تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 197 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1967

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | جلد 2

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

پرسپولیس دو بار استقلال رو شش تایی کرده اینم مدرک:

راست میگی کلی خندیدم با این اشاره ای که کردی.بعید نیست به این بابا بگن پرسپولیس چه رنگی بگه آبی
    ^^ hiti ^^
    دقیقا از اون زمانی که داورهای ایرانی داربی سوت زدن به صورت کاملا خودجوش همه قضاوت ها به نفع تیم حریف بوده
    از شاهکار کمک داور و نگرفتن گل نوری تا پنالتی های نگرفته ترکی و البته شاهکار قهرمانی
    تنها موردی که داوری به نفعمون بود زمانی بود که فغانی به اشتباه اولادی اخراج کرد و تیم برگشت و خب نتیجش هم نگیم بهتره
    یادتون هست بازی که مظفری زاده داور بود و پرسپولیس با گل کریم بازی برد ... همین تیم حریف و تماشاگراش به خطاهای وسط زمین و اینا اعتراض داشتن !!!!!!!!!!
    موندم که اگه یه پنالتی براشون گرفته نشه یا یه گل سالمشون آفساید گرفته بشه اینا چی کار میکنن

البته با این تفکرات خاص و فوتبال نوین و ... که مربیشون ارائه میده و همواره دم از اینا میزنه بعید میدونم کار به اونجاها بکشه
    چون ایشون نشون دادن طرح و برنامه خاصی همیشه برای 0-0 داربی دارن !!!!!!!!!!!!

در رابطه با موضع کارشناسا ... مسعود مرادی که از کارشناسیش تو 90 مشخصه کارشون فقط تعریف و تمجید از همکاراشون هست
    هوشنگ نصیر زاده هم علاقه خاصی به تیم حریف دارن و این همیشه ثابت کردن
    بقیه کارشناسا حداقل یک پنالتی برای پرسپولیس تائید کردن .... البته اینا همش به خاطر دشمنی موفق ترین فدراسیون آسیا و قوی تری کمیته داورانه احتمالا !!!!!!!!!!

در رابطه با جو رسانه ها و مواضع روزنامه ها و ... هم حرف نزنیم بهتره
    چند سالی هست که موفقیت های خودشون که همه میدونن چجوری بدست میاد و حتی یه سری از دوستان سابق و بزرگ ترهای خودشون هم اشاره کردن
    بعد برای کوچک ترین موفقیت ( حتی داشتن یه روند مناسب تو یه مدت کوتاه ) تیمی که این همه جفا تو این چند ساله در حقش شده زمین و زمان و... به هم میبافن
    بیخیال عمو . پرسپولیسیا نه حرف توهین آمیزی زدن نه تیم حریف رو مسخره کردن نه الفاظی به کار بردن که شخصیت تیم حریف به زیر سوال بره . کل حرف پرسپولیسیا احقاق حقشون که همون نگرفتن پنالتیای 50-50 ( که در قانون و همه جا عرف اینه 50-50 رو پنالتی میگیرن) بوده در صورتیکه مصاحبه های از سرپرست و تدارکاتچی تا مدیر عامل حریف تموم اون چیزایی بوده که ما انجام ندادیم !!!! کل مصاحبه های خنده دار حریف رو بخونین به خدا شرم داره ملت رو هویج فرض کردن ! بیصبرانه امیدوارم فینال بخورن بهمون !! اینبار دیگه 12نفره هم نمیتونن مساوی بگیرن ازمون ! از ماههای قبل یه بازی روانی رو شروع کردن مبنی بر اینکه تبانی بوده اون بازی9 نفره : اگه که بوده بازیکنای تیم حریف مقصر اولیه هستن ! غیرت ما قرمزا اجازه نمیده که به خاطر یک حرف به تماشاچیامون خیانت کنیم و بازی رو نبریم . اونجوری که این ماهها ادعاهای آقایون بوده فائقی گفته اونا هم انجام دادن ! این ادعای مزحک اگه درست هم باشه تاسف داره که چطور به تماشاچیانشون پشت کردن ! این حرف اینقدر بچه گانست که بیایم بگیم حکومت وقت ازشون خواسته بود که با ستاره هاشون ازمون 6 تا بخورن !!!!! اگه این باشه که عجب تیمیه این تیم ! اونور سوال میشه داوری یه جاهایی کمگر تیمتون بوده مدیر میگه که چرا به پرسپولیس که توی نظر سنجی آراش بیشتر بوده و باید به نظر مردم میبرد گیر نمیدین که چرا نبرده !!؟؟؟ گودرز به شقایق؟ حیف که سرمربی ما دوستانی به نام علی ندارن ! حیف که سرمربی تیم ما بلد نیست کنار زمین به فحاشی و توهین و داد و بیداد بپردازه . حیف که مدیر عامل ما مغلطه بلد نیست . حیف که سرپرست ما دخالت توی کاری که بهش مربوط نیست رو بلد نیست ! حیف ......

رسانه ها ؟! رسانه رو بیخیال الان سردار بیاد یه حرف در مورد داور بزنه یا فدراسیون یا هیئت که مثلا میخواد سقف رو روی سرشون بیاره پایین ببین چه احکام و جریه هاست . الان عسگری گفته که یحیی و رویانیان بیان کمیته انضباطی جواب بدن . ایشون هم مث الباقی رئیس روسا قبول نداره که داوراش اشتباه میکنن .

خداروشکر که هوادار تیمی هستیم با اون سبقه و پیشینه کاملا مردمی و با اون اسطوره های فراموش نشدنی که واسه دیدن و گرفتن خبر نیاز نیست به ناکجاها سفر کنیم تا توی بند از احوالشون باخبر شیم !
    Last edited by MoJtaBa.R; 27-01-2013 at 00:54.

2. 8 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاری پرسپولیس: مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال روز گذشته طی دو مصاحبه و بیانیه متوالی که در سایت رسمی این باشگاه منتشر شده است اهانت های بهت برانگیزی را نسبت به تیم پرسپولیس مطرح کرده است.

محمد سر رشته داری مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال در واکنش به اعتراض مسئولان و بازیکنان پرسپولیس به داوری دربی هفتاد و شش مصاحبه ای عجیب انجام داده و در آن به تیم ، هواداران ، مسئولان و بازیکنان پرسپولیس به زشت ترین شکل ممکن اهانت کرده است.

وی در بخشی از صحبت های خود گفته است: « دو کارشناس ارزنده و معتبر داوری تاکید داشتند خطایی روی بازیکنان پرسپولیس صورت نگرفته است و در واقع پنالتی در کار نبوده است.مهم تر از آن،اظهارات رییس دپارتمان داوری است که حکم سند را دارد.اینکه حسین عسگری درباره آن صحنه ها گفته که خطایی اتفاق نیفتاده است و اگر خطا بوده،خطای رضا حقیقی روی جواد نکونام بوده است،روشنگر همه ماجراست. آیا کسی می تواند با قاطعیت بگوید پرسپولیسی ها حتما پنالتی را گل می کردند؟در ثانی اگر توپ هم گل می شد،چه تضمینی وجود داشت که استقلال در فاصله زیاد تا پایان بازی گل مساوی را نزند؟آیا قرار بود بازی با همان یک گل فرضی تمام شود؟به نظر می رسد فوتبال حرفه ای چنین اظهاراتی را برنمی تابد و رویه باشگاه پرسپولیس در بحث اعتراض به داوری دربی،کاملا آماتور بود.»

وی در بخش دیگری با اشاره به معدود اشتباهات داوری به سود پرسپولیس که در نتایج مسابقات نیز تاثیری نداشته اند اشاره کرده است: «؛بهتر است درباره گل سالمی که فولاد به پرسپولیس زد و مردود اعلام شد،دو پنالتی که در بازی پرسپولیس با صبا برای تیم صبا گرفته نشد و گلی که محمد پروین در بازی گهر به پرسپولیس زد و داور نپذیرفت هم صحبت شود.بهتر است درباره بازی پرسپولیس _ذوب آهن صحبت شود که صدای همه را درآورد و حتی مدیرعامل محجوب باشگاه اصفهانی هم لب به شکوه گشود. اگر این قضاوت ها درست و صحیح انجام می شد،شاید پرسپولیس الان در حال سقوط به لیگ یک بود. گذشته از همه اینها،مهم ترین فرصت بازی دربی متعلق به استقلال بود و آن فرصتی که برای فرهاد مجیدی پدید آمد.بقیه فرصت ها در بازی برای هر دو تیم کاملا معمولی بودند و اینطور نبود که فرصت های صد در صد گلزنی وجود داشته باشد.»

اما این تنها بخشی از اظهارات موهن مسئول باشگاه استقلال بوده و وی پا را فراتر گذاشته و سپس در ابتدای بیانیه ای رسمی با عنوان "می خواهند در رسانه ها بازی را ببرند" بیان کرده است: « اول: شرایط پرسپولیس شرایط بدی شده است، آنها قریب به دو سال است که دو رقمی و در آستانه سقوط به دسته‌اول هستند و زیر بار توقع درست هواداران‌شان کمر خم کرده‌اند. از این منظر که به ماجرا نگاه کنید باید به تیم رقیب حق بدهید که سعی کنند نتایج کسب نکرده در زمین فوتبال را در صفحات رسانه‌ها به دست بیاورند. در واقع آنها حملات گسترده، وسیع و دامنه‌داری را در صفحات روزنامه‌ها و در دنیای رسانه‌های تصویری و دیجیتال آغاز کرده‌‌اند که البته ناشی از فشار روانی شدیدی است که روی شانه‌های خود احساس می‌کنند! و این همان نکته‌ای است که استقلال نسبت به آن بی‌توجه است و به آن تقریبا نیازی ندارد چرا که هوادار استقلال اگر در مجموع به طور کامل و صددرصد از باشگاه متبوع‌شان راضی نباشند، رضایتمندی نسبی، نسبت به تیمی که طی سال‌های اخیر همیشه در کورس قهرمانی بوده و قهرمان هم شده و همین حالا هم صدرنشین لیگ ایران است، دارند. به این ترتیب بازیکنان و مربیان استقلال لزومی نمی‌بینند که برای صحبت با دوربین‌ها و رسانه‌های نوشتاری در صفی طولانی بایستند و زنبیل بگذارند تا نوبت‌شان شود در مورد یک پنالتی که به دلیل تعدد نظرهای کارشناسان مختلف هرگز به اثبات نخواهد رسید»

وی می نویسد: « دوم: امیراردشیر قلعه‌نویی که تا دیروز به جسارت و شهامت مشهور بود در عرض یک شب توسط برخی محتاط معرفی شد. اینکه چرا چنین شده جای بسی‌ تامل دارد چرا که اولا استقلال هجومی‌ترین ترکیب خودش را به میدان فرستاده بود ثانیا معلوم و مشخص بود که پرسپولیس با رتبه دورقمی‌اش و اینکه چیزی برای از دست دادن نداشت انگیزه بیشتری نسبت به استقلال دارد و فریادهای امیراردشیر هم نمی‌توانست در مقایسه با آن فشار ته جدولی پرسپولیسی، استقلال را بی‌مهاباتر از حریف کند. اینبار برای پرسپولیس فرصت بود و برای استقلال صدرنشین تهدید محسوب می‌شد. آنها نتوانستند از فرصت استفاده کنند و حالا دوباره تهدید به سقوط شده‌اند و استقلال هم تهدید را از بین برد و به فرصتی برای ادامه صدارت تبدیلش کرد. »

جناب سر رشته دار ، پرسپولیس ته جدولی است که با بردن یک بازی عقب افتاده خود به رده ششم می رسد یا تیم شما که رکورد پایین ترین رتبه لیگ تاریخ سرخابی ها را با سرمربی گری بزرگترین اسطوره تان در رده سیزدهم کسب کرد؟

پرسپولیس دسته یکی است که از زمان تاسیس خود تا به حال پایین تر از دسته برتر نرفته یا تیم حقوق دهنده شما که سابقه سقوط به دسته سوم آزادگان را دارد؟ از ظریفی پرسیدند آن کدام سال بود که دربی تیم های اول و دوم پایتخت برگزار نشد؟ پاسخ داد روشن است سالی که استقلال دسته سوم بود!

بله تیم شما پرافتخارتر از پرسپولیس است و توانسته است در سال های اخیر رضایت هواداران خود را بیشتر از پرسپولیسی ها جلب کند چرا که پرسپولیس هرگز نمی تواند به یکی از افتخارات شما دست پیدا کند، همان قهرمانی دسته سه!

بله پرسپولیسی ها ناراضی هستند چون با "جک 3D" میانه ای ندارند! چون مسموم می شوند و هشت نفره شکست می خورند و صدایشان به جایی نمی رسد! آری باید هم استقلالی ها راضی و پرسپولیسی ها ناراحت باشند چرا که دایی و دنیزلی و گل محمدی در بزنگاه های حساس "آس" رو کردن بلد نیستند، منظورمان از آس میثم بائو و ابراهیم تفی پور و رامین محرم نژاد بود ، مستحضرید که؟!

پرسپولیسی ها ناراضی اند اما نامرد نیستند ، نیستند که بازی هایشان همچنان پرتماشاگرترین بازی های لیگ است و آبرو برای فوتبال نگونبخت و ورزشگاه های کچل ایران می خرند.

بله استقلالی ها مرادی و ترکی و قهرمانی و مرتضی کریمی و عزیزمحمدی و عسگری را دارند و رضایت هواداران خود را کسب می کنند اما پرسپولیسی ها ندارند، گل سالمشان در دربی 69 مردود اعلام می شود، پنالتی واضح دربی 70 اعلام نمی شود، پیراهن بنگر دربی 75 پاره می شود و آب از آب تکان نمی خورد و سناریوی پنالتی های دربی 76 هم که نیازی به گفتن ندارد.

پرسپولیسی ها "علی" هم ندارند! حالا اسمش مهم نیست ، شما به علی بگو محمد سر رشته داری، چه فرقی دارد؟ همان جماعتی که سردار جعفری مدیرعامل فصل قبل امیر اردشیرتان فریاد وامصیبت از اعمالشان سر داده و گفت قلعه نویی به هر تیمی می رود تیم فشار رسانه ای با خود به آنجا می برد، لابد برای اینکه شاهکارهایش را لاپوشانی کنند، شاهکارهایی از جنس "لیست رو نمی فرستیم فوقش جریمه اش رو می دیم! " البته که سردار جعفری اشتباه کرده ، این هایی که دیده تیم فشار نبوده اند، ما که دستشان قمه و چاقو دیدیم ، لابد قصاب بوده اند ، آمده اند سر تمرین نظر قربانی کنند ؛ بر چشم بد لعنت!

بله تک موقعیت حساس دربی نوازش نصفه و نیمه توپ فرهاد شما بود که از فاصله 5 متری اوت شد، فرهادی که امیر اردشیرتان برایش تاسف خورد به خاطر یک تکه پارچه مردم را می فروشد! همان کسی که گل حسین کاظمی بخت برگشته را به نام خود ثبت کرد تا در انتهای دوران بازیگری بالاخره یک افتخار قابل شمارش با انگشت پیدا کند، افتخار گل زدن به چشم و چراغ فوتبال ایران پرسپولیس. فرهاد 37 ساله منجی شکستن رخوت 90 دقیقه احتیاط و بکش بکش مدرن شما بود، اما شلیک رضا حقیقی و تیرک پروویچ و تک به تک انصاری فرد و هد میلیمتری هادی که نفس در سینه شما حبس کرد برگ مو !

آقای سر رشته داری شما راست می گویید ما ته جدولی بودیم و هستیم ، ما که با 2 قهرمانی لیگ برتر با شما مساوی و با 9 قهرمانی لیگ سراسری بالای سر شما هستیم ته جدولی ، اما لعنت به لیگی که برای به صدارت رسیدنش دوپینگ و تبانی و داوری و مافیا دست به دست هم می دهند و در نهایت هم 500 نفر تماشاگر در ورزشگاه آزادی از آن استقبال می کنند!

ما ته جدولی اما همین ته جدولی از وقتی مدیریت با ثباتی پیدا کرده و مردان بزرگ روی نیمکت آن نشسته اند داغ برد دربی را با وجود امدادهای غیبی همیشگی به دلتان گذاشته و یک امتیاز را برایتان کیمیا کرده و چندین و چند تیم را شش تایی کرده و به تیم شما پیوند داده و 10 دقیقه 10 نفره چنان بلایی سرتان آورد که مدت هاست کسی بردهای آبدوغ خیاری شما را به یاد نمی آورد.

*حسن مهدوی*

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Alinho; 27-01-2013 at 07:30.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

رباط MCL جادوگر پاره شده است/ نیازی به جراحی نیست
    خبرگزاری فارس: دکتر رازی از پارگی رباط MCL علی کریمی خبر داد و اعلام کرد وی ۳ ماه نباید فوتبال بازی کند.

به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،‌ دکتر محمد رازی قبل از دربی 76با وجود معاینه دقیق کریمی و مشخص شدن میزان آسیب‌دیدگی‌اش، دوست نداشت در این‌باره صحبت کند اما پس از این مسابقه وی وضعیت کریمی را تشریح کرد.
    وی در این‌باره به خبرنگار ورزشی فارس گفت: با توجه به معایناتی که بر روی زانوی کریمی داشتم مشخص شد که رباط MCL او پاره شده و برای ترمیم باید به فیزیوتراپی و درمان طبی بپردازد.
    رازی افزود: کریمی نباید حدود 3 ماه فوتبال بازی کند و اگر در دربی به میدان می‌رفت چه بسا که سایر نقاط زانوی او وضعیت بدتری پیدا می‌کرد.
    این پزشک تصریح کرد:‌یک هفته است که کریمی را ندیده‌ام اما با توجه به وضعیت او فعلا نیاز به جراحی ندارد ولی باید در طول 3 ماه تمرینات پرفشار خود را دنبال کند تا سریعتر به شرایط آرمانی برسد.

این در شرایطی است که رباط صلیبی ACL کریمی و مینیسک پای او هیچ مشکلی ندارد.

5. 7 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بدون شرح

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

جدای از این بحثا که این چند روزه توی رسانه ها مطرح بوده
    و از خجالت هم در اومدن دو تیم با بیانیه ها و خطابه ها و مصاحبه ها
    که امیدوارم سراغ انجمن ما نیاد یا کمتر بیاد

برای من قضاوت کاملا متفاوت مسعود مرادی و نصیرزاده اصلا عجیب و غافلگیر کننده نبود
    مرادی که مشخصا در اون بازی قصد دفاع از قهرمانی رو داشت این رو کاملا میشد در مصاحبه ای که آقای گل مکانی باهاش داشت و در برنامه ورزش از نگاه دو هم پخش شد فهمید
    جدای از اینکه مرادی اصولا در مورد پرسپولیس بسیار بسیار سخت گیر بوده

اما از اون مشخص تر وضعیت جناب نصیرزادس که ما خوزستانیا به ویژه اهوازیهای عزیز برامون روشنه که هوادار دو آتیشه استقلاله و درسته که همیشه سعی میکنه قضاوت عادلانه ای داشته باشه اما همیشه در بازیهای حساس گرایشش به استقلال اذیتش میکنه
    البته چند باری هم لو رفت که...

من صد بار دیگه هم هر دو صحنه رو دیدم
    و به دور از هر گونه تعصبی فکر میکنم هر دو صحنه کاملا پنالتی بودن و شاید صحنه دوم رو داور به خاطر اغراق حقیقی پنالتی نگرفت
    اما هم نوری و هم حقیقی کاملا آگاهانه توسط حیدری و نکونام شارژ شدن
    به صحنه اول اگر دقت کنید
    من اول فکر میکردم حیدری با فشار بدنش تعادل نوری رو به هم زد اما دقیقا با هر دو دست با سرعت خیلی بالایی میاد و تعادل نوری رو بهم میرنه
    واقعا برام شگفت آوره که مسعود مرادی میگه توی این صحنه حیدری نیم متر جلوتر از نوریه
    یکی باید واقعا برای این آدم توضیح بده که عزیز من جلوتر بودن در فوتبال رو بر اساس خط عرضی دروازه تعیین میکنن نه خط طولی زمین
    اگر یه استقلالی بتونه ثابت کنه که حیدری جلوتره حرفش رو دربست قبول میکنم
    روی این صحنه اصلا نیازی به صحنه آهسته هم نیست توی صحنه معمولی هم با توجه به سرعت و شدت افتادن نوری و ناگهانی بودن این صحنه خطا کاملا مشخصه

در صحنه دوم هم که اکثر کارشناسا بیشتر این صحنه رو پنالتی دونستن
    کاملا مشخصه که حقیقی توپ رو رد میکنه و نکونام هم پاش رو تا جایی میکشه که از بهم خوردن تعادل حقیقی مطمئن بشه
    و بعد از برخورد پاش به حقیقی با فشار بدنش هم تعادل حقیقی رو بهم میزنه
    اما حقیقی هم توی این صحنه کمی غیر حرفه ای عمل کرد و در حالی که اصلا نیازی نبود در افتادنش اغراق کرد

این دو صحنه پنالتی بودن و خیلی مشخص تر از پنالتی محمدی روی رضایی و نکونام روی بنگر

اما

به نظر من جدای از رسانه ها، ما(طرفدارای هر دو تیم توی این انجمن) دیگه باید فراموشش کنیم و به بازیهای آینده فکر کنیم
    اینکه استقلالیا توی اون تاپیک جواب پرسپولیسیها رو بدن پرسپولیسیها هم توی این تاپیک با احترام به هر دو طرف اصلا جالب نیست

یه جور کری غیر مستقیم شده اون سمت یه پست میخونی بعد میای میبینی این سمت بدون نقل قول و کاملا نامحسوس جوابش رو دادن

قطعا طولانی کردن این حاشیه ها به بازیهای آینده هر دو تیم ضربه میزنه

ما باید نگران مصدومیت کریمی در بدترین شرایط باشیم. بازی با ذوب آهن در اصفهان و...

8. 18 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

13

انگار ايشان باورش شده شواليه است!

بنده در طول خدمت خود کسی را نترسانده و از نظامی‌گری خود در حالی که پلیس بودم سوءاستفاده‌ای نکرده و همیشه فرهنگی برخورد کرده‌ام.

ملت ایران: فتح‌الله‌زاده و رويانيان در زمينه پاسخ دادن به مصاحبه‌هاي همديگر به سرعت قابل ملاحظه‌اي رسيده‌اند. دو مدير از دو باشگاه بزرگ كشور كه قاعدتا بايد با بزرگمنشي خود، شان و بزرگي اين دو باشگاه را حفظ كنند حالا با عجيب‌ترين ادبيات جواب همديگر را مي‌دهند. امروز صبح نوبت فتح‌الله‌زاده بود و چند ساعت بعد اين بار نوبت رويانيان است. حرف‌‌هاي سردار را بدون كم و كاست و به نقل از اوج‌نيوز بخوانيد.
    نترس؛ مگر من گفتم بترس؟!
    رویانیان در پاسخ به اظهارات فتح‌الله‌زاده مبنی بر این‌که از رویانیان نمی‌ترسم اظهار داشت: بنده در طول خدمت خود کسی را نترسانده و از نظامی‌گری خود در حالی که پلیس بودم سوءاستفاده‌ای نکرده و همیشه فرهنگی برخورد کرده‌ام. این را همه می‌دانند و حال آقای فتح‌الله‌زاده! شما اگر از رویانیان ترسیدید احساس خودتان است. مگر من گفته‌ام فتح الله‌زاده از من می‌ترسد که چنین حرف‌هایی می‌زنید؟
    اي كاش «حاجي» باشي نه «شواليه»
    مدیرعامل پرسپولیس همچنین گفت: فتح‌الله‌زاده عنوان کرده بود اگر جای رویانیان و پرسپولیس بودیم ۳ گل در دربی می‌زدیم؛ من هم گفتم ما ۳ گل را در ۱۰ دقیقه زدیم اما حالا مثل این‌که ایشان قضیه را جدی گرفته است. بنده نیز باید بگویم حرف‌هایم درباره انتخاب داور دربی و ضدامنیتی بودن آن ربطی به ایشان ندارد. با ایشان باید در حد خودش صحبت کنیم و درباره مسائلی که مربوط به خودش است. کاش فتح‌الله‌زاده همچون گذشته‌‌ همان «حاجی» باشد و از بنده‌های خدا نترسد اما مثل اینکه ایشان باورش شده «شوالیه» واقعی است و اینگونه ترس از بنده‌های خدا وجودش را گرفته است وگرنه ما کی گفتیم فتح‌الله‌زاده از ما می‌ترسد؟
    چرا فتح‌الله‌زاده مدافع كميته داوران است؟
    رویانیان در پاسخ به این سوال که منظور شما از ضدامنیتی بودن انتخاب داور دربی چه بود، عنوان کرد: خیلی واضح است و مشخص. ما که فوتبالی نبودیم اما فتح‌الله‌زاده که ادعا می‌کند فوتبالی است چرا این حرف‌ها را می‌زند؟ البته او حق دارد در مقام دفاع از کمیته داوران علیه ما مصاحبه کند چراکه می‌خواهد با این دفاع کردن‌ها راهی را برود که در گذشته رفته است.
    باید بگویم آقای قهرمانی برای بنده قابل احترام است؛ بنده وقتی به قلبم رجوع می‌کنم برای قهرمانی و همه داوران احترام قائل هستم اما وقتی داوری برای دربی انتخاب شده که اغلب اشتباهات داوری‌اش به نفع استقلال و به ضرر پرسپولیس تمام شده و شائبه طرفداری ایشان از یک تیم خاص و قضاوت علیه پرسپولیس در نزد هواداران وجود داشته، طبیعی است ۵۰ هزار هوادار پرسپولیسی حاضر در استادیوم تحریک شوند و این خلاف اصول امنیتی است و فتح‌الله‌زاده اگر این مسائل «اظهر من الشمس» را نمی‌داند پس بهتر است که بداند شاید هم می‌داند و خودش را به ندانستن زده است.
    اين ضعف شماست، من بي‌تقصيرم
    رويانيان در ادامه مي‌گويد: چرا مدیرعامل استقلال به اظهارات کار‌شناسان داوری که گفته‌اند دو پنالتی پرسپولیس در دربی گرفته نشده رجوع نمی‌کند و اظهارات رییس دپارتمان داوری و ناظر داوری بازی که هنوز صحنه‌های آهسته را ندیده در استادیوم مصاحبه کرده‌اند را ملاک قرار می‌دهد؟ و در مقام وکیل مدافع کمیته داوران بر آمده و خودشان را هدفمند به آن‌ها نزدیک می‌کند. آقای فتح‌الله‌زاده! بنده علیه دست‌های پشت پرده و ناپاکی‌های فوتبال اعتراض کردم. شما چرا ناراحت شدید؟ دوست عزیز! بازهم می‌گویم شما از خدا بترسید، نه بنده‌های خدا! و اگر از من که بنده بی‌مقدار خدا هستم احساس ترس کرده‌اید و اینگونه سخن می‌گوئید این ضعف خودتان است. والله من بی‌تقصیرم.
    مرا بكوب اما با ناپاكي مقابله كن!
    رویانیان در پایان گفت: ناراحتم که علی فتح الله‌زاده دوست خوب ما اینگونه اظهار نظر کرده است. امیدوارم به قلبش رجوع کند چون می‌داند در قلب من چه می‌گذرد. به هر حال ایشان مدیرعامل استقلال است و برای دفاع از تیمش احساس می‌کند که باید مرا بکوبد. آقای فتح‌الله‌زاده! مرا بکوب اما شما هم با ناپاکی‌ها مقابله کن، نه این‌که...بنده در طول خدمت خود کسی را نترسانده و از نظامی‌گری خود در حالی که پلیس بودم سوءاستفاده‌ای نکرده و همیشه فرهنگی برخورد کرده‌ام.

.................................................. ...............

رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار استقلال - پرسپولیس از سوی این کمیته اعلام شد.
    به گزارش بی باک به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال از سری دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر که روز جمعه در تهران برگزار شد، از سوی تماشاگران تیم استقلال و پرسپولیس تخلفاتی صورت گرفت.

برهمین اساس به دلیل تخلفات تماشاگران تیم استقلال طبق بندهای 4 و 5 ماده 22 آیین نامه انضباطی این باشگاه به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل تخلفات تماشاگران تیم پرسپولیس طبق بندهای 4 و 5 ماده 22 آیین نامه انضباطی، این باشگاه نیز به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین کمیته انضباطی به دلیل رفتار مناسب پژمان منتظری از استقلال و سیدجلال حسینی از پرسپولیس از آنها تقدیر و تشکر کرد.

...................................

تبلیغ در تابلوهای ردیف اول دور زمین چمن آزادی در روز دربی، هر یک ثانیه شش میلیون ریال هزینه دارد.

تعرفه استفاده از تابلوهای تبلیغاتی زمین چمن ورزشگاه آزادی برای روز دربی اعلام شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بر اساس تعرفه ای که شرکت تحت قرارداد فدراسیون فوتبال (نماینده انحصاری پذیرش تبلیغات محیطی فوتبال کشور) تنظیم کرده، پخش هر 300 ثانیه تبلیغ از طریق بیلبورد های الکترونیکی که سه طرف ورزشگاه آزادی را در بر گرفته قیمتی معادل رقم 1 میلیارد و 800 میلیون ریال در بردارد.

بدین ترتیب و با توجه به زمان با 90 دقیقه وقت معمول بازی، شرکت تبلیغات محیطی 5400 ثانیه برای تبلیغات، بدون توجه به وقت اضافی، زمان دارد.

خبرنگار اوج نیوز با ضرب و تقسیمی ساده، مبلغ کلی تبلیغات روی این تابلوها را حساب کرده و افزوده است: این یعنی دریافت 18 (حاصل تقسیم 5400 ثانیه بر 300 ) ضربدر 180 میلیون تومان که می شود 3 میلیارد و 240 میلیون تومان برای این بازی، البته فقط در باکس LED ردیف اول.

به جز این، باکس های دیگری نظیر LED ردیف دوم و تابلوهای پرسپکتیو روبرو هم وجود دارند.

نکته جالب اینکه در فاصله سه روز مانده به دربی، اکثر قریب به اتفاق باکس های تبلیغاتی دور زمین تکمیل شده است.

.................................................

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در نيمه اسفند برپا شده و ديدار تيم هاي استقلال و سپاهان در فروردين 92 برگزار خواهد شد.
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، براساس تصمیم مسئولان سازمان لیگ برتر دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز 15 اسفند در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار مي شود.

گفتني است، دیدار تیم های فوتبال استقلال و سپاهان در مرحله نیمه نهایی نيز 9 فروردین 92 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار مي شود.

ضمن اینکه دیدار تیم‌های داماش گیلان با برنده پرسپولیس - ذوب آهن نیز در همین روز برگزار مي شود تا فینالیست های جام حذفی مشخص شود

......................................

یحیی از اول بود، پرسپوليس چندم مي‌شد؟

اگر یحیی از ابتدای فصل هدایت پرسپولیس را برعهده می‌گرفت و با همین روند لیگ امتیاز می‌گرفت پرسپولیس حداقل در حال حاضر ۳۹ امتیاز داشت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر یحیی گل‌محمدی از ابتدای فصل هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، این تیم می‌توانست الان در رده پنجم جدول رده‌بندی باشد.

پرسپولیس با دیپورت مانوئل ژوزه و قرار دادن سکان هدایت تیم در دستان یحیی گل‌محمدی، جلوی ضرر را هرچند دیرهنگام گرفت تا دوران قابل قبولی را با سرمربیگری مدافع اسبق خود سپری کند.

یحیی از وقتی هدایت پرسپولیس را برعهده گرفته طی ۵ بازی این تیم در نیم‌فصل دوم موفق شده ۲ برد و ۳ تساوی به دست آورده و ۹ امتیاز کسب کند، در حالی که ژوزه در برابر همین حریفان و در ۵ بازی تنها ۴ امتیاز کسب کرده بود. آن هم در حالی که در خانه به فجرسپاسی و صبای قم باخته بود ولی تیم یحیی در خانه این دو تیم ۴ امتیاز به دست آورده است.

البته این مورد به غیر از بازی‌های جام حذفی است که قرمز‌ها با هدایت گل‌محمدی موفق شدند ملوان را ۶- صفر و نفت تهران را ۴- ۱ درهم کوبیدند و با اقتدار به یک‌چهارم نهايی راه یافته‌اند.

به عبارت دیگر اگر یحیی از ابتدای فصل هدایت پرسپولیس را برعهده می‌گرفت و با همین روند لیگ امتیاز می‌گرفت پرسپولیس حداقل در حال حاضر ۳۹ امتیاز داشت و با یک بازی کمتر فقط با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به استقلال صدرنشین در رده پنجم جدول قرار داشت. البته این فقط جنبه امتیازی و ورزشی قضیه است و در صورت حضور یحیی روی نیمکت این تیم از ابتدای فصل، این باشگاه حداقل یکی- دو میلیارد ناقابل بابت نپرداختن به مانوئل ژوزه صرفه‌جویی می‌کرد!

..........................

پاسخ باشگاه پرسپولیس به اظهارات مسئولان استقلال:همان بازی را می گویید که با دوپینگ بردید؟/صدرنشینی غیر واقعی نوش جانتان

مدیریت ورزش - مسئولان باشگاه پرسپولیس نسبت به اظهارات علی فتح الله زاده واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین؛ حاشیه های تمام نشدنی دربی و این بار پاسخ به اظهارات مسئولان باشگاه استقلال؛هر روز کل و کل بین آبی و قرمز وجود دارد و این بار به جای اینکه رویانیان جواب فتح الله زاده را بدهد حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه در مقام پاسخگویی برآمد و گفت:«استقلال به لطف اشتباه‌های داوری صدر جدول را تصاحب کرده و صدرنشینی‌شان غیر واقعی و کاذب است.»
    قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این مورد می گوید:« متاسفانه مسئولان رسانه‌ای و مدیران باشگاه استقلال طی دو روز اخیر به دو سه مورد اشتباه داوری که ظاهرا به نفع پرسپولیس بوده اشاره کرده و آن را در بوق و کرنا می‌کنند.مثلا به بازی پرسپولیس و ذوب آهن اشاره کرده‌اند در حالی که پس از آن دیدار، بدترین اظهار نظرها درباره داور انجام شد اما هیچ برخوردی از سوی کمیته انضباطی صورت نگرفت و در نهایت با بررسی صحنه‌های مشکوک بازی مشخص شد که اشتباه داوری در نگرفتن پنالتی پرسپولیس مسلم بوده است. یا به بازی پرسپولیس با گهر اشاره می‌کنند و می‌گویند گل سالم محمد پروین نادیده گرفته شده و این در حالی است که در همان بازی یک پنالتی صددرصد برای پرسپولیس گرفته نشد.»
    قدوسی ادامه داد:« دوستان چرا نمی‌آیند به پنالتی گرفته نشده پرسپولیس در دربی رفت اشاره کنند؟بعد از آن بازی، مسئولان استقلال می‌گفتند نکونام روی بنگر خطایی مرتکب نشده است. در صورتی که پس از منتشر شدن فیلم اختصاصی باشگاه پرسپولیس از آن صحنه و همین طور اظهارات کارشناسان در برنامه 90 ثابت شد که آن صحنه پنالتی بوده است. دوستان همان طور که بعد از بازی رفت فرافکنی کردند حالا هم دست به این کار زده‌اند. نمی‌گویند که در بازی پرسپولیس با سایپا به گفته کارشناسان، سه پنالتی مسلم تیم ما گرفته نشد. این‌ها نکته‌هایی است که در برنامه‌های تلویزیونی هم روی آن‌ها صحه گذاشته شده است.»
    مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ادامه گفت:« در 7 بازی اخیر که گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بوده به اثبات رسیده که سه پنالتی مسلم پرسپولیس گرفته نشده در دربی آخر هم دو صحنه مشکوک وجود داشت که چندین کارشناس داوری به گرفته نشدن دو پنالتی پرسپولیس اذعان داشتند و تنها سه کارشناس بودند که گفتند این صحنه‌ها پنالتی نبوده است. یکی از آنها ناظر داوری دربی بود و دیگری رئیس دپارتمان داوری. این دو کارشناس بعد از پایان بازی در حالی که هنوز صحنه‌های آهسته مربوط به بازی را مرور نکرده بودند، در همان استادیوم آزادی در مقام دفاع از داور خود برآمدند و گفتند؛ صحنه‌ها پنالتی نبوده است! البته یکی دیگر از کارشناسان داوری هم گفت که هیچ کدام از آن دو صحنه پنالتی نیست. البته همین کارشناس محترم بعد از دربی رفت به رغم تماس‌های مکرر خبرنگاران از اظهار نظر درباره صحنه خطای پنالتی روی بنگر خودداری کرد. او حتی پس از گذشت چهار روز از بازی به خبرنگاران گفت: من هنوز فیلم اختصاصی باشگاه پرسپولیس که روی سایت باشگاه منتشر شده است را ندیده‍‌ام! این کارشناس به این ترتیب شائبه رنگی بودن کارشناسی‌های خود را که در گذشته از سوی سرمربی‌های پرسپولیس مطرح شده بود، قوت بخشید. نکته عجیب اینکه مقام‌های استقلال کارشناسی افراد ذینفع را ملاک قرار می‌دهند اما اظهارات کارشناسان مستقل چون آقایان؛ دکتر سیار، غیاثی، رودنیل، دزفولی و دیگران را مورد اشاره قرار نمی‌دهند. قابل توجه دوستان عزیز استقلالی اینکه در سه بازی اخیر آنها به گفته کارشناسان چهار پنالتی مسلم حریفان این تیم گرفته نشده است. یکی برابر مس کرمان، دیگری برابر ملوان و دو پنالتی هم مقابل پرسپولیس، که این‌ها فقط مربوط به سه بازی اخیر استقلال است. جالب است که در دیدار با مس مدافع استقلال مثل والیبالیست‌ها توپ را با دست، آبشار زد ولی داور پنالتی نگرفت. حال خود حدیث مفصل بخوانید از این مجمل و قضاوت کنید که استقلال چگونه به لطف اشتبا‌هات، صدر جدول را تصاحب کرده، با این حال این صدرنشینی غیر واقعی و کاذب، نوش جان‌شان.»

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اظهار نظر برخی مسئولان استقلال که گفته بودند بازیکنان پرسپولیس بعد از دربی زنبیل گذاشته بودند تا علیه داور صحبت کنند گفت:« متاسفانه دوستان در مصاحبه‌های خود به بازیکنان پرسپولیس بی‌احترامی کردند. این نوع ادبیات باعث تاسف است و چنین اظهارنظرهایی حتی در کرکری‌های هواداران کم سن و سال هم دیده نمی‌شود. اگر در دو دربی گذشته، سه پنالتی مسلم برای استقلالی‌ها گرفته نشده بود، آیا آن‌ها زمین و زمان را به هم نمی دوختند؟ ما فراموش نمی‌کنیم که در سالیان اخیر، پنالتی مسلم روی غلامرضا رضایی در دربی شماره 70 و گل سالم محمد نوری در بازی شماره 69 دو تیم گرفته نشده است. امسال هم که در دو دربی رفت و برگشت چنین اتفاقاتی افتاد. در دربی جام حذفی فصل گذشته نیز از دو بازیکن استقلال تست گرفته شد که تست دوپینگ هر دو مثبت بود.اینها نمونه‌هایی از اشتباهات داوری در دربی‌های دو، سه سال اخیر بود. به راستی اگر این اشتباهات به سود پرسپولیس تمام شده بود چه اتفاقاتی روی می‌داد، در حالی که می‌بینیم هواداران پرسپولیس بعد از همه این بی‌عدالتی‌ها ذره‌ای مشکل ایجاد نکرده و با سعه صدر بدون هیچ جنجالی ورزشگاه را ترک کردند.»

قدوسی گفت:« به تعبیر افشین پیروانی، مسوولان استقلال پس از آنکه فیلم دربی 6 تایی‌ها را معدوم کردند، تلاش نمودند عدم توفیق برابر پرسپولیس 9 نفره که به عنوان یک پیروزی برای سرخپوشان ثبت شد را زیر سوال ببرند و احتمالا در سال‌های نه چندان دور تلاش خواهند کرد برای دریافت 3 گل در 10 دقیقه برابر تیم 10 نفره پرسپولیس توضیح و توجیه بتراشند تا به شکلی از حقایق تاریخی فرار کرده، خود را برابر هوادارانشان توجیه نمایند. اکنون ما مانده‌ایم که چگونه می‌خواهند نگرفتن پنالتی روی غلامرضا رضایی، محسن بنگر، محمد نوری و رضا حقیقی را کتمان کنند و بگویند گل محمد نوری آفساید بوده است؟ اینها نقاط تاریکی است که از دربی‌های سال‌های اخیر به جا مانده است. اتفاقات به همینجا محدود نمی‌شد، در دربی جام حذفی فصل گذشته نیز به لطف سازمان لیگ ناگهان تاریخ دربی را عوض کردند تا پرسپولیس با فوجی از بازیکنان محروم و مصدوم به مصاف استقلال برود. پرسپولیس آن بازی را در حالی واگذار کرد که بعدها مشخص شد حتی با وجود آن شرایط، هر دو بازیکن استقلال که تست دوپینگ دادند نمونه‌هایش به لطف مصرف جک تری دی مثبت از آب در آمد. هیچگاه معلوم نشد که اگر همه بازیکنان استقلال تست می‌دادند چگونه می‌خواستند از یک رسوایی تاریخی جلوگیری کنند؟»
    وی درباره اظهار نظر رویانیان مبنی بر اینکه انتخاب قهرمانی برای داوری دربی یک اقدام ضد امنیتی بود، گفت:« به گفته کارشناسان، قهرمانی در بازی استقلال با نفت به اشتباه، حریف استقلال را 9 نفره کرد و به گفته کارشناسان، یک گل استقلال که مردود بود را پذیرفت. وی همچنین پنالتی مسلم پرسپولیس در بازی چند هفته قبل برابر فجر سپاسی را نگرفت و بی‌مورد خطای 6 ثانیه نیلسون را اعلام کرد. در سالیان گذشته، بیشتر اشتباه‌های او به ضرر پرسپولیس و به سود استقلال تمام شده است. این اشتباه‌های قهرمانی موجب شده بود که هواداران پرسپولیس نسبت به قضاوت‌ این داور در دربی حساس باشند. وقتی هواداران روی این مساله ذهنیت منفی داشتند چه اصراری بود که با توجه به تذکر مدیریت باشگاه به مقام‌های ارشد فدراسیون باز هم قهرمانی برای این بازی انتخاب شود. آیا این تصمیم، خلاف اصول امنیتی نبود؟»

قدوسی در پایان درباره این اظهار نظر برخی از مسئولان استقلال که گفته بودند پرسپولیسی‌ها دو سال است برای سقوط نکردن می‌جنگند گفت:« متاسفانه این موضوع را باشگاهی مطرح می‌کند که سابقه رفتن به دسته سه را هم در کارنامه خود دارد.»
    Last edited by MoJtaBa.R; 27-01-2013 at 19:15.

10. 10 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یه چیزی رو بعد از بازی می خواستم بگم یادم رفت تا الآن
    یه صحنه محمد نوری نیمه دوم پشت جریمه استقلال صاحب توپ شد بعد همینکه توپو انداخت جلو تر از خودش که شوت بزنه فردوسی پور یه چیزی گفت هم کلی خندیدم هم گفتم دمش گرم گیم بازه.همینکه نوری توپو انداخت جلوتر عادل گفت یه شوک می زنه و ...
    کسانی که فوتبال با دسته شک دار بازی می کنن می دونن اگه یه تقه بزنی بازیکن توپو میندازه جلو مثلاً تو ایکس باکس اگه RS رو یه تقه بزنی توپو میندازه جلو
    دمش گرم گیم بازه
    Last edited by وین رونی; 27-01-2013 at 23:33.

12. 6 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

اینم فیلمی که این داور بر علیه ما گرفت.حالا بیان ازش دفاع کنن
    ------------------
    فیلم پنالتی تاریخی قهرمانی علیه پرسپولیس و مقایسه با تصمیم بحث برانگیز دربی

خبرگزاری پرسپولیس : هواداران مسئولان پرسپولیس شائبه رنگی بودن قهرمانی را مطرح کرده و از قضاوت او در دربی انتقاد می کنند.

آنها برای این قضاوت خود چه دلیلی دارند؟ فیلم زیر را تماشا کنید، محسن قهرمانی پنج سال پیش صحنه ای مشابه شارژ محمد نوری در داربی 76 در محوطه جریمه را برابر پرسپولیس پنالتی اعلام می کند و این تیم را از گردونه مسابقات جام حذفی خارج می کند ؛ و پنج سال بعد درست مانند همین اتفاق را در دیدار استقلال برابر پرسپولیس پنالتی اعلام نمی کند تا تیم آبی پوش با امتیاز از زمین خارج شود.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امیدوارم نود این فیلم رو نشون بده.
    بازی استقلال با تمامی داستانهاش تموم شده و باید به فکر آینده بود ولی باید یکبار برای همیشه این داستان رو تموم کرد که دیگه هیچ کس به خودش اجازه حق خوری نده

14. 7 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه PES HOT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه برسیم نیمه نهایی حذفی,بازم مهمانیم؟
    آخه همون روز,استقلال با سپاهان تو آزادی بازی داره!

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

یه مصاحبه تند کرده قلعه نوعی که بسیاری از حرفاش به حق بوده در مورد تیم ملی و دربی و کی روش ! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .....................

به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد. در این تمرین که پشت درب‌های بسته برگزار شد، بازیکنان پرسپولیس مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادند. همچنین محمد نوری به دلیل مصدومیت زیر نظر بدنساز تیم اختصاصی تمرین کرد.
    * ولاتکو بازیکن مقدونیه‌ای پرسپولیس نیز با رفع مصدومیت و سرماخوردگی شدید در تمرینات گروهی شرکت کرد.
    * احمدزاده و سیف‌اللهی در تمرین امروز غایب بودند چون این دو بازیکن برای همراهی تیم ملی ارتش به اردو رفتند. این اردو در حال حاضر زیر نظر علی منصوریان در حال برگزاری است.

* خان‌زاده نیز با برطرف شدن مصدومیت در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* گل‌محمدی در ابتدای تمرین 15 دقیقه با بازیکنان به گفت‌وگو پرداخت.

...........................

داوران هفته 24/ پرسپوليس- فولاد به مظفري‌زاده رسيد، داربي گيلان به صالحي
    محسن قهرماني چهار روز بعد از قضاوت پرحرف‌وحديث در داربي تهران به قم مي‌رود تا ديدار حساس تراكتورسازي مقابل صباي قم را سوت بزند

سايت گل- اسامي داوران هفته بيست و چهارم ليگ برتر از سوي سازمان ليگ اعلام شد.

بر اين اساس محسن قهرماني چهار روز بعد از قضاوت پرحرف‌وحديث در داربي تهران به قم مي‌رود تا ديدار حساس تراكتورسازي مقابل صباي قم را سوت بزند. قضاوت بازي‌هاي استقلال و پرسپوليس به ترتيب به تورج حق‌وردي و مظفري‌زاده سپرده شد و داربي گيلان را هم احمد صالحي قضاوت خواهد كرد.

به گزارش گل و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت‌کننده در هفته 24 لیگ برتر به شرح زیر است.

سه‌شنبه 10 بهمن‌ماه

ملوان انزلي ـ داماش گيلان، ساعت 15:30، ورزشگاه تختی انزلی

داور: احمد صالحی

كمك‌ها: رضا سخندان- حمیدرضا کنعانی- محمد حاج‌ملک

ناظر:حسین عسکری

مس كرمان ـ آلومینیوم هرمزگان، ساعت 15:30، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

داور: قاسم واحدی

كمك‌ها: محسن فریمانی- علی دودانگه- موسی‌الرضا ارغوانی

ناظر: ایرج نظری

راه‌آهن تهران – سایپا البرز، ساعت 15:30، ورزشگاه اکباتان تهران

داور: یدالله جهانبازی

كمك‌ها: محمدرضا منصوری- سعید آل‌وردی- سعید فتاحی

ناظر: سیدرضا غیاثی

نفت آبادان ـ گهر دورود، ساعت 15:30، ورزشگاه تختی آبادان

داور: سعید بخشی‌زاده

كمك‌ها: تورج عیوض محمدی- سعید قاسمی- رحیم مهرپیشه

ناظر: محمدعلی فروغی

صبای قم ـ تراکتورسازی تبريز، ساعت 15:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

داور: محسن قهرمانی

كمك‌ها: محمدرضا امینی- بهرام نقوی- محمدرضا فغانی

ناظر: عبدالله باعزم

ذوب‌آهن اصفهان ـ نفت تهران، ساعت 15:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

داور: شاهین حاج‌بابایی

كمك‌ها: حمید غمزه- سخاوت سلیمان‌نژاد- مهدی ملکی

ناظر: محمود رفیعی

فجرسپاسی شيراز ـ سپاهان اصفهان، ساعت 15:00، ورزشگاه دستغیب شیراز

داور: علیرضا فغانی

كمك‌ها: مصطفی فراهانی- مهدی عالیقدر- جواد شرفی

ناظر: زاهد بحرینی

پیکان تهران ـ استقلال تهران، ساعت 16:50، ورزشگاه آزادی تهران

داور: تورج حق‌وردی

كمك‌ها: محمدرضا ابوالفضلی- علیرضاایلدروم- فیروز سیف‌اله‌پور

ناظر: مسعود فلاح

چهارشنبه 11 بهمن

پرسپولیس تهران ـ فولاد خوزستان، ساعت 16:50، ورزشگاه آزادی تهران

داور: سعید مظفری‌زاده

كمك‌ها: علیرضا کهوری- ابراهیم میرزابیگی- حسن اکرمی

ناظر: فریدون اصفهانیان

..................................

17. 3 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •