک هم کلیک کنم که برم توی فایل های هاردم هنگ میکنه ...
    لطفا راهنمایی کنید مرسی

عکس از دیسک منجمنت:

عکس از فضای مای کامپیوتر و ... :
    دوست عزیز مشکل از ویروسه!
    امنیت ویندوز اکس پی پایینه و هاردت هم ویروس داره صد در صد! چون امنیت 7 بیشتر اونجا مشکلی نداری ویروس یابیش کن با کاسپر یا نورتون یا هردوش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •