تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 19 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 183

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه KINGHMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مهد تمدن

پيش فرض

مشکل من خیلی سریع با برنامه MiniTool Partition Wizard Professional Edition ورژن 8.11 حل شد
    از قسمت partition recovery wizard کافیه تو قسمت اسکنش بتونه درایو ها رو پیدا کنه مشکل حل میشه
    بعد از پیدا کردن هم ، یا باید با همین برنامه یا از کنترل پنل و Disk Management بهش لیبل داده بشه تا درایوها تو my computer نشون داده بشه
    -------------
    سلام اسکن کردم و دیسکو شناخت...
    میگه دسک بد یعنی هارد اسیب دیده؟

, و اینم پارتیشن ریکاوری....

..

حالا یکم بیشتر توضیح بدین چکار کنم که هم دیتام پاک نشه هم بتونم از هارد استفاده کنم...
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

-------------
    سلام اسکن کردم و دیسکو شناخت...
    میگه دسک بد یعنی هارد اسیب دیده؟

, و اینم پارتیشن ریکاوری....

..

حالا یکم بیشتر توضیح بدین چکار کنم که هم دیتام پاک نشه هم بتونم از هارد استفاده کنم...
    با تشکر
    اگه با همین برنامه گزینه ی ریکاوری ویزارد رو بزنید چیزی یا فایلی رو از دست نمی دین
    شما باید دیسک ۲ رو انتخاب و اسکن کنید ، اگه شانس بیارید هارد مشکل فیزیکی نداشته باشه درایوها رو
    پیدا میکنه و به حالت اولیه در میاره بدون اینکه تغییر تو دیتا های دیسک انجام بده

هاردی که من اسکن کردم درایو ها رو بطور کامل اورد ، اما فکر کنم مشکلش فیزیکی و سخت افزاری داره
    چون بعضی از فایلها حذف نمیشن ، و بعضی از فایلها هم به سختی و تنها با برنامه کپی میشن
    هارد وقتی همچین مشکلی داشته باشه دیگه نمیشه روش حساب کرد

3. این کاربر از Per$ia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

درود بر دوستان هارد اکسترنال من چراغش روشن میشه،صدا هم میده اما بالا نمیاد ،در disk management هم اثری ازش نیست،چگونه میتونم به حالت اولیه بر گردانم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

باسلام خدمت تمامی دوستان . خواهش میکنم مشکلمو رفع کنید چند هفته ای هست که یک هارد 3 ترا وسترن مدل my book گرفتم که روش هم رمز قرار دادم اما امروز که میخواستم رمزشو بزنم اررور داد که رمز های اشتباه خیلی زده شده حالا نمیدونم کسی قبل از من میخواسته بازش کنه یا نه به هر حال الان روش باز کردنشو گفته اما من کامل متوجه نشدن و نرم افزار هایی مثل wd utility که گفته باید نصب باشه و کلا تمامی نرم افزار ها رو روی سیستم دارم . یک گزینه کنارش هم هست که حذف کل محتویات هارده . خواهشن نگین که تنها را همینه . من پسوورد رو میدونم چیه . تصاویر اررور و تصاویر آموزش باز کزدنش هم میزارم لطفا اگر کسی میدونه خواهشا کمک کنه مطالب شرکت داخلشه . خواهشا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام خدمت تمامی دوستان . خواهش میکنم مشکلمو رفع کنید چند هفته ای هست که یک هارد 3 ترا وسترن مدل my book گرفتم که روش هم رمز قرار دادم اما امروز که میخواستم رمزشو بزنم اررور داد که رمز های اشتباه خیلی زده شده حالا نمیدونم کسی قبل از من میخواسته بازش کنه یا نه به هر حال الان روش باز کردنشو گفته اما من کامل متوجه نشدن و نرم افزار هایی مثل wd utility که گفته باید نصب باشه و کلا تمامی نرم افزار ها رو روی سیستم دارم . یک گزینه کنارش هم هست که حذف کل محتویات هارده . خواهشن نگین که تنها را همینه . من پسوورد رو میدونم چیه . تصاویر اررور و تصاویر آموزش باز کزدنش هم میزارم لطفا اگر کسی میدونه خواهشا کمک کنه مطالب شرکت داخلشه . خواهشا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام .

در پنجره WD Drive Unlock نوشته که برای وارد کردن مجدد پسورد باید ابتدا Safely remove کنید و سپس از برق جدا کنید و سپس مجدداً به سیستم متصل کنید (حداقل 30 ثانیه ای صبر کنید) و برید به my computer و روی آیکون WD unlocker دابل کلیک و پسورد وارد کنید تا درایو آنلاک بشه .

مطمئن بشید پسورد رو درست تایپ میکنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام . آقای farhadd خیلی کار شما درسته به مولا . منم دقیقا همین مشکل رو داشتم . به محض اینکه اون دستور اول رو توی RUN زدم هارد رو آورد و تونستم فرمتش کنم و اومد بالا . خیلی کارت بیسته داداش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید من یه هارد wd elements یک گیگ دارم که موقع اتصال به ال ای دی فایل ها رو نشون میده ولی موقع اتصال به کامپیوتر بالا نمیاد...لطفا راهنمایی کنید چون باهاش کار ضروری دارم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خسته نباشید من یه هارد wd elements یک گیگ دارم که موقع اتصال به ال ای دی فایل ها رو نشون میده ولی موقع اتصال به کامپیوتر بالا نمیاد...لطفا راهنمایی کنید چون باهاش کار ضروری دارم
    سلام .
    1. اول مطمئن بشید فایل سیستم پارتیشن توسط ویندوز بدرستی شناخته شده مثلاً NTFS هست . برای اینکار برید Disk management ویندوز و پارتیشنهای مربوط به هارد دیسک رو بررسی کنید .
    2. مطمئن بشید اطلاعات مخفی نشدند . برای اینکار میتونید از تنظیمات Folder options گزینه های show hidden files و همچنین hide protected operating system files رو تیک بزنید .
    3. در نهایت با توجه به اینکه اطلاعات در LED دیده میشه میتونید با نرم افزارهای ریکاوری مثلاً MiniTool Power Data Recovery اطلاعات رو بازیابی و در فضای دیگه ذخیره کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من دیروز از طریق دیجی کالا هارد اکسترنال وسترن دیجیتال my passport 1T گرفتم وقتی به کامپیوترم وصلم کردم که ویندوزم ایکس پی هست و نصب شد گزینه SAFTELY REMOVE رو تسک بار ظاهر شده اما درایو تو مای کامپیوتر نشون نمیده، تو قسمت Disk management هم رفتم درایور هارد نشون داده میشه اما اسم نداره وقتی هم کلیک راست میکنم که اسم بزارم همه گزینه هاش غیر فعاله اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل ses driver for windows هم دانلود و نصب کردم اما باز درایو رو نشون نمیده، پشکلش چیه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من دیروز از طریق دیجی کالا هارد اکسترنال وسترن دیجیتال my passport 1T گرفتم وقتی به کامپیوترم وصلم کردم که ویندوزم ایکس پی هست و نصب شد گزینه SAFTELY REMOVE رو تسک بار ظاهر شده اما درایو تو مای کامپیوتر نشون نمیده، تو قسمت Disk management هم رفتم درایور هارد نشون داده میشه اما اسم نداره وقتی هم کلیک راست میکنم که اسم بزارم همه گزینه هاش غیر فعاله اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل ses driver for windows هم دانلود و نصب کردم اما باز درایو رو نشون نمیده، پشکلش چیه؟
    سلام .

طبق عکسی که کذاشتید فایل سیستم پارتیشن مربوط به هارد اکسترنال برای ویندوز مشخص نیست . لطفاً پارتیشن رو با فایل سیستم NTFS فرمت کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •