تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 139 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1385

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester United F.C | شیاطین سرخ | جلد 2

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

آنجلو هنريکس در تست پزشکي منچستريونايتد
    آنجلو هنريکس، مهاجم يونيورسيداد شيلي با حضور در تست پزشکي باشگاه منچستريونايتد، در آستانه پيوستن به اين باشگاه قرار دارد.
    در چند ماه اخير شايعات زيادي در مورد پيوستن اين 18 ساله به شياطين سرخ منتشر شده بود؛ انتقالي که به نظر مي رسد در مراحل پاياني قرار دارد.

منچستريونايتد در سال 2009 با باشگاه يونيورسيداد قراردادي امضا کرد که براساس آن اين باشگاه انگليسي تا سال 2014 مي تواند اين بازيکن جوان را با مبلغ 4 ميليون پوند به خدمت بگيرد.

اين مهاجم جوان فصل گذشته با به ثمر رساندن 11 گل در 17 ديدار در ليگ شيلي، يکي از عوامل اصلي قهرماني يونيورسيداد بود.
    ورزش 3

2. 5 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

یک خبر خوب:
    خود سر الکس اعلام کرده که در بازی اول لیگ که فکر کنم یکشنبه هم باشه فلچر رو میخواد بازی بده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبر دیگه اینه که فن پرسی داره به یونایتد نزدیک تر میشه!نظر شما در مورد اومدن فن پرسی چیه؟من زیاد موافق نیستم.میترسم بشه تورس 2....

4. 3 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

یک خبر خوب:
    خود سر الکس اعلام کرده که در بازی اول لیگ که فکر کنم یکشنبه هم باشه فلچر رو میخواد بازی بده:

خبر دیگه اینه که فن پرسی داره به یونایتد نزدیک تر میشه!نظر شما در مورد اومدن فن پرسی چیه؟من زیاد موافق نیستم.میترسم بشه تورس 2....

به نظر من مثل تورس نميشه و لي از اين جهت خوب نيست كه باعث ميشه چيچاريتو و ولبك و برباتوف كلا نيمكت نشين بشن مگه اينكه سر الكس بخواد با 3 تا مهاجم كار كنه......

6. 4 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

تبریک.
    منبع اصلی خبر هم آرسنال.کام هستش.

رابین ون پرسی رسما به منچستر یونایتد خواهد پیوست

توافقات با یونایتد برای پیوستن رابین ون پرسی انجام شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : باشگاه فوتبال آرسنال اعلام می کند که توافقات با باشگاه منچستر یوناتید برای انتقال رابین ون پرسی به این باشگاه انجام شده است.

ون پرسی روز پنجشنبه برای انجام توافقات شخصی و تست پزشکی وارد منچستر خواهد شد تا انتقال خود را تکمیل کند.

اخبار بیشتر در آینده از طریق سایت رسمی اعلام خواهد شد.

(( بر طبق گزارشات رقم این انتقال 24 میلیون پوند خواهد بود. ))

Last edited by VBYOFSKI; 15-08-2012 at 23:22.

8. 7 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک خبر خوب:

با اومدن فن پرسی احتمال عوض شدن ترکیب به نظرم خیلی زیاده.
    احتمالا از این فصل دیگه 4-4-2 بازی نمیکنیم.
    به نظرم 4-2-3-1 یا 4-3-3 باید بازی کنیم.

با اومدن فن پرسی چیچا و ولبک نیمکت نشین میشن. که شاید خوب نباشه.
    فقط باید دید چی میشه.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

10. 4 کاربر از kkkaktoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

اگه یه تیم پولکی دیگه مثل PSG یهو نپره وسط ، دو خرید هنریکس و فن پرسی قطعیه ...
    آخرش اینا منو دیوونه می کنن ، بــــــــــــــــــــابــ ــــــــــــــــــــــا ، هافبک درجه یک بخر ، هافبـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــک ، آخه 5-6 تا مهاجم به چه درد تیم می خوره !؟

12. 3 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باورم نمی شه یونایتد یه همچین کاری کرده باشه!!! در طول تابستون هر بازیکنی که می خواستیم اینقدر چک و چونه میزدیم طرف اصلا نمیومد مثلا همین چند روز پیش بود سر قضیه لوکاس.
    جالا بیشتر از 20 میلیون پوند داریم میدیم برای کسی که 29 سالشه!در ضمن احتمالا بازی کمتری به ولبک و چیچا هم می رسه که اینم خیلی بده.تاثیر احتمالی منفیش رو کاگاوا هم هست
    چون بازیکنیه که فقط می تونه پشت مهاجم اصلی باز کنه و اصلا تو کناره ها خوب بازی نمی کنه تو همین بازی های پیش فصل هم دیدیم وقتی پشت مهاجم اصلی بازی می کنه واقعا تاثیر گذاره.
    در کل به نظرم اصلا به ون پرسی احتیاج نداشتیم

14. 3 کاربر از shakerifar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

به نظرم خرید خیلی خوبی هسن فن پرسی!! خوب که چه عرض کنم عالیه!
    چند تا اتفاق میوفته اگه این انتقال قطعی بشه:
    1. برباتوف از تیم میره ( من خودم عاشقشم و از چیچاریتو بیشتر قبولش دارم ولی چه کنیم که فرگیه که باید نظر بده)
    2.واسه کاواگا هم زیاد مشکلی پیش نمیاد و فکر کنم تو همون پست هافبک استفاده بشه
    3. چیچاریتو قطعا نمیکت نشین میشه ولی دنی ولبک هم بهش بازی زیاد خواهد رسید اون یکی از با استعدادتری جوانای انگلیسیه تیمه و خب نگاه های زیادی روشه .

تیم قطعا خیلی بهتر میشه و قطعا ترکیب تهاجمی منچستر در کل لیگ برتر بی نظیر خواهد شد و با فاصله زیادی بهترین خواهد بود.... رونی- فن پرسی- ولبک- یانگ-نانی !! فوق العادست! ذخیره هم چیچاریتو - کاواگا - والنسیا
    اما نگرانی ها در مورد هافبک ها هم کمتر شده اما هنوز رفع نشده احتمال خرید یه هافبک دفاعی و یا یک دفاع چپ زیاده!

16. 4 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

اصلا برای یک لحظه از یونایتد بدم اومد.خوشم نمیاد بقیه بسازن یوناتد بره بخره.ولبک که خیلی روی اوج هست میتونه خیلی خوب کار کنه.حتما رونی هم هافبک میشه!پس کاگاوا چی؟
    اصلا نمیتونم تصور کنم که چی میشه این ترکیب!

18. 2 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

انتقال ون پرسی به یونایتد که از اول عجیب به نظر می اومد اما رقم دستمزد هفتگی باز هم عجیب تره ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و این در حالیه که طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دستمزد هفتگی رونی در حدود 220 هزار پوند هست !

البته با همه این حرفها وقتی فرگوسن شخصا اعلام کرده بود که به دنبال جذب ون پرسی هست حتما برنامه مشخصی برای فصل جدید داشته و این می تونه برای هواداران یونایتد دلگرم کننده باشه.

پ.ن. شخصا هوادار یونایتد نیستم ولی شخصیت فرگوسن همیشه برام تحسین بر انگیز بوده.

20. 5 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •