تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 308 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3075

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

سایت رسمی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویکیپدیا

جام ها

رقابت های ملی

قهرمانی نایب قهرمانی
    لالیگا 21 23
    کوپا دل ری 26 10
    سوپر جام اسپانیا 10 7
    کوپا اوا دیورته 3 2
    کوپا دی لالیگا 2 -
    62

رقابت های اروپایی

قهرمانی نایب قهرمانی
    جام اروپا / لیگ قهرمانان 4 3
    جام در جام اروپا 4 2
    جام بین شهری 3 1
    سوپرجام اروپا 4 4
    جام لاتین 2 -
    17

رقابت های جهانی

قهرمانی نایب قهرمانی
    جام باشگاه های جهان 2 1
    جام بین قاره ای - 1
    2

سفر زمان

محتوای مخفی: ادامه 
    1899-1909

1909-1919

1919-1930

1930-1939

1940-1949

1950-1961

1961-1969

1969-1978

1978-1988

1988-1996

1996-2008

2008-2011

فصل 2012-2013

لباس

مدیر

ساندرو راسل

مربی

تیتو ویلانووا

ورزشگاه

نیو کمپ

برنامه بازی ها
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک zom5949f3zhs04f9rsxl.jpg  
    Last edited by nw_nk; 17-07-2012 at 16:57.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسا و سفر 15 هزار کیلومتری برای 5 دیدار دوستانه

هامبورگ، راخا کلاب، پاری سن ژرمن، یونایتد و دیناموبخارست، حریفان تابستانی بارسا هستند

سایت گل- امسال برخلاف سالهای گذشته، کاروان بارسلونا برای برگزاری اردوی تابستانی، به آمریکا سفر نخواهد کردو آبی اناری ها اردوی پیش فصلشان را در اسپانیا سپری می کنند.

شاگردان تیتو ویلانووا از روز دوشنبه این هفته، کارشان برای فصل جدید را آغاز می کنند تا مثل همیشه خود را برای فصلی سخت و طاقت فرسا آماده کنند.تمام بازیکنان بارسا، به جز کسانی که در یورو2012 حضور داشتند، از روز دوشنبه در اردو حضور خواهند یافت.

بارسایی ها شاید برای برگزاری اردو به کشور دیگری نروند ولی بازیهای دوستانه متعددی برای این تیم درنظر گرفته شده که کاتالونیایی ها باید برای انجام آنها حدود 15هزار کیلومتر سفر کنند و به چند کشور اروپایی و مراکش بروند:

بارسلونا – هامبورگ در آلمان(سفر 2950 کیلومتری)

اولین مقصد بارسلونا دراین سفرها، هامبورگ خواهد بود . تیتو ویلانووا در بازی با هامبورگ برای اولین بار روی نیمکت مربیگری تیم کاتالان خواهد نشست. این بازی به بهانه صد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس این باشگاه آلمانی برگزار می شود. این دیدار دوستانه در روز 24 جولای ساعت 18 به وقت اروپای مرکزی در ایمتک آرنا برگزار می شود؛ یکی از مجلل ترین ورزشگاه های اروپا

بارسلونا – تانگر درمراکش (سفر 1862 کیلومتری)

چهارروز بعد ،بارسلونا در مراکش به مصاف تیم راخا کلاب اتلتیک کاسابلانکا خواهد رفت. این دیدار در ورزشگاه گراند استاد تانگر برگزار خواهد شد.

بارسلونا – پاری سن ژرمن درپاریس (سفری 1600 کیلومتری)

ورزشگاه پارک دو پرنس ، میزبان سومین بازی دوستانه بارسلونا دراردوی پیش فصل خواهد بود. بارسا بعد از حضور درسوپرکاپ کاتالونیا مقابل اسپانیول، به پاریس سفر خواهد کرد تا مقابل تیمی به مربیگری کارلو آنچلوتی و رودرروی بازیکنانی مثل ماکسول، تیاگو موتا، تیاگو سیلوا و پاستوره به میدان برود. دیداری نوستالژیک برای بازیکنان بارساو رویارویی با دوستان قدیمی. این بازی روز 4 آگوست و ساعت 20 برگزار می شود

بارسلونا – منچستریونایتد در گوتبرگ (سفری 3884 کیلومتری)

آبی اناری ها در روز 8 آگوست ساعت 20 و درشهر گوتبرگ سوئد به مصاف منچستریونایتد می روند. این دیدار در ورزشگاه الووی گوتبرگ برگزار می شود و یادآور فینال لیگ قهرمانان اروپا در سالهای 2009 و 2011 خواهد بود

بارسلونا- دینامو بخارست در بخارست (سفری 3994 کیلومتری)

آخرین دیدار دوستانه بارسلونا در رومانی برگزار می شود؛ مصاف بارسا با دینامو بخارست که در روز 11 آگوست ساعت 19.15 برگزار خواهد شد.

با اتمام این دیدارهای دوستانه، رقابتهای لالیگا، جام گامپر و بازی سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال مادرید در راه خواهد بود

By Ghazal Ziari

2012/7/15

داوید ویا: کاش تعطیلات زودتر تمام شوند

ستاره اسپانیایی بی صبرانه در انتظار اتمام تعطیلات تابستانی و بازگشت به کمپ تمرینی بارساست

سایت گل- داوید ویا، ستاره باشگاه بارسلونا در صحبتهایی گفته:«هیچ وقت تعطیلات تابستانی من اینقدر طولانی نبوده.» این ستاره اسپانیایی بعد از سپری کردن روزهای سخت مصدومیت، شانس حضور در بازیهای ماه های پایانی بارسلونا و حضور در یورو2012 را از دست داد و اکنون بی صبرانه درانتظار آغاز فصل جدید است.

او فردا در آستانه آغاز فصل جدیدش با بارسلونا تستهای پزشکی را پشت سرخواهد گذاشت و فردا مشخص خواهد شد که آیا او قادر خواهد بود تا با سایر هم تیمی هایش به تمرین بپردازد و یا انیکه باید همچنان به تنهایی تمرین کند. ویا ادامه داد:« من انگیزه های زیادی دارم تا به تمرینات بازگردم. مصدومیتم را فراموش کرده و باسایر هم تیمی هایم تمرین کنم.»

داوید ویا تنها در انتظار اخبار خوب است. او در طول تعطیلات تابستانی هم حتی یک روز را از دست نداد و همه روزه تمرینات ورزشی اش را دنبال می کرد. در تمامی این روزها یکی از مربیان بدنساز بارسلونا با او بود و تمرینات او را زیر نظر داشت تا به صورت درست و مناسب انجام شود.

By Ghazal Ziari

2012/7/15

3. 8 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

لا ماسیا

لا ماسیا نام مؤسسهٔ استعدادیابی و پرورش بازیکنان مستعد باشگاه فوتبال بارسلونا است. این مؤسسه که در ۱۹۶۶ تأسیس شده است، در کنار ورزشگاه نیوکمپ و در منطقهٔ لس کورتس واقع در شهر بارسلونا قرار دارد.

بنای لا ماسیا قدمتی بسیار طولانی دارد. این بنا در ۱۷۰۲ تأسیس شده است و در زمان تأسیس ورزشگاه نیوکمپ در سال ۱۹۵۷ ساختمان این بنا بازسازی و برای استفاده به عنوان بخش مدیریت عمومی باشگاه مجهز شد. در سال ۱۹۷۹ لا ماسیا فعالیت خود را به عنوان مکان پرورش بازیکنان جوان و مستعد خارج از شهر بارسلونا آغاز کرد.

در این سال‌ها، بازیکنان بسیاری که در لا ماسیا زندگی کرده و پرورش یافته‌اند، به تیم اصلی بارسلونا و سایر تیم‌ها راه یافته و درخشش قابل توجهی داشته‌اند. برای نمونه می‌توان به بازیکنانی مانند گوئیلرمو آمور، جوزپ گواردیولا، آلبرت فرر، سرجی بارخوان، ایوان د لا پنا، کارلس پویول، ژاوی هرناندز، گابری گارسیا، خوزه مانوئل رینا، ویکتور والدز، جرارد پیکه، آندرس اینیستا، سرجیو گارسیا، سرجیو بوسکتس، بویان کرکیچ، سسک فابرگاس، لیونل مسی، پدرو رودریگرز، جفرن سوارز، تیاگو و مارک بارترا اشاره کرد.

منبع:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ژاوی و روزهای لاماسیا

پیکه وسسک و جوانیشان و لاماسیا

گوشه ی تصویر مسی سسک و پیکه

عکسی برای لاماسیاییها

سسک و پیکه در کودکی

در پایان هم محصولات تاپ لاماسیا

1-کیکه الوارز ----ویارئال
    2-ارتتا -----اورتون

3کارلس بوسکتس ---بارسلونا (بازنشسته)
    4سرخیو بوسکتس ---بارسلونا
    5-فابرگاس --------ارسنال
    6-جوزپ گواردیولا ---سرمربی بارسا
    7-ِژاوی ------------بارسا
    8-اینیستا------------بارسا
    9 مسی ------------بارسا
    10-تیاگو موتا--------اینتر
    11-پیکه----------بارسا
    12ده لا پنیا-------اسپانیول
    13اولگوئر--------بارسا (بازنشسته)
    14-پویول -------بارسا
    15 رینا --------لیورپول
    16پدرو---------بارسا
    17-والدس-------بارسا
    18-بویان--------بارسا
    19تیاگو --------بارسا
    20جفرن-------بارسا
    21-جیوانی-----تاتنهام
    22- جاناتان-----بارسا

ستاره های اینده ی بارسا
    گای اسولین-اوریول رومثو-تیاگو الکانترا -بارتا-و ...

منبع:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 تا عکس دیگه از بازیکنان بارسا در لاماسیا

Last edited by M E S S I; 18-07-2012 at 11:53.

5. 12 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سوبی ساره تا: ماسچرانو به زودی تمدید می کند

رسانه های اسپانیایی به تازگی اعلام کردند که این هافبک آرژانتینی که در بارسا بیشتر به عنوان مدافع میانی به کار گرفته شده، قصد دارد قراردادش با این باشگاه تمدید کند.

سایت گل- آندونی سوبی ساره تا، مدیر ورزشی بارسا، اعلام کرد خاویر ماسچرانو در آستانه تمدید قرارداد با این باشکاه قرار دارد.

رسانه های اسپانیایی به تازگی اعلام کردند که این هافبک آرژانتینی که در بارسا بیشتر به عنوان مدافع میانی به کار گرفته شده، قصد دارد قراردادش با این باشگاه تمدید کند.

سوبی ساره تا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مذاکرات در مورد تمدید قرارداد ماسچرانو در مراحل پایانی است."

دروازه بان سابق تیم ملی اسپانیا همچنین اعلام کرد مذاکرات در مورد تمدید قرارداد پویول و آدریانو در جریان است.

" من با مدیر برنامه های آدریانو صحب کردم اما هنوز به موضوع تمدید قرارداد نرسیدیم. ما به او گفتیم که از نمایش های این بازیکن در فصل گذشته راضی بودیم.

موضوع پویول هم یک تمدید قرارداد ساده خواهد بود؛ به خاطر پیشینه ای که او در این باشگاه دارد و اهمیتی که برای تیم خواهد داشت.

هفته آینده با او جلسه ای خواهیم داشت و باید ببینیم که چطور می توانیم به توافق برسیم."

سوبی ساره تا در مورد رسیدن توپ طلا به ایکر کاسیاس گفت:" بعد از اینکه توپ طلا به خوسه آنخل اریبار نرسید، من دیگر فکر نمی کنم این جایزه به دروازه بانی داده شود."

حضور آبیدال در تمرینات بارسا

این مدافع 32 ساله که در ماه آوریل تحت عمل پیوند کبد قرار گرفت، از آن زمان دور از میادین به سر می برد و رقابت های یورو 2012 را نیز از دست داد.

سایت گل- اریک آبیدال، مدافع بارسا، امروز برای ملاقات با هم تیمی هایش در جلسه تمرینی تیمش حضور پیدا کرد.

این مدافع 32 ساله که در ماه آوریل تحت عمل پیوند کبد قرار گرفت، از آن زمان دور از میادین به سر می برد و رقابت های یورو 2012 را نیز از دست داد.

او پیش از اینکه برنامه تمرینی اش را در سالن بدنسازی سیوتات اسپورتیوا آغاز کند، به زمین تمرین سنت خوان دسپی رفت و با هم تیمی هایش برای دقایقی صحبت کرد.

این ملی پوش فرانسوی که در سال 2007 از لیون به بارسا پیوست، در ژانویه گذشته قراردادی جدیدی با باشگاه کاتالانی امضا کرد.

نخستین جلسه تمرینی بارسا زیر نظر تیتو

پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی در روز دوشنبه و مشخص شدن میزان آمادگی بازیکنان، تیتو ویلانووا اولین جلسه تمرینی پیش فصل را به مظور آماده‌سازی تیم برای فصل جدید رهبری کرد

سایت گل- تیم فوتبال بارسلونا صبح روز سه‍‌‌شنبه نخستین جلسه تمرینی خود را تحت نظر تیتو ویلانووا برگزار کرد. در این جلسه تمرینی چهارده بازیکن از تیم اصلی شامل دنی آلوز، مسی، ماسکرانو، داوید ویا، فونتاس، تیاگو، بارترا، مونیسا، کوئنکا، پینتو، آفلای، آلکسیس، آدریانو و دوس‌سانتوس و هشت بازیکن از بارسا بی حضور داشتند.

پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی در روز دوشنبه و مشخص شدن میزان آمادگی بازیکنان، تیتو ویلانووا اولین جلسه تمرینی پیش فصل را به مظور آماده‌سازی تیم برای فصل جدید رهبری کرد. بدون شک بهترین خبر برای بارسا، بازگشت داوید ویا، دنی آلوز و فونتاس به تمرینات گروهی بود. این اولین بار بود که داوید ویا و فونتاس پس از عمل‌های جراحی‌شان به همراه گروه تمرین می‌کردند. این در حالی است که تیاگو و ایساک‌کوئنکا هنوز به آمادگی مطلوب نرسیده‌اند و جدا از هم‌تیمی‌هایشان آماده‌سازی خود را پیگیری کردند.

آبی‌اناری‌ها سه‌شنبه بعدازظهر نیز یک جلسه تمرینی دیگر خواهند داشت.

7. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

بازگشت دنی آلوس به تمرینات بارسا

این ملی پوش برزیلی به دلیل این مصدومیت، دیدار فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیک بیلبائو را از دست داد و همچنین نتوانست در فهرست تیم المپیک برزیل جای بگیرد.

سایت گل- دنی آلوس، مدافع راست بارسا، بعد از دو ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه، از امروز به تمرینات بارسا بازگشت.

این ملی پوش برزیلی به دلیل این مصدومیت، دیدار فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیک بیلبائو را از دست داد و همچنین نتوانست در فهرست تیم المپیک برزیل جای بگیرد.

با این وجود، امروز سایت اختصاصی باشگاه بارسلونا اعلام کرد که این مدافع راست تکنیکی که در ماه می تحت عمل جراحی قرار گرفت، به طور کامل بهبود پیدا کرده و از امروز در تمرینات آبی و اناری ها حضور پیدا خواهد کرد.

در بیانیه باشگاه بارسا آمده است:" دنی آلوس در مراحل پایانی ریکاوری بعد از عمل جراحی روی شانه راستش قرار دارد. انتظار می رود او زیر نظر پزشکان، امروز با بقیه تیم تمرین کند."

علاوه بر این، داوید ویا همچنان برنامه تمرینی اش برای بهبودی را پشت سر می گذارد و انتظار می رود امروز با بقیه تیم تمرین کند.

این مهاجم ملی پوش به دلیل مصدومیت نیم فصل دوم فصل گذشته را از دست داد و در یورو 2012 نیز غایب بود.

ویلانووا: هیچ مشکلی با مورینیو ندارم

مورینیو در دیدار سوپرکاپ سال گذشته اسپانیا انگشتش را در چشم ویلانووا که آن زمان کمک گواردیولا بود، فرو کرد اما سرمربی جدید بارسا آن اتفاق را فراموش کرده

سایت گل- تیتو ویلانووا، سرمربی بارسا، تاکید کرد هیچ مشکلی با ژوزه مورینیو، سرمربی رئال ندارد.

مورینیو در دیدار سوپرکاپ سال گذشته اسپانیا انگشتش را در چشم ویلانووا که آن زمان کمک گواردیولا بود، فرو کرد اما سرمربی جدید بارسا آن اتفاق را فراموش کرده و اکنون تنها خود را برای رقابت های فصل جدید آماده می کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر نمی کنم رابطه بدی با مورینیو داشته باشم. واقعا خسته کننده شده که بعد از یک سال، هنوز در مورد آن اتفاق صحبت می کنیم. من تصمیم بخشش مورینیو را مانند یک حرفه ای پذیرفتم."

ویلانووا سپس در مورد برنامه هایش برای بازار نقل و انتقالات تابستانی صحبت کرد و اعلام کرد قصد ندارد یک مهاجم جدید به خدمت بگیرد زیرا در خط حمله به اندازه کافی بازیکن خوب در اختیار دارند.

" ما به دنبال یک مهاجم جدید نیستیم زیرا نیازی به آن نداریم. ما در حال حاضر گزینه های خوبی در اختیار داریم. اگر بتوانیم بازیکنی به خدمت بگیریم که بتواند هم در مرکز خط دفاعی و هم در میانه زمین بازی کند، فوق العاده خواهد بود. در غیر این صورت، بازیکنی از تیم دوم باشگاه را به خدمت می گیریم. خاوی مارتینس از آن نوع بازیکنانی است که ما به دنبالش هستیم، اما نمی توانیم تنها در مورد یک بازیکن خاص صحبت کنیم.
    من روی همه بازیکنانی که اینجا هستند، حساب می کنم. آفلای بازیکنان فوق العاده ای است که فصل گذشته دچار مصدومیت بدی شد."

تیتو در نهایت مسی را مورد ستایش قرار داد و اظهار امیدواری کرد که این ستاره آرژانتینی بازی های خوبش در فصل گذشته را در فصل پیش رو تکرار کند.

" مسی فوق العاده کار کرد. او از شرایط بدنی خیلی خوبی برخوردار است. امیدوارم که او بتواند به اندازه سال گذشته گلزنی کند. او سال به سال بهتر می شود."

9. 5 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

کنفرانس خبری لیونل مسی:دوست دارم توپ طلا به بارسا برسد ولی کاسیاس هم می تواند برنده آن باشد

عطیلات تابستانی خوبی را پشت سرگذاشتم ولی انگیزه های زیادی داشتم تا به تمرینات تیم برگردم و کار را شروع کنم

سایت گل- لیونل مسی، ستاره جوان و توانای باشگاه بارسلونا دقایقی پیش در کنفرانسی خبری شرکت کرد. این اولین باری بود که مسی در سالن جدید شهرک ورزشی بارسلونا پشت میکروفن ها قرار گرفت و پاسخ سوالات خبرنگاران را داد . در اینجا می توانید متن کامل صحبتهای مسی را مطالعه کنید:

* تعداد گلها: من به دنبال آن نیستم که تعداد گلهایم را افزایش دهم. این اصلا هدف من نیست. هدف من رسیدن به جامهای قهرمانی است و این برای ما نکته ای اساسی و پایه ای است.با شروع فصل به این فکر نمی کنم که بیشتر از فصل قبل گلزنی کنم و فقط به قهرمانی فکر می کنم

* تمرینات بارسا زیرنظر تیتو : کاری که تیتو به عنوان مربی جدید بارسا، در این دو جلسه تمرینی برگزار شده انجام داد، دقیقا همان کارهایی است که گواردیولا در طول 4 سال حضورش در بارسا انجام می داد. اوضاع دقیقا مثل قبل است و تمرینات هم مثل قبل دنبال می شود. ما با شیوه ای مشابه با فصول قبل کارمان را شروع کرده ایم

*فصل جدید لالیگا:هر سال، رقابت ها سخت تر و سخت تر می شود. رئال ، قهرمان فصل قبل لالیگا شد و امسال هم رقابت خیلی سختی را پیش رو داریم. همیشه ،هدف ما مبارزه برای فتح جامهای قهرمانی، تا آخرین بازی فصل بوده و امسال هم همین کار را انجام خواهیم داد

*قهرمانی رئال درفصل گذشته لالیگا: پارسال رئال قهرمان لالیگا شد و الان باید هرآنچه اتفاق افتاده را پشت سربگذاریم و رو به جلو نگاه کنیم. لیگ جدید از صفر شروع می شود و باید تلاش کنیم تا به بهترین نحو ممکن خودمان راآماده این رقابتها کنیم تا در طول فصل پیش رو عملکرد خوبی را داشته باشیم.

*پیشرفت و رشد هرساله:من هرسال تلاش می کنم که بهتر از قبل باشم. همان سطح همیشگی ام را حفظ کنم و با تیمم و درکنار هم تیمی هایم رشد کنم. همیشه سعی می کنم که از لحظات بهترین استفاده را ببرم و امیدوارم که امسال هم همین طور باشد و هیچ بازی ای را از دست ندهم

* کاسیاس، نامزد دریافت توپ طلا:هنوز زمان زیادی تا اعلام برنده توپ طلای امسال باقی مانده. هنوز نامزدهای نهایی مشخص نشده است. درمورد کاسیاس هم باید بگویم که این من نیستم که برنده این جایزه را مشخص می کنم و افراد دیگری دراین باره تصمیم گیری می کنند. کاسیاس هم می تواند توپ طلا را ببرد. او هم یکی از نامزدهای دریافت این جایزه است.

* فریادهای مسی،مسی دریورو و خطاب به رونالدو و صحبتهای رونالدو که گفته بود مسی پارسال در این زمان از کوپا آمه ریکا کنار رفته بود: چیزی برای گفتن ندارم.این چیزی نیست که بتوان آن را کنترل کرد و این کارهایی است که از سوی هواداران انجام می شود

*توپ طلا برای یک بارسایی:امیدوارم که یکی از هم تیمی هایم در بارسلونا بتواند توپ طلا را ببرد.هرچند که هنوز زمان زیادی برای اعلام نام برنده توپ طلا باقی است. نمی دانم که کسانی که برای انتخاب برنده توپ طلا رای می دهند، چه ملاک هایی را درنظر می گیرند ، ولی کسی که این عنوان را کسب کند، قطعا قدرت زیادی داشته است

*تعطیلات تابستانی:من انگیزه های زیادی برای بازگشت به تمرینات تیم داشتم. تعطیلات تابستانی خوبی را پشت سرگذاشتم ولی انگیزه های زیادی داشتم تا به تمرینات تیم برگردم و کار را شروع کنم

*نقل و انتقالات: با توجه به بازیکنانی که داریم، نیازی به خرید یک مهاجم دیگر احساس نمی شود. ویا به خوبی روند بهبودش را طی می کند و امیدواریم که به روزهای اوجش بازگردد. او بازیکن خیلی مهمی برای ماست.

*میزان آمادگی در فصل جدید:من هم امیدوارم که بتوانم در فصل پیش رو، بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. نمی دانم ولی امیدوارم که بتوانم همان سطح همیشگی ام را حفظ کنم. 500 بار گفته ام.سعی می کنم که در همین سطح بمانم (می خندد)

*اوضاع رختکن بارسلونا: در رختکن بارسلونا افراد خیلی خوبی را می بینی. همه می دانند که دقیقا در داخل زمین چه کاری باید انجام دهند. بارسا همان تیمی خواهد بود که با گواردیولا بوده

*هدف بارسا در فصل جدید: امیدواریم که بتوانیم تمام جامها را کسب کنیم. این هدفی است که در ابتدای فصل، برای خودمان تعریف می کنیم. من هنوز هم آن پنالتی ای که درمرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دست دادم را فراموش نکرده ام.

*تمدید قرارداد ماسچرانو: ماسچرانو مبدل به بازیکنی کلیدی برای بارسا شده است. از زمانی که پپ او را در میانه میدان به کار گرفت، او حتی یک بازی بد هم انجام نداده و روز به روز بهتر شده و مبدل به مهره ای کلیدی برای تیم گردیده است. امیدوارم که او بتواند سالهای سال اینجا بماند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 4 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مربی بدنساز سابق آرژانتین: فوتبال مسی از الان تازه شروع می شود؛ هنوز بهترین روزهای مسی را ندیده ایم

فرناندو سیگنورینی، مربی بدنساز تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2010 معتقد است که هنوز بهترین روزهای فوتبالی مسی را ندیده ایم

سایت گل- فرناندو سیگنورینی، یکی از سرشناس ترین مربیان بدنساز در تمام آرژانتین است که سالها در خدمت تیم ملی این کشور بوده و دیگو آرماندو مارادونا و تیمش را در رقابتهای جام جهانی 2010 همراهی کرده . از همین رو ، او شناخت خیلی خوبی از لیونل مسی دارد.

او یکی از کسانی بود که باعث درخشش دیگو آمراندو مارادونا در جام جهانی 1986 شد تا دن دیگو در آن رقابتها باتنها 25 سال سن تا آن حد خوش بدرخشد. الان مسی هم سن دیگو در جام جهانی 1986 است و البته این مربی بدنساز باتجربه در مورد آمادگی فیزیکی مسی گفته:« مسی از امسال به بعد به روزهای اوجش خواهد رسید. با وجود تمام کارهای فراموش نکردنی ای که مسی تا به حال انجام داده، فوتبال مسی از الان به بعد شروع خواهدشد.»

البته او برای دفاع از تئوری اش، دلایل قانع کننده ای دارد. مسی در تابستان امسال، بیشتر از هر تابستان دیگری استراحت کرده و به علاوه برای اولین بار در چند سال اخیر، به طور کامل و از ابتدا در اردوی پیش فصل بارسا خواهد بود. سیگنورینی دراین باره گفته:« عضلات مسی به خوبی در طول تعطیلات بازیابی شده اند و مطمئنم که عضلات او الان بعد از استراحت کامل، آماده آماده هستند. ولی علاوه بر این باید بگویم که مهمترین نکته در استراحت کردن، این است که او برای زمانی نسبتا طولانی، از رقابت کردن به دور بوده.مطمئنا او الان انگیزه های زیادی برای بازی کردن دارد. در آرژانتین ضرب المثلی داریم که می گوید که او الان مثل اسبی است که ثانیه هایی قبل از شروع مسابقه است و از شدت هیجان، افسارش را گاز می گیرد.»

این مربی بدنساز سرشناس به علاوه به این نکته اشاره کرد که مسائل متعدد دیگری هم درمیان هستند که به مسی انگیزه های بیشتری می دهند؛ مثل پدر شدن او:« در این میان، می توان به مسائل مختلفی، مثل پدر شدن مسی اشاره کرد. این اتفاق قطعا به او انگیزه مضاعفی خواهد داد تا بهترین پدر دنیا باشد. لئو می خواهد بهترین چیزها را به پسرش هدیه بدهد: یک توپ و صدها گل. به نظر من مسی هنوز به سقف فوتبالی اش نرسیده.»

سیگنورینی درپایان در موردمقایسه هایی که میان مسی و مارادونا مطرح می شود هم صحبت کرد و به این نکته اشاره کرد که ترجیح می دهد که از عملکرد هر دو اسطوره لذت ببرد و به اینکه چه کسی بهتر است فکر نمی کند:«نمی توان بزرگان را با هم مقایسه کرد. باید از کارهای بزرگی که آنها قادر به انجامش هستند، لذت برد. لیونل، بازیکنی بی نظیر است که مدتها طول می کشد که بازیکن دیگری مثل او بیاید. نباید به این فکر کرد که او چه جامهایی کسب کرده و چه جامهایی کسب نکرده. فقط می توان از همه خواست که از تماشای بازی های او لذت ببرند. اگر آنها لذت ببرند، ما هم لذت می بریم.»

تمرینات پیش فصل بارسلونا از روز دوشنبه آغاز شده و مسی با هیجان فراوانی به تمرین می پردازد. حالا باید صبر کنیم و ببینیم که تئوری سیگنورینی درست از آب درخواهد آمد یا نه.

By Ghazal Ziari

2012/7/18

13. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

گزارش روز- رئال و بارسا: رئال، هزینه های بیشتر و جام های کمتر

راز موفقیت بارسا را می توان در عملکرد موفق بازیکنان تیم پایه ای باشگاه کاتالان دانست

2012/7/19

By Ghazal Ziari

سایت گل- دربازار نقل و انتقالات تابستانی امسال، بارسلونا با جذب جوردی آلبا اولین قدم را برداشت ولی رئال تا به اینجا خریدی نداشته است. نباید فراموش کرد که خریدهای جنجالی رئال در فصول اخیر، بازار نقل و انتقالات را داغ کرده و هیجان وافری به این بازار می داد. سرمایه گذاری رئال در سالهای اخیر و در بازار نقل و انتقالات دوبرابر بارسا بوده ولی آیا این سرمایه گذاری، درمهار بارسایی ها در رسیدن به جامهای قهرمانی موفق بوده؟ رئال برای انجام 57 خرید اخیر خود مبلغ 893.9 میلیون یورو هزینه کرده و این مبلغ، 7 جام را برای رئال به همراه داشته و 579.4 میلیون یورویی که بارسا برای خریدهایش پرداخت کرده ، 19 جام قهرمانی را به همراه داشته.
    در بازار تابستانی 3-2012، بارسا 14 میلیون یورو برای خرید جوردی آلبا پرداخت کرد و رئال با فروش حمیت آلتین تاپ به گالاتاسرای، 3.5 میلیون یورو دریافت کرده.
    شاید برایتان جالب باشد که به این جدول دقت کنید:

بارسلونا فصل رئال مادرید
    فروش بازیکنان خرید بازیکنان فروش بازیکنان خرید بازیکنان
    مبلغ تعداد بازیکنان مبلغ تعداد بازیکنان مبلغ تعداد بازیکنان مبلغ تعداد بازیکنان
    - 1 14 1 2012-3 3.5 1 - -
    47.7 12 60 2 2011-2 8 2 55 5
    52.7 8 72.5 4 2010-1 10 6 93 7
    24.5 8 113 4 2009-0 87.5 13 257.4 8
    55.4 9 96 7 2008-9 69.3 8 82.2 7
    14 6 68.5 5 2007-8 40.4 17 119 10
    13 8 31 3 2006-7 15.2 12 103 8
    3 2 0 2 2005-6 45 6 90 7
    14.7 13 78.5 10 2004-5 9.25 7 56.7 4
    12.9 13 45.9 7 2003-4 31.8 11 37.5 1
    237.9 79 579.4 45 مجموع 316.45 80 893 57
    -341.5 میلیون یورو مابه تفاوت -577.35 میلیون یورو

و حالا تعداد جامها: بارسلونا در طول این مدت 19 جام کسب کرده و رئال مادرید 7 جام

--------------------------------------------------------------------------------

با کادر فنی بارسلونا آشنا شوید؛ اکثر دستیاران پپ مانده اند

رورا و آلتیمیرا، مربیان شناخته شده ای در رختکن بارسا هستند

2012/7/19

By Ghazal Ziari

سایت گل- تمرینات فصل جدید باشگاه بارسلونا، از روز دوشنبه آغاز شد و این تیم اولین تمریناتش را زیر نظر تیتو ویلانووا برگزار کرد. پیش از آغاز جلسات تمرینی، تستهای پژشکی انجام شد.
    تمرینات فصل جدید بارسا در حالی شروع شد که جوردی آلبا، تنها خرید تابستانی بارسا، هنوز در تعطیلات تابستانی است و در این جلسات حضور نداشت.
    درکنار تیتو ویلانووا، جوردی رورا حضور داشت که مربی دوم بارسلوناست وسابقه برتن داشتن پیراهن بارسلونا به عنوان بازیکن را داشت و بعد از آن هم به عنوان دستیار گواردیولا با بارسا مشغول به کار بود. آئورلی آلتیمیرا که تا به حال مربی بدنساز بارسا بود، کارش را با تیم تیتو نیز ادامه خواهد داد.
    از سوی دیگر خوان کارلوس اونزوئه، مربی دروازه بانان تیم پپ، در تیم تیتو هم همکاری خواهد کرد.لونسو بونآونتورا، مربی بدنساز تیم به خوسه رامون دلافوئنته و ادوارد پونس اجازه داده تا در کادر فنی بارسا خدمت کنند. به علاوه الکس گارسیا که سالها در تیم پایه ای بارسا بوده ، باردیگر به تیم کاتالان بازگشته تا به آنالیز مسائل مختلف تیم کاتالان بپردازد و در نهایت یون آلوارس هم مسئول تیم فیزیوتراپ های بارساست.

Last edited by M E S S I; 19-07-2012 at 14:37.

15. 5 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بارسلونا دو بازيکن پرتغالي به خدمت گرفت

تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا براي جذب دو بازيکن جوان پرتغالي با اسپورتينگ ليسبون به توافق رسيد.

تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا براي به خدمت گرفتن دو بازيکن پرتغالي اسپورتينگ ليسبون "اگوستينو کا" و "ادگارد لي" با اين تيم به توافق رسيد.

به گزارش فارس ،کا بازيکن 28 ساله متولد کشور گينه بيسائو است اما در تيم زير 19 ساله‌هاي پرتغال به بازي پرداخته است.

اين بازيکن فعاليت حرفه‌اي خودش را با اويراس آغاز کرد اما در سال 2009 به آکادمي اسپورتينگ ليسبون پيوست.

ادگارد لي هم متولد سال 1994 است، او هم پيش از اين در اويراس حضور داشت و راهي اسپورتينگ شد. اين بازيکن در تيم زير 19 ساله‌هاي پرتغال به بازي پرداخته است.

اين دو بازيکن قرار است در تيم B بارسلونا به ميدان بروند.

منبع

http://www.varzesh3.com

17. این کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اولين تمرين تيم بارسلونا بعد از تعطيلات تابستاني+گزارش تصويری

تيم بارسلونا در حالي تمرينات خود را براي فصل2012-2013 آغاز مي کند که بازيکنان اسپانيايي حاضر در يورو 2012 همچنان در مرخصي هستند.

تصاویر

19. 3 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •