تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 71

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تراکتورسازی تبریز | گرگهای سرخ | جلد 2

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

90/تعجب پرتغالي‌ها از اخراج مرد محبوب تبريز

توني اوليويرا سرمربي تراکتورسازي عصر پنجشنبه از سمت خود اخراج شد. ولي اتفاقات زيادي پس از اين خبر رخ داد که رسانه‌هاي پرتغالي واکنش‌هاي زيادي نسبت به اين موضوع داشتند.
    امير توپچي‌پور
    90: توني اوليويرا سرمربي تراکتورسازي عصر پنجشنبه از سمت خود اخراج شد. ولي اتفاقات زيادي پس از اين خبر رخ داد که رسانه‌هاي پرتغالي واکنش‌هاي زيادي نسبت به اين موضوع داشتند. گزارشي از بازخورد اين خبر را در رسانه‌هاي پرتغالي و واکنش مردم اين کشور به اين موضوع است.
    توني: مي‌دانستم اخراج مي‌شود!
    توني در گفتگويي با خبرگزاري دسپرتو اعلام کرد که چنين چيزي را پيش‌‌بيني مي‌كرده و از مدتي پيش براي بازگشت در 11 ماه مي خود را آماده كرده بود. ولي با توجه به اينكه دستمزد خود را دريافت نكرده و نامه رسمي از باشگاه مبني بر اخراج شدن خود دريافت نكرده هنوز خود را مربي تراكتور ميداند.
    نكته جالب در اين سايت كامنت‌هاي مردم پرتغال بود كه از اخراج شدن توني بسيار حيرت زده شده بودند كه اين مرد كه تا ديروز ادعا مي‌كرديد كه محبوب همه مردم تبريز است و ستاره بازار بود و همه مردان تبريز او را مي‌بوسيدند چطور اخراج شده ؟
    هوگو سانتوز: دوست داشتن‌هاي تراکتوري‌ها فقط جلوي دوربين بود؟
    شخصي به نام هوگو سانتوز از اين موضوع متعجب است که تبريزي‌ها توني را در حد پرستش دوست داشتند و حال چه شده که اين‌گونه عليه او موضع گرفته‌اند؟ او معتقد است آي لاو يو گفتن‌هاي تراکتوريها فقط در مقابل دوربين‌هاي شبکه sic بود و واقعا دوستدار اين مربي نيستند.
    تياگو: سرخ‌هاي بنفيکا مانند سرخ‌هاي تراکتور بي‌وفا نيستند
    فردي ديگر با نام تياگو در «خبرگزاري رکورد پرتغال» با مقايسه کردن توني با مورينيو مدعي است که در تبريز قدر توني را ندانستند. وي همچنين مي‌گويد آنها فقط ادعا داشتند که سرخ‌هايشان مثل ما است وگرنه هواداران بنفيکا به مربي خود وفادار هستند و اينگونه با او رفتار نمي‌کنند.
    اين تعجب مردم پرتغال به دليل استقبال ويژه مردم تبريز در بازار بزرگ تبريز از توني بوده و آنها با ديدن تصاوير اين استقبال و اکنون با شنيدن اين خبر بسيار متعجب شده‌اند و نمي‌دانند که کدام مورد را بايد از مردم تبريز باور کنند.
    برخي استقبال هواداران تراکتور از مرد پرتغالي را يک داستان غير قابل باور دانسته‌اند و تصاوير توني را در تبريز بسيار شگفتي وار مي‌دانند.
    هوادار بنفيکا: تراکتور انتظارات بيشتري از توني داشت
    برخي ديگر از کاربران پرتغالي اين اخراج را شگرد تراکتوري‌ها دانسته‌اند تا مبلغ قرارداد توني را به او پرداخت نکنند و عده‌اي نيز با اشاره به رتبه دومي تراکتور در سال گذشته معتقدند تراکتور امسال انتظار بيشتري از تيم خود داشت و در حال حاضر نيز خواهان کسب سهميه آسيايي است. اين موارد نشان از اطلاعات زياد مردم پرتغال از وضعيت تيم تراکتورسازي مي‌باشد که در نوبه خود تعجب برانگيز است.
    لازم به ذکر است، در يک ماه اخير با توجه به همه‌گير شدن حضور تراکتور در آسيا و بازتاب جهاني حضور پرشور هواداران تراکتور در ورزشگاه‌ها گروه ويژه‌اي از کشور پرتغال به تبريز آمدند و مستند حضور توني را در تبريز تهيه کردند که از شبکه پرتغالي sic نيز پخش شد و خبري که اکنون منتشر شده است در باور پرتغالي‌ها نگنجيده است.
    منبع:90

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خداحافظی رسمی جعفری از تراکتورسازی

محمد حسین جعفری امروز با علنی نمودن استعفای خود از باشگاه تراکتورسازی و هوادارانش خداحافظی نمود.
    متن این نامه بدین شرح است.

هواداران و طرفداران و دوستداران تیم محبوب تراکتورسازی
    3 سال در خدمت تیم بودم؛ روز معارفه اعلام کردم آمده ام مایه عزت و سرافرازی هواداران باشم و تراکتور را با هم آسیایی نماییم؛ به فضل الهی 2 سال پی در پی این مهم انجام شد. این اتفاق نمی افتاد مگر در سایه همدلی،همراهی و پشتیبانی از تیم و باشگاه.
    بار دیگر آسیا منتظر تراکتور خواهد ماند انشاء ا... عزم ها جزم و حمایتها جدیتر و مدیران و کادر فنی و بازیکنان شایسته و هوشمند برای ورود به این عرصه انجام گیرد.
    من آنچه در بزاعتم بود انجام دادم و اگر بیش از این نشد به پای بنده ضعیف بگذارید و از این چند حرف و کلمه دریابید که در این سه سال برای رسیدن به اهداف تعیین شده بسیار متحمل فشارها،مشکلات،ناملایمات و بی وفایی ها شدم اما به لطف الهی انگیزه خدمت ذره ای برای پیگیری اهداف باشگاه مرا سست نکرد و اگر قصوری هم بوده از همه هواداران دوست داشتنی تراکتور پوزش میطلبم و اطمینان می دهم شما شاهد باشگاهی پاک،سالم،منسجم در راه تداوم موفقیت تراکتور هستید و جا دارد از همه همکارانم و جانشین باشگاه مهندس زینی زاده که مشاور و یار و یاورم بود تشکر نمایم و از همه کسانی که حامی جدی باشگاه بوده سپاسگزاری نمایم بخصوص از سردار پورجمشیدیان که از حامیان ویژه تراکتور میباشند.
    بنده با انگیزه خدمت به مردم عزیزمان کاندید شورای شهر شده ام تا بتوانم خدمت مضاعفی به استان و شهرمان تبریز داشته باشم خصوصا با استفاده از ظرفیت بالای تبریز برای خود اتکایی مالی تراکتور گامی اساسی برداریم تا برای همیشه این موجود نشاط بخش مردم را به جایگاه دائمی و اصلی خود برسانیم.
    اینجانب در نامه خود مبنی بر جدایی از تراکتور به هیئت مدیره در تاریخ 04/02/1392 درخواست رخصت نموده ام تا در اندک فرصت باقی مانده از لیگ برتر و برای شروع فصل آینده مدیری با کفایت تر از من بتواند تیم سال آینده را بسته و آماده رقابت نماید و علت اینکه تاکنون این جدایی را اعلام ننمودم به خاطر حفظ تیم از حواشی و کسب سهمیه آسیا بود و حالا که این امر محقق شده اکنون اعلام می کنم و هم اکنون با منابع مالی در دسترس از طریق اسپانسری،حق پخش،تبلیغات و حق متعلقه از کنفدراسیون آسیا باید نسبت به تسویه حساب تیم امسال در روزهای آینده اقدام شود و انشاءا... با تامین بخشی از بودجه مورد نیاز سال آینده توسط صاحبان سهام شاهد تیم با توان بالا در سال آینده باشیم.
    در آخر از آن دسته از افرادی که با عدم تحمل باخت عکس العملهایی را در خصوص بنده داشته اند می خواهم برای حفظ وحدت و مواظبت از این تیم محبوب بازیچه دست تعدادی مغرض و قلم به دستان وابسته به مافیا که هرگز موفقیت و عزت ما را نمی خواهند نشوند.
    با هم باشیم برای هم باشیم تا خدا لطف خود را شامل ما نماید و بدانیم که تراکتور در لیگ برتر یک نهال 4 ساله است و تازه عطر و بوی آن در فوتبال ایران و آسیا پیچیده است. اجازه ندهیم این نهال نوپا پژمرده شود.
    من نگرانم که بعضی ها به خود اجازه دهند که مربی و مدیر را از روی سکوها تعیین کنند؛ این موضوع در هیچ جای دنیا فوتبال وجود ندارد و مسلما این کار باعث نابودی تراکتور خواهد شد و ما این تجربه را در پرسپولیس آزموده ایم. بالاخره برد و باخت بخشی از فوتبال است و باید شادیها و غم ها را تقسیم کرد.
    در آخر بار دیگر از لطف شماها که تیم را حمایت کردید و بنده نیز تحت حمایت شما توانستم خدمتی برای پرآوازه شدن تراکتور انجام دهم سپاسگزاری می کنم و از همه شما حلیت می طلبم و خداحافظی می کنم و معتقدم تراکتور آذربایجان را بیش از این پر آوازه خواهد کرد.
    والعاقبه للمتقین
    خدایا لحظه ای ما را به خودمان وا مگذار
    زنده باد ایران اسلامی
    یاشاسین آذربایجان
    سرزنده باد مردم آذربایجان و هواداران تیم تراکتورسازی

ارادتمند شما
    محمد حسین جعفری

منبع:سایت رسمی باشگاه

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حامد لک با تراکتور دوساله بست

سایت گل - حامد لک دروازه بان صبا با قراردادی دو ساله به صبا پیوست.
    به گزارش گل، این دروازه بان جوان که علاقه داشت به پرسپولیس برورد سرانجام این تیم پرهوادار تبریزی را انتخاب کرد.
    با حضور او در تبریز تکلیف گلرهای باقی مانده تراکتور ، عقیل اعتمادی ، محسن فروزان و مهدی ثابتی مشخص نیست.

پروفشنال Aryana_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا...

پيش فرض

تراکتورسازی مشتری جدید علی کریمی

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از تمایل باشگاهش برای جذب علی کریمی خبر داد.

حمیدی زینی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از تمایل باشگاهش برای جذب علی کریمی خبر داد و گفت: تبریز خانه کریمی است و اگر بپذیرد که به تراکتورسازی بپیوندد، باعث افتخار ما خواهد بود.

وی اما این را نیز گفت که هنوز با کریمی مذاکره نکرده است: "اگر زمینه لازم فراهم شود ظرف چند روز آینده باب مذاکره را با علی کریمی باز می‌کنیم. او بازیکن بزرگی است و ما دوست داریم او به تبریز بیاید."

زینی زاده در ادامه با قطعی دانستن حضور جلال چراغپور در کادرفنی تیمش درباره فهرست بازیکنان مورد نظر جلالی گفت: حتما شش سهمیه لیگ برتری را خواهیم گرفت. در روزهای اخیر با چند بازیکن به صورت موردی مذاکره هم ‌کرده‌ایم و می‌خواهیم در صورت امکان تا شنبه هفته‌ آینده ترکیب تیم را کامل کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اردوهای مورد نظر سرمربی تیمش هم گفت: مجید جلالی هم اردوی داخلی را در برنامه‌اش گنجانده و هم برای اردوی خارجی برنامه دارد. احتمالا اردوی داخلی مان در تبریز یا سرعین اردبیل برپا می‌شود.

زینی‌زاده در پایان با بیان این که هنوز هیچ یک از بازیکنان تیمش از جدایی حرفی نزده‌اند، درباره آخرین وضعیت قاسم دهنوی گفت: دو روز پیش که با او صحبت کردم، گفت که می‌خواهد به مشهد برود. حالا هم منتظریم که بازگردد. البته دهنوی این را هم گفت که با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته و فقط مذاکره داشته است.

در آغاز فعالیت BATmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

مراسم معارفه سرمربی و کادرفنی جدید تراکتورسازی برگزار گردید + تصاویر

امروز در جلسه ای که با حضور سرمربی جدید ، اصحاب رسانه ، بازیکنان تیم تراکتورسازی و مسئولین باشگاه از ساعت 17 در سالن چند منظوره باشگاه برگزار شد مجید جلالی رسما بعنوان سکاندار تیم تراکتورسازی به مجموعه تیم ، اصحاب رسانه و هواداران معرفی گردید جلال چراغپور بعنوان دستیار اول ، غلامرضا باغ آبادی بعنوان دستیار دوم، مصطفی سفال منش مربی دروازبانان تیم تراکتورسازی انتخاب گردیدند همچنین سه مربی جوان نیز در کادرفنی مجید جلالی حضور خواهند یافت ، کاظم محمودی ، مجتبی خورشیدی (سرمربی پاس همدان) و یعقوب وطنی کمک های بعدی سرمربی جدید تراکتورسازی خواهند بود . زینی زاده مدیرعامل باشگاه در ابتدای این نشست گفت : با علم به اینکه ایران مهد فوتبال آسیاست ولی متاسفانه در چند سال اخیر نتایج خوبی در مسابقات بین المللی کسب نمی نماییم ، و علت این امر بی توجهی به تیم های پایه است ما با رویکردی جوانگرایانه و آکادمیک به دنبال مربی بودیم که با برنامه ای کامل و منسجم علاوه بر کسب بهترین نتایج برای تیم تراکتورسازی در زمینه تولید بازیکن نیز به اهداف تعیین شده خود برسیم و نتایج در خور هواداران بی نظیرمان کسب نماییم . از این رو مجید جلالی که دارای سابقه بسیار درخشانی در این زمینه می باشد را بعنوان سرمربی خود انتخاب نمودیم .

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

90/ نقي‌زاده: شايد تراكتوري شوم

ميثم نقي‌زاده از اواسط فصل گذشته در تركيب ثابت پرسپوليس به ميدان رفت و عملكرد قابل قبولي هم داشت.
    به من زنگ نزدند سر تمرين بروم
    نقي‌زاده: شايد تراكتوري شوم
    90: ميثم نقي‌زاده از اواسط فصل گذشته در تركيب ثابت پرسپوليس به ميدان رفت و عملكرد قابل قبولي هم داشت. اما به نظر مي‌‌رسد اين هافبك در ليست علي‌دايي براي فصل آينده نيست چرا كه خبري از او در تمرينات نيست. اين بازيكن در تبريز تمرينات اختصاصي انجام مي‌‌دهد و ظاهرا از تراكتورسازي و گسترش فولاد پيشنهاد دارد. او در همين رابطه گفت‌وگويي با نود داشت.
    90:هنوز تبريز هستي؟
    بله، اختصاصي تمرين مي‌‌كنم تا آمادگي بدني‌ام حفظ شود.
    90:چرا سر تمرينات پرسپوليس نرفتي؟
    از باشگاه با من تماس نگرفتند كه سر تمرين بروم. اگر به من زنگ مي‌‌زدند حتما سرتمرين مي‌ رفتم. من پرسپوليس را دوست دارم اما گر من را نخواهند شرايط فرق مي‌‌‌كند.
    90:با مسئولان باشگاه صحبت نكردي؟
    يك بار با آقاي رويانيان صحبت كردم اما بعدش خبري نشد. هنوز هم نمي‌‌دانم در ليست آقاي دايي هستم يا نه؟ اگر هم نباشم براي ايشان آرزوي موفقيت مي‌‌كنم.
    90:درست است كه از تراكتور و گسترش‌فولاد پيشنهاد داري؟
    تماس‌هايي با من داشتند اما هنوز تصميم نگرفتم. اگر قرارباشد از پرسپوليس جدا شوم از اين باشگاه رضايتنامه مي‌‌گيرم. جايي مي‌‌روم كه پيشرفت كنم.
    90: بالاخره با تراكتوري‌ها حرف زيد؟
    گفتم كه يك بار با من صحبت كردند اما هنوز چيزي مشخص نيست. تا دوشنبه تصميم نهايي‌ام را مي‌‌گيرم.
    90: تراكتور در ليگ قهرمانان آسيا هم حضور دارد و مسلما شرايط خوبي در اين تيم خواهي داشت؟
    گفتم كه هنوز معلوم نيست به تراكتور بروم. اگر به اين تيم رفتم در اين مورد حرف مي‌‌زنم. دوست دارم تراكتور موفق شود و اگر قسمت شد در اين تيم باشم نهايت سعي و تلاشم را مي‌‌كنم. فصل بعد به هر تيمي بروم از همان تيم به تيم‌ملي مي‌‌روم. پرسپوليس مي‌‌خواهد به اردو برود و من هم نيستم. فكر مي‌‌كنم سال آينده در اين تيم نباشم.

7. این کاربر از BATmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کاظميان: با جلالي مدعي اول قهرماني هستيم

بازيکن تراکتورسازي گفت که اگر توافق نهايي انجام شود امروز براي تمديد قرارداد به تبريز مي‌رود.

جواد کاظميان درباره تصميم خود براي فصل آينده عنوان کرد: با زيني‌زاده مديرعامل تراکتورسازي صحبت کردم و اگر توافق نهايي انجام شود امروز (دوشنبه) به تبريز مي‌روم تا قراردادم را با تراکتورسازي تمديد کنم.

به گزارش تسنيم ، وي درباره جلسه با زيني‌زاده تاکيد کرد: احتياجي نيست در مورد صحبت‌هايي که با زيني‌زاده داشتم حرفي بزنم. مسائلي بين من و وي مطرح شد که ارتباطي به مسائل مالي ندارد. از حضور در تبريز راضي‌ام و به مدت يک فصل ديگر در خدمت تراکتورسازي خواهم بود.

اين بازيکن در خصوص حضور مجيد جلالي به عنوان سرمربي تراکتورسازي گفت: جلالي مربي خوبي است که شخصيت بالايي دارد. او با پاس قهرمان ليگ برتر شده و در زماني که براي سايپا بازي مي‌کردم چيزهاي زيادي از اين مربي ياد گرفتم.

کاظميان خاطرنشان کرد: قرار بود 2 فصل پيش که جلالي در فولاد خوزستان حضور داشت با وي کار کنم اما بنا به دلايلي اين امکان وجود نداشت اما اکنون خوشحالم که در تراکتورسازي با جلالي کار مي‌کنم. مطمئن هستم تراکتورسازي با مجيد جلالي مدعي اول قهرماني در فصل آينده خواهد بود.

9. این کاربر از BATmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

از تبريزي‌ها رخصت مي‌گيرم به پرسپوليس مي‌روم
    90/ به خدا بيماري همسرم مرا از تراکتور جدا کرد!

از تبريزي‌ها رخصت مي‌گيرم به پرسپوليس مي‌روم
    سيدصالحي: به خدا بيماري همسرم مرا از تراکتور جدا کرد!
    90: مهدي سيدصالحي در مورد حضورش در پرسپوليس مي‌ گويد:«اگر قرار باشد اين اتفاق بيفتد قطعاً بايد رضايت تراکتور را بگيرم چرا که من خود را مديون تراکتور و هوادارانش مي‌دانم. همه مي‌دانند من در نيم‌فصل پيشنهاد دو ميلياردي تيم چيني را به خاطر تراکتور‌‌ رها کردم و ماندم.
    به خدا قسم مشکل خانوادگي دارم و فقط به خاطر همين است که شايد بخواهم تراکتور را ترک کنم. من بخاطر همين مشکل و بيماري همسرم مجبور شدم از آرزوي بزرگم که هر فوتباليستي دارد و آن تيم ملي کشورش است بگذرم و حالا مجبورم يک بار ديگر پا روي دلم بگذارم و تصميمي بر خلاف ميلم بگيرم. وگرنه من هميشه گفته‌ام در تبريز راحتم و به اين تيم عرق دارم.
    او ادامه مي‌دهد: جدايي از تراکتور براي من خيلي سخت است. من دلم با اين تيم است و برخلاف خيلي‌ها که به اين تيم پشت کرده‌اند خودم به تبريز مي‌روم و از مردمش رخصت مي‌طلبم. من حتي به چند تا از بچه‌هاي تيم گفتم که بمانند و قرارداد خود را تمديد کنند چطور ممکن است خودم بخواهم از اين تيم جدا شوم؟ باور کنيد بيماري همسرم مرا مجبور به انجام اين کار کرده.
    جالب اين‌که سيدصالحي با مديران تراکتور هم صحبت نهايي‌اش را کرده: در صحبتي که با آقاي زيني‌زاده داشتم ايشان همه شرايط مرا پذيرفت و من هم به ايشان گفتم من شايد هيچ جايي اين عزتي که در تراکتور دارم را نداشته باشم اما قسمت اين گونه است. اميدوارم خداوند کمک کند تا آن چيزي که صلاح است اتفاق بيفتد. اما هميشه تراکتور و هوادارانش در دل من هستند.»

90/منبع

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

از اون حرف ها بودا ملت چه بهونه هایی می اورند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تراكتور سكوي پرتاب مربي و بازيكن هست!سيد صالحي كه در استقلال اصلا بهش ميدان داده نميشد امد اينجا با فراغ بال اوج گرفت!چرا؟چون ما

دغدغه اي نداريم اول بشي اخر بشي دوست داريم براي همينم هرگز قهرمان نميشيم متاسفم كاش تيم نداشتيم تراكتور جام ازادگان

هلالي باغميشه فرشباف!اينا تيم بودن الان شده تيم بازيابي بازيكناي به درد نخور با دستمزدهاي هنگفت همين كاظميان فوتبالش تموم شده

كي با چه منافعي نگهش داشته خدا داند!

13. این کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •