تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: در حال حاضر خرید Xbox360 بهتره یا PC ؟؟؟

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

نظر من اینه که اگه می خوای 2 سال دیگه پولت حروم نشه یه pc خوب بگیر. اگه نسل بعد بیاد شاید نتونی بازی ها رو با کیفیت بالا اجرا کنی ولی لااقل می تونی ارتقا بدی. در حالی که 360 و ps3 همین الان هم با موتورهای جدید مشکل دارن و تفاوت گرافیک pc و کنسول تو بازی های پرگرافیک و شاخ خیلی زیاده. نمونش هم زیاده مثل بتلفیلد 3، کرایسیس 2، ویچر 2 و ........ حالا فرض کن نسل بعد بیاد و با اینکه این کنسول ها با اومدن سری جدید بلافاصله از دور خارج نمی شن اما دیگه خودت حدس بزن چه عملکری داشته باشن وقتی تو نسل خودشون این جور در مقابل موتور های جدید و pc ضعف دارن. کلا خرید این کنسول ها به نظر من الان دیگه اشتباه هست مخصوصا اینکه قیمتشون دو- سه برابر شده.

2. این کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

قدیمی بشه قیمت افت شدید می کنه
    همچنین این کنسول بعد از مدتی سه چراغه شده و کارایی شو از دست می ده
    بله قدیمی بشه افت قیمت داره ولی قدیمی شدنش 5-6 سال طول میکشه(هنوز قدیمی نشده). تا الان هم که حتی xobx های اسلیم ومده فت ها توی بازار ایران افت شدیدی نداشتن.(قدرت و کیفیت هر دو کنسول فت و اسلیم واسه اجرای بازی ها کاملا یکی هست و هیچ فرقی ندارن و فقط ظاهرشون فرق داره و یک سری تفاوت دیگه که روی اجرای بازی حتی 0.01 درصذ هم تاثیر نداره)
    کنسول های xbox خیلی وقت هست که دیگه 3 چراغ نمیشن.

بین 360 , PS3 بحث راه نمیدازم اما 360 به نظرم بهتر هست. از نظر اجرای بازی های کپی .

4. 2 کاربر از ase_pase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز همین سیستمی که شما در حال حاضر دارید برای اجرای تمامی نرم افزارها و مالتی مدیا کاملآ مناسب و قدرتمند است اما خوب برای اجرای بازی های جدید چنگی به دل نمی زند.
    اگر شما بخواهید یک سیستم قدرتمند بخرید که حداقل تا سه سال اینده بتوانید تمام بازی ها را با بالاترین تنظیمات و بالای 60 فریم اجرا کنید باید سیستمی در حد زیر داشته باشید:
    1.CPU:AMD 8 Cores-FX 8120 حدود 350 تومان
    2.RAM:8GB DDR 3-2000 حدود 250 تومن
    3.VGA:Radeon 7970 or GTX 680 هر دو بالای یک میلیون تومن
    خوب حالا فرض کن این سیستم تا سه سال اینده یک سیستم متوسط خواهد بود.
    دوست عزیز خودت می دونی اگر تلویزیون LCD شما جوره Xbox 360 بخر و حداکثر با 700 تومن یک کنسول با بازی های روان خواهی داشت و اگر می خواهی بیشتر خرج کنی PC بخر.
    راستی تمامی Xbox 360 هایی که از از اوایل سال 2010 به بعد تولید شد به علت اصلاح برد اصلی (مثل مدار جاسپر) دیگر مشکل سه چراغ شدن ندارند.
    البته من منکر این نیستم که در حال حاضر یک سیستم قدرتمند مثل سیستمی که بالا گفتم توان پردازشی بالاتری نسبت به کنسول های فعلی دارد اما خرید این سیستم و ارتقای ان هر دو سال یکبار (که تقریبآ باید کل قطعات کیس رو عوض کنی) به صرفه نیست مگر ان که مشکل مالی نداشته باشی.
    خیلی دوست داشتم یک بازی مثل Call of Duty MWF2 را همزمان در یک Xbox 360 (همراه با یک LCD tv) و یک PC قدرتمند اجرا می کردم تا موجه بشی فرق چندانی بین گرافیک نسخه ی PC و Xbox 360 نیست مگر در برخی بافت ها و جزئیات که شاید در نگاه اول تفاوت خاصی را احساس نکنی.
    من تجربه ی چندین ساله ی خودمو در زمینه ی بازی (چه در کامپیوتر و چه در کنسول های بازی) گفتم.
    Last edited by mostafa_360; 19-07-2012 at 12:00.

6. 2 کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Arius.anthesious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

این دوستمون کاملا درست می گن
    ولی من میگم یکم بیشتر خرج کن ps3 بیشتر از xbox عمر می کنه و خیلی قوی تر هم هست
    Last edited by Arius.anthesious; 19-07-2012 at 12:00.

8. 2 کاربر از Arius.anthesious بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

به نظر من همین الان وارد تالار سخت افزار بشین و یه مشاوره برای خرید یه سیستم خوب بگیرین.پی سی خیلی به صرفه تره.و همونطور که خودتون میگین با پی سی کار های بیشتری میشه انجام داد.

10. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

برد جسپر اوایل 2009 اومده و از اون موقع دیگه 3 چراغ نداریم.

12. 2 کاربر از ase_pase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

خیلی دوست داشتم یک بازی مثل Call of Duty MWF2 را همزمان در یک Xbox 360 (همراه با یک LCD tv) و یک PC قدرتمند اجرا می کردم تا موجه بشی فرق چندانی بین گرافیک نسخه ی PC و Xbox 360 نیست مگر در برخی بافت ها و جزئیات که شاید در نگاه اول تفاوت خاصی را احساس نکنی.
    دوست عزیز اگه می خوای برای تفاوت گرافیک مثال بزنی و اختلاف فاحش رو متوجه بشی بهتره بازی هایی مثل کرایسیس 2 و ویچر 2 رو در کنسول 360 و pc مقایسه کنی نه mw2 که از نظر گرافیک تو آفساید محسوب می شه.
    البته اینم بگم که برای اجرای باجزئیات بازی روی پی سی باید یه کارت خوب داشته باشی ولی نه دیگه 680 و 7970 که الان زیاد گرونن. فعلا با یه 560ti هم می شه همه بازی ها رو با جزئیات خیلی بالا و به مراتب بهتر از کنسول ها اجرا کرد. در غیر این صورت که بهتره بری همون کنسول ها رو بخری.
    Last edited by campuzlit; 19-07-2012 at 13:08.

14. 2 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

دوست عزیز همین سیستمی که شما در حال حاضر دارید برای اجرای تمامی نرم افزارها و مالتی مدیا کاملآ مناسب و قدرتمند است اما خوب برای اجرای بازی های جدید چنگی به دل نمی زند.
    اگر شما بخواهید یک سیستم قدرتمند بخرید که حداقل تا سه سال اینده بتوانید تمام بازی ها را با بالاترین تنظیمات و بالای 60 فریم اجرا کنید باید سیستمی در حد زیر داشته باشید:
    1.CPU:AMD 8 Cores-FX 8120 حدود 350 تومان
    2.RAM:8GB DDR 3-2000 حدود 250 تومن
    3.VGA:Radeon 7970 or GTX 680 هر دو بالای یک میلیون تومن
    خوب حالا فرض کن این سیستم تا سه سال اینده یک سیستم متوسط خواهد بود.
    دوست عزیز خودت می دونی اگر تلویزیون LCD شما جوره Xbox 360 بخر و حداکثر با 700 تومن یک کنسول با بازی های روان خواهی داشت و اگر می خواهی بیشتر خرج کنی PC بخر.
    راستی تمامی Xbox 360 هایی که از از اوایل سال 2010 به بعد تولید شد به علت اصلاح برد اصلی (مثل مدار جاسپر) دیگر مشکل سه چراغ شدن ندارند.
    البته من منکر این نیستم که در حال حاضر یک سیستم قدرتمند مثل سیستمی که بالا گفتم توان پردازشی بالاتری نسبت به کنسول های فعلی دارد اما خرید این سیستم و ارتقای ان هر دو سال یکبار (که تقریبآ باید کل قطعات کیس رو عوض کنی) به صرفه نیست مگر ان که مشکل مالی نداشته باشی.
    من تجربه ی چندین ساله ی خودمو در زمینه ی بازی (چه در کامپیوتر و چه در کنسول های بازی) گفتم.
    دوست عزیز ایکس باکس 360 کجا این سیستمی که شما معرفی کردی کجا؟؟؟؟
    آخه آدم چرا بیاد برای FX اینقدر پول بده در حالی که میتونه CORE I5 با پرفورمنس بیشتری داشته باشد و همچینن تا چند سال دیگه خیالش رو راحت کنه؟؟
    چرا اطلاعات غلط میدید؟ رم باس 2000 میخواهند چیکار؟ باس 1600 اینقدر قیمتش خوب هست چرا باید 250 پول بدید؟؟
    لطفا اطلاعتتون را هم در ضمینه پی سی بالا ببرید.امیدوارم از حرف های بنده ناراحت نشده باشید

16. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

دوست عزیز اگه می خوای برای تفاوت گرافیک مثال بزنی و اختلاف فاحش رو متوجه بشی بهتره بازی هایی مثل کرایسیس 2 و ویچر 2 رو در کنسول 360 و pc مقایسه کنی نه mw2 که از نظر گرافیک تو آفساید محسوب می شه.
    البته اینم بگم که برای اجرای باجزئیات بازی روی پی سی باید یه کارت خوب داشته باشی ولی نه دیگه 680 و 7970 که الان زیاد گرونن. فعلا با یه 560ti هم می شه همه بازی ها رو با جزئیات خیلی بالا و به مراتب بهتر از کنسول ها اجرا کرد. در غیر این صورت که بهتره بری همون کنسول ها رو بخری.
    نظر من هم همین است! 560TI گرافیک ایده عالی حساب میشه و قیمتش هم زیر 400 هست!
    نظر من اینکه پول برای یک پی سی با کرافیک 560 و سی پی یو کورآی5 بذار خیلی بهتر جواب میده.2-3 سال دیگه که ایکس باکس 720 بیاد قیمتش خیلی افت میکنه ولی در پی سی اگرسی پی یو و حافظه رم شما رو محدود نکنه با گرافیک جدید تر میتونید جدیدترین بازی هارو راحت بازی کنید!
    Last edited by ArashMiniStar; 19-07-2012 at 13:23.

18. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

در هر صورت قدرت gpu ایکسباکس به هیچ وجه به این مدلا که دوستان معرفی می کنن نمیرسه

20. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •