تبلیغات :
تبلت لنوو
فروشگاه کیف و گارد موبایل
تعمیر هارد
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 173 از 173

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام ببخشید من یه هارد وسترن یک ترابایت دارم ولی یک مدتیه چراغ ال ای دی روشن میشه و بالا نمیاد و چند دقیقه بعدش یه صدای تق از هارد درمی یاد نمیدونم چپیکار کنم راهنمایی کنین ممنون میشم ...

- - - Updated - - -

سلام ببخشید من یه هارد وسترن یک ترابایت دارم ولی یک مدتیه چراغ ال ای دی روشن میشه و بالا نمیاد و چند دقیقه بعدش یه صدای تق از هارد درمی یاد وپسورد هم نداره نمیدونم چپیکار کنم راهنمایی کنین ممنون میشم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض بالا نیاوردن هارد روی ویندوز7

سلام دوستان.. من هارد اکسترنال 2ترا دارم..هاردم فقط با سیستم خودم بالا نمیاد... روی تمام سیستمای دیگه بالا میاد
    ..حتی تو disk magementهم بالا نمیاره انگار که نه انگار هارد به سیستم وصله خواهشا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من یه هارد وسترن دیجیتال 1 ترا my book essential WD دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم در my computer ظاهر میشه و هیچ اطلاعات دیگه ای نداره و توش هیچی نیست. در properties هم هیچ اثری از مشخصاتش نیست. نه حجمشو زده نه حجم خالی نه حجم استفاده شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ضمنا عضو جدیدم نتونستم عکس بزارم
    Last edited by Mehdi-usus; 17-01-2018 at 10:20.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •