تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: رفتن به رشته کامپیوتر به هر قیمتی که شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض رفتن به رشته کامپیوتر به هر قیمتی که شده

سلام بچه من میخوام به هر قیمتی که شده برم دانشگاه و کامپیوتر یا نرم افزار یا ای تی بخونم خودمم سوم انسانی هستم دانشگاه هم برام مهم نیست
    لطفا زود راهنمایی کنید تا مجبور تشم اسپم نزنم

داره خودمونی میشه Black Band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

اگه شما عشق کامپیوتر هستی، لازم نیست بری دانشگاه، خودت میتونی یاد بگیری. بعدشم توی دانشگاه چیزی در مورد کامپیوتری که الان جلوت هست یاد نمیدن، یا بهتره که بگم چیزی که بدرد کامپیوتری که الان جلوت هست بخوره یاد نمیدن، بیشتر ریاضی هست و چمیدونم معماری کامپیوتر و از این حرفا، به نظر من خودت برو و همه چی یاد بگیر >>>> { خودت یاد بگیر، چون هیچ کس به تو هیچی یاد نمیده }
    به هر حال موفق باشی، من اطلاعاتی رو که داشتم بهت دادم، دوست داری گوش کن، دوست نداری گوش نکن...
    Last edited by Black Band; 15-12-2011 at 22:52.

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

داداش من الان سخت افزار کامپیوتر رو تقریبا میشه گفت فول هستم.
    برنامه نویسی php رو هم شروع کردم که تقریبا تا عید اون رو هم فول میشم زبان c رو هم بعد از عید شروع میکنم ولی باید دانشگاه هم رفت تا مدرکی داشت دیگه !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

اینطور که معلومه به این رشته علاقه دارین که با جدیت دارین برنامه نویسی رو هم یاد میگیرین.
    یکی از راههایی که دارین اینه که برین و دیپلم کامپیوتر توی یه آموزشگاه آزاد بگیرین و بعد هم با بچه های کاردانی کنکور بدین و برین دانشگاه و بعد هم دوره کارشناسی و ... رو ادامه بدین.البته خودتون بسته به شرایطی که برای خدمت دارین باید تصمیم گیری انجام بدین.
    هر چند همونطور که دوستمون هم گفتن توی دانشگاه خیلی نمیشه روی درسا حساب باز کرد و در واقع کار اصلی رو باید خودتون انجام بدین.چون واقعا درسایی که برای آینده یه دانشجوی کامیپوتر کارامد باشه خیلی کم توی دانشگاه تدریس میشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اون رو پرس و جو کردم گفتن تقریبا یک سال یا یک و نیم سال طول میکشه که دوره شما تموم بشه و اگه برم کاردانی یه سال عقب می افتم با این شرایط .
    به نظرتون اگه کنکور ریاضی بدم دانشگاه ازاد قبول میشم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دقیقا.اون دوره ها حداقل ۹ ماه زمان میبره تا به اتمام برسه.
    شما میتونین با دیپلم انسانی توی کنکور ریاضی شرکت کنین؟(کلا یادم رفته چی به چی بوده)
    اگه بتونین هم کنکور بدین کار سختی دارین.چون بالاخره اونایی که از رشته ریاضی برای دانشگاه آزاد شرکت میکنند مطمئنا بیشتر از شما تونستند برای درسای کنکور وقت بزارن.
    البته قبول شدن دانشگاه آزاد ساده تر شده اما باز هم سختی خودش رو داره.

7. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اره میتونم بدم چون هردو رشته نظری هشتند.
    اخه من شنیدم میگن ازاد فقط برو ثبت نام کن بعد برو سر کلاس یعنی اینطوریا هم نیست؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دقیق نمیدونم وضعیت آزاد چطوری شده برای پذیرش.
    چون خود منم همین حرف شما رو شنیدم و اگه درست باشه که میتونم بگم مشکلی براتون وجود نداره
    اما برای اینکه یه موقع خدای ناکرده اطلاعات غلط بهتون نداده باشم توی تاپیک زیر سوال کنین تا دوستان دانشگاه آزادی بهتر بتونن جواب بدن.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

مدرک خوبه، ولی مثلا کسی که زبان ++C رو کاملا بلده به مدرک چه احتیاجی داره، راحت میتونه پول در بیاره، انقدر با مدرک کلاس نذارید .... حرفای من رو هم به دل نگیرید ( به دندون بگیرید ) - اصلا بیخیال، Black اومد یه چیزی گفت رفت

12. این کاربر از Black Band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    KhoramAbad

پيش فرض

سلام

من خودم کامپیوتر خوندم و دقیقا عین شما قبل از دانشگاه علاقه زیادی به رشته کامپیوتر داشتم ولی الان ....
    دوست عزیز اول بگم که توی دانشگاه رشته کامپیوتر همه چیز بهت نشون میدن به غیر از کامپیوتر .اگر واقعا دوست داری توی کار عملی کامپیوتر پیشرفت کنی اصلا سراغ رشته کامپیوتر نرو .به جاش برو مدارک مختلف کامپیوتر که ارزش بسیار بالایی رو دارن بگیر و آینده و کار خودت رو تضمین کن .و البته اگه دوست داشتی همزمان میتونی توی یه رشته آسون هم بری داشگاه و مدرک دانشگاهی بگیری .

اگر هم دوست داری حتما رشته کامپیوتر توی دانشگاه بخونی بهتر که وقتی پیش دانشگاهی رو تموم کردی با رشته ریاضی شرکت کنن .درضمن اینم هیچوقت این کلاه سرت نره که بخوای با رشته های فنی یا کارو دانش امتحان یدی و بیایی دانشگاه
    در مورد قبول شدن توی دانشگاه هم برای سراسری شک نکن اگه یه کم به خودت زحمت و درس بخونی به راحتی قبول میشی .برای آزاد به غیر از تهران بقیه شهر ها قبولیش راحت هستش .نه این که اسم بنویسی قبولی .حداقل یه کم هم باید بخونی .

با سپاس

14. 2 کاربر از mahmood_t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •