تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 301 اولاول ... 111718192021222324253171121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

با این همه تعصب و غیرت ،
    هنوز باورم نمیشه بخاطر بازوبند (بعد ها معلوم شد بهانه بود) به هوادارها که کلی التماس کردن ، فرهاد برگرد ، پشت کرد تا جلوی امیر کم نیاره !!!

2. این کاربر از federrer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

با این همه تعصب و غیرت ،
    هنوز باورم نمیشه بخاطر بازوبند (بعد ها معلوم شد بهانه بود) به هوادارها که کلی التماس کردن ، فرهاد برگرد ، پشت کرد تا جلوی امیر کم نیاره !!!
    داداش چه ربطی داره ! آره بازوبند بهونه بود اما امیر و فرهاد مشکل دارن نمیتونن با هم توی یه تیم کار کنن و سردسته هم قلعه نوعیه و زور فرهاد بهش نمیرسه !

اگه فرهاد میومد استقلال واقعا خراب میشد و هممون پشیمون بودیم که ای کاش نمیومد و اون غرورش حفظ میشد . شما به سلامتی بخوای ازدواج کنی با خانوم مورد نظر تفاهم نداشته باشی نتونی زیر یه سقف زندگی کنی 100هزار نفر بیان بگن نه به خاطر ما ازدواج کن میکنی؟نمیکنی دیگه !

فرهاد هم همین که فحش ناموس رو به خاطر استقلال به خودش میخره و جلوی 96 هزار نفر غیرتش رو نشون میده خیییییییلی شاهکار کرده که هیچکی جرات همچین کاری رو در حالت مشابه نداره .

4. 5 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

6. 2 کاربر از t.sunami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

فتح اله زاده:قلعه نویی نگذاشت استقلال به پرسپولیس ببازد!!!
    دکتر اگه پارسال هم اینجوری از مظلومی حمایت میکردی الان داستان یه چیز دیگه بود...امان از سلیقه ای و احساسی عمل کردنها.

8. 4 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بماند كه آرش هم بي نهايت بي مزه بازي مي كنه هاااا :دي
    فكر كنم شوت به سمت دروازه حريف نيست به سمت حوض بيرون ورزشگاهه :دي

10. 3 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

دوستان قبول دارم جای فرهاد به شدت خالیه...

ولی بذارین یه چیزی بگم:

اگه فرهاد مثل قلعه نویی لجبازی نمیکرد به نظرتون میتونست کلا فرهاد رو رو نیمکت بذاره؟!!!

بخدا نمیتونست...

یعنی هوادارا نمیذاشتنش یه مربی بیشتر از هرچیزی از سکوها میترسه بخدا این سکو خیلی موثره امیر هم که با این نتایج ضعیف اخیرش محبوبیتش کم شده اگه فرهاد بازی میکرد و خوب ظاهر میشد علیرغم کل کل بین این دو نمیتونست بذارش رو نیمکت هر بازیکنی رو میتونه ولی فرهادو نه...

ولی بازم دوسش داریم هنوز برای ما یه اسطوره اس...

یادش بخیر پرویز...

فصل قبل این موقع صدر جدول بودیم اگه پرویز این نتایجو میگرفت اخراجش میکردن!!!!!

12. 2 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز، کارشناس محترم که با سرافرازی کامل میگی :" آره بازوبند بهانه فرهاد بود تا نیاد "

یه سوال می پرسم ،جوابش خیلی واضح بده تا موضعت برام مشخص بشه:

برای شما غرور فرهاد و حفظ پرستیژ ستاره ها( نه فقط فرهاد ) مهم تره یا سربلندی و موفقیت استقلال ؟؟ من خودم عاشق فرهاد و بازیش هستم و طرفدار سر سختش هستم . اما در مقابل موفقیت و سربلندی تیم ،حفظ غرور و احترام ستاره ها در اولویت بعدی هستش.

الان تو خانواده استقلال از این اختلاف ها زیاد داریم : قلعه نوعی با مظلومی - فرهاد با علی منصور - فرهاد با قلعه نوعی و ......

همین بازی دربی بزرگترین درس برامون بود . پرسپولیس با چند تا بازیکن درجه 2 ، عرصه رو بر ما تنگ کرده بود و حالا باید از مساوی خوشحال باشیم.خودمون با این اختلافات خانوادگی که خیلی راحت میتونیم با صحبت حلشون کنیم (مثل اختلاف قلعه نوعی و جباری) ، قدرتمون رو کم می کنیم !!!! حالا اگه جباری برگرده ،نفعش به تیم برمیگرده و با بالا رفتن تیم در جدول ،تماشاگر خوشحال میشه.

دوست عزیزم ، اختلاف فرهاد با امیر غیر قابل حل نبود ، میشد با واسطه قرار دادن بزرگترها همه چیز رو حل کرد .شما انگار فقط نگران خدشه دار شدن ،محبوبیت افراد هستی در حالیکه فرقی نداره اسطوره های سابق تیم ، قلعه نوعی ، فرهاد ، هر محبوبیت و جایگاه و پولی که دارن همه از صدقه سر استقلال و حمایت هواردان از این افراد بوده ،

فکر نکنی با این حرفها میخوام از قلعه نوعی حمایت کنم. این روزها گل سر سبد و فوق ستاره تیم ، هاشم بیگ زاده انقدر درخشیده و به همون اندازه ،قلعه نوعی ازش حمایت کرده که دیگه کم مونده شاخ در بیاریم !!!! .مسلم شده که امیر هم یکدنده هست و لجبازی خاص خودش رو داره . یا مثلا آوردن بائو خودش از اوووون حرکت ها بود. بجز چند دقیقه بازی اول ، که خوب هم نبود، ناپدید شد!! بگذریم.

حالا فرض کن فرهاد هم بخاطر مردم یه مدتی تحمل میکرد، مطمئن باش امیر مجبور بود کم کم ازش استفاده کنه . در دربی بازی میکرد و بازی خیلی بهتری از تیم میدیدیم.اول فصل که ما تشنه حضور فرهاد بودیم ،بهتر بود که غرورش رو بخاطر مردم هم که شده میشکست ، ممکن بود چند تا بازی نیمکت نشین میشد ، اما بالاخره قلعه نوعی نمی تونست حضور فرهاد رو نادیده بگیره و بازیش میداد و نتیجه این نمی شد که با 6 بازی فقط 8 امتیاز گرفته باشیم و تیم دهم جدول باشیم !!
    Last edited by federrer; 26-08-2012 at 18:55.

14. 2 کاربر از federrer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

کاملا کاملا موافقم...

ولی خودمونیم این اردشیر(امیر!) هم با همه مشکل داره...

دایی مایلی کهن جباری فرهاد عادل

کلا یه باندی داره واسه خودش...

همین هاشم خان و بائو!

البته بائو خوب بش میشه الان نیمکت نشین باشه وقتی به تیمی که توشه خیانت میکنه همون بهتر اینجور بلایی سرش بیاد...

16. این کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

سلام
    اومدم چند تا حرف دیگه در مورد دربی بزنم تو دلم مونده بود
    دوستان نبود بازیکنان بزرگ استقلال از جمله خسرو حیدری و مجتبی جباری و میلاد میداوودی که هر سه تاشون مقابل پرسپولیس عالی بازی می کردند و جباری و میداوودی که هر دو تجربه گل زنی هم دارن . به اینا توجه نمی کنن دنبال درصد مالکیت و ....
    یکی از دوستان نوشته بود موقعیت های گل قاضی و کریمی و ..... , موقعیت های گل قاضی و کریمی که 50 درصد هم نبود با وجود دروازه بان شماره یک تیم ملی و اون نقطه چین های ادامش هم که خیلی جالبه و جای سوال داره

ضربه آرنج فشنگچی هم که نادیده گرفته شد

یه موضوع جالب توجه دیگه هم دوستان می گفتن سانتر ها و تاکتیک های بی مورد استقلال بازی رو افت داد و اما سنگ براکنی هواداران رو توجه نمی کنن که بازی رو به طور کامل از بین برد

به هر حال امسال استقلال قهرمانه و قلعه نوعی خوب کارشو بلده .

18. 3 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز، کارشناس محترم که با سرافرازی کامل میگی :" آره بازوبند بهانه فرهاد بود تا نیاد "

یه سوال می پرسم ،جوابش خیلی واضح بده تا موضعت برام مشخص بشه:

برای شما غرور فرهاد و حفظ پرستیژ ستاره ها( نه فقط فرهاد ) مهم تره یا سربلندی و موفقیت استقلال ؟؟ من خودم عاشق فرهاد و بازیش هستم و طرفدار سر سختش هستم . اما در مقابل موفقیت و سربلندی تیم ،حفظ غرور و احترام ستاره ها در اولویت بعدی هستش.

الان تو خانواده استقلال از این اختلاف ها زیاد داریم : قلعه نوعی با مظلومی - فرهاد با علی منصور - فرهاد با قلعه نوعی و ......

همین بازی دربی بزرگترین درس برامون بود . پرسپولیس با چند تا بازیکن درجه 2 ، عرصه رو بر ما تنگ کرده بود و حالا باید از مساوی خوشحال باشیم.خودمون با این اختلافات خانوادگی که خیلی راحت میتونیم با صحبت حلشون کنیم (مثل اختلاف قلعه نوعی و جباری) ، قدرتمون رو کم می کنیم !!!! حالا اگه جباری برگرده ،نفعش به تیم برمیگرده و با بالا رفتن تیم در جدول ،تماشاگر خوشحال میشه.

دوست عزیزم ، اختلاف فرهاد با امیر غیر قابل حل نبود ، میشد با واسطه قرار دادن بزرگترها همه چیز رو حل کرد .شما انگار فقط نگران خدشه دار شدن ،محبوبیت افراد هستی در حالیکه فرقی نداره اسطوره های سابق تیم ، قلعه نوعی ، فرهاد ، هر محبوبیت و جایگاه و پولی که دارن همه از صدقه سر استقلال و حمایت هواردان از این افراد بوده ،

فکر نکنی با این حرفها میخوام از قلعه نوعی حمایت کنم. این روزها گل سر سبد و فوق ستاره تیم ، هاشم بیگ زاده انقدر درخشیده و به همون اندازه ،قلعه نوعی ازش حمایت کرده که دیگه کم مونده شاخ در بیاریم !!!! .مسلم شده که امیر هم یکدنده هست و لجبازی خاص خودش رو داره . یا مثلا آوردن بائو خودش از اوووون حرکت ها بود. بجز چند دقیقه بازی اول ، که خوب هم نبود، ناپدید شد!! بگذریم.

حالا فرض کن فرهاد هم بخاطر مردم یه مدتی تحمل میکرد، مطمئن باش امیر مجبور بود کم کم ازش استفاده کنه . در دربی بازی میکرد و بازی خیلی بهتری از تیم میدیدیم.اول فصل که ما تشنه حضور فرهاد بودیم ،بهتر بود که غرورش رو بخاطر مردم هم که شده میشکست ، ممکن بود چند تا بازی نیمکت نشین میشد ، اما بالاخره قلعه نوعی نمی تونست حضور فرهاد رو نادیده بگیره و بازیش میداد و نتیجه این نمی شد که با 6 بازی فقط 8 امتیاز گرفته باشیم و تیم دهم جدول باشیم !!
    عزیز من سوال شما سوالیه کاملا بی منطق که ربطی به موضع نداره و نمیشه با یه کلمه جواب داد ! مثل این میمونه به شما بگن مادرت رو بیشتر دوست داری یا پدرت ! به هر حال اگه مادر و پدر کسی که این سوالو ازش میپرسی جفتشون پدر مادر نمونه و خوبی باشن طرف نمیتونه جواب سوال شما رو بده !

الان شما داری میگی غرور و شخصیت فرهاد مجیدی برای شما مهمتره یا تیم استقلال . من , نه من اکثر استقلالیا هم فرهاد رو از ته قلب دوست دارن هم استقلال رو . نمیتونن انتخاب کنن . فرهاد به قدری برای استقلال تلاش کرده و زحمت کشیده که قابل وصف نیست . استقلال هم تیمیه که ما طرفدارش هستیم . فرهاد کاپیتان محبوب مائه !

بعدش هم مثل اینکه شما چند سال پیش که فرهاد و امیر کنار هم توی تیم بودن یادت رفته ! فرهاد کلا 2 3 تا بازی بیشتر فیکس و کامل بازی نمیکرد . بازیکن به اون آمادگی رو فقط تعویضی میاورد یا تعویضش میکرد . بازیکنی که تا میومد تو زمین هم تاثیر گذار بود . اون موقع هم هوادارا اسمشو صدا میزدن اما قلعه نوعی اینجور چیزا براش مهم نیست اگه شما امیر رو نمیشناسی من و خیلی کسای دیگه میشناسیم . همین امیر خان امسال 5 دقیقه فرهاد رو صدا زدن توی 10 تا مصاحبه سایه هوادارا رو با تیر میزد و هی بهشون بد و بیراه میگفت . اهل کوفه و فلان و فلان ... فقط 5 دقیقه فرهاد رو تشویق کردن همین ! کل دنیا رو پر کرد که هوادارای استقلال اهل کوفه هستند و باید بذارن کارمون رو بکنیم و ... امیر قلعه نوعی یه باند توی فوتبال ما مگه با صدای تماشاگر میاد توی کارش تغییر ایجاد میکنه؟

فرهاد رو با جباری یا هر کس دیگه هم مقایسه کردن کار درستی نیست ! همین جباری چند ساله تیمو بهم زده . حاشیه درست کرده . حالا خود قلعه نوعی اومده خواستار اومدنش شده . با کلی اصرار فتح الله زاده قرار داد بست . اما فرهاد ما بازیکن با اخلاق و ساکتی بود که توی اون سالایی که اینهمه قلعه نوعی روی نیمکت نشوندش یه کلام مصاحبه نکرد !هیچ وقت برای استقلال حاشیه درست نکرد . بعدش هم فقط اومد تهران که با استقلال به خاطر استقلال قرار داد ببنده . اما وقتی همه جوره جلو پاش سنگ انداختن و سرمربی راضی به بودن اون توی تیم نبود و کاملا کل ایران اینو میدونستن دیگه چیکار میتونه بکنه؟فرهاد عشقش استقلاله اما شخصیت و غروره فرهاد اجازه نمیده تو سری خور یکی دیگه باشه . غرور و غیرت فرهاد همه جاها ثابت شده . فرهاد فحش ناموسی به جونش میخره تا جلوی 96 هزار نفر لباس آبی ببوسه همین ! چون خون رگش آبیه . کی تو چنین شرایط مشابهی همچین کاری میکنه تو ایران؟یه نفرو مثال بزن !پس این از غیرت و تعصب فرهاد به استقلال .

اینیم که نیومد توضیح دادم یه بار برات الانم دوباره پاراگراف های اول توضیح دادم . لطفا فقط نشینید اینجا شعار بدین . من برای شما یک مثال زدم تو پست قبلی برو بخون . جواب اون سوال منو ندادیو باز سوال خودت رو تکرار کردی . به قول خود فرهاد مردم خودشون همه چیو میفهمن نیازی نیست یکی مثل من یا رسانه ها یا فرهاد بیاد توضیح بده !

حالا من نمیدونم شما هدفت چیه . از اینور میای میگی مجیدی چرا نیومد و کوتاهی کرد . از اونور میای میگی از قلعه نوعی هم حمایت نمیکنی و راضی نیستی . بعد میای تیمو خراب میکنی که چرا رده دهمه!بعد میگی جلو پرسپولیس مساوی هم زیادیمون بود !

من نمیدونم این حرفها چه نفعی برای تیم داره . الان کاربر تیم حریف هم نمیاد راجع به ما اینجوری نظر بده که شما میدی . فقط جو رو خراب میکنی همین !

مجیدی جز اسطوره ها و ستاره های استقلاله . تا ابد روی نیمکت ها تشویق میشه . تا ابد توی قلب ما میمونه تا ابد توی ایران محبوبه و تا ابد باید بابت زحماتی که کشیده ازش تشکر کرد و حمایتش کرد تا ابددد!

قلعه نوعی پر افتخارترین سرمربی ایرانه و کارش رو از منو شما بهتر بلده . اخلاقش و کردارش رو خودم قبول ندارم اما از لحاظ فنی حرف نداره ! دیگه کارنامه از این درخشان تر؟در حال حاضر سرمبیه استقلالمونه و باید حمایتش کرد . باید تشویقش کرد . باید پشتش بود .

الان هفته ی ششم هست و اختلاف ما با صدر جدول فقط 4 امتیاز . همین ! اینهمه جنجال و حاشیه نداره ! همچین میگی تیم دهمه انگار هفته ی 26 لیگ برتریم . تیم هفدهم بود همین قلعه نوعی قهرمانش کرد . الانم دهمه و هیچ کسی روی این رده توی این هفته قضاوت نکرده و نمیکنه !

درباره ی دربی هم 2 تا تیم هم سطح بودن ! 2 تا موقعیت گل داشتن فقط که هیچ کدوم 100% نبود و با نبود مجتبی و خسرو و میلاد که بازیکنای اصلیه ما بودن ما میگیم مساوی برامون خوب بود نه برای اینکه پرسپولیس 10 تا موقعیت گل داشته حتما ! اونا با تمام قدرت بازی کردن ما با نصفه قدرتمون !

کلا من دیگه حرفی ندارم دوست عزیز و نخواهم داشت ! اما میگم نیاید پرافتخارترین سرمربی ایران رو توی چند تا جمله نقد کنید و رده ی دهم جدول رو توی هفته ی ششم که امتیازمون 4 تا از صدر کمتره بکوبید تو سر تیم و حاشیه درست کنید ! نباید پشت محبوب ترین کاپیتان ایران رو خالی کنید چون خداحافظیش رو با استقلال میکنه .

تیم رقیب پارسال رده دوازدهم لیگو تموم کرد . لیگو تموم کرد نه اینکه هفته ی ششم باشه . اولین بازیه امسالشون 75 هزار نفر تو آزادی بودن ! خوب درسته رقیب ما هستن ولی بعضی جاها درس گرفتن بد نیست !

کلا ما هیچ چیزیو از دست ندادیم هیچ چیزیو . تا آخر فصل کلی بازی مونده و بهترین سرمربی ایران رو داریم با بهترین بازیکنا . 100% موفق میشیم و همگی پشت تیم , سرمربی و 7 مقدس هستیم
    Last edited by MohammadT15; 26-08-2012 at 22:52.

20. 2 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •