تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 301 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

اتفاقا دوربین جالب بود ها
    شما ببینید چند سال بود از پایین نشون میداد به نظرم هم تنوع-ی هستش هم یه خورده جذاب تره(نظر شخصی خودمه ) یه جورایی حالت دوربین مثه لیگ آرژانتین و برزیل شده بود...
    صدای ورزشگاه هم خیلی کم بود که از حدودا از 80 به بعد اونم درست شد...
    در کل خیلی به تیم مون امید وارم ( بگو دوربین چه ربطی به تیم داره آخه ؟ )
    Last edited by CRIS Joon CR7; 21-07-2012 at 11:01.

2. 10 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به همه تبریک میگم مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم
    بازیو با 4-2-3-1 شروع کردیم و میلاد تک مهاجممون بود و سیاوش پشت مهاجم بازی میکرد که اصلا در این شرایط خوب کار نکردیم.......
    از وقتی که ارش هم رفت در کنار میلاد قرار گرفتو ساموئل رفت هافبک چپ بازی به مراتب بهتری از استقلال دیدیم
    الومینیوم هم انصافا تیم خیلی خوبی داره و باید به اکبر میثاقیان تبریک گفت

اگه دقت کرده باشین ساموئل خیلی تمایل داره در کنار خط حرکت کنه حتی وقتی هافبک دفاعی بود باز هم تمایل داشت بازیو ببره به کنار خط.....جاش واقعا در دفاع چپ خالیه.......
    دفاع راست و چپمون در کارهای دفاعی عالی بودن اما هم خسرو و هم هاشم در کارهای هجومی حرفی واسه گفتن نداشتن.....به خاطر اینکه خسرو هم در کارهای هجومی موفق نبود میشه امیدوار بود هاشم هم این تمام تواناییش نبوده باشه.......هرچند من ساموئلو برای دفاع چپ ترجیح میدم

انگیزه و تلاش میلاد هم قابل توجه بود تا دقایق اخر بازی هم دوندگی داشتو میومد عقب و توپگیری میکرد و مثل پارسال تکروی نمیکردو هرجا توپ بهش میرسید شوت نمیزد که همین باعث شد اون پاس گلو به فابیو بده.اگه میلاد پارسال بود مطمئن باشید اون توپو شوت میزد و پاس نمیداد
    اون شوتشم حیف شد گل نشد

با اومدن فابیو و توزی تونستیم موقعیتهای بیشتری خلق کنیم و جانواریو هم عالی کار کرد هم گل زد و هم پاسهای خیلی خوبی داد

توزی کاملا اماده نبود اما چند حرکت قشنگ انجام داد.....
    اولیش اون پاسی که با بیرون پای چپ به ارش داد و ارش هم قدرشو ندونست
    دومیش اون حرکت زیباش که خودشو در موقعیت گل قرار داد ولی توپو زد بیرون اگه پاس میداد گل میشد
    سومیش هم جاگیریهای خوبی بود که برای زدن ضربات سر داشت
    در کل من ازش خوشم اومد اماده تر بشه خیلی کمکمون میکنه

منوچهری استرس در بازیش موج میزد باید با ارامش بیشتری بازی کنه....سیاوش هم بد بازی نکرد پرتلاش و جنگنده ظاهر شد و در همه جای زمین دیده میشد و در خدمت تیم بود

چیزی که توجه منو در تیم امسال به خودش جلب کرده شوتزنهای قهاریه که داریم،میداودی جباری جانواریو زندی توزی نکونام.....

این تیم خداییش فرهاد مجیدیو کم داره میلاد و ارش و امین مهاجمایی نیستن که بتونن از پاسهایی که هافبکا پشت دفاع میندازن استفاده کنند.....این توپها فقط فرهادو میخواد.....
    امیدوارم امروز ثبت کنند.....
    منتظری هم خوب بود اما در دفاع بهش بیشتر نیاز داریم.....به عنوان هافبک دفاعی نمیشه در بازیهای دشوارتر روش حساب کرد ..... نکونام باید زودتر اضافه بشه

دیدن نیمکتمون هم با اومدن زندی نکو و فرهاد میتونه جالب باشه

این تیم هنوز کار داره و بازی به بازی بهتر خواهیم شد
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 21-07-2012 at 11:34.

4. 9 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

امیدوارم هر چه زودتر منتظری برگرده خط دفاعی ، از بودن صادقی تو ترکیب اصلی استقبال نمی کنم ، امیدوارم مثل قبلناش کارت بیخود نگیره این صادقی !!

آخه توزی غیر از یه پاس خوب چکار کرد تو بازی ، 3 - 4 تا توپو خراب کرد !! اصلنم نمی تونه بدوه انگار داسیلوارو دوباره آوردیم !!

امیدوارم بیشتر ازین به منوچهری بازی برسه هر چند تو اون چند دقیقه ایم که بازی کرد ، خیلی هیجان زده شده بود !!

در کل 90 دقیقه بین 20 تا 30 دقیقه خوب بازی کردیم !! بقیش اصلا خوب نبود !!

دوربین بازیم اعصابمو خرد کرد ، خیلی بالا بود !

امیرحسینو خوب نیومدی خیلی دفاع خوبیه...

امین منوچهری هم باید بهش بیشتر بازی بدن تا خودشو نشون بده...

اینم جالبه:

Last edited by MMM52; 21-07-2012 at 11:59.

6. 5 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

سایت گل-
    ورزشگاه آزادی تهران
    تماشاگر حدود 40 هزار نفر
    داور : احمد صالحی
    اخطار : وحید عسگری در دقیقه ی 48 ، امجد شکوه مقام دقیقه ی 51 ، داود دانش دوست در دقیقه ی 62 ، حنیف عمران زاده در دقیقه 64
    ترکیب دو تیم :
    استقلال تهران :
    سید مهدی رحمتی ، پژمان منتظری ، حنیف عمران زاده ، امیرحسین صادقی ، خسرو حیدری ، هاشم بیگ‌زاده ، میثم بائو (رودریگو توزی در دقیقه ی 61) ، جی لوید ساموئل ( جانواریو - در بین دو نیمه) ، سیاوش اکبرپور ، آرش برهانی (امین منوچهری در دقیقه ی 83 ) ، میلاد میداوودی.

سرمربی : امیر قلعه‌نوعی

ترکیب آلومینیوم هرمزگان :
    لوئیس فرناندو ، ابرقوئی ، عسگری ، داداش وند ، حیدری ، تیغ نورد ، محمدزاده ( میثم مجیدی در دقیقه ی 89)، ناصحی ، شکوه مقام ، بذری (میثم آقائی در دقیقه ی 72) ، دانش دوست ( رسول پیرزاده در دقیقه ی 67 )
    سرمربی : اکبر میثاقیان
    گل : فابیو جانواریو در دقیقه ی 56
    شرح بازی :
    امیر قلعه‌نوعی پس از چندین فصل دوری از تیم آبی‌پوش پایتخت ، باردیگر به تیم محبوب خود بازگشته است تا سومین قهرمانی خود با استقلال در لیگ برتر را جشن بگیرد. شاگردان قلعه‌نوعی در اولین دیدار خود در لیگ دوازدهم در ورزشگاه آزادی و در برابر تیم تازه صعودکرده‌ی آلومینیوم هرمزگان قرار گرفته‌اند و قصد خواهند داشت از همین ابتدا در کورس رقابت با سرخ‌پوشان موفق باشند. در مقابل آلمینیوم هرمزگان قصد خواهد داشت تا برابر استقلال شگفتی‌ساز شود تا قصه‌ی تکراری تیم‌هایی همچون شیرین‌فراز کرمانشاه ، شهرداری تبریز ، مس سرچشمه و ... در مورد این تیم تکرار نشود و این تیم دیگر زنگ تفریحی برای تیم‌های لیگ برتری نباشد.
    اولین اتفاق حساس بازی موقعیت تک به تک سایاوش اکبرپور با لوئیس فرناندو در دقیقه ی 35 بود که واکنش خوب فرناندو علاوه بر این که موقعیت از استقلال و اکبرپور گرفته شد ، خطای اکبرپور نیز اعلام شد.
    جدی ترین موقعیت بازی در دقیقه ی 41 رقم خورد ، جایی که میلاد میداوودی با یک شوت تماشایی از پشت محوطه ی جریمه توپ را به تیرک دروازه فرناندو شلیک کرد.
    تیم استقلال در شرایطی که از شرایط میزبانی نیز سود می برد و ستاره های بسیاری را در ترکیب خود داشت ، در یک بازی آرام و تقریبا کم حادثه نیمه اول را به پایان برد و فقط توانست در دقایق پایانی کمی برتری نسبی بر حریف هرمزگانی خود پیدا کند. در مقابل بی انصافی است که اگر به بازی پایاپای شاگردان میثاقیان اشاره ای نکنیم ، بازیکنانی که حداقل در خلق موقعیت های درجه ی سه این دیدار با استقلال تقریبا برابر بودند.
    فابیو جانواریو ، هافبک خلاق تیم استقلال با آمدن به بازی شرایط را به نفع استقلال تغییر داد و در نهایت در دقیقه 56 بود که روی یک همکاری بسیار زیبا با اکبرپور ، میداوودی ، این تعویض طلایی توانست گل برتری استقلال را به ثمر برساند.
    پس از یک و دوی زیبای جانواریو و میدواوودی ، فابیو توانست از پشت محوطه ی جریمه دروازه لوئیس فرناندو را بگشاید.
    بازی در نیمه دوم با برتری نسبی استقلال همراه بود ، گرچه در بیشتر دقایق بازی شاهد درگیری بازیکنان در میانه ی میدان بودیم. آبی پوشان با حضور جانواریو و توزی بازی متفاوتی را نسبت به نیمه اول به نمایش گذاشتند و توانستند موقعیت های اندکی را نیز خلق کنند.
    مالکیت 69 درصدی تیم استقلال سبب شد تا آلومینیوم هرمزگان در نیمه دوم حتی موقعیت درجه سه نیز بر روی دروازه آبی پوشان خلق نکند.
    اتفاق ویژه :
    1) محروم بودن امیر قلعه‌نوعی و اکبر میثاقیان بی‌شک از خلق حاشیه‌های بسیاری در کنار زمین جلوگیری خواهد کرد و البته کمی از گرمای بازی خواهد کاست. ژنرال در کنار بوستان و بهروان در شرایطی آرام بازی را از جایگاه ویژه دنبال می کند.
    2) آبی‌پوشان در یک اتفاق کم‌سابقه و شاید بی‌سابقه بدون آن‌که نام و نشانی از اسپانسر بر روی پیراهن‌های خود داشته باشند ، گام به این دیدار خواهند گذاشت. استقلال این روزها با مشکل جذب اسپانسر دست به گریبان است ، در صورتی‌که پیش از این باشگاه استقلال مانور بسیاری بر روی جذب اسپانسر 9 میلیاردی داده بود !
    3) امروز هواداران استقلال با خرید بلیط‌های الکترونیکی مجوز حضور در ورزشگاه آزادی را یافتند.
    4) مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در ساعت 21 مرام‌نامه لیگ برتر را برای تماشاگران قرائت کرد و تماشاگران نیز با وجود این‌که او را به طور واضح نمی‌دیدند با شعار "رحمتی حجازی" تشویقش کردند.
    5) جانواریو، توزی و مجتبی جباری بزرگانی هستند که بازی را از روی نیمکت آغاز خواهند کرد.
    حاشیه ها :
    1) درگیری بین حنیف عمران زاده و بهنام داداش وند باعث ایجاد جنجالی جالب توجه شد که با دخالت داور ختم به خیر شد. اما جالب آن بود که با وجود آن که این عمران زاده بود که با هل دادن داداش وند درگیری را آغاز کرده بود ، اما از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق شد.
    2) مسئولان صدا و سیما در یک اقدامی زیرکانه در حین تصویربرداری از مسابقه دست به مقابله با فدراسیون فوتبال زدند. در این دیدار تصویربرداری بازی از بالا صورت گرفت و سبب شد تا تبلیغات کنار زمین مشخص نباشند. این کار به نوعی اخطاری جدی برای مسئولان فوتبال بود تا هرچه زودتر به توافق با مسئولان صدا و سیما برای پخش مسابقات لیگ برتر برسند.
    برترین بازیکن زمین :
    بدون تردید بهترین بازیکن زمین کسی نبود جز فابیو جانواریو. این ستاره ی برزیلی با حضور در ترکیب تیم استقلال زمینه ساز تحول و البته برتری در تیم استقلال بود.

+

آخرين وضعيت نکونام و مجيدي

علي فتح‌الله‌زاده در خصوص آخرين وضعيت حضور نکونام و مجيدي در تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: نکونام قرارداد داخلي با ما امضا کرده و به احتمال زياد عصر امروز شنبه و يا حداکثر روز يکشنبه قرارداد وي در هيات فوتبال استان تهران ثبت خواهد شد.

به گزارش مهر ،وي در خصوص آخرين وضعيت حضور فرهاد مجيدي در تيم استقلال نيز اظهار داشت: قرارداد فرهاد مجيدي روز يکشنبه در هيات فوتبال استان تهران به ثبت خواهد رسيد. همانطور که قبلا گفته‌ام فرهاد مجيدي با باشگاه استقلال قرارداد دارد اما بعضي از آقايان براي آنکه مرا خراب کنند در برخي از رسانه‌ها به دروغ مطالبي را مطرح کردند که او با استقلال قرارداد ندارد.

مديرعامل باشگاه استقلال تاکيد کرد: امروز تقاضاي ITC اين دو بازيکن را از باشگاه‌هايي که در آنها بازي مي‌کردند را خواهيم کرد تا مشکلي براي همراهي تيم نداشته باشند.

وي خاطر نشان کرد: باتوجه به برگشت خوردن چک اسپانسر جديد باشگاه استقلال هدف اصلي من اين است که پس از ثبت قراردادهاي فرهاد مجيدي و جواد نکونام به دنبال فراهم کردن پول براي پرداخت بخشي از قرارداد بازيکنان باشم.

فتح‌الله‌زاده تصريح کرد: قرار بود با پاس شدن چک اسپانسر جديد باشگاه تا پيش از آغاز رقابت‌هاي ليگ برتر و بازي با تيم آلومينيوم هرمزگان بخشي از پيش قرارداد بازيکنان پرداخت شود اما اين اتفاق رخ نداد تا من از بازيکنان براي پرداخت مطالبات‌شان 10 روز فرصت بخواهم.

منبع:ورزش3
    Last edited by MMM52; 21-07-2012 at 13:17.

8. 2 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

10. 2 کاربر از t.sunami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

خب بازی خوب بود ...یعنی قابل تحمل بود ...
    امیدورام که زودتر هافبک های خلاق استقلال به مرز آمادگی برسن ..
    من نیمه اول بازی رو خیلی با دقت نگاه نکردم چون ترکیب رو دیدم ، با خودم گفتم بازی های بعد کل خط هافبک عوض میشه ! برای همین نمیشه قضاوت کرد ولی نیمه دوم اومدن فابیو و توزی واقعا جان داد به بازی استقلال ..
    به نظر من استقلال یکی از معدود تیم های لیگ که بازیکنان خارجیش هم سابقه بازی تو ایران رو دارند و هم نشون دادند از بهترین های ایران هستند .. و این خودش نقطه قوتیه ... نباید از بازی عالی میداودی چشم پوشی کرد .. زوج میلاد و فرهاد میتونه بالای 40 گل برای استقلال داشته باشه ..
    من تقریبا دارم مطمئن میشم که نکونام و مجیدی میان ... ولی فردا شب احتمالا ..
    چون هر چی فکر میکنم اگه ثبت قرار داد این دو بازیکن واقعیت نداشت فتح الله زاده و رسولی نژاد نمیومدن این همه تکرار کنند که این دو بازیکن میان .. چون در آینده اگه مجیدی و نکونام نیان خیلی خیلی به ضرر این دو نفر میشه و در کل نمیان الکی شعار تبلیغاتی بدن چون میدونن بعدا خیلی بیشتر به ضررشون میشه و هوادار ها دیگه بهشون اعتماد نمیکنند ...
    من واقعا موندم چرا بیک زاده باید تو ترکیب باشه .. واقعا امیدوارم بازی های آینده قلعه نوعی نشون بده که اهل باند بازی نیست و بازیکن های لایق رو تو ترکیب میزاره نه این بازیکن که توانایی عبور از یک نفر رو هم نداره !
    در کل امیدوارم روز به روز بهتر بشیم و اول از همه مجیدی و نکونام رو زودتر جذب کنیم ...
    این حرکت جذب نکونام و مجیدی اگر اتفاق بیفته خیلی میتونه به نفع اسقلال باشه و همونطوری هم که حاجی گفت ثبت قرار داد این دو بازیکن هر چقدر دیر تر باشه هوادار ها بیشتر خوشحال میشن .. واقعا درسته ..
    الان که این همه مانور دادن تمام حواس هوادار ها روی این دو بازیکن رفته ... یعنی جذب این دو بازیکن مثل بوق صدا میکنه و تا مدت ها محبوبیت حاجی رو در بر داره ..
    ولی اگه این قضیه بدون هیچ سر و صدایی شکل می گرفت مسلما محبوبیت رو تا این اندازه برای حاجی نداشت .. مثل قرار داد توزی که بی سر و صدا بستند و هیچ کس خیلی بهش توجه نکرد ولی جباری رو که پس از کلی کش و قوس باهاش بستن خیلی ترکید ..
    یک نکته که این آخر به ذهنم رسید این بود که خدایی نبود قلعه نوعی کنار زمین خیلی بد بود و امیدوارم زودتر محرومیت بعدیش بخشیده بشه تا یه جو اساسی بده به کل تماشاگرا و بینندگان ..

12. 8 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جواد نکونام به استقلال پیوست

خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران پس از توافق با باشگاه استقلال با این تیم قرارداد بست.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام پس از مذاکرات چند ساعته با مسئولان این باشگاه به توافق رسید و قرارداد یک ساله خود را با استقلال امضا کرد.
    با توجه به اینکه باشگاه استقلال فعلا از نظر مالی نمی‌تواند پول رضایتنامه جواد نکونام را به اوساسونا بدهد، قرار شد نکونام خودش پول رضایتنامه را به باشگاه اسپانیایی بدهد و سپس با دریافت چکی از باشگاه استقلال پول رضایتنامه‌‌اش را از این باشگاه بگیرد.
    با قطعی شدن حضور نکونام در استقلال پیراهن شماره 6 این تیم به وی تعلق می‌گیرد. همچنین پیش از این قلعه‌نویی گفته بود اگر نکونام به استقلال بیاید بازوبند کاپیتانی به او می‌رسد.

هافبک تیم ملی به هیئت فوتبال رفت

نکونام: از حضور در استقلال خوشحالم
    خبرگزاری فارس: جواد نکونام پس از عقد قرارداد با استقلال از حضور در این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام پس از عقد قرارداد داخلی با استقلال مقابل خبرنگارانی که در باشگاه استقلال حضور پیدا کرده بودند قرار گرفت اما مصاحبه نکرد و فقط به گفتن کلمه " خوشحالم" اکتفا کرد و گفت فردا بعد از تمرین در نشست خبری جوابگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود.
    نکونام سپس همراه مسئولان استقلال راهی هیئت فوتبال تهران شد تا قراردادش را ثبت کند.

احتمالا کیانوش رحمتی را از لیست کنار می‌گذاریم

فتح‌الله‌زاده: فردا هم مجیدی استقلالی‌ می‌شود/قلعه‌نویی مصاحبه فرهاد را فراموش کرده است
    خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال پس از عقد قرارداد با جواد نکونام گفت: قلعه‌نویی مصاحبه مجیدی را از یاد برده و فردا او را هم استقلالی خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده پس از عقد قرارداد با جواد نکونام گفت: خدا را شکر می‌کنم این توفیق را به ما داد که تیم‌مان را تکمیل کنیم. امروز رضایتنامه نکونام را از باشگاه اوساسونا گرفتیم و همانطور که به هواداران قول داده بودم کار را تمام کردیم و امیدواریم در لیگ برتر با همت بچه‌ها نتایج خوبی کسب کنیم.
    وی با اشاره به وضعیت مجیدی گفت: فردا با این بازیکن قرارداد می‌بندیم و اگر تمام کارها درست شود او هم استقلالی خواهد شد.
    مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که تکلیف اسپانسر تیم شما چه شد، گفت: متاسفانه دوستان، زمان را از ما گرفتند و کار ما عقب افتاد اما در این بین من به کارهای دیگر رسیدم و قرارداد 14 بازیکن را تمدید کردم. همین مسائل باعث شد زمان را از دست بدهیم اما اگر خدا بخواهد پس از اینکه فردا قرارداد فرهاد مجیدی را بستم از روز دوشنبه ظرف سه روز اسپانسر تیم را مشخص خواهم کرد.
    وی با انتقاد از عملکرد برخی مسئولان استقلال گفت: اولین چک آقایان برگشت خورد و وقتی اولین چک برگشت می‌خورد معلوم است که بعدها دچار مشکل خواهیم شد.
    خبرنگاری پرسید فرهاد مجیدی با اتفاقاتی که در این چند وقت اخیر رخ داده چند درصد استقلالی‌ می‌شود که فتح‌الله‌زاده گفت: اگر مشکل کمبود جا حل شود، مجیدی صد در صد استقلالی است و حتی اگر یک درصد نتوانیم او را به خدمت بگیریم با او قرارداد می‌بندیم و از نیم فصل برای ما بازی خواهد کرد.
    وی گفت: پشت پرده‌ای وجود ندارد و به همین خاطر است که هواداران به من احترام می‌گذارند. امروز یک روزنامه نوشته بود در جشن باشگاه استقلال حتی یک بار هم اسم فتح‌الله‌زاده نیامده اما آنهایی که در جشن بودند دیدند که وقتی تصاویر من پخش می‌شد، هواداران دست می‌زدند. من به هواداران دروغ نمی‌گویم و با نظر قلعه نویی با مجیدی صحبت کردم و خودش قبول کرد که مجیدی به استقلال بیاید. با زبان روزه به شما می‌گویم وقتی سرمربی تیم اعلام آمادگی کرد، مذاکراتم را با مجیدی شروع کردم.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه به نظر می‌رسد قلعه نویی از مصاحبه مجیدی ناراحت باشد، گفت: آن مصاحبه از دل امیر پاک شده و خود او در دفترم گفت فرهاد مجیدی را می‌خواهم و با او قرارداد ببندید. اگر این گونه مسائل باشد و اگر خدای ناکرده بخواهم بازیکن را به تیمم تحمیل کنم بعدها تیم دچار مشکل می‌شود و آن زمان دودش به چشم خودم می‌رود. اتفاقا قلعه نویی الان می‌ترسد که مجیدی به استقلال نیاید و آنوقت همه چیز به گردن ایشان بیفتد.
    مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود شما سر جباری و مجیدی با یکدیگر معامله کرده‌اید، اظهار داشت: ما اینجا معامله نداریم. من رئیس باشگاه هستم و حق دارم دو سه بازیکن را اضافه کنم اما اینگونه مسائل درست نیست و وقتی بخواهم به زور کاری انجام دهم به آن فکر می‌کنم و به این نتیجه خواهم رسید که در پایان به ضرر تیم است.
    وی در خصوص اینکه شایعاتی پیرامون حذف کیانوش رحمتی از فهرست استقلال شنیده می‌شود،‌ گفت: احتمال دارد این بازیکن را از فهرست کنار بگذاریم اما اگر این اتفاق هم بیفتد، از نیم فصل در خدمت رحمتی خواهیم بود.
    فتح‌الله‌زاده در پایان در مورد اینکه چرا تمرینات این تیم چرا برخلاف نظر مسئولان فدراسیون فوتبال قبل از افطار برگزار می‌شود، عنوان کرد: متاسفانه زمین تمرین پیدا نکردیم و نمی‌توانیم بدون زمین تمرین پا به مسابقات بگذاریم اما قول می‌دهیم تمام مسائل ماه مبارک رمضان و روزه داری را رعایت کنیم و روزه‌داری را فدای فوتبال نخواهیم کرد. پس از پیدا کردن زمین تمرین، تمرینات را به بعد از افطار موکول می‌کنیم.
    Last edited by Nasser_ZRE; 21-07-2012 at 17:23.

14. 15 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

عکس حاج فتل و جواد که داره آستین پیراهن آبی رو میکشه رو م بزار تا شیرینیش بیشتر شه !!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

نکونام: از حضور در استقلال خوشحالم

جواد نکونام پس از عقد قرارداد با استقلال از حضور در اين تيم ابراز خوشحالي کرد.

جواد نکونام پس از عقد قرارداد داخلي با استقلال مقابل خبرنگاراني که در باشگاه استقلال حضور پيدا کرده بودند قرار گرفت اما مصاحبه نکرد و فقط به گفتن کلمه " خوشحالم" اکتفا کرد و گفت فردا بعد از تمرين در نشست خبري جوابگوي سوالات خبرنگاران خواهد بود.

نکونام سپس همراه مسئولان استقلال راهي هيئت فوتبال تهران شد تا قراردادش را ثبت کند.
    .................................................. .....

مجيدي در انتظار پاسخ سه تيم اماراتي

مهاجم باسابقه فوتبال ايران با سه تيم اماراتي مذاکره کرده و براي حضورش در يکي از اين تيم ها منتظر پاسخ اماراتي هاست.

در حالي که مسئولان باشگاه استقلال کار پيوستن فرهاد مجيدي به اين تيم را تمام شده مي دانند اما اين بازيکن با سه باشگاه عجمان، دبي و الوصل امارات مذاکراتي را انجام داده و منتظر پاسخ نهايي آنهاست.

اين در حالي است که مدير عامل باشگاه استقلال کار مجيدي براي حضور در اين تيم را 80 درصد تمام شده اعلام کرده است اما مجيدي هنوز منتظر پاسخ اين سه تيم اماراتي است. روز يکشنبه پايان زمان ثبت قرارداد بازيکناني نظير فرهاد مجيدي است که فصل گذشته خارج از ايران بازي کرده اند.
    ورزش 3

17. 2 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مروری بر هفته اول لیگ برتر:ضربه فابیو به قلب سپاهان

باید چند هفته صبر کرد تا بهانه معمول از مربیان فوتبال ایران گرفته شود؛ آنها که همیشه ضعف هفته اول را به گردن شروع بازی ها می اندازند

سایت گل -باید چند هفته صبر کرد تا بهانه معمول از مربیان فوتبال ایران گرفته شود؛ آنها که همیشه ضعف هفته اول را به گردن شروع بازی ها می اندازند. با اینکه در هر صورت و با وجود نام های تکراری روی نیمکت تیم ها نمی شود انتظار تغییرات زیادی در نحوه و شکل بازی ها داشت. برای همین هم کسی دوست ندارد مربیان جوان و تازه کار لیگ زمین بخورند. هفته اول که اینگونه به ما نشان داد که برنامه ها و تاکتیک های هجومی تیم هایمان سنتی باقی مانده اند.
    ارسال از جناحین و از روی ضربات کرنر، اشتباه مدافعین و پنالتی همچنان پر طرفدارترین راه های گلزنی در بازی ها هستند. باز جای شکرش باقی است که دل بستن به نبوغ ستارگان برای تغییر نتیجه فقط از تیم های ستاره دار بر می آید وگرنه دیگر هیچ تیمی برای گلزنی زحمت نقشه کشیدن و برنامه ریزی به خودش نمی داد.
    اما در این هفته چه اتفاقی افتاد؟

فجر3- ذوب آهن0
    به نظر دیگر خبری از تیم کم نوسان نایب قهرمان آسیا نباشد. شاید مشکلات مالی، از دست دادن ستارگان و بازگشت به تفکرات سال های گذشته قدرت سبز و سفیدهای نصف جهان را ذوب کرده باشد. همان اندازه که چمن مصنوعی برای تیم جوان و مربی پیرمرد لیگ خوش یمن بود، برای مهمان ناخوشایند آمد. در اولین دیدار لیگ دوازدهم، انگیزه از تجربه ثمربخش تر جلوه نمود.

صبای قم4- پیکان0
    با رفتن گواردیولا از بارسا، کار ویسی به مشکل و شاید سردرگمی برخورده است. او در مقابل شاگردان سابقش بدجوری قافیه را باخت. هرچند او برای القای شیوه اش به شاگردان جدید، بیشتر از هرکسی محتاج زمان است. در حالی که یحیی گل محمدی در اولین تجربه مربیگریش در لیگ برتر این شانس را دارد تا با صبای آسیایی، در عرصه مربیگری خیلی زود سر زبان ها بیافتد. مرد آرام و خوش اخلاق فوتبالمان تیم یکدستی دارد و از آنجایی که خودش کمترین حاشیه را داشته از این بابت خوشحال است که تیمی را در اختیار دارد که حواشی خاصی ندارد. البته که آنها شانس هم آوردند در بازی اول میزبان تیم تازه وارد لیگ بودند و به واسطه ضور ویسی روی نیمکت پیکان شناخت کافی از رقیب نیز داشتند.

گهر0- ملوان1
    تیم بی خانمان های لیگ هرچقدر هم جنگنده و دونده باشد بی تجربست. آنها دور از خانه، میزبان میهمانانشان خواهند بود و طرفدارانشان مجبورند برای تماشای بازی های خانگیشان نیز مجبور به مسافرت شوند. شاید همین مساله تماشاگران تیم تازه وارد را عصبی می کند. نداشتن ورزشگاه استاندارد واقعاً آزار دهنده است اما مطمئناً دلیلی بر رفتارهای زشت و نکوهیده نیست. آنها باید بدانند برای رفع اشکالات در این فوتبال صبر ایوب داشته باشند! تازه اگر قرار بر نتیجه بخش بودن، باشد! ملوان هم دیگر آن تیم ندار لیگ نیست. تیم محبوب انزلی حالا اگر شانس هم داشته باشد خوشبختیش تکمیل است.

نفت تهران1- راه آهن1
    راه آهن باید از یک امتیاز بازی اول راضی باشد. آنها در واقع پیش فصل و آماده سازی ابتدای فصل نداشتند. اتفاق نادری که فقط در لیگ حرفه ای ما می افتد. آن هم برای نه تنها یک تیم، بلکه چند تیم! دو تیم ریشه دار پایتخت همچنان در تهران مانده اند و این جای تعجب و البته خوشحالی دارد! برای رسیدن به روزهای خوب، این دو تیم باید به درخشش جوانان گمنامشان دل ببندند. آنها روی نیمکت مربیان مردان نام آشنایی دارند و همین باعث می شود تا علی رغم تماشاچی نداشتن، پیگیر حال و روزشان شویم.

نفت آبادان0- پرسپولیس1
    برزیلی ها نباید از شکست مقابل کهکشانی های سرخ ناراحت باشند. آنها بی شک بهترین نمایش هفته نخست را برابر یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ به نمایش گذاشتند. بازیسازی از خط دفاعی (کاری که از مدافعان میلیاردی رقیب ندیدیم.) و با برنامه بودن از ویژگی های آنان بود. تنها عامل شکست آنها بدشانسی و البته علی کریمی بود. پرسپولیس بدون شماره هشت محبوبش حتی با حضور تمام خریدهای گران قیمت شبیه یک تیم معمولی بود. مخصوصاً وقتی بازوبند با ارزش کاپیتانی سرخ ها بر بازوی بازیکنی بسته باشد که اولین بازیش برای این تیم را تجربه می کرد. کاپیتانی یک تازه وارد از دیگر نشانه های آشکار جای خالی تعصب و وفاداری در فوتبالمان است. این بسیار آزار دهنده است که پرسپولیس بازیکنانی با سابقه در ترکیبش نمی بیند.
    تراکتورسازی0- سایپا0
    تنها بازی بدون گل هفته اول، کمتر از حضور رنگ باخته ی تماشاگران پرشور آذری ناراحتمان کرد. به نظر آنها نیاز به ابزاری برای حفظ شورشان دارند. تماشاگرانی که هرجا کم می آوردیم از آنها می گفتیم. 40 هزار نفر برای تماشای اولین بازی قرمزهای تبریز کم است. هرچه باشد اولین بازی هیجان خاص خود را دارد. امیدواریم در غیاب تماشاگران پر حرارت تیم جنوبی شاهین در لیگ دوازدهم از همین ابتدا کسی به شوق تراختوری ها اهمیت دهد. شاید هم این از خوش شانسی سایپای بی ستاره باشد که هنوز طرفداران تبریزی راه نیفتاده اند پای به یادگار امام تبریز گذاشت و با جنگندگی جوانانش توانست حریف آسیایی اش را متوقف کند.

سپاهان1- مس کرمان0
    طلایی های نصف جهان ول کن لیگ نیستند. آنها تنها تیم مدیر و برنامه محور و البته بدون مشکلات مالی چند فصل اخیر فوتبال کشورمان هستند که به همین خاطر نیز همواره در بین مدعیان قرار می گیرند. شروع آنها مقابل رقیبشان در دربی صنعتی ها خوب بود. در طرف مقابل شاگردان قاسمپور که انتظارات بسیاری نیز از آنها می رود نیاز به زمان دارند تا ببینیم مس کرمان در چه حدّی است. آنها با تیمی که در اختیار دارند نباید کم توقع باشند.

داماش1- فولاد1
    داماش همچنان با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند. گرفتن یک امتیاز در بازی اول با وجود تمرینات آماده سازی ناقص نمی تواند نتیجه بدی باشد اما توقعات گیلانی ها بالاتر از این هاست. امیدواریم امید هرندی و مربیان جوان و کم تجربه ای از این دست قربانی اتفاقات غیر فوتبالی نشوند. کار او که در این شرایط سخت هدایت داماشی ها را بر عهده گرفته را فقط باید از لحاظ فنی بررسی کرد. درست برعکس حسین فرکی. مرد پخته با آن آرامش خاصش به مهد فوتبال ایران پای گذاشته و می داند کار کردن در اهواز با آن گرمای طاقت فرسا و بین فوتبال دوست های خوزستانی چقدر سخت است. مخصوصاً اگر در این شرایط پر توقع، گرد و غبار تکراری نیز باری اضافه کند.

استقلال1- آلومینیوم0
    تیم اکبر میثاقیان تا در لیگ برتر جا بیافتد و به شیوه خودش بازی کند چند هفته ای فرصت لازم دارد. اما آبی های پایتخت می توانند از همین ابتدا با اتکا به توانایی ستارگان پرشمار خط میانی اش مثل بازی اول به نتیجه دلخواه دست یابد. بازگشت جان واریوی دوست داشتنی روی سکوها با گل، جالب توجه بود. او همچنان از جمله معدود بازیکنان لیگ است که می تواند به فوتبالیست هایمان یاد بدهد در فوتبال شوت های سه امتیازی هم وجود دارند. بعد از زدن گل قهرمانی در مشهد، این گل سه امتیازی هم ارزش های یک هافبک شوت زن را به خوبی نشان می دهد. بازی موثر و شوت های گره گشای او در این فصل شاید سپاهانی ها را بیشتر از هر کسی ناراحت کند. آنها فابیو را راحت از دست دادند. ضمن آنکه در سرمای اولین بازی ورزشگاه آزادی جای خالی امیر و اکبر در کنار زمین واقعاً حس می شد.

گزارش روز:سهام فتح‌الله‌زاده بالا رفت

فتح الله زاده كه ديشب در پايان بازي مقابل آلومينيوم گفت با نكونام قرارداد خواهد بست به اين وعده عمل كرده و استقلالي‌ها از همين حالا كري خود را در كامنت‌هاي سايت گل آغاز كرده‌اند.

سايت گل – پيوستن جواد نكونام به استقلال همان حركتي بود كه علي فتح‌الله‌زاده به آن نياز داشت. مديرعامل استقلال كه امسال پس از شروع ضعيف در فصل نقل و انتقالات اعلام كرده بود نيمه دوم فصل نقل و انتقالات را به سود تمام مي‌كند به اين وعده عمل كرد و مهمترين چهره حاضر در بازار نقل و انتقالات فوتبال را به خدمت گرفت.
    جواد نكونام براي فوتبال ايران همچنان چهره‌اي استثنايي است و از همين روز حضور وي در استقلال اهميت بسيار ويژه‌اي دارد حتي اگر اينطور به نظر برسد كه استخدام نكو احتياج به شرايط مالی خاصي دارد كه استقلال - در ظاهر - فاقد ان بود.اما تجربه نشان داده فتح‌الله‌زاده مقبوليت در بين طرفداران را با هيچ چيز عوض نخواهد كرد و اين اتفاق دوباره تكرار شد و او با چک شخصی وارد میدان شد .

فتح الله زاده كه ديشب در پايان بازي مقابل آلومينيوم گفت با نكونام قرارداد خواهد بست به اين وعده عمل كرده و استقلالي‌ها از همين حالا كري خود را در كامنت‌هاي سايت گل آغاز كرده‌اند.
    آنها حالا خود را برنده فصل نقل و انتقالات مي‌دانند اين چيزي بود كه پرسپوليس به آن بسيار باليده بود و حالا اين مديرعامل باتجربه استقلال است كه راضي و خوشحال احساس مي‌كند جنگ را به نفع خود تمام كرده است.
    درباره تاثير فني نكونام روي استقلال هنوز قضاوت زود است اما اين بازيكن نيامده تاثير خودش را از نظر رواني باقي گذاشته است. شاهد اين مدعا هجوم هواداران استقلال به تماشاي تمرين آبي پوشان خواهد بود.
    نكو با تصميم جديد خود قصد دارد فوتبال را با محبوبيت به پايان ببرد و اين فرصتي است تنها در 2 تيم پرسپوليس و استقلال فرصتش را داشت. حالا بايد منتظر حضور فرهاد مجيدي بود بازيكني كه استخدام او هواداران استقلال را به اوج خوشحالي خواهد رساند.

با حضور در هیئت فوتبال

نکونام قراردادش را با استقلال ثبت کرد
    خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران قراردادش را با استقلال به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام که عصر امروز با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید، بلافاصله راهی هیئت فوتبال استان تهران شد و قراردادش را به ثبت رساند.
    قرارداد نکونام با استقلال یک ساله است.

نکونام با استقلال بست

کاپیتان تیم ملی ایران با حضور در دفتر باشگاه استقلال با این تیم توافق کرد

سايت گل – جواد نكونام كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران سرانجام به ليگ برتر فوتبال ايران بازگشت. نكو كه يكي از مهمترين بازيكنان ايران در دهه گذشته محسوب مي‌شود با اين قرارداد با توافقي يكساله پيراهن آبي‌ را برتن مي‌كند. جواد نكونام كه سال‌هاست كه هميشه در گفت‌وگو با دوستان نزديكش از احتمال بازگشت به فوتبال ايران مي‌گفت حالا دوباره به تيمي پيوسته كه مدت‌ها حرف از حضور در آن مي‌زد. نكونام كه به واسطه بازي در تيم پاس به شهرت رسيده بود همواره اين علاقه را پنهان كرده بود اما نهايتا در پايان يك دوره نسبتا خوب در اسپانيا به استقلال پيوست تا دوباره نزديك به خانواده به زندگي ادامه دهد.
    نكونام با قراردادي كه احتمالا ركوردي در فوتبال ايران خواهد بود استقلالي شده است، فتح‌الله‌زاده در اين‌باره گفته است:«‌ جواد قرارداد رسمي‌اش را امضا كرد و از امروز بازيكن استقلال است. من براي آمدنش چك شخصي خودم را دادم.» او گفته است مبلغ قرارداد نكونام را اعلام مي‌كند. با توجه به اينكه باشگاه اوساسونا آماده جدايي نكونام بود به نظر مي‌رسد مبلغ اين قرارداد مستقيما به جواد نكونام رسيده باشد پولي كه گفته مي‌شود ركوردي در فوتبال ماست.
    جواد نكونام در پست هافبك دفاعي بازي مي‌كند و با حضور وي استقلال پرستاره‌تر از همه تاريخش به نظر مي‌رسد به خصوص كه امشب فرهاد مجيدي هم در راه استقلال است. گرچه فتح‌الله‌زاده درباره مجيدي هنوز صحبت نكرده اما ظاهرا مجيدي هم شب استقلالي خواهد شد. فتح‌الله‌زاده مي‌گويد:«‌ديگر نگوييد خواب مي‌بينيم!»‌
    Last edited by Nasser_ZRE; 21-07-2012 at 17:32.

19. 6 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •