تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 27 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 267

نام تاپيک: فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 92-91 | همراه با جوایز ارزنده !

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

هر هفته به سه نفر اول جایزه میدن ؟
    داستان جایزه ها چطوریه ؟
    حالا تو راند 1 به 3 نفر اول جایزه میدن ؟ بعد 2 بعد 3 و ...؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

سلام!

من هم بـه عنوان تیم قهرمان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حضور خودم رو در فوتبال فانتزی لیگ برتر ایران اعلام میکنم ! : )

اسم تیم من هم هست : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    امیــدوارم لحظات خوبی رو اینجا دور هم داشته باشیم !
    به به !
    قهرمان قهرمان، امشبو اینجا بمان !

ایشالا مسابقات خوبی داشته باشیم دور هم ...
    من چند سوال برام پیش اومده :

الان فرض کنید بازیهای هفته ی اول تموم شده ؛

1- آیا بعد از بازی اول میشه نقل و انتقال داشت در تیم ؟

2- بعد از بازی اول و مشخص شدن امتیازات بازیکنها ؛ آیا برطبق امتیازاتشون بودجه ی تیم افزایش پیدا میکنه ؟

3- در اینجا هم کمک مربی وجو داره که بازیکنی رو توصیه کنه برای گذاشتن در بازی ؟

4- اون بازیکنهایی که ذخیره گذاشتیم ؛ به طور مثال اگر یکیشون از ابتدای بازی تیمش بازی کنه امتیازش برای تیم ما لحاظ میشه ؟

...........................

به نظرم باید یک کمپین راه بندازیم برای ایحاد آرایشهای عددی گوناگون ؛ چون من شخصا علاقه ی شدیدی به 5-4-1 دارم
    +
    قهرمان لیگ پی سی ورلد یورو ( مسعود خان ) هم با تجربه ای بین المللی اومده که از عنوانش دفاع کنه و این خوبه ؛ اصولا وقتی پیشرفت حاصل میشه که با حریفانی قوی تر و با تجربه تر از خود روبه رو باشیم

از کوروش هم ممنونیم که تیمش رو رونمایی کرد تا ابهامات و حرف و حدیثها و جنجالهای بوجود اومده در مورد تیمش در مورد بودجه ی دولتی تیمش و رعایت نکردن سقف قرارداد ها و .... در اذهان عمومی ! رو برطرف کنه
    1- بله ... بعد از هر راند میشه 2 تا نقل و انتقال بدون کسر امتیاز انجام داد. اما بیشتر از دو تا، به ازای هر یه نفر یک امتیاز کسر میشه.

2- البته بودجه که نه، ارزش تیمت ممکنه بالا بره یا پایین بیاد. اگه مثل یورو باشه، بازیکنا بر حسب محبوبیتشون، قیمتشون هم تغییر می‌کنه. مثلاً روز اول (هفته‌ی پیش) گرون ترین بازیکن لیگ، احسان حاج صفی بود با 11 امتیاز. اون موقع من انصاری‌فرد رو خریدم 10.1 ... الان اگه نگاه کنید انصاری‌فرد به خاطر محبوبیت و درصد بالای استفاده شدن از طرف کاربران، قیمتش به 12 رسیده و گرون ترین بازیکن شده (هر چند نمی‌دونم چرا هم‌چنان ارزش تیم من همون 100 هست! شاید با همین 12 خریدم یادم نیست)

3- تا اینجا که اثری از کمک مربی ندیدیم ... بعید می‌دونم بازیا هم شروع بشه، چیزی اضافه بشه ...

4- نه، اگه توی تیم تو ذخیره است، هیچ امتیازی بهش تعلق نمی‌گیره ...

یکی از مشکلاتی که ترکیب من داره اینه که تو این راند، تو روز اول بازیا (امشب) من فقط سه تا بازیکن از پرسپولیس و یه بازیکن از ذوب آهن داریم. در حالی که 11 بازیکن دیگه‌ام فردا بازی دارن و الزاماً مجبورم برای استفاده کردن از ذخیره‌های فردا، از دو سه بازیکن امتیاز گرفته‌ی امشبم صرف نظر کنم. مگر اینکه امتیاز خیلی بالایی بگیرن که دلم نیاد ...

+

آره، کمپین رو هستم شدید ! خیلی نامردیه 2-4-4

+

آقا ما حسابمون مثل کف پای سرباز معاف شده، صاف صافه
    اصلاً برو با سازمان بازرسی بیا هر چی خواستی تف تیش () کن : دی

سلام.
    خب من یسری توی یورو (همون اولاش)یه تیم تشکیل دادم.اما نتونستم پیگیری کنم که سرانجامش به کجا کشید.خب سرگرم یورو بودیم با جزئیات
    الان که کوروش و دوستان لطف کردن و این فضای خوب رو ایجاد کردن بد نیست که ماهم یه عرض اندامی بکنیم و قدرت استقلال رو به پرسپولیسیهای نازنین و گوگولی مگولی نشون بدیم.
    اما کوروش جان جدای از کری خودن اگه همون طور که خودت گفتی هر هفته نتایج و دره بندی رو اعلام کنی خیلی ممنونت میشیم.
    ترکیب بازیکنان رو میشه عوض کرد.مثلا فروختشون یا بازیکن جدید گرفت؟
    خوش اومدی یوسف جان ...

بیا به استقلالیا اضافه شو که خیلی مهجور افتادین

تا اینجا 5 تا پرسپولیسی هستیم، در مقابل 2 تا استقلالی : دی

آره، هر هفته می‌تونی دو تا نقل و انتقال رایگان داشته باشی ... (بیشتر از اون، واسه هر تغییر 1 امتیاز کسر میشه)

این هم تیم ما
    jnob2012

قول قهرمانی رو از همینجا به هیچ کس نمیدم...
    اضافه شدی
    این تیم من

مجبوری چندتا بازیکن انتخاب کردم
    خوبه ترکیبت، اکثراً فیکس تیمشون هستن و این خوبه ... اون 1.2 امتیاز رو هم خرج می‌کردی دیگه
    مثلاً حسن اسلامی سایپا رو که فکر کنم فیکس نباشه، بندازی بیرون و یه دفاع 5.2 امتیازی بیاری که احتمال فیکس بودنش بیش‌تر خواهد بود

جالبه که اکثرمون دروازبانانمون از تیمایی غیر از سرخابیای پایتخته ... رحمتی خیلی گرونه، گردان هم هنوز نمیشه به گل نخوردنش اعتماد کرد
    بچه‌ها ریسک نمی‌کنن : دی
    ميبينم كه بي سر و صدا تاپيك زديد كه من نيام ولي زهي خيال باطل

بعد از ناداوري هايي كه باعث شد قهرماني ليگ فانتزي يورو از دست بدم،بچه ها با همتي مضاعف پا در عرصه اين مسابقات قرار خواهند داد

چقدر بودجه كم بود. اصلا نشد تيم رو كهكشاني بست و تيم در حد سياره زمين باقي موند!

اسم تيم: The.Best
    نه والا ! کلی سر و صدا داشت، همه از خواب پریدن وقتی تاپیکو می‌زدم

اضافه شدی به لیگ پیسی حمید جون : دی
    هر هفته به سه نفر اول جایزه میدن ؟
    داستان جایزه ها چطوریه ؟
    حالا تو راند 1 به 3 نفر اول جایزه میدن ؟ بعد 2 بعد 3 و ...؟
    تو بخش جوایز سایت برید می‌تونید ببینید ...
    تو هر راند به سه نفر اول رقابت‌ها سونی جایزه میده (پارسال گوشی‌های ویواز و X8 بود، امسالو خبر ندارم)

خوبیش همینه که 34 هفته برای جایزه گرفتن فرصت هست ! یه هفته‌اش هم آدم شانسش گل کنه، خودش خیلی خوبه ...

برعکس یورو که فقط آخر بازیا جایزه داشت ...

البته اینجا هم آخر بازیا جایزه داره ... سه نفر اول کل رقابت‌ها جایزه‌های بهتری می‌گیرن ...
    Last edited by Kurosh; 19-07-2012 at 11:22.

3. 8 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مصطفی صبریو برداشتم از تیمم یه مدافع دیگه آوردم ! محروم بود این هفته ! مجتبی ترشیز هم محرومه ، یکی از بچه ها آورده بودش !

5. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

2- البته بودجه که نه، ارزش تیمت ممکنه بالا بره یا پایین بیاد. اگه مثل یورو باشه، بازیکنا بر حسب محبوبیتشون، قیمتشون هم تغییر می‌کنه. مثلاً روز اول (هفته‌ی پیش) گرون ترین بازیکن لیگ، احسان حاج صفی بود با 11 امتیاز. اون موقع من انصاری‌فرد رو خریدم 10.1 ... الان اگه نگاه کنید انصاری‌فرد به خاطر محبوبیت و درصد بالای استفاده شدن از طرف کاربران، قیمتش به 12 رسیده و گرون ترین بازیکن شده (هر چند نمی‌دونم چرا هم‌چنان ارزش تیم من همون 100 هست! شاید با همین 12 خریدم یادم نیست)
    اینجوری زیاد جالب نیست
    کاش مثلا هر 10امتیاز 1سکه به خزانه‌مون اضافه میکردن
    تا بتونیم با فروش بازیکن ضعیفمون و گذاشتن اون پول روش یکی بهترشو بگیریم :دي
    Last edited by Alinho; 19-07-2012 at 14:14.

7. 3 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

جا داره از کوروش تشکر کنم برای شروع مجدد بازی فانتزی ولی خب بدون علیرضا(گرافیکار) یک مقدار لذتش کمتر میشه
    من جا داره از تمامی پرسپولیسی ها معذرت خواهی کنم که مجبور شدم به خاطر کمی بودجه برم سراغ بازیکنهای تیم حریف
    ولی قول میدم هفته بعد بندازمشون بیرون

اسم تیمم Se7en77
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک Untitled.jpg  
    Last edited by aluminum; 19-07-2012 at 14:52.

9. 5 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من یک پیشنهاد دارم :

1- اینکه برای دوستانی که مقدور هست یک جایی رو برای لینک دادن به این تاپیک در امضاهاشون در نظر بگیرند تا دوستان انجمنهای دیگه هم که علاقه مند هستند حضور پیدا کنند تا با مشارکت حداکثری پای صندوقهای رای !!! ... ببخشید با مشارکت حداکثری تاپیک رو پیش ببریم .

و اینکه من قریب به 48 ساعت میشه که لوگو برای تیم و تصویر برای اوتار انتخاب کردم ولی هنوز خبری از تاییدش نشده ! حالا باز به روند تایید پستها در انجمن ورزش ایراد بگیرید

11. 5 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

ببخشید امتیازا چند ساعت بعد از بازیها اعلام میشه؟
    من که فعلا گند زدم رفت پی کارش
    علی کریمی که زیر 30دقیقه بازی کرد ولی 1پاس گل داد
    محمدی گل خورد اگه بازی کرده باشه
    سوال، کل کاربرایی که شرکت کردن تا آخر لیگ 15000نفر میمونه؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

مصطفی صبریو برداشتم از تیمم یه مدافع دیگه آوردم ! محروم بود این هفته ! مجتبی ترشیز هم محرومه ، یکی از بچه ها آورده بودش !
    باز خوبه ... حالا واسه راند بعدی نقل و انتقالات هم بازه ... 2 تا تغییر داری
    اینجوری زیاد جالب نیست
    کاش مثلا هر 10امتیاز 1سکه به خزانه‌مون اضافه میکردن
    تا بتونیم با فروش بازیکن ضعیفمون و گذاشتن اون پول روش یکی بهترشو بگیریم :دي
    آره، ولی خب باید ساخت دیگه : دی

حالا شاید تو یه سری فواصل مثل نیم فصل، امتیاز هدیه بده ... معلوم نیست
    جا داره از کوروش تشکر کنم برای شروع مجدد بازی فانتزی ولی خب بدون علیرضا(گرافیکار) یک مقدار لذتش کمتر میشه
    من جا داره از تمامی پرسپولیسی ها معذرت خواهی کنم که مجبور شدم به خاطر کمی بودجه برم سراغ بازیکنهای تیم حریف
    ولی قول میدم هفته بعد بندازمشون بیرون

اسم تیمم Se7en77
    اد شدی علیرضا جون ...
    خوش اومدی ...

آره، جای علیرضا (گرافیکار) عزیز خیلی خالیه ... اصلاً دست و دلم به تاپیک نمی‌رفت بدون اون :-(
    امیدوارم از هر چیز و هر کس که ناراحته، زودتر برگرده ...

راستی تو اولین کسی هستی که می‌بینم شهاب گردان رو گذاشتی

یه کلین شیت هم زدی به بدن
    حالشو ببر : دی
    دوستان من یک پیشنهاد دارم :

1- اینکه برای دوستانی که مقدور هست یک جایی رو برای لینک دادن به این تاپیک در امضاهاشون در نظر بگیرند تا دوستان انجمنهای دیگه هم که علاقه مند هستند حضور پیدا کنند تا با مشارکت حداکثری پای صندوقهای رای !!! ... ببخشید با مشارکت حداکثری تاپیک رو پیش ببریم .

و اینکه من قریب به 48 ساعت میشه که لوگو برای تیم و تصویر برای اوتار انتخاب کردم ولی هنوز خبری از تاییدش نشده ! حالا باز به روند تایید پستها در انجمن ورزش ایراد بگیرید
    ممنون سروش جون، من هم رفتم تو کارش ...

لوگو و تصویر من رو که یه روزه تأیید کرد ...
    واسه تو هم تأیید میشه ایشالا : دی
    ببخشید امتیازا چند ساعت بعد از بازیها اعلام میشه؟
    من که فعلا گند زدم رفت پی کارش
    علی کریمی که زیر 30دقیقه بازی کرد ولی 1پاس گل داد
    محمدی گل خورد اگه بازی کرده باشه
    سوال، کل کاربرایی که شرکت کردن تا آخر لیگ 15000نفر میمونه؟
    بچه‌ها تو یورو می‌گفتن یه مقدار تو اعلام امتیازا کنده این ورزش 3 ... می‌گفتن حتی تا سه چهار روز بعد اعلام میشه ...
    امیدوارم تو این سری جدید بهبود پیدا کرده باشه سیستم و زودتر اعلام کنن ...

نه، اضافه میشه مسلماً ... چون خیلیا هستن از راندهای بعدی وارد مسابقه میشن ...

+

دو تا نکته‌ی منفی ...

اول اینکه جوایز سطحش اومده پایین ... لیگ برتر رو آل اشپورت گرفته و اسپانسر شده، در نتیجه هر هفته به 5 نفر اول یه دست لباس اورجینال تیم ملی ایران با اسم خود برنده هدیه میده ...
    فکر نمی‌کنم بیش‌تر از 100 تومن بیارزه ...

کاش همون سونی اریکسون بود ...

نکته‌ی بعد هم اینکه متأسفانه امکان تعویض وسط راند وجود نداره ظاهراً ... !
    عملاً تعویضی‌هامون یعنی کشک !

14. 6 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

از بس هول هولكي تيمم رو ساخته بودم اصلا يادم رفت كاپيتانم رو مشخص كنم
    ايشالا اوني كه خود سيستم انخاب كرده برام بدرخشه

گرافيكار چرا رفته؟! اين چند وقت ديدم نيست ولي گفتم حتما مسافرته يا سرش شلوغه!!
    جاش خيلي خاليه

مگه نميدونستي كه نميشه تعويض كرد؟؟ تو يورو هم همينجوري بود كه تو 1 راند نميشد تعويض كرد!

16. 2 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

راستی تو اولین کسی هستی که می‌بینم شهاب گردان رو گذاشتی
    دیگه اینجوریه

بچه‌ها تو یورو می‌گفتن یه مقدار تو اعلام امتیازا کنده این ورزش 3 ... می‌گفتن حتی تا سه چهار روز بعد اعلام میشه ...
    امیدوارم تو این سری جدید بهبود پیدا کرده باشه سیستم و زودتر اعلام کنن ...
    نه سه چهار روز نبود یکی دو روزه مشخص میشد ولی خب اونجا یورو بود و امارها سریعا بعد از بازی مشخص بود و میتونستی خودت محاسبه کنی ولی الان فکر کنم باید بیشتر طول بکشه برای جمع بندی بازی ها
    تقریبا همون معنی کشک رو میده
    منی که توی یورو تجربه کار با ورزش 3 رو داشتم ارزونترین بازیکنها رابرای تعویضی گرفتم
    البته اگر بتونی تیم رو خوب مدیریت کنی میتونی بازیکن تعویضی خوب بگیری که در مواقع لزوم دیگه نیاز به نقل و انتقال بازیکن و کسر امتیاز (منظورم بیشتر از 2 تا ترنسفر) نباشه

18. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •