تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 120 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1194

نام تاپيک: کلوپ Lenovo Y580

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان منم امروز به دستم رسید با ssd خریدم خیلی سرعتش بالاست . توصیه میکنم با ssd بخرید چون خیلی فرق میکنه بازکردن نرم افزارها حتی یک ثانیه هم طول نمیکشه.

2. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سوال : موسی که سازگار با این مدل میده باسیم هست یا بی سیم .اخه به من همراه با این دستگاه یک موس با سیم دادن میخواستم بدونم سرم کلاه رفته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سوال : موسی که سازگار با این مدل میده باسیم هست یا بی سیم .اخه به من همراه با این دستگاه یک موس با سیم دادن میخواستم بدونم سرم کلاه رفته؟
    ایشالا باهات یسازه،چند گرفتی اخوی؟یک ریویو مختصر اگر لطف بفرمایید؟!

در آغاز فعالیت siaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه سوال فنی؟
    وبکم چطوری فعال میشه ؟ من fn +esc را میزنم اتفاقی نمی افته
    با این کار شما فقط وبکم رو enable و disable میکنید.برای استفاده از وبکم میتونید از نرم افزار های مختلف استفاده کنید.

دوست عزیز این داغ کردن N56 خلی زیاده؟؟؟
    موقع بازی اگه از کول پد استفاده بشه، بازم گرمای تولید شده زیاده؟!
    واقعا عجیبه لپ تاپی با چنین مشخصاتی، کولینگ ضعیفی داشته باشه، یعنی حیفه کولینگ قوی نداشته باشه.!!
    ببینید اگر معماری کیس لپ تاپ مناسب گیمینگ نباشه شما پنکه هم وصل کنی فایده نداره.چون هوا باید از رادیاتور فن شما خوب به بیرون جریان پیدا کنه . حالا 2تا نکته هست.یکی اینکه رادیاتور n56 مناسب گیم نیست.نه اندازش نه جنسش.کلا تبادل حرارتی مناسبی نداره. 2اینکه شما ممکنه حتی با استفاده از کول پد اصطکاک هوای ورودی فن رو بیشتر هم بکنی که خیلی جاها نتیجه منفی هم داره. n56 در حالت لود بدلیل گرمای بیش از حد مجبور میشه throttle down بکنه یعنی اینکه فرکانس cpu شما رو از 3ghz میاره رو 1ghz. یعنی عملا شما به اندازه یه core i5 هم قدرت نداری.دیدی میشینیم نیم ساعت بازی میکنیم یهو کند میشه بازی؟؟؟ این مال همین داستانه. بخاطر اینکه سنسورای حرارتی اجازه نمیدن cpu وgpu شما از حداکثر دمای مجاز بالاتر بره واسه همین تخته گاز رو میکنن سرگاز!!! اونوقته که یه core i5 با gt540 از بغل شما تخته گاز رد میشه کاریشم نمیشه کرد...
    سخت افزار بدون کولینگ مناسب یعنی هیچ.

شما گفتی به مانیتور زدی حالا ببینم من بزنم به ی tv 48 اینچ فول اچ دی کیفیت میاد پایین؟!

اگه یکم درموردش توضیح بدی ممنون میشم

درضمن ی چیزی رو من نفهمیدم که ایا ویندوز ارجینال باید رو لب تاپ نصب باشه یا روش نصب میکنن؟!

و اینکه موقعی که لب تاپ برای اولین بار روشن میشه نشونه یا پیام یا چیزی داره که بشه فهمید اولین باره روشن میشه؟!
    کیفیت چرا پایین بیاد؟!! بالا هم میره. اگه منظورت فریم ریت هست هرچی رزولوشن بره بالا فریم ریت طبیعتا میاد پایین ولی گرافیک این لپ تاپ جوابگو هست.
    اگه بدون ویندوز بگیری راهی برای فهمیدنش نیست.کلا اینا واسه اینکه قیمت پایین دربیاد بدون ویندوزش رو میگیرن که کار درستی هم هست.

دوستان منم امروز به دستم رسید با ssd خریدم خیلی سرعتش بالاست . توصیه میکنم با ssd بخرید چون خیلی فرق میکنه بازکردن نرم افزارها حتی یک ثانیه هم طول نمیکشه.
    آقا مبارکه.به سلامتی. ssd خیلی حال میده ولی دوستان اگه بدون ssd بگیرن با تفاوت قیمت بدون ssd میتونن بعدا یه ssd حداقل 128 بندازن که خیلی مناسب تره. 64 یه ذره کمه. 4تا برنامه بریزی پر میشه.
    موس هاش با سیم هستن و مال خود کمپانی هست.کیف هم همینطور.آنتی ویروس اورجینال یه ساله هم داره. راستی ssd دارها باید شیرینی بدن ها...
    Last edited by siaram; 27-07-2012 at 03:28.

6. این کاربر از siaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال irainian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    persia

پيش فرض

دوستان من میخوام بخرم به نظرتون صبر کنم بهتره یا سریعا بخرم یعنی طبق تجربتون این دلار بیاد پایین میاد پایین یا معمولا هر چیزی اولش الان اومده قیمتش میره بالاتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه l2eza.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان پس این طور که معلومه کیفیتش تایید میشه درسته ، کولینگش هم ظاهرا بد نیست .
    دوستانی که گرفتید مشکل خاصی باهاش نداشتید؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان پس این طور که معلومه کیفیتش تایید میشه درسته ، کولینگش هم ظاهرا بد نیست .
    دوستانی که گرفتید مشکل خاصی باهاش نداشتید؟
    دوستان فقط کولینگش تایید میشه. اثر انگشت راحت روش میمونه.لولاهاش از پلاستیکه و کیفیت خوبی نداره.وقتی دستت را روی بدنه فلزیش میکشی دستت مور مور میشه یعنی جریان برق رو احساس میکنی.

10. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بچه ها یک سوال :
    سرعت فنش تنظیم نمیشه؟ اخه Y570 یک برنامه داره میتونی سرعت فنو خودت کم یا زیاد کنی.
    Last edited by ulsss; 27-07-2012 at 11:48.

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ببینید اگر معماری کیس لپ تاپ مناسب گیمینگ نباشه شما پنکه هم وصل کنی فایده نداره.چون هوا باید از رادیاتور فن شما خوب به بیرون جریان پیدا کنه . حالا 2تا نکته هست.یکی اینکه رادیاتور n56 مناسب گیم نیست.نه اندازش نه جنسش.کلا تبادل حرارتی مناسبی نداره. 2اینکه شما ممکنه حتی با استفاده از کول پد اصطکاک هوای ورودی فن رو بیشتر هم بکنی که خیلی جاها نتیجه منفی هم داره. n56 در حالت لود بدلیل گرمای بیش از حد مجبور میشه throttle down بکنه یعنی اینکه فرکانس cpu شما رو از 3ghz میاره رو 1ghz. یعنی عملا شما به اندازه یه core i5 هم قدرت نداری.دیدی میشینیم نیم ساعت بازی میکنیم یهو کند میشه بازی؟؟؟ این مال همین داستانه. بخاطر اینکه سنسورای حرارتی اجازه نمیدن cpu وgpu شما از حداکثر دمای مجاز بالاتر بره واسه همین تخته گاز رو میکنن سرگاز!!! اونوقته که یه core i5 با gt540 از بغل شما تخته گاز رد میشه کاریشم نمیشه کرد...
    سخت افزار بدون کولینگ مناسب یعنی هیچ.
    نمیدونم چرا توی ایران متاسفانه باب شده هر کسی حتی در مورد چیزی هم که نداره نظر فوق کارشناسی میده!!!
    عزیز من شما مگه باهاش بازی کردی که اینارو میگی؟
    من کل فروم notebookreview رو خوندم همه دارن از دمای عالی این لپ تاپ موقع بازی میگن اونوقت شما میگی کولینگش تعطیله؟
    من فقط نظر دوتاشون رو میگم قبلا لینک یکیشون رو هم گذاشته بودم
    یه بنده خدایی که گفته بود 2 ساعت لپ تاپ روی پام بود و FHD با تنظیمات Ultra بازی میکردم (diablo 3)هیچ گرمایی حس نکردم روی پام در صورتی که Hp DV5 داشتم اگه 2 ساعت رو پا میذاشتم شلوارم ذوب میشد میچسبید به پام!!!
    یکی دیگه هم بعد از 4 ساعت بازی COD گفته بود دمای GPU همش بین 67 تا 70 بود!!!
    به نظرت این نتایج خیلی وخیمه نه؟
    بذارین لپ تاپ برسه تست بشه بعدش نظرات کارشناسیتونو ارائه بدین بابا!!!
    ضمنا داداش اون رادیاتور نیست HeatSink هستش!!!
    Last edited by payma; 27-07-2012 at 23:19. دليل: اسم بازی رو دوستان خواستن (diablo 3)

13. این کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه l2eza.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان فقط کولینگش تایید میشه. اثر انگشت راحت روش میمونه.لولاهاش از پلاستیکه و کیفیت خوبی نداره.وقتی دستت را روی بدنه فلزیش میکشی دستت مور مور میشه یعنی جریان برق رو احساس میکنی.
    مور مور شدن دست توی همه ی لپ تاپ ها با بدنه ی فلزی وجود داره ، من اینو رو dv6 های اچ پی و y570 هم امتحان کردن ، مشکل خاصی نیست .
    در مورد اثر انگشت هم مطمئنی ؟ آخه شنیده بودم جنسش از نوع مات هست و روش (به جز صفحه نمایش) اثر انگشت نمی مونه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •