تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: سوال در مورد کراس فایر کارت گرافیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض سوال در مورد کراس فایر کارت گرافیک

من می خواستم دو تا کارت گرافیک رو سیتمم ببندم . الان یه کارت گرافیک amd readeon 5570 hd دارم و می خوام یه کارت گرافیک دیگه نصب کنم .
    دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین .
    باید هر دو کارت گرافیک یه مدل و یه نوع باشند؟
    باس و حافظه و ... بقیه با هم جمع میشه و با هم به کار گرفته میشه ؟( مثلا باس یکی 128 و دیگری 512 باشه بعد کراس فایر میشه 640 ؟)

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

در کراس فایر هر دو کارت گرافیک باید از یک خانواده باشند
    در مورد 5570 هر دو کارت باید از خانواده 5500 باشند

باس و حافظه و ... بقیه با هم جمع میشه و با هم به کار گرفته میشه ؟( مثلا باس یکی 128 و دیگری 512 باشه بعد کراس فایر میشه 640 ؟)
    خیر بدین شکل که مد نظر شماست انجام نخواهد شد
    کلا پیچیده تر از این مورد هست
    به زبان خیلی ساده صفحه نمایش به دو قسمت تقسیم خواهد شده که هر قسمت بوسیله یکی از کارت ها پردازش خواهد شد

برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر کمک بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن : توصیه اکید می کنم با توجه به کارایی فوق العاده پایین کارت گرافیک مورد نظر شما در گیم از کراس فایر کردن آن جدا خودداری کنید و هزینه خود را برای خرید یک کارت گرافیک قوی تر هزینه کنید

موفق باشید

3. 3 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من می خواستم دو تا کارت گرافیک رو سیتمم ببندم . الان یه کارت گرافیک amd readeon 5570 hd دارم و می خوام یه کارت گرافیک دیگه نصب کنم .
    دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین .
    اگه در رادئون ها گرافیک ها دقیقا یکی باشن که هیچی
    دو گرافیک که یک مدل نیستند ولی از یک خانواده هستند هم با هم کراس میشن منتها نرخ کلاک متفاوت دو کارت ممکنه یکم اذیت کنه که یا باید کلاک هارو درست کنید یا چینش کارت هارو تغییر بدین

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فکر کنم واسه ای ام دی هسته استریم ATi streamبا هم جمع میشن اگه CF کنیم چون تو انویدیا هم هسته های کودا با هم جمع میشن

7. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان یه سوالی دارم که مدت ها ذهنمو مشغول کرده!!!
    من یه CPU دارم که مشخصاتش اینه
    AMD A8-3850 APU with Radeon(tm) HD Graphics حتما میدونین که این CPU پردازنده ی گرافیکی داره اونم مدلش AMD Radeon HD 6550D هستش!!

حالا سوالی که دارم اینه که من میتونم یه کارت گرافیک به سیستم اضافه کنم(در حال حاضر کارت گرافیک ندارم) و از پردازنده ی گرافیکی CPU بهره مند بشم یا نه؟؟؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

AMD A8-3850 APU with Radeon(tm) HD Graphics حتما میدونین که این CPU پردازنده ی گرافیکی داره اونم مدلش AMD Radeon HD 6550D هستش!!

حالا سوالی که دارم اینه که من میتونم یه کارت گرافیک به سیستم اضافه کنم(در حال حاضر کارت گرافیک ندارم) و از پردازنده ی گرافیکی CPU بهره مند بشم یا نه؟؟؟؟؟؟
    خیر. یا باید از گرافیک مجتمع CPU استفاده کنین یا از کارت گرافیک. با هم نمیشن.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

در صورتی که مین قابلیت کراس هیبرید رو ساپورت کنه و کارت گرافیک اصلی هم قابلیت کراس هیبرید با گرافیک مجتمع رو داشته باشه میتونید گرافیک مجتمعتون رو با گرافیک اصلی کراس هیبرید کنید و قدرت دو گرافیک رو ترکیب کنید مثل virtual mvp شرکت اینتل هست عملکردش ولی کانفیگش کمی متفاوت است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

در صورتی که مین قابلیت کراس هیبرید رو ساپورت کنه و کارت گرافیک اصلی هم قابلیت کراس هیبرید با گرافیک مجتمع رو داشته باشه میتونید گرافیک مجتمعتون رو با گرافیک اصلی کراس هیبرید کنید و قدرت دو گرافیک رو ترکیب کنید مثل virtual mvp شرکت اینتل هست عملکردش ولی کانفیگش کمی متفاوت است
    دوست من میشه یهم بگبن از کجا بفهمم قابلیت کراس هیبرید داره یا نه؟ مدل مادر بورد F1A75-M ASUS هست و کارت گرافیک هنوز نگرفتم به نظرتون چه کارتی بگیریم که قابلیت کراس هیبرید داشته باشه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •