تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 71

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تراکتورسازی تبریز | گرگهای سرخ | جلد 2

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

رسول خطيبي مي‌‌گويد: ما 12 بازيكن فصل گذشته را حفظ كرده‌ايم و چهار بازيكن جديد هم به خدمت گرفته‌ايم.
    مذاكره رسمي خطيبي با دقيقي و سالارزاده
    90: رسول خطيبي ديروز به همراه سرپرست گسترش‌فولاد با سعيد دقيقي و سعيد سالارزاده مذاكره كرد. گفته مي‌‌شود روند اين مذاكرات مثبت بوده و به احتمال فراوان اين دو بازيكن امروزبه گسترش فولاد مي‌‌پيوندند. البته با توجه به پيشنهادات خوب دقيقي هر امكاني در مورد اين مهاجم وجود دارد اين دو بازيكن آزاد هستند.
    خطيبي: كاري مي‌‌كنم واسطه استقلالي نتواند پايش را در تبريز بگذارد
    90: رسول خطيبي مي‌‌گويد: ما 12 بازيكن فصل گذشته را حفظ كرده‌ايم و چهار بازيكن جديد هم به خدمت گرفته‌ايم. 5 بازيكن جديد ديگر هم تا شنبه جذب مي‌‌كنيم و به اردو مي‌‌رويم. اين 5 بازيكن مدنظر ما بازيكنان با تجربه ليگ برتري هستند.» او با انتقاد از لغو فينال ليگ دسته اول مي‌‌‌گويد: متاسفانه به ما گفتند فينال به‌طور كل منتفي است. مي‌‌خواستيم در اين بازي جشن قهرماني بگيريم كه نشد. به هر حال در اين فصل نشان مي‌‌دهيم كه همه چيز پول نيست و اين برنامه‌ريزي درست است كه آينده را مي‌‌سازد. او در پايان در مورد وضعيت ميلاد زنيد‌پور هم مي‌‌گويد: باشگاه استقلال با او صحبت نكرده بلكه دلالان بودند كه با زنيد‌پور تماس گرفتند. او هم گفت با گسترش قرارداد بسته است. به آن شخصي كه شيطنت مي‌‌كند هشداري دهم اگر ادامه دهد كاري مي‌‌كنم كه نتواند پايش را در تبريز بگذارد!

90/منبع.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ميثم بائو تراكتوري‌ شد. او البته با دل پري كه از استقلالي‌ها داشت به تبريز آمد تا به نوعي راه جواد كاظميان را در پيش بگيرد.
    قلعه‌نوعي پشتم نايستاد، در منجلاب آقايان افتادم
    بائو: با اعتماد جلالي زنده شدم!
    90: ميثم بائو تراكتوري‌ شد. او البته با دل پري كه از استقلالي‌ها داشت به تبريز آمد تا به نوعي راه جواد كاظميان را در پيش بگيرد. بائو مي‌گويد با اعتماد مجيد جلالي اعتماد به نفس خود را به دست آورده و مي‌خواهد اين محبت را جبران كند. تازه ترين حرفهاي ميثم را بخوانيد:
    * چه شد كه تصميم گرفتي از استقلال جدا شوي و به تراكتورسازي بروي؟
    شرايط تراكتورسازي خوب بود و از طرفي كسي از باشگاه استقلال با من تماس نگرفت و تنها با پيغام به من مي‌گفتند در استقلال بمان. بارها گفته‌ام حاضرم در شهرهاي دور افتاده بازي كنم، اما عزتم حفظ شود. جوان ?? ساله نيستم كه بخواهم خودم را نشان دهم. سال‌هاست در اين فوتبال بازي مي‌كنم. هر جا رفتم با عزت و احترام با من برخورد كردند، اما با اين شرايط ماندن در استقلال فايده‌اي نداشت.
    هواداران استقلال بايد مرا درك كنند. آنها بايد يكسري مسائل را بدانند، اما بيش از اين نمي‌توانم وارد حاشيه شوم. اميدوارم آنها شاهد سومين قهرماني در آسيا باشند. هواداران استقلال حتي زماني كه بازي نمي‌كردم به من دلگرمي مي‌دادند. حتي آنها شماره امير قلعه‌نوعي را از من مي‌خواستند تا به وي زنگ بزنند كه چرا من نيمكت نشين هستم.
    * نيم فصل اول در تركيب بودي، اما در نيم فصل دوم نيمكت نشين شدي. از قلعه‌نوعي دلخور نيستي؟
    طبيعي است هر بازيكني از نيمكت نشيني ناراحت مي‌شود. شرايط طوري بود كه قلعه‌نوعي پشت من نايستاد. با وجود اينكه در اوايل حضورم در استقلال چندان بازي نمي‌كردم، اما در تيم مثمرثمر بودم و به صدر جدول رسيديم. خاطرم هست در ? هفته مانده به پايان نيم‌فصل با ? امتياز اختلاف در صدر جدول بوديم. اين در شرايطي بود كه بازيكنان زيادي نداشتيم و از لحاظ مالي نيز در بدترين شرايط بوديم.
    * گويا خيلي ناراحتي؟
    چرا ناراحت نباشم؟ در استقلال به من خيلي كم لطفي كردند. در بعضي مواقع به قلعه‌نوعي حق مي‌دادم، اما در بعضي مواقع هم حق نمي‌دادم. در نيم فصل دوم استقلال ?? بازي شكست نخورد و او حق داشت به تركيب اصلي دست نزند، اما توقع داشتم با بازي‌هايي كه در نيم‌ فصل اول كرده بودم به من بازي بدهد، اما اين كار را نكرد. يكي از دلايل جدايي‌ام همين بازي‌ ندادن‌ها بود. مسائل مالي نيز تاثيرگذار بود و متاسفانه به برخي از بازيكنان پول زيادي داده بودند كه باعث شد اين اواخر كمي عصباني شوم! هواداران بدانند براي اينكه تيم به حاشيه نرود سكوت كردم.
    * يعني قلعه‌نوعي را نمي‌بخشي؟
    قطعا او را حلال مي‌كنم چون آدم كينه‌اي نيستم و فوتبال را به مسائل شخصي ربط نمي‌دهم. آدمي نيستم كه همه چيز را براي خودم بخواهم. قلعه‌نوعي براي من زحمت كشيده و من از او تشكر مي‌كنم.
    * فتح‌‌‌اله‌زاده نيز‌شب گذشته استعفا كرد. از او نيز دلخوري داري؟
    تا دلتان بخواهد از فتح‌‌اله‌زاده دلخوري دارم، اما چه كاري مي‌توانم بكنم؟ آيا با مصاحبه چيزي درست مي‌شود؟ همه از تقسيم پول در استقلال باخبر هستند. در ?? سالي كه فوتبال حرفه‌اي بازي مي‌كنم اين اولين سالي است كه به اين شكل مي‌بينم پول تقسيم مي‌كنند. آنها حق را ناحق كردند.
    به بازيكني كه ?? درصد پول گرفته بود ?? درصد ديگر نيز دادند، اما به بازيكني كه ? تا ?? درصد گرفته بود هيچ پولي ندادند. اين رسم مردانگي نبود و ما به خاطر مردم سكوت كرده بوديم. قسط اولم را برج ?? سال گذشته گرفتم كه اين مسئله واقعا خنده‌دار است.
    * چرا آن زماني كه متوجه اين مسئله شدي صحبت نكردي؟
    ما به خاطر مردم سكوت كرده بوديم. به يكسري افراد اعتماد كردم ولي در منجلاب همان آقايان افتادم. همان اتفاقاتي‌كه در ? سال حضورم در استقلال تجربه كرده بودم بار ديگر براي من رخ داد. اگر فتح‌‌‌اله‌زاده را ببينم چيزي به او نمي‌گويم. او تلاش خود را كرد ولي نمي‌دانم بين خودشان چه مشكلاتي وجود داشته كه نتوانستند مشكلات مالي را حل كنند. براي باشگاه بزرگي مثل استقلال تاسف‌بار است تيمي كه قهرمان ليگ شده و به جمع ? تيم آسيا راه يافته تنها ?? درصد از قرارداد بازيكنانش را بدهد.
    * از بازيكناني كه پول بيشتري گرفته‌اند گلايه داري؟
    وارد جزئيات اين بازيكنان نمي‌شوم. آنها زرنگ بودند و توانستند پول‌شان را بگيرند، اما بدانند هميشه فوتباليست در اوج نمي‌ماند. هميشه به اين شكل نيست كه بتواني با رفاقت با مدير عامل و معاون باشگاه پولت را بگيري. قلعه‌نوعي هميشه در تمرينات نام ?? بازيكن را به عنوان بازيكنان بزرگ استقلال نام مي‌برد ولي هيچ‌كدام از اين بازيكنان بزرگي نكردند.
    بزرگ بودن به اسم و چند سال سابقه بازي كردن در استقلال نيست. در اين ميان تنها مجتبي جباري بود كه براي ما صحبت مي‌كرد و شاهد بودم كه براي جوانان استقلال كه جا براي خواب نداشتند حرف مي‌زد چون اين مسئله براي من نيز در ابومسلم رخ داده بود. از اين بازيكنان دلخور نيستم، اما بايد يقه كساني را گرفت كه به اين شكل پول تقسيم كردند. به نظرم در استقلال تقسيم پول فيثاغورثي بود!
    * درباره تراكتورسازي هم صحبت كن. گويا مجيد جلالي پيش از اين نيز به دنبال تو بود؟
    بله، در دو سالي كه جلالي در فولاد خوزستان سرمربي بود با من درباره حضورم در اهواز صحبت كرده بود، اما چون همسرم نمي‌توانست در اهواز زندگي كند نتوانستم بروم. از جلالي تشكر مي‌كنم كه بار ديگر به دنبال من آمده است. اكنون اعتماد به نفسي به دست آورده‌ام كه گويا چند سال با وي همكاري كرده‌ام.
    اميدوارم بتوانم محبت‌هاي جلالي را جبران كنم. تراكتورسازي هواداران پرشوري دارد كه واقعا از صميم قلب آنها را دوست دارم. اگر خدا بخواهد با كمك جلالي سال آينده تراكتورسازي را قهرمان ليگ برتر مي‌كنيم.

90/منبع

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علی کریمی به تراکتورسازی پیوست

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی کریمی با عقد قرارداد به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست.

او پیش از این مذاکراتی با مجید جلالی، سرمربی این تیم داشت و به توافق رسیده بود و صبح امروز (پنجشنبه) قراردادی مابین شماره "8" سابق پرسپولیس و مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امضا شد.

به این ترتیب کاپیتان سابق سرخپوشان با مشکلاتی که با کادر مدیریتی باشگاه داشت فصل آینده در تیم تبریزی توپ خواهد زد.

4. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

جلالي: کريمي متفاوتي در تراکتور خواهيد ديد

سرمربي تراکتورسازي تبريز با تمجيد از انگيزه بالاي علي کريمي بعد از پيوستن به اين تيم گفت: کريمي در فصل پيش رو جزو فوتباليست‌هاي نمونه و تاپ ليگ خواهد بود و همه او را متفاوت‌تر خواهند ديد.

مجيد جلالي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره پيوستن علي کريمي به تراکتورسازي تبريز، بيان کرد: من هفته‌ پيش جلسه يک ساعته‌اي را با کريمي داشتم و فکر مي‌کنم اتفاق خوبي براي هر دو طرف افتاده است تا کمک کنيم تراکتورسازي در فصل پيش‌رو بتواند کارهاي بزرگي را انجام دهد. ما براي بهترين جايگاه تلاش مي‌کنيم.

سرمربي تراکتورسازي همچنين در پاسخ به اين پرسش که چه برنامه‌اي براي استفاده از علي کريمي دارد؟ مطرح کرد: اين چيزي نيست که بتوان الان درباره آن صحبت کرد، اما من در صحبت‌هاي پيش از توافق مي خواستم مطمئن شوم که او انگيزه خوبي دارد تا بتواند در فوتبال بازيکن نمونه و تاپ باشد و من با او صحبت کردم و مطمئن شدم و شما نيز بدانيد که در فصل آينده علي کريمي متفاوتي خواهيد ديد.

وي افزود: خودش هم انگيزه قوي دارد تا بتواند در باقي مانده زمان فوتبالش بزرگي کند. وقتي شور و اشتياق او را ديدم فهميدم که مي‌توانيم به هم کمک کنيم. مهم نيست که بازيکن در چه سبک و سني قرار دارد. در هر سني شور و اشتياق براي پيشرفت کافيست. وقتي در سال‌هاي قبل با بازيکنان کار مي‌کردم به اين تجربه رسيدم.

جلالي همچنين در پاسخ به پرسشي مبني بر اين که آيا صحبت‌هاي او باعث شد که علي کريمي دوباره به فوتبال باز گردد؟ عنوان کرد: من فقط به او گفتم که دو راه پيش‌رو داري، يکي اين که خداحافظي کني و ديگري بزرگ بازي کني. اين نظر من بود که اتفاقا نظر خودش هم دقيقا همين بود.

در حالي علي کريمي از پرسپوليس جدا مي‌شود که هواداران اين تيم علاقه بسياري به حضور او در تيمشان دارند. همچنين تجربه جدايي فرهاد مجيدي از استقلال و شعارهايي که هواداران اين تيم در طي فصل سر مي‌دادند باعث شده تا اين نگراني التهاب در سکوها در سرخپوشان پايتخت هم به وجود آيد.

مجيد جلالي در اين باره نيز گفت: بعيد مي‌دانم که چنين چيزي اتفاق افتد. انتقال علي کريمي به تراکتورسازي نه انگيزه ماديگرايانه داشته و نه با انگيزه منفي اتفاق افتاده که بخواهند به واسطه آن ناراحت شوند. در ضمن خود کريمي گفته که مي‌خواهد فوتبالش را در پرسپوليس تمام کند.

90/منبع.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

مذاکره با نکونام و برهاني ادامه دارد

محمد نصرتي امروز قراردادش را با تراکتورسازي تمديد مي‌کند. مذاکره اين باشگاه با جواد نکونام و آرش برهاني نيز همچنان ادامه دارد.

حميد زيني زاده در گفت‌وگو با ايسنا، درباره مذاکره باشگاه تراکتورسازي تبريز با جواد نکونام، توضيح داد: تلاش مي‌کنم بازيکنان خوبي به تيم بياورم. ما از شش سهميه ليگ برتريمان چهار بازيکن را جذب ‌کرده‌ايم و هنوز دو جاي خالي داريم. الان هم سعي مي‌کنيم بازيکن خوبي از جمله جواد نکونام را به تيم اضافه کنيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که روند مذاکره با کاپيتان تيم ملي در چه وضعيتي است؟ افزود: نکونام در حال حاضر با تيم ملي در کره جنوبي به سر مي‌برد و ما اميدواريم بعد از صعود تيم ملي به جام جهاني مذاکراتمان را با او ادامه دهيم. پيش از سفرش به کره نيز صحبت‌هايي انجام شد، اما جواب قطعي نگرفتيم.

مديرعامل تراکتورسازي همچنين از وضعيت مشابه آرش برهاني و جواد نکونام خبر داد و افزود: صحبت‌هايي با برهاني انجام داده‌ايم، اما توافق شفاهي يا کتبي حاصل نشده است. البته اين خبر را هم اعلام کنم که محمد نصرتي امروز با تراکتورسازي تمديد مي‌کند و اگر مشکلي پيش نيايد او فصل بعد هم در تراکتورسازي خواهد بود.

زيني زاده درباره برنامه‌هاي تراکتورسازي در مدت باقي مانده تا شروع فصل نيز، تصريح کرد: تيم فردا عازم سرعين است و اردوي پنج روزه اي را در اين شهر دنبال مي‌کند و بعد از آن تصميم به برگزاري بازي تدارکاتي داريم که احتمالا يا در تهران با تيم‌هاي داخلي خواهد بود و يا به خارج از کشور مي رويم.

مديرعامل تراکتورسازي از پيشنهاد تيم‌هاي باشگاهي ترکيه ، ارمنستان و مجارستاني خبر داد و ، گفت: در حال بررسي اين تيم‌ها هستيم و اگر ببينيم که بازي با اين تيم‌ها مناسب نيست، ديگر در خارج از کشور اردو برپا نمي‌کنيم و با تيم‌هاي داخلي مسابقه مي‌دهيم.

90/منبع

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

من موندم کریمی با چه رویی میخواد بیاد تبریز!
    حتما" ترکایه عزیز اولین باری که اینو شنیدن گفتن ســـــ........ـــــم آ........ــــــی!
    ولی خیلی خوبه ها هر چی پیروزی توکور اشیه بیز ییغیریخ!

8. 2 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

4 تا دریپل که بزنه مردم بریزن تو خیابون شادی کنن
    دیگه همه چی رو فراموش میکنن

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

4 تا دریپل که بزنه مردم بریزن تو خیابون شادی کنن
    دیگه همه چی رو فراموش میکنن
    آره بابا اون فحش به اون بزرگی به راحتی با 4 تا دریبل فراموش میشه!
    منتظر اولین بازی تو رمضونم ببینم چه طوری فحش بارون خواهد شد این بشر!

11. 3 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آره بابا اون فحش به اون بزرگی به راحتی با 4 تا دریبل فراموش میشه!
    منتظر اولین بازی تو رمضونم ببینم چه طوری فحش بارون خواهد شد این بشر!

تبریزی ها جواب بدی رو با بدی نمیدند
    فراموش میشه : )

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ترک ها در خواب هم نمی دیدند کریمی در تراکتور بازی کنه
    معلومه که بسیار شادند و راضی

14. این کاربر از oghyanoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •