تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 139 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1385

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester United F.C | شیاطین سرخ | جلد 2

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

به نظرم تیم 2 تا مشکل داره برای شروع فصل:
    .
    1- دفاع وسط: کلکسیونی از مصدومان و بازیکنان ناآماده رو داریم، تو اخبار خوندم بین فردیناند، ویدیچ، اوانز، اسمالینگ و جونز، فقط فردیناند بهترین شرایط برای بازی ابتدایی مون موقابل اورتون رو داره. اسمالینگ که جراحی کرده و کلا چند ماهی دور از میادین هست. اوانز داره دوران بهبودی رو پشت سر میگذاره و برای شروع فصل خواهد رسید، اما اوانزی ناآماده خواهد بود. جونز هم تو بازی های پیش فصل مصدوم شده و اوضاش معلوم نیست. ویدیچ هم هنوز دوران نقاهت رو پشت سر میزاره. البته کریک مثل یکی دو بازی فصل قبل میتونه بیاد در خط دفاع بازی کنه، ولی کل اوضاع دفاع وسطمون ناجوره. خوشبختانه تو تیم آکادمی مون دفاع وسط های خوبی داریم و اخیرا هم که اومدن واسلی از سیتی به جمعشون. ولی با این حال فقدان تجربه رو اصلا نمیشه دست کم گرفت.
    .
    2- دفاع های کناری خصوصا دفاع چپ: با مصدومیت اسمالینگ و جونز، باید این موضوع رو در نظر داشت که رافائل هم مثل اورا تنها گزینه های تخصصی نمیکت برای بک های راست و چپ تیم هستند. حالا باز سمت راست والنسیا هست. ولی سمت چپ اوضاع خیلی ناجوره. با این تایم کمی هم که به شروع فصل مونده، گمون نکنم دفاع چپی رو تیم بخره. کاش فابیو رو قرضی نداده بودیم بره... بینتز هم که گویا پرید...نه؟
    .
    .
    درباره RVP:
    به شخصه ورود فن پرسی رو مشکل بزرگی نمیدونم...
    فصل گذشته تو ابتدای فصل در پیروزی مقابل آرسنال ما ولبک رو برای مدت نسبتا زیادی از دست دادیم... چیچا هم مقطعی از فصل مصدوم بود درست مثل برباتوف و اوون... این در شرایطی بود که فصل هم 5 مهاجم به نام و به قولی اصلی داشتیم و همیشه مقاطعی یک یا دو مهاجم رو نداشتیم. ضمن اینکه که روش سر الکس به این صورته که با 442 شروع می کنه و بسته به شرایط مهاجمی رو که قابلیت بازی در خط هافبک رو داره به عقب میاره و با کم کردن یک هافبک، یه مهاجم جدید میاره تو بازی. برای مثال بوده که رونی و ولبک تو ترکیب اولیه بودند، بعد کریک تعویض شده و هرناندز اومده تو بازی و رونی یه خط رفته عقب. حالا ترکیب و ارنج تیم به کنار:
    با یه نگاه به جدول گلزنا میبینیم فصل قبل فاصله وین با دو گلزن برتر دوم تیم یعنی هرناندز و ولبک 23 گل بوده در صورتی که در تیمی مثل منچسترسیتی فاصله بین آگوئرو و ژکو 11 گل و آگوئرو و بالوتلی 13 گل بودش.
    از طرفی سوای فاصله مهاجمای تیم از نظر گلزنی، مجموع گلهای سه گلزن برتر تیم هم مقدار خیلی بالایی نیست. فصل گذشته رونی، ولبک و چیچا 59 گل زدند. در حالی که فصل 08-2007 وقتی تیم رویایی اون فصل قهرمان اروپا شد، رونالدو، توز، رونی روی هم رفته 79 گل به ثمر رسوندند.
    من تو تاپیک قبلی هم گفتم که ما نیازی شدیدی به مهاجم نداریم... اما این عدم نیاز به این مفهوم نیست که ما در این بخش ضعف نداریم. اگر خدایی نکرده مثل فصل 10-2009 بعد از مصدومیت وین مقابل بایرن که افتش تا برگردونش مقابل سیتی ادامه داشت، دوباره رخ بده، و اگه رونی رو از دست بدیم، ضعف خط هجومی رو دیگه برباتوفی که فصل قبل بیش از نیمی از بازی های تیم رو حاضر نبوده، جبرانش سخته یا با ولبک و هرناندز جوان.
    +
    با حضور فن پرسی، خط حمله خطرناکی خواهیم داشت اونم با حضور دو مهاجمی که روی هم رفته 72 گل فصل گذشته برای تیماشون زدند، میتونیم به فصل جدید کاملا امیدوار باشیم و مهاجمای دیگمون علی الخصوص ولبک و خاویر، تنها تلاششون باعث میشه که تو تیم حضور داشته باشند. ساف هم ثابت کرده تلاش بازیکنان رو ندید نمیگیره.
    +
    یادمه وین سابق ناراحتیش از این بود که تیم ستاره جذب نمیکنه... خوب اینم ستاره و گوی و میدان! + چه عجب یه خرید گرون داشتیم!
    .
    .
    راجع به خط هافبک: فقط یه نگاه سر سری بندازید:
    .
    هافبک میانی (اعم از هجومی یا دفاعی): اندرسون، کریک، کلورلی، فلچر، کاگاوا،اسکلوز، پاول (فیل جونز به کنار)
    هافبک های کناری راست و چپ: والنسیا،نانی، گیگز، یانگ
    .
    مجموعا 11 بازیکن در خط میانی!

اگر قرار بود که ما یک یا دو هافبک درست درمون بگیریم (به نظرم یه هافبک میانی (DM باشه چه بهتر) تنومند با با قدرت طراحی بالا و گهگاه خاصیت های هجومی {چیزی مشابه یایا توره}) حداقل باید اسکولز خداحافظی می کرد. اندرسون ترنسفر میشد تا جا برای اومدن یکی دو بازیکن باز میشد... ولی وقتی لیست نفرات میانی مون پره، دیگه هافبک میخوایم چی کار... از هافبک زمانی استقبال میشه که جا براش باز باشه تو تیم...
    +
    با این حال هنوز هم شدنیه یه هافبک هجومی دیگه + یه دفاع چپ بخریم... ولی بعید میدونم با این فرصت کم به شروع لیگ، فرگی بازیکن جدیدی رو به تیم اضافه کنه./
    پ.ن: سیتی هم با خرید جک رادول استارت زد فصل نقل و انتقالاتش رو... بازیکن خوبی رو خریدن./

2. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

با اومدن ون پرسی ترکیب یونایتد میشه مثل فصل 2008 !
    با 3 مهاجم
    توز رونالدو رونی و تو بعضی از بازی ها (مثل بازی با تاتنهام که 3-0 عقب بودیم و نیمه دوم 5-3 بردیم ! ) برباتوف هم تو زمین بود !
    یعنی توز رونالدو رونی برباتوف !
    فکر نکنین ترکیب چیدن فرگوسن مثل ترکیب چیدن ماها تو فیفاست !
    حساسیت ولبک و چیچاریتو رو مطمئن باشید فرگوسن میفهمه !
    به نظرم خرید هافبک دیگه نیازی نیست...به بازی های پیش فصل اندرسون نگاه کنید ! فـــــــوق العـــــاده بود !
    اسکولز.. کریک... کاگاوا... نیک پاول... اندرسون... کلورلی...فلچر...
    خریدن هافبک فقط ترافیک رو زیاد میکنه....
    مورا یه استعداد فوق العاده بود که نمیشد ازش گذشت وگرنه فرگوسن به جز کاگاوا دنبال هافبک نبوده...
    فقط ما یه ذخیره مطمئن برای اورا میخوایم !
    بنده خدا تمام بازیهای لیگ رو یه تنه فول بک وایمیسته !

4. 3 کاربر از shutdown بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

pcforlife عزیز،من یکی از علت هایی که طرفدار این تیم شدم این بود که بازیکنای خیلی جوونی داشت و آماده خوری نمیکرد.الان هم از این خرید ناراحتم و مطمئنم 100 درصد RVP افت میکنه.
    این هم برای خنده
      محتوای مخفی: تصاویر 

مدیریت این پست رو بچسبون به پست قبلی:
    شعار هواداران یونایتد در فصل بعد در بازی با ارسنال

Last edited by pcforlife; 16-08-2012 at 17:18. دليل: مرج + قرار دادن اسپویلر برای تصاویر

6. 3 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

rz21 جان! بحث حاضری خوری نیست! ترنسفر بازیکن، پول خرج کردن و رفتن بازیکنان ساخته شده باشگاهی به تیمی دیگه، جزئی از فوتباله. غالبا خرید بازیکن و بازیکن سازی در یونایتد بر حسب نیاز تیم، باشگاه و تفکر مدیران بوده. منعطف و مختلف بودن این تفکر ها باعث میشه که فرضا مثل آرسنال برای بازی ساز نباشه یا صرفا مثل رئال مادرید هدف، خرید بهترین ها نباشه.
    هر دو پابه پای هم و بسته به نیاز کل مجموعه. یه فصل منچستر کلی پول میده فردیناند یا برباتوف رو میخره، یه فصل زورش میاد اسنایدر رو بخره!
    +
    قرار نیست هر خریدی جواب بده و شکست نخوره، همه طرفدارا امیدوارن رابین موفق باشه تو یونایتد، ولی فوتبال قابل پیشبینی نیست... کی فکر می کرد تورس که فصل به شدت ضعیفی رو سپری کرده بود، تو بازی با بارسایی گلی رو بزنه که هر طرفدار چلسی آرزو داشت که تلافی گل اینیستا بالاخره در بیاد؟
    درباره ترانسفر هم غیر قابل پیش بینی بوده همیشه هست! فندرسار در سی و خورده ای سال میاد یونایتد، میشه اسطوره باشگاه... هارگریوز تو اوج جوونیش میاد یونایتد،میشه ضعیفترین خرید باشگاه!
    +
    منم امیدوارم که فن پرسی همون رابین آرسنالی ها در یونایتد باشه.

8. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

درباره صحبت های دوستان بگم ......... اینکه فن پرسی یه بازیکن 24--23 ساله نیست که بگیم یه تیم دیگه پرورشش داده و من یو داره آماده خوری میکنه بازیکنیه که کلی سال توی تیمش مونده و به بعضی از هدف ها و آرزو هاش نرسیده و توی سن 29 سالگی اومده شرایط جدید و افتخارات جدیدی رو کسب کنه .
    به نظرم توپ چی ها حالا یه فن پرسی فوقالعاده در ذهنشان خواهد ماند . الان هنوز یکم عصبانی هستن و ناراحت!
    به نظرم زوج فن پرسی و رونی میتونن درحد زوج اندی کول و یورک بدرخشند و به نظرم بسیار به یاد ماندنی خواهند شد!

RVPخوش اومدی به جمع شیاطین سرخ

10. 6 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

اسپویلر برای من باز نمیشه.برای شما باز میشه؟
    فرگوسن:

روني و فن پرسي زوج فوق العاده اي خواهند شد

يونايتدها شب گذشته اعلام کردند که با آرسنال براي انتقال اين ستاره هلندي به توافق رسيده اند و اين بازيکن امروز در تست پزشکي اين باشگاه حضور پيدا خواهد کرد.

سر الکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، مطمئن است که رابين فن پرسي مي تواند در اولين ديدار فصل جديد شياطين سرخ را همراهي کند.

يونايتدها شب گذشته اعلام کردند که با آرسنال براي انتقال اين ستاره هلندي به توافق رسيده اند و اين بازيکن امروز در تست پزشکي اين باشگاه حضور پيدا خواهد کرد.

فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او از لندن در راه اينجاست تا در تست پزشکي باشگاه شرکت کند.

اميدواريم همه چيز طبق برنامه پيش برود. مدير برنامه هاي او در حال حاضر در حال مذاکره با ديويد جيل (مدير ورزشي منچستريونايتد) است.

اميدواريم همه چيز رديف شود. اگرچه او ابتدا بايد در تست پزشکي شرکت کند اما من مطمئنم او در ديدار دوشنبه ما را همراهي خواهد کرد."

سرمربي اسکاتلندي شرايط فعلي تيمش را با فصل 99-1998 مقايسه کرد و گفت:" روني و فن پرسي دو بازيکن فوق العاده هستندو داشتن هر دو آنها بي نظير است. اين به ما قدرت به مراتب بيشتري در خط حمله مي دهد.

در سال 1999، من دوايت يورک، اندي کول، تدي شرينگام و اله گونار سولسشر را داشتم که چهار تا از بهترين مهاجمان اروپا بودند.

ما اکنون با داشتن وين روني، خاوير ارناندز، فن پرسي، دني ولبک و شينجي کاگاوا شرايط مشابهي داريم.

اميدواريم بتوانيم با اين بازيکنان فوق العاده به ترکيب ايده آلي دست پيدا کنيم.

داشتن بازيکني به کيفيت فن پرسي فوق العاده است. من خيلي از اين موضوع خوشحالم."

varzesh3.com

12. 4 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

درباره صحبت های دوستان بگم ......... اینکه فن پرسی یه بازیکن 24--23 ساله نیست که بگیم یه تیم دیگه پرورشش داده و من یو داره آماده خوری میکنه بازیکنیه که کلی سال توی تیمش مونده و به بعضی از هدف ها و آرزو هاش نرسیده و توی سن 29 سالگی اومده شرایط جدید و افتخارات جدیدی رو کسب کنه .
    به نظرم توپ چی ها حالا یه فن پرسی فوقالعاده در ذهنشان خواهد ماند . الان هنوز یکم عصبانی هستن و ناراحت!
    راسیتش آرسنالیا تو این 8 سال از ون پرسی به جز همین سال آخر هیچ خاطره خاص دیگه ای ندارن چون همش مصدوم بود و به جز این فصل آخر هیچوقت یک فصل کامل برای آرسنال بازی نکرد.
    سوای از این حرفا مشکل ارسنالیا با ون پرسی اینه که چرا منچستر؟ دیگه همه میدونن این 2 تیم دشمن قسم خورده همن و از سال 1984 تا الان همچین انتقالی نبوده. حالا کاپیتان و بهترین بازیکن تیم میاد میره منچستر.

حتی ونگر هم گفته که میخواستیم ون پرسی رو به PSG بفروشیم ولی خودش میخواست تو انگلیس بمونه. رفتن به منچستر بزرگترین خیانتیه که میتونست در حق هوادارای آرسنال بکنه.

14. 5 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

...

من کماکان امیدوارم که تیم یک هافبک هجومی کلاس بالا جذب بکنه ، در غیر این صورت از نظر من خرید فان پرسی خیلی منطقی نخواهد بود ؛

نمیشه که تیم با وجود ترافیک شدید در خط حمله به فکر تغذیه ی این مهاجمها نباشه ؛ مگر اینکه سرالکس بخواد ترک عادت کنه و " پیرانه سر " با 3 مهاجم بازی بکنه تا هم بتونه با کم شدن یکی از هافبکها به نسبت 4-4-2 کلاسیک ، کمبود هافبک هجومی موثر رو پوشش بده و از طرفی بتونه از ترافیک خط حمله روی نیمکت کمتر کنه و به نسبت به اکثر مهاجم ها بازی برسه که البته برای اجرای این شیوه هم هافبک دفاعی خوبی نداریم .../

استایل بازی فان پرسی به گونه ای نیست که نقشی مثل رونی رو بتونه ایفا بکنه که توانایی از خودگذشتگی رو داشته باشه و برای کمک به هافبکها یک خط عقب تر بیاد در بعضی مواقع ، بلکه فان پرسی به نظر من بیشتر شبیه یک " مهاجم کلاسیک مدرن " میمونه با خودخواهی های یک مهاجم نوک ( غیر از پارادوکس کلاسیک - مدرن چیزی به ذهنم نرسید برای توصیف ) و به همین دلیل هم تیم نیاز مبرمی داره به یک هافبک هجومی خلاق / من باز هم فکر میکنم حفظ برباتوف بهتر از خرید فان پرسی میبود شاید و هزینه ای که صرف فان پرسی شد ایکاش درست تر و در پست های دیگری استفاده میشد .

حسین راجع به خط دفاعی و سایر خطوط توضیح کاملی داد ، نکته ای که بوضوح مشخصه اینه که تیم در خط هافبک اصلا بالانس مناسبی نداره ، از طرفی بازیکنهای کناریمون به شدت با کیفیت هستند و از طرفی در هافبک میانی ( متشکل از دفاعی و هجومی ) بازیکنهایی نداریم که لحاظ کیفیت با بازیکنهای کناری برابری کنند ؛ و همین نکته در فصل قبل باعث میشد که تیم به بازی از کناره ها گرایش شدیدی پیدا بکنه و در واقع روی نقطه ی قوت خودش مانور بده .

اسکولز گرامی تجربه ی فوق العاده ای داره و وزنه ی مثبتی هست ولی صرف تجربه ی بالا ضامن و عامل رفع کمبود ها نیست ؛

اندرسون رو که تقریبا فصل پیش در اختیار نداشتیم و از طرفی نشون داده به تعداد روزهای خوبش روز بد داره ،

کاگاوا رو باید به انتظار بنشینیم ببینیم که میتونه مثل پارک درخشان باشه یا خیر ؛

کلورلی به شدت مستعد و از طرفی به شدت کم تجربه ،

کریک و فلچر هم به نظر من بازیکنان فوق العاده ای نیستند و بهترین کاراییشون رو در 4-4-2 کلاسیک پیرمرد میتونن نشون بدن /

به هرحال من فکر میکنم مشکل کم نداریم در این فصل ؛ به خصوص که سایه و فشار روانی رقیب جدید و قدرتمندی مثل سیتی هم تیم رو تحت فشار میگذاره /

با همه ی این تفاسیر من فکر میکنم چیزی که به تیم کمک میکنه شاید این باشه که رونی کلا یک خط به عقب تر بیاد و دو مهاجم رو جلوی خودش داشته باشه برخلاف همیشه که معمولا یک مهاجم رو جلوی خودش میدید ...

منتظر میمونیم تا ببینیم این بار پیرمرد چه چیزی از آستینش بیرون خواهد آورد ...

16. 7 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

بنا به رسم ادب پیوستن روبین عزیز رو به تمام منچستری ها تبریک میگم...

خیلی دوس داشتم بیاد بارسا یه صحبتایی هم شد ولی نیومد....

صمیمانه میگم مبارک باشه...

18. 2 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

راسیتش آرسنالیا تو این 8 سال از ون پرسی به جز همین سال آخر هیچ خاطره خاص دیگه ای ندارن چون همش مصدوم بود و به جز این فصل آخر هیچوقت یک فصل کامل برای آرسنال بازی نکرد.

سوای از این حرفا مشکل ارسنالیا با ون پرسی اینه که چرا منچستر؟ دیگه همه میدونن این 2 تیم دشمن قسم خورده همن و از سال 1984 تا الان همچین انتقالی نبوده. حالا کاپیتان و بهترین بازیکن تیم میاد میره منچستر.

حتی ونگر هم گفته که میخواستیم ون پرسی رو به PSG بفروشیم ولی خودش میخواست تو انگلیس بمونه. رفتن به منچستر بزرگترین خیانتیه که میتونست در حق هوادارای آرسنال بکنه.

با اینکه با هم خیلیه رفیقیم تو همون تاپیک خواننده عزیز ولی باید بگم حکایت این صحبتا همون ضرب المثله که میگه:

گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت بو میده!!!!

فن پرسی بازیکن خیلی خیلی خوبیه نباید اینو انکار کرد....

ولی پیوستن به تیم رقیب یکم بی معرفتیه قبول دارم...

20. 3 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •