تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: چرا لنوو y580 قیمتش اینقد پایینه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

لنوو که فول اچ دی نیست!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من به احتمال زیاد hp نمیخرم به کیفیتش شک ندارم ولی چون قبلا از بابت گارانتی داشتم ضربه میخودم دیگه نمیخوام ریسک کنم!

این ddr چی هست ؟درضمن لنوو ddr3 هست!یعنی بده؟!

پس داشتن هارد ssd برای منی که لب تاپ رو برای گیم میخوام مهم نست درسته؟ولی هر موقع بخوام میتونم براش ssd بگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لنوو که فول اچ دی نیست!

من به احتمال زیاد hp نمیخرم به کیفیتش شک ندارم ولی چون قبلا از بابت گارانتی داشتم ضربه میخودم دیگه نمیخوام ریسک کنم!

پس داشتن هارد ssd برای منی که لب تاپ رو برای گیم میخوام مهم نست درسته؟ولی هر موقع بخوام میتونم براش ssd بگیرم
    DDR3 برای رمش هست

گرافیکش nvidia Geforce GTX 660m 2 GB GDDR5 هست

فرقشون در سرعت دسترسی GPU به حافظه کارت گرافیک هست ، DDR5 سرعت دسترسی بیشتری نسبت به DDR3 برخوردار می باشد

3. این کاربر از dishlame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

لنوو که فول اچ دی نیست!

لنوو fhd هم داره.ولی کاستومایز شده.مثل hp.منظورم این بود اگه هر دو رو fhd بگیری کیفیت Hp بهتره.ولی در مدلهای HD هر دو تقریبا مثل همن

5. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

چون من برای گیم میخوام اچ دی برام بهتر هست تا اونجایی که میدونم درضمن من سایت سازگار رو نگاه میکنم ddr3 هست نه ddr5 !!!

آخر فروم باز adamhesaby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    مشهد سمت راست

پيش فرض

رمش ddr III هست
    گرافیکش ddr 5 هستش که البته تو سایت سازگار ddr5 بودنشو ذکر نکرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز لپ تاپهای لنوو و اسوس هر دو خوبن اما با این شرایطی که میگی اگه من جای تو بودم لنوو رو انتخاب میکنم. این دو برند کمترین خرابی رو تو سازگار دارن.البته لنوو سری thinkpad که اصلا خرابی نداره.دارندگان لنوو اکثرا راضین و لپ تاپهاشون نسبت به کانفیگ performance خوبی دارن.در ضمن گارانتی واسه لپ تاپ حتی تو بازار مکاره ما خیلی ارزش داره.مخصوصا گارانتیه معتبر تر بهتره اما گارانتیه غیر معتبرم خیلی بهتر از هیچیه چون اگه بدآوردی و لپ تاپت مشکل جدی داشت بدون گارانتی باید بندایش دور!
    به نظرم با این اختلاف قیمت و گارانتی لنوو خیلی بهتره...تفاوت fullHD و HD تو مونیتور 15 خیلی نیست مگه اینکه دو لپ تاپو کنار هم بذاری در ضمن شما خود بخود مجبوری خیلی از بازیهای جدید رو HD بازی کنی ...
    اما اگه صدا برای کسی خیلی مهمه باید بگم در مورد این اسوس (البته من N55 دارم) به طرز غیر قابل باوری قویه...

9. 2 کاربر از soshians58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز لپ تاپهای لنوو و اسوس هر دو خوبن اما با این شرایطی که میگی اگه من جای تو بودم لنوو رو انتخاب میکنم. این دو برند کمترین خرابی رو تو سازگار دارن.البته لنوو سری thinkpad که اصلا خرابی نداره.دارندگان لنوو اکثرا راضین و لپ تاپهاشون نسبت به کانفیگ performance خوبی دارن.در ضمن گارانتی واسه لپ تاپ حتی تو بازار مکاره ما خیلی ارزش داره.مخصوصا گارانتیه معتبر تر بهتره اما گارانتیه غیر معتبرم خیلی بهتر از هیچیه چون اگه بدآوردی و لپ تاپت مشکل جدی داشت بدون گارانتی باید بندایش دور!
    به نظرم با این اختلاف قیمت و گارانتی لنوو خیلی بهتره...تفاوت fullHD و HD تو مونیتور 15 خیلی نیست مگه اینکه دو لپ تاپو کنار هم بذاری در ضمن شما خود بخود مجبوری خیلی از بازیهای جدید رو HD بازی کنی ...
    اما اگه صدا برای کسی خیلی مهمه باید بگم در مورد این اسوس (البته من N55 دارم) به طرز غیر قابل باوری قویه...

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

واقعا چرا y580 چرا انقدر نسبت به کانفیگش قیمتش پایینه؟!!!الان داشتم قیمت میگرفتم
    بدون ssd و با بلوری میانگین 2100 قیمت میدادن بعد y480 2350 !!!(گرافیک 580 660 هست و 480 640 هست!!!)
    واقعا چرا؟!

درضمن ی سوال دیگه هم داشتم قیمت های همه پاساژ ها جز پایتخت حدودا 2050 2070 اینها بود بعد پایتخت 2100 2170 اینا!!
    حالا فرقی داره از پایتخت خرید نکنم؟اطمینان ندارند جاهای دیگه یا مسئله چیز دیگه ی هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ته ران

پيش فرض

واقعا چرا y580 چرا انقدر نسبت به کانفیگش قیمتش پایینه؟!!!الان داشتم قیمت میگرفتم
    بدون ssd و با بلوری میانگین 2100 قیمت میدادن بعد y480 2350 !!!(گرافیک 580 660 هست و 480 640 هست!!!)
    واقعا چرا؟!

درضمن ی سوال دیگه هم داشتم قیمت های همه پاساژ ها جز پایتخت حدودا 2050 2070 اینها بود بعد پایتخت 2100 2170 اینا!!
    حالا فرقی داره از پایتخت خرید نکنم؟اطمینان ندارند جاهای دیگه یا مسئله چیز دیگه ی هست؟
    لطفا جواب بدید سوال منم هم هست.
    در ضمن کسی میتونه از این مدل ایراد بگیره و نقدش کنه میخوام ببینم انتخابم درسته یانه؟ مثلا زود داغ نکنه تحمل کار مداوم داشته باشه و ...

13. این کاربر از hosein_haq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

واقعا چرا؟!

y580 قیمتش زیاد نیست بلکه y480 قیمتش خیلی زیاده در ضمن گرافیکش 640le هست که از 555 هم ضعیف تره.
    فقط مطمئن شو، که گارانتی سازگار داره پایتخت و دیگر پاساژها فرقی با هم نمیکنن اگه یک فروشنده داره زیر قیمت میده عیبی نداره ، بازار خرابه و این اتفاق می افته .

15. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •