تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 139 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1385

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester United F.C | شیاطین سرخ | جلد 2

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

جای شکی هم وجود نداره!
    دخه آ: هيچ وقت به توانايي هايم شک نکردم

داويد دخه آ، دروازه بان منچستريونايتد، که سال گذشته با انتقالي 18.9 ميليون پوندي از اتلتيکو مادريد به اين تيم پيوست، فاش کرد که براي سازگار شدن با زندگي در الدترافورد دچار مشکل شده است.

اين دروازه بان 21 ساله به دليل اشتباهاتي که در اولين فصل حضورش در ليگ برتر مرتکب شد، با انتقادات زيادي روبرو شد اما در نهايت خود را به عنوان دروازه بان شماره يک يونايتدها تثبت کرد.

او در گفتگو با نشريه گاردين گفت:" انگليسي من بهتر شده است. من خيلي از صحبت ها را متوجه مي شوم اما صحبت کردن برايم هنوز دشوار است. فوتبال انگليس متفاوت است، به ويژه براي يک دروازه بان. فوتبال انگليس تهاجمي تر و فيزيکي تر است. بسيار بسيار دشوارتر از فوتبال اسپانيا. توپ هاي هوايي بيشتر روي دروازه مي آيد و داوران هيچ برخوردي را خطا اعلام نمي کنند."

بعضي ها نمايش هاي ضعيف دخه آ را به فيزيک ضعيفش مربوط مي دانستند و بعضي نيز معتقد بودند که او به توصيه باشگاه در مورد عمل جراحي چشمش براي بهتر شدن بينايي اش عمل کند. اما او مطمئن است که هيچ يک از اين مسائل در عملکرد او تاثير ويژه اي ندارد.

" من خوب غذا مي خورم و زياد با وزنه کار مي کنم. در کل لازم نيست خيلي وزن اضافه کنم؛ فقط چهار يا پنج کيلو. من جوان هستم و با افزايش سن، اين مسئله خود به خود حل مي شود.

من مثل خيلي هاي ديگر نزديک بين هستم و به همين دليل از لنزهاي تماسي استفاده مي کنم. و با استفاده از آنها مي توانم به خوبي ببينم. هيچ مشکلي ندارم؛ وقتي از لنز استفاده مي کنم، همه چيز خوب است.

در اولين فصل ترديدهاي يدر مورد توانايي هاي من وجود داشت اما من هميشه به توانايي هايم ايمان داشتم. در باشگاه هاي بزرگ هميشه فشار وجود دارد اما فرگوسن به من گفت که همان بازي هايم در اتلتيکو را انجام بدهم. اشتباه طبيعي است ؛ هر کسي ممکن است اشتباه کند."

varzesh3.com

2. 5 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

يورگ: دوست دارم فان پرسي به منچستر برود

مهاجم سابق منچستر يونايتد به فان پرسي توصيه کرد که در صورت جدائي از آرسنال به منچستر يونايتد برود.

جدايي رابين فان پرسي مهاجم هلندي آرسنال از تيمش تا حدودي قطعي شده، اما با اين حال هنوز مقصد بعدي او معلوم نشده است.

روبن فصل گذشته بازي‌هاي بسيار زيبايي را در ترکيب آرسنال به نمايش گذاشت و در بهترين حالت خود قرار داشت. جدايي او از آرسنال طبيعي است، چرا که او در پي کسب جام و افتخارات است. همه ما به خوبي مي‌دانيم که فان پرسي از لحاظ فني بسيار خوب است و مهاجم با استعدادي است، اما با اين حال بازيکني در سطح او به کسب جام‌هاي معتبر احتياج دارد. او در فصل‌هاي گذشته با مشکلاتي در آرسنال مواجه شد، اما فصل گذشته خيره کننده ظاهر شد.

يورگ که هواداران منچستر يونايتد هيچ گاه زوج طلايي او با کول را فراموش نمي‌کنند، افزود: بدون شک فان پرسي مهاجم بزرگ و شاخصي است و هر تيمي در جهان دوست دارد که او را جذب کند. او الان 30 ساله است ، اما جام معتبري را به دست نياورده است، بنابراين طبيعي است که نيازمند کسب جام و جدايي از آرسنال باشد. دوست دارم که او را توصيه کنم که به منچستر يونايتد برود، چرا که در اولدترافورد تمام روياهاي او برآورده مي‌شود.

فان پرسي چندي پيش اعلام کرد نمي‌خواهد قراردادش را با توپچي‌ها تمديد کند و حتي در تور آسيايي اين تيم شرکت نکرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرآلکس فرگوسن سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس گفت: به دنبال جذب بازيکناني جديد در اين تيم است.

فرگوسن که همراه اعضاي تيم منچستر يونايتد در اردويي تدارکاتي در چين به سر مي برد در کنفرانسي خبري در شهر شانگهاي در اين کشور گفت: ما در تابستان امسال دو بازيکن را جذب کرديم که يکي از آنها شينجي کاگاوا و ديگري نيک پاول است که به نظر من آنها بازيکناني خوب و کارا براي تيم هستند اما ما به دنبال جذب بازيکنان بيشتري در تيم هستيم و چندين بازيکن را زير نظر داريم و تمام تلاش ما در اين جهت است تا بهترين و سخت کوشترين بازيکنان را به تيم بياوريم.

ريو فرديناند مدافع تيم منچستر يونايتد هم در اين کنفرانس خبري گفت: با آمدن ديديه دروگبا و نيکولاس آنلکا به تيم شانگهاي شنهووا رسانه ها اخبار حضور اين دو بازيکن را با تمام قدرت پوشش خبري دادند و اميدوارم که بازي بين تيم ما و تيم آنها يک بازي خوب و جذاب باشد تا همه از آن لذت ببرند و ما در اين ديدار که يک ديدار تدارکاتي است قصد داريم تا به مرحله اي ديگر از آمادگي پيش فصل خود برسيم و اميدواريم که بازيکنان تيم در اين اردوهاي تدارکاتي دچار آسيب ديدگي جدي نشوند.

شينجي کاگاوا بازيکن جديد تيم منچستر يونايتد هم در اين کنفرانس خبري گفت: اميدوارم که تيم جديدم در رقابتهاي بين المللي و داخلي به عناوين قهرماني برسد و اميدوارم در اين راه به عنوان بازيکني موثر براي تيم جديدم باشم و همانطور که مي دانيد من به مدت دو سال سابقه حضور در فوتبال آلمان را دارم و اين نخستين باري است که در فوتبال انگليس به ميدان مي روم و اين کشور با کشورهاي ديگر تفاوت هاي زيادي دارد و اميدوارم با شرايط حاضر در انگليس عادت کنم.

کاگاوا درباره تيم منچستر سيتي رقيب تيم منچستر يونايتد گفت:آنها(منچستر سيتي) فصل گذشته قهرمان ليگ برتر انگليس شدند و از بازيکنان خوبي بهره مي برند و به نظر من در رقابتهاي ليگ برتر انگليس تمامي تيم ها از ظرفيت کسب عنوان قهرماني برخوردارند و اين خيلي جالب است و به نظر من تمامي تيمهاي مطرح اين رقابتها حريف ما در کسب عنوان قهرماني هستند.

گفتني است تيم منچستر يونايتد پس از برگزاري اردوي تدارکاتي خود راهي نروژ مي شود.

[url]http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=980343&title=%D9%81%D8%B1%DA%AF%D9% 88%D8%B3%D9%86:%D8%A8%D9%87_%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8% A7%D9%84_%D8%AC%D8%B0%D8%A8_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9% 8A%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%A8%D9%8A%D8%B4%D8%A A%D8%B1%D9%8A_%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D9%85____[/url

4. 3 کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

انتقال مورا به منچستر يونايتد منتفي شد

مدير برنامه مورا هافبک تيم سائو پائولو برزيل اعلام کرد باشگاه منچستريونايتد حاضر به بالا بردن رقم پيشنهادي خود براي جذب اين بازيکن نشده و بنابراين انتقال وي به اين تيم ليگ برتري منتفي است.

به گزارش اسکاي،‌ منچستر يونايتد پيشنهادي براي جذب اين بازيکن که هم اکنون براي حضور در المپيک در لندن به سر مي برد،‌ ارائه کرده است اما سائو پائولو براي فروش او 30 ميليون پوند طلب کرده که بسيار بالاتر از رقم مورد نظر يونايتد است.

واگنر ريبيرو مدير برنامه مورا که از دلالان معروف فعال در آمريکاي جنوبي است معتقد است که با اين وضعيت احتمال انتقال مورا به انگليس بسيار ضعيف است. وي گفت: آنها به آخر خط رسيدند. مورا از حضور در سائوپائولو راضي است. ما بايد اين موضوع را فراموش کنيم زيرا امکان جدايي وي در حال حاضر وجود ندارد.

varzesh3.com

6. 5 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

پيروزي من يونايتدمقابل شانگهاي با تک‌گل کاگاوا

تيم منچستريونايتد در ديداري دوستانه موفق شد تيم شانگهاي شنهوا را با نتيجه 1-0 شکست دهد.

در اين ديدار که در ورزشگاه شهر شانگهاي برگزار شد، شينجي کاگاوا، ستاره ژاپني يونايتدها، در نيمه دوم تک گل ديدار را با يک ضربه والي ديدني به ثمر رساند. اين اولين گل اين ملي پوش ژاپني براي باشگاه جديدش است.

تيم شانگهاي در غياب آنلکا و دروگبا، دو ستاره سابق چلسي، در اين ديدار نتوانست موقعيت هاي چنداني ايجاد کند و در بيشتر دقايق بازي تحت تاثير نمايش تيم حريف بود؛ با اين وجود شاگردان فرگوسن تنها يک بار توانستند دروازه حريف را باز کنند.

8. 5 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

شانگهایی0-یونایتد1
      محتوای مخفی: عکس های بازی 

manutd.com

10. 5 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز تولد مایکل کریکه.
    تولدش مبارک.

12. 3 کاربر از kkkaktoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

الان تو فیسبوک خوندم که که یه منبع از سائوپائولو گفته که با مبلغ 30 میلیون پوند برای فروش مورا موافقت کرده و لوکاس تو همین هفته تو تست پزشکی باشگاه شرکت میکنه !
    اینم یه عکس از لوکاس مورا که تو جوونیش تو الترافورد عکس یادگاری انداخته و الان داره میشه یکی از گرون ترین خریدهای ما بعد از ریو فردیناند !
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

BRAKING NEWS: Sao Paulo accept £30m MUFC offer for Lucas Moura and player will have a medical at Manchester this week.

Source: @SaoPauloNewsEng

14. 3 کاربر از shutdown بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

الان تو فیسبوک خوندم که که یه منبع از سائوپائولو گفته که با مبلغ 30 میلیون پوند برای فروش مورا موافقت کرده و لوکاس تو همین هفته تو تست پزشکی باشگاه شرکت میکنه !
    اینم یه عکس از لوکاس مورا که تو جوونیش تو الترافورد عکس یادگاری انداخته و الان داره میشه یکی از گرون ترین خریدهای ما بعد از ریو فردیناند !

BRAKING NEWS: Sao Paulo accept £30m MUFC offer for Lucas Moura and player will have a medical at Manchester this week.

من رفتم کل صفحات خبری مربوط به یونایتد اعم از گاردین ، دیلی میل ، دیلی میرر ، دیلی تلگراف ، سان ، سایت هواداران و ... رو نگاه کردم ، هیچ جا این خبر نبوده و تایید نشده .
    یک صفحه فیس بوک اینو گذاشته که احتمال شایعه بودنش بالاست .
    آخرین خبر موثقی که از این قضیه هست اینه که یونایتد 27 میلیون پوند پیشنهاد داد و سائو پائولو گفت نه و خود مورا هم گفت ترجیح میدم توی برزیل بمونم .

16. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

من رفتم کل صفحات خبری مربوط به یونایتد اعم از گاردین ، دیلی میل ، دیلی میرر ، دیلی تلگراف ، سان ، سایت هواداران و ... رو نگاه کردم ، هیچ جا این خبر نبوده و تایید نشده .
    یک صفحه فیس بوک اینو گذاشته که احتمال شایعه بودنش بالاست .
    آخرین خبر موثقی که از این قضیه هست اینه که یونایتد 27 میلیون پوند پیشنهاد داد و سائو پائولو گفت نه و خود مورا هم گفت ترجیح میدم توی برزیل بمونم .

18. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

در مورد لوکاس مورا فکر کنم همه چیز بعد از المپیک اتفاق بیفته.باید صبر کرد.
    میدونستید اندرسون از کاگاوا خواسته که بهش ژاپنی یاد بده؟؟؟

20. 3 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •