تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 19 اولاول ... 5111213141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب مشکل اینجاست که تو مای کامپیوتر درایور هارد مشخص نیست از کجا میتونم فرمتش کنم؟!!!

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب مشکل اینجاست که تو مای کامپیوتر درایور هارد مشخص نیست از کجا میتونم فرمتش کنم؟!!!
    باید از همان Disk management ویندوز اقدام کنید ولی با توجه به غیر فعال بودن تمام گزینه ها (طبق عکسی که گذاشتید) ، برنامه minitool partition wizard رو دانلود ، نصب کنید و ببینید میتونید فرمت کنید ؟ اگر بازهم نشد پیشنهاد میکنم روی سیستمی که ویندوز جدیدتری داره (مثلاً win7) هارد اکسترنال رو تست کنید .

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

باید از همان Disk management ویندوز اقدام کنید ولی با توجه به غیر فعال بودن تمام گزینه ها (طبق عکسی که گذاشتید) ، برنامه minitool partition wizard رو دانلود ، نصب کنید و ببینید میتونید فرمت کنید ؟ اگر بازهم نشد پیشنهاد میکنم روی سیستمی که ویندوز جدیدتری داره (مثلاً win7) هارد اکسترنال رو تست کنید .

بله روی ویندوز 7 و 8 جواب داد و باز شد فقط برای ویندوز xp باز نمیشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله روی ویندوز 7 و 8 جواب داد و باز شد فقط برای ویندوز xp باز نمیشه
    حدس میزنم هارد اکسترنال بصورت GPT باشه ، چون ویندوز XP از این حالت پشتیبانی نمیکنه .
    اگر حتماً میخواهید در ویندوز XP استفاده کنید با استفاده از Diskpart درایو رو clean و سپس از طریق Disk management ویندوز ، درایو رو بصورت MBRد، initialized کنید در نهایت پارتیشن بندی و فرمت پارتیشن .

در عکس زیر نحوه clean کردن یک درایو دیده میشه . فقط دقت کنید اشتباهاً درایوهای دیگه رو clean نکنید که اطلاعات از بین میره . نرم افزارهای موجود هم پاک میشه با دستور clean ولی میتونید بعداً از سایت دانلود کنید یا اینکه روی همان ویندوز 7 از نرم افزارها کپی بگیرید .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام یه هارد اکسترنال وسترن مای بوک 3 ترا دارم بدون مشکل کار میکرد ولی از امروز دیگه بالا نمیاد . دیسک منیجمت تا باز میکنم میگه تبدیل کن به mbr یا gpt به هیج کدوم هم تبدیل نمیشه .
    uupload.ir/files/444w_photo_2016-12-25_23-25-34.jpg
    uupload.ir/files/tniy_photo_2016-12-25_23-25-28.jpg
    uupload.ir/files/q8w8_photo_2016-12-25_23-25-40.jpg
    Last edited by sadeghdx; 25-12-2016 at 23:57.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام یه هارد اکسترنال وسترن مای بوک 3 ترا دارم بدون مشکل کار میکرد ولی از امروز دیگه بالا نمیاد . دیسک منیجمت تا باز میکنم میگه تبدیل کن به mbr یا gpt به هیج کدوم هم تبدیل نمیشه .
    uupload.ir/files/444w_photo_2016-12-25_23-25-34.jpg
    uupload.ir/files/tniy_photo_2016-12-25_23-25-28.jpg
    uupload.ir/files/q8w8_photo_2016-12-25_23-25-40.jpg
    باسلام.
    روی سیستمهای مختلف تست کنید ، همچنین مطمئن بشید کابل و کانکتورها سالم هست یا اینکه میتونید از کابل USB هارد دیسک اکسترنال دیگه استفاده کنید . از نرم افزارهای دیگه ای برای Initialized کردن هارد دیسک استفاده کنید مثلاً minitools partition wizard .
    اگر مشکل همچنان باقیست باید ارسال بشه به گارانتی .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ممنون از راهنمایتون . با کلی نرم افزار وسیستم های دیگخ تست کردم نشد با مینی تولزم نشد . کابلشو هم عوض کردم نشد . گارانتی نداره . می خواستم ببینم اطلاعاتش بر میگرده . مشکل از چیه ؟تعمیر میشه ؟
    Last edited by sadeghdx; 26-12-2016 at 21:38.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

دوستان من یه هارد 500 گیگ اکسترنال مکس تور دارم که بالا نمی یاد اصلا این هارد برام ارزشی نداره اما اطلاعات داخلش برامخیلی ارزشمنده چجوری می تونم هارد رو بالا بیارم وصل میکنم به سیستم روش دستم رو میزارم لرزش داره اما تومای کامپیوتر چیزی دیده نمیشه

هارد از این مدل قدیمیاست با ادابتور روشن میشه
    Last edited by DIKT; 06-03-2017 at 18:17.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان من یه هارد 500 گیگ اکسترنال مکس تور دارم که بالا نمی یاد اصلا این هارد برام ارزشی نداره اما اطلاعات داخلش برامخیلی ارزشمنده چجوری می تونم هارد رو بالا بیارم وصل میکنم به سیستم روش دستم رو میزارم لرزش داره اما تومای کامپیوتر چیزی دیده نمیشه

هارد از این مدل قدیمیاست با ادابتور روشن میشه
    اگر در device manager ویندوز دیده نمی شده یک بار با یک سیستم دیگر که قبل ازمایش نکردی رو پورت USB2 ازمایش کن ببین چی میشه اگر جواب داد اطلاعات رو کپی بگیر اگر نشد بهتره بدی جاهایی که بازیابی اطلاعات می کنند تا بررسی کنند.

11. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون از راهنمایتون . با کلی نرم افزار وسیستم های دیگخ تست کردم نشد با مینی تولزم نشد . کابلشو هم عوض کردم نشد . گارانتی نداره . می خواستم ببینم اطلاعاتش بر میگرده . مشکل از چیه ؟تعمیر میشه ؟
    وقتی با همه اینها تست کردید و نشد دیگه باید ببرید مراکز تخصصی تا عیب هارد مشخص بشه چون علت های مختلف داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •