تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه سنغال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض

توی اوبونتو لینوکس ویروس معنی نداره!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    فردوس

پيش فرض

میتونید هارد رو روی یک سیستم دیگه تست کنید ؟
    اگر بازم اینطوری بود باید کابل هارد در صورت داشتن آداپتور ، آداپتور هم بررسی بشه گه اینا مشکل نداشت میتونه از برد و موتور هارد باشه یا حتی میتونه فریم ویر این مشکل رو ایجاد کنه البته اگه تشخیصم درست باشه
    مرسی
    رو سیستم های دیگه حتی سیستم عامل های دیگه هم همینطوره
    آداپتور و کابل هم عوض کردم فرقی نکرد
    به یه کامیپوتر جدید وصل کردم دیدم هاردش یکم صدا داد پس احتمالا از موتورش نباشه
    فریم ویرشو چطوری درست کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    فردوس

پيش فرض

دوستان عزیزم سلام
    من یه سال پیش هارد اکسترنالمو کامپیوتر نمی خوند و کلی چیز توش داشتم مخصوصا پایان نامم که از همه برام مهم تر بود! می دونید چقد رتو اینترنت سرچ کردم و چقدر این طرف اون طرف بردم هر کی یه چیزی گفت ولی آخرش می دونید چی شد که درست شد؟!
    اومدم اینجا بهتون بگم اگه هاردتون مشکل سخت افزاری نداشته باشه و نسوخته باشه هر چیش باشه اینطوری می تونید به اطلاعتش دسترسی پیدا کنید و کپی شون کنید و بعدشم فرمتش کنید و می شه مثه روز اولش، باید هاردتون رو با برنامه ابونتو بالا بیارید چون تمام مشکل مربوط به انواع ویندوزه که اکثرا ویروسه مشکل رو ایجاد می کنه!
    لینکی دارید واسم بزارید؟
    الان رفتم تو سایتش 3 نوع داره کدومش بهتره؟ یسری امکاناتم داره که پولی میشه، لازمه؟
    و اینکه چطوری اونجا باید درست بشه؟
    Last edited by sat190; 27-02-2013 at 22:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

منم همین مشکل و با هارد اکسترنالم دارم ولی درایورشم قابل آپدیت نیست درایورش و دانلود کردم ولی نمیتونه آپدیتش کنه
    زمانیم که هارد به سیستم وصل باشه موقعی که ریستارت میکنم جلوی بالا اومدن سیستم و میگیره و اجازه نمیده سیستم بالا بیاد

اگه راهکاری دارید لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

SYMWAVE generic USB Device
    SYMWAVE SES USB Device

این دوتا رو ارور میده و faild و not fond driver نمایش میده و اینطوری میشه که هارد رو نمایش نمیده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم همین مشکل و با هارد اکسترنالم دارم ولی درایورشم قابل آپدیت نیست درایورش و دانلود کردم ولی نمیتونه آپدیتش کنه
    زمانیم که هارد به سیستم وصل باشه موقعی که ریستارت میکنم جلوی بالا اومدن سیستم و میگیره و اجازه نمیده سیستم بالا بیاد

اگه راهکاری دارید لطفا کمک کنید
    SYMWAVE generic USB Device
    SYMWAVE SES USB Device

این دوتا رو ارور میده و faild و not fond driver نمایش میده و اینطوری میشه که هارد رو نمایش نمیده

1. در حالت عادي ويندوز هاردهاي اكسترنال را بخوبي شناسايي ميكنه و نيازي به نصب درايور نيست . توصيه ميكنم كه روي يك سيستم ديگر هم تست كنيد (به پورتهاي پشت كيس متصل كنيد) .
    2. با توجه به اينكه در اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتيد كه پارتيشن هارد شما بصورت unallocated درآمده پيشنهاد ميدم كه با برنامه easeus data recovery wizard professional اطلاعات مهم را از اين پارتيشن unallocated شده استخراج و در جاي ديگر ذخيره كنيد و پس از اطمينان از ريكاوري مطلوب آن پارتيشن را فرمت كنيد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

روی سیستمای مختلف تست کردم قبلا هم هیچ درایوری نمیخواست به صورت ناگهانی این بلا سرش اومده
    این برنامه که گفتید لینکی ازش دارید ؟
    یا توی مجموعه های کینگ یا لرد هست ؟
    ممنون از راهنماییتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این برنامه ریکاوری که گفتید قابلیت برگشت فایلها به صورت فولدر را هست ؟
    روشی وجود داره که بتونم فایلهای هارد رو بدون اینکه باز بشند فقط بتونم کپی کنم و از هارد بردارم ؟

ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روی سیستمای مختلف تست کردم قبلا هم هیچ درایوری نمیخواست به صورت ناگهانی این بلا سرش اومده
    این برنامه که گفتید لینکی ازش دارید ؟
    یا توی مجموعه های کینگ یا لرد هست ؟
    ممنون از راهنماییتون
    این برنامه ریکاوری که گفتید قابلیت برگشت فایلها به صورت فولدر را هست ؟
    روشی وجود داره که بتونم فایلهای هارد رو بدون اینکه باز بشند فقط بتونم کپی کنم و از هارد بردارم ؟
    ممنون
    اگر واقعاً در disk management هارد اكسترنال و پارتيشنهاي آن ديده ميشه ولي بصورت unallocated در اومده اين برنامه ممكنه بتونه داده هاي شما رو برگردونه (براي اطمينان يه عكس از disk management اينجا بذاريد) . لينك اين برنامه در پايين گذاشتم ولي ورژن بالاتر را ميتونيد با جستجوي گوگل در سايتهاي فارسي پيدا كنيد .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نكته : گزینه Complete recovery را باید انتخاب کنید .
    Last edited by ata.royalfalcon; 11-03-2013 at 14:41.

داره خودمونی میشه سنغال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض

ذوستان سلام ببخشید دیر اومدم
    ولی امیدوارم که بازم به دردتون بخوره
    ubuntu (لینوکس) در واقع یه جور سیستم عامل هستش، یکی از ویژگی های مهم اون اینه که اصلا ویروس در این نوع سیستم عامل هیچ معنی و مفهومی نداره! به خاطر همین توصیه کردم بهتون! بعدشم هر ورژن اش که باشه جواب می ده فرقی نمی کنه دوست عزیز، سی دیشو از بیرون بخری گرون نیس توصیه می کنم بخری تا این که بخوای دانلود کنی! مثه سی دی ویندوز که اگه بخری خیلی بهتره اینم همینطوریه! بعد از اینکه سی دی رو گذاشتی توی سی دی رام کاپیوتر رو ریست می کنی بعد یه صفحه ای می آید نوع زبان رو انگلیسی انتخاب می کنی، بعد توی صفحه جدید چند تا گزینه است شما اونی رو انتخاب می کنی که نوشته شروع برنامه اوبونتو بدون نصب آن و هیچگونه تغییری در کامپیوتر! شما اینو باید بزنی، نیازی به نصب اون نداری فقط می خوای کامپیوترت یه بار با سیستم عامل ابونتو (لینوکس) بالا بیاد تا کارت راه بیافته!
    بعدش یه کم طول می کشه تا بیاد بالا از اون صفحه سیاها هم میاد نترس بعد که صبر کنی خودش می ره رو صفحه دسکتاپ!!!!
    محیطش شبیه به ویندوزه یه جورایی! می تونی باهاش کار کنی احتمالا! خلاصه بعدش برو و هارد اکسترنالت رو فایل هاش رو بردار و کپی کن یه جایی مثلا تو کامپیوترت بعد هاردو فرمت کن و حلهههههههههههههههه!

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •