تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 267

نام تاپيک: فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 92-91 | همراه با جوایز ارزنده !

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 92-91 | همراه با جوایز ارزنده !

سلام دوستان ...

تجربه‌ی فوتبال فانتزی رقابت‌های یورو 2012 نشون داد که شرکت در این بازیا نه تنها باعث سرگرمی و بخت‌آزمایی کاربرا میشه، بلکه هیجان بازیای اصلی رو هم برای شرکت‌کننده بالا می‌بره ...

فوتبال فانتزی لیگ برتر ایران که از طرف سایت ورزش 3 راه افتاده، مسلماً ضعف‌هایی نسبت به فوتبال فانتزی سایت یوفا داره، اما تا جایی که من باهاش کار کردم، محیط جذاب و خوبی رو برای کاربران ایجاد کرده ... از طرفی، محیط فارسی و بازیکنای داخلی باعث شده فضای ملموس‌تری برای مخاطبان ایرانی فوتبال و علاقه مندان به فوتبال داخلی به وجود بیاد.

آدرس سایت برای ثبت نام در این دوره‌ی جام فانتزی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دوستانی که با فوتبال فانتزی آشنایی ندارن، بگم که در فوتبال فانتزی، شما تیمی رو با بازیکنای حاضر در لیگ برتر می‌سازید، بعد از پایان هر هفته، بازیکنان شما بر اساس عملکردشون در بازی واقعی امتیازاتی رو دریافت می‌کنن. مجموع اون امتیازات، امتیاز و رتبه‌ی شما رو در اون هفته تعیین می‌کنه ...

جوایز

کمپانی سونی هر هفته به سه نفر اول گوشی تلفن همراه اهدا می‌کنه. دوره‌ی قبلی X8 و Vivaz می‌دادن. جوایز دیگه‌ای مثل کارت هدیه‌های 30 و 50 تومنی و بالاتر از اون هم اهدا میشه.

در کل جوایز نسبتاً خوب و ارزنده هستن.

اگر با فوتبال فانتزی یورو 2012 همراه نبودید، حتماً پست‌های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که با زحمات علیرضای عزیز بسط و گسترش پیدا کرد، مطالعه کنید (حداقل یکی دو صفحه‌ی اول رو)
    اطلاعات خوبی گیرتون میاد.

در مورد قوانین و راهنمای بازی می‌تونید اطلاعات لازم رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به دست بیارید

یه سری نکات کلی رو که البته با مطالعه‌ی سایت هم می‌تونید به دست بیارید، ذکر می‌کنم ...

• مهلت تشکیل تیم برای این دوره تا پس فرداست، یعنی نیم ساعت مونده به اولین بازی لیگ برتر ... پس زودتر اقدام کنید.
    • از هر تیم لیگ برتر فقط 3 بازیکن می‌تونید بردارید. پس بدیهیه که نمی‌تونید مثلاً با کل تیم پرسپولیس یا استقلال وارد زمین بشید.
    • بودجه‌ی تیمتون محدوده، در اینجا هم مثل فوتبال فانتزی یورو 2012، مجموعاً 100 سکه در اختیار دارید و باید با همین 100 سکه 15 بازیکن رو بخرید. قاعدتاً 4 بازیکن روی نیمکت تیمتون می‌شینن ... می‌تونید ترکیبتون رو هر طور که دوست دارید بچینید : مثلاً هر 15 بازیکن رو با قیمت‌های متوسط، یعنی حدود 6 تا 8 خریداری کنید و یه تیم کاملاً متوسط، اما یکدست داشته باشید. از طرف دیگه، می‌تونید 11 بازیکن تاپ انتخاب کنید و ذخیره‌هاتون رو با پایین‌ترین قیمت بخرید.
    • همون طوری که گفتم بازیکنان بر اساس عملکردشون در بازی واقعی امتیاز می‌گیرن. مثلاً اگه دروازه بانی که انتخاب کردید، 90 دقیقه بازی کنه (3 امتیاز)، دروازه‌اش رو بسته نگه داره (5 امتیاز) و یک ضربه‌ی پنالتی رو مهار کنه (4 امتیاز)، مجموعاً برای شما 12 امتیاز کسب می‌کنه، که اگه تو اون بازی کاپیتانش کرده باشید، امتیازش دو برابر میشه و 24 امتیاز برای شما به ارمغان میاره ... لیست امتیازات رو می‌تونید در همون لینک فوق و بخش امتیازها ببینید.

این تاپیک صرفاً جهت اطلاع رسانی و معرفی این بازی به کاربرای پیسی بود ... اگه استقبال شد و دوستان علاقه نشون دادن، می‌تونن تو همین تاپیک تصویر ترکیب انتخابیشون، نتایج و امتیازاتشون و کلیه‌ی سوالات و مطالب مرتبط رو قرار بدن. اگر هم کسی شرکت نکرد که خب تاپیک صرفاً جنبه‌ی خبری پیدا می‌کنه
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک football.JPG  

2. 13 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض فهرست شرکت‌کنندگان

.:: لیگ فانتزی پیسی‌ورلد ::.

ردیف نام کاربر
    نام کاربری در پیسی‌ورلد
    نام کاربری در فوتبال فانتزی
    1 آرش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2 احسان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3 امیر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4 امیر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5 بهشاد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    6 جلال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    7 حجت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    8 حمید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    9 حمید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    10 رضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    11 سامان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    12 سروش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    13 سعید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    14 شهاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    15 علی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    16 علی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    17 علیرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    18 علیرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    19 کوروش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    20 محسن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    21 محمد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    22 محمد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    23 محمد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    24 محمدرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    25 مسعود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    26 وحید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    27 هومن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    28 یوسف [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Kurosh; 15-08-2012 at 14:15. دليل: افزودن کاربران جدید

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون از کوروشی متاسفانه توی یورو نتونستم در این بخش پر هیجان شرکت کنم ولی در لیگ خوش کیفیت ! خودمون این کار رو انجام میدم : دی

فقط سوال اینکه اونجا هم میتونیم لیگ پی سی ورلد داشته باشیم ؟ یا اینکه باید با کل کشور مسابقه بدیم ؟

به عنوان چراغ اول ( یا شاید هم دوم و سوم ؛ کی میدونه : دی ) من تیمم رو مهیای مسابقات کردم و در نقل و انتقالات پیش فصل بنا بر پازل تاکتیکیمون تیم رو بستیم ؛ فقط باید برای بدنسازی بریم تپه های داوودیه و کردان کرج !

و اینکه به احترام هواداران استقلال از این تیم بازیکنی نگرفتیم و امیدواریم که اونها در فصل نقل و انتقالات از ما پرسپولیسیها بازیکنی نگیرند

والو ! ما یه مشت جک جوون ! کردیم تو این تیم ؛ میخوایم با تفنگ بادی بریم به جنگ ژ-3 .

اسم تیم من هست : Winners2012

سیستم پیش فرض خودش 4-4-2 هست ؛ و البته من نمیدونم که آیا میشه سیستم تیم رو تغییر داد یا خیر /

بازیکنان من هم اینها هستند :

5. 9 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با تشکر از کوروش واسه ایجاد این تاپیک
    اصلا با سیستم فوتبال فانتزی آشنایی ندارم و برای اولین بار هست که شرکت میکنم
    ترکیبُ با هزار بدختی و تکماده تبصره چیدم
    کاشکی محدودیت 3بازیکن و 100سکه نداشت یا حداقل 6بازیکن و 200سکه میشد
    امیدوارم تیم منم نتیجه بگیره ضابع نشم
    بیشتر بازیکنایی رو خریدم که شم گلزنی بالایی داشتند به خاطر امتیازهای بهتر گلزنی
    اسم من تو فوتبال فانتزی هم Alinhoـه!
    اینم لیست بازیکنای تیم بنده که تلفیقی از بازیکنای جوان و پیره، ما قهرمانیم! :دي
      محتوای مخفی: علینهو... 
    Last edited by Alinho; 18-07-2012 at 10:18.

7. 4 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از کوروشی متاسفانه توی یورو نتونستم در این بخش پر هیجان شرکت کنم ولی در لیگ خوش کیفیت ! خودمون این کار رو انجام میدم : دی

فقط سوال اینکه اونجا هم میتونیم لیگ پی سی ورلد داشته باشیم ؟ یا اینکه باید با کل کشور مسابقه بدیم ؟

به عنوان چراغ اول ( یا شاید هم دوم و سوم ؛ کی میدونه : دی ) من تیمم رو مهیای مسابقات کردم و در نقل و انتقالات پیش فصل بنا بر پازل تاکتیکیمون تیم رو بستیم ؛ فقط باید برای بدنسازی بریم تپه های داوودیه و کردان کرج !

و اینکه به احترام هواداران استقلال از این تیم بازیکنی نگرفتیم و امیدواریم که اونها در فصل نقل و انتقالات از ما پرسپولیسیها بازیکنی نگیرند

والو ! ما یه مشت جک جوون ! کردیم تو این تیم ؛ میخوایم با تفنگ بادی بریم به جنگ ژ-3 .

اسم تیم من هست : Winners2012

سیستم پیش فرض خودش 4-4-2 هست ؛ و البته من نمیدونم که آیا میشه سیستم تیم رو تغییر داد یا خیر /

بازیکنان من هم اینها هستند :

اشکال نداره، حالا هم لیگ برتر هست، هم UCL ...
    نبودت در یورو جبران میشه : دی

متأسفانه یکی از ضعف‌های تیم فانتزی ورزش 3 همین نداشتن لیگ‌های اختصاصیه ... امیدوارم این قابلیت اضافه بشه بهش ...

با این حال، رده‌بندی راند به راند داره که باز خوبه ... می‌تونه کمی امیدبخش باشه اگه تو بعضی هفته‌ها اول بشیم

تو خجالت نمی‌کشی ؟!
    شرم نمی‌کنی ؟!
    چه طرفدار پرسپولیسی هستی که فقط یه بازیکن از خودمون برداشتی ؟!

البته می‌دونم بازیکنامون خیلی گرونن، ولی خجالت داره کلاً‌

تیمامون البته یه اشتراکاتی هم داره : دی

به لیست دوستام اضافه‌ات کردم (اسم تیمم Kuroshii هست)

با تشکر از کوروش واسه ایجاد این تاپیک
    اصلا با سیستم فوتبال فانتزی آشنایی ندارم و برای اولین بار هست که شرکت میکنم
    ترکیبُ با هزار بدختی و تکماده تبصره چیدم
    کاشکی محدودیت 3بازیکن و 100سکه نداشت یا حداقل 6بازیکن و 200سکه میشد
    در هر صورت من امید چندانی به تیمم ندارم
    بیشتر بازیکنایی رو خریدم که شم گلزنی بالایی داشتند به خاطر امتیازهای بهتر گلزنی
    اسم من تو فوتبال فانتزی هم Alinhoـه!
    خوش اومدی علی جان ...
    خوش می‌گذره ایشالا : دی

شما رو هم اد کردم به لیست دوستان ...
    این جوری راحت‌تر همدیگه رو پیدا می‌کنیم ...

9. 3 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

علینهو من موندم کریمی رو برای چی انتخاب کردی؟بازی تو آبادان تو اون گرما بازی اول فصل منکه اصلاً امید به برد ندارم بهتر بود حداقل دفاعت رو از پرسپولیس انتخاب می کردی حالا بازی رو نبریم احتمال مساوی زیاده

11. این کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

مدیر جان ادت کردم! :دي
    خوش اومدی علی جان ...
    خوش می‌گذره ایشالا : دی
    شما رو هم اد کردم به لیست دوستان ...
    این جوری راحت‌تر همدیگه رو پیدا می‌کنیم ...
    دمت گرم کوروشی :دي
    داداش ترکیب تیمتو بزار ببینیم چی تو چنته داری؟
    علینهو من موندم کریمی رو برای چی انتخاب کردی؟بازی تو آبادان تو اون گرما بازی اول فصل منکه اصلاً امید به برد ندارم بهتر بود حداقل دفاعت رو از پرسپولیس انتخاب می کردی حالا بازی رو نبریم احتمال مساوی زیاده
    ای پرسپولیسی ناامید، ما پرسپولیسیما! :دي
    چون مانوئل اعتقاد زیادی به کریمی داره منم انتخابش کردم
    وین-رونی شمام ترکیب بزار ببینیم چیکار کردی؟

13. 2 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ماهم اومدیم

اسم تیمم Orlan2

اینم ترکیب

15. 6 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

سلام بنده سال قبل تو اين جام شركت كردم.. البته نكردم!
    چون كلا ادم كم حوصله اي هستم در كل نتونستم يك تيم دستو پا كنم بيام تو مسابقات در مسابقات يورو هم كه وقت داشتم اوايل خوب بودم حتي بين ايراني ها تا رده 20 بالا رفتم ولي در نهايت با مخچه به ته جدول سقوط كردم! در كل فهميدم استعداد لازم براي اين مدل مسابقات رو ندارم!

حالا اين مسابقات هم كه بر اساس ليگ خودمونه خيلي سختتر و به شدت شانسي ميشه! چون فرازو نشيب در تيمهاي ما وبخصوص بازيكنان ليگ برتر بسيار بالاست!
    اميد وارم همتون بتونيد در اين مسابقات موفق باشيد حايزه هم ببريد بياييد اينجا پزشو بدين

17. این کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب دوستان من تا اینجا همه رو Add کردم ؛ فقط یک تغییر در تیمم شد و اون هم به این علت بود که فلاویو لوپز که با ما قرارداد داخلی بسته بود و قرار بود امروز رای ثبت اون به هیئت فوتبال بریم ناگهان و به طور خودجوش سر از تیم دیگه ای درآورد و ما هم در یک پاتک هوشمندانه جلال رافخایی از ملوان رو جذب کردیم

متأسفانه یکی از ضعف‌های تیم فانتزی ورزش 3 همین نداشتن لیگ‌های اختصاصیه ... امیدوارم این قابلیت اضافه بشه بهش ...
    البته در بخش سوالات متداول فوتبال فانتزی یکی پرسیده بود که آیا میشه لیگ خصوصی داشت که البته پاسخ بسیار بی ربطی هم داده شده به این پرسش :

س: چطور میتوانم یک لیگ خصوصی بین خود و دوستانم راه اندازی کنم؟
    ج: شما میتوانید با اضافه کردن خود و دوستانتان به «لیست من» رتبه خود و دوستانتان را مقایسه کنید. نحوه استفاده از لیست من در سوال قبل توضیح داده شده است.

خطاب به کوروشی هم عرض میکنم به علت مشکلات مالی نتونستیم بازیکنای پرسپولیسی بیشتری رو جذب کنیم ، البته میشد کنعانی و آقازمانی رو جذب کنیم ولی ...

در کل بنده اعتقادی به ستاره ها ندارم

19. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •