تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 308 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 3075

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

مسی و دیگر هیچ.....
    تبریک به تمام عاشقان بارسایی
    به امید کسب چهارمین توپ طلا این افسانه

2. 10 کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kesel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اسماعیل هنیه خبر داد:
    سفر قریب الوقوع تیم فوتبال بارسلونا به نوارغزه با تلاش امیر قطر
    نخست وزیر فلسطین روز گذشته اعلام کرد: امیر قطر وعده داده که بزودی مقدمات سفیر تیم فوتبال بارسلونا به نوارغزه را فراهم می کند.
    به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اسماعیل هنیه نخست وزیر فلسطین روز گذشته از سفر احتمالی تیم فوتبال بارسلونا به نوارغزه خبر داد.
    بنابر این گزارش، شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی امیرقطر که اخیرا سفری به نوار غزه داشت، به هنیه وعده داده بزودی مقدمات سفر تیم فوتبال باشگاه بارسلونا به نوارغزه را فراهم می کند.

منبع : خبرگزاری مهر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از Kesel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

اسماعیل هنیه خبر داد:
    سفر قریب الوقوع تیم فوتبال بارسلونا به نوارغزه با تلاش امیر قطر
    نخست وزیر فلسطین روز گذشته اعلام کرد: امیر قطر وعده داده که بزودی مقدمات سفیر تیم فوتبال بارسلونا به نوارغزه را فراهم می کند.
    به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اسماعیل هنیه نخست وزیر فلسطین روز گذشته از سفر احتمالی تیم فوتبال بارسلونا به نوارغزه خبر داد.
    بنابر این گزارش، شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی امیرقطر که اخیرا سفری به نوار غزه داشت، به هنیه وعده داده بزودی مقدمات سفر تیم فوتبال باشگاه بارسلونا به نوارغزه را فراهم می کند.

منبع : خبرگزاری مهر

آخرش نفهمیدیم بارسا اینوریه یا اونوری...!

ولی یهودی ها خیلی تو بارسا نفوذ دارن چجور میخوان برن فلسطین نمیدونم...!

کرویف: گواردیولا فقط می خواست اندکی از فوتبال دورباشد

اسطوره هلندی اخیرا در آمریکا با گواردیولا دیدار کرده و معتقد است که بعد از اطلاع از دلایل گواردیولا برای جدایی یک ساله ازفوتبال ،نتیجه سفرش را مثبت دانسته.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که تصمیم پپ گواریولا برای انتقال به نیویورک، به او کمک کرده تا کمی از دنیای پرفشار مربیگری فوتبال فاصله بگیرد.
    گواردیولا بعد از 4 سال پرافتخار حضور برروی نیمکت مربیگری بارسلونا، درتابستان گذشته از این سمت کناره گیری کرد. و در طول این مدت جامهای قهرمانی زیادی در رقابت های لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا با بارسا کسب کرد.
    در پایان فصل گواردیولا تصمیم گرفت تا برای یک سال از دنیای مربیگری فاصله گرفته و در آمریکا سکنی گزیند. حالا یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند و باشگاه بارسلونا بعد از دیدار با گواردیولا به این نکته اشاره کرد که پپ امیدهای زیادی دارد تا بتواند با انگیزه های بالابه دنیای فوتبال بازگردد.

کرویف به خبرنگاران گفت:« پپ الان در آمریکا زندگی می کند؛ چون او 4 سال پرفشار را به عنوان مربی بارسلونا پشت سرگذاشته. او می خواست تا کمی از دنیای فوتبال دور شود. در نیویورک او می تواند بدون آنکه شناخته شود در خیابان ها راه برود. پس می تواند باخیال راحت راجع به آینده اش فکر کند.»
    کرویف ادامه داد:« من این روزها به شدت درگیر فوتبالم. پس خوب است که گاهی وقتها با کسی مثل گواردیولا صحبت کنم. او مسائل را خیلی روشن و شفاف می بیند و نظرش را ابراز می کند. او دقیقا کارهایی که من در آژاکس و چیوواس انجام داده ام را درک می کند.»

دپورتیوو آلاوس-بارسلونا : کاتالانها میهمان با تیم سری بی

شاگردان تیتو ویلانوا در دو بازی اخیر خود 10 بار گلزنی کرده اند و حال با آمادگی هر چه بیشتر در جام حذفی اسپانیا به مصاف تیمی از سری بی اسپانیا خواهند رفت.

آلاوس

Martinez
    Rubio, Hernandez, Agustin, Luciano
    J.Garcia, Beobide, M.Garcia
    Sendoa
    Viguera, Guzman
    بارسلونا

Pinto
    Montoya, Bartra, Song, Adriano
    Dos Santos, Busquets, Espinosa
    Tello, Villa, Sanchez
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیتو ویلانوا ,سرمربی بارسلونا همچنان مجبور است بدون کاپیتان خود، کارلس پویول به کار خود ادامه دهد و این مدافع با تجربه همچنان نمی تواند تیمش را به دلیل شکستگی از ناحیه آرنج در سفر به آلاوس اسپانیا همراهی کند.

جرارد پیکه و دنی آلوس در هفته گذشته پس از سپری کردن مصدومیتشان به تمرینات بازگشتند و ممکن است به منظور رسیدن به آمادگی هر چه بیشتر در بازی سه شنبه شب برابر دپورتیوو آلاوس به میدان بروند اما بسیار بعید ست که از این دو مدافع از ابتدا در ترکیب حضور داشته باشند در حالی که تیاگو آلکانتارا به دلیل مصدومیت همچنان دور از دسترس است.
    تیتو,سرمربی بارسلونا ممکن است در این بازی به ستاره های جوان خود چون مارک بارترا,کریستین تئیو و جاناتان دوس سانتوس از ابتدا در ترکیب فرصت بازی دهد.
    داوید ویا که پس از سپری کردن مصدومیت بلند مدت خود موفق شد تا در بازی گذشته تیمش برابر رایو وایکانو که با پیروزی 5-0 بارسلونا همراه بود گلزنی کند می تواند در این بازی از ابتدا در خط حمله بارسلونا به میدان برود.
    در سوی دیگر برای تیم دپورتیوو آلاوس خبر بسیار بد ,احتمال تمام شدن این فصل برای روبن نگردو ,مهاجم دپورتیوو آلاوس است که به دلیل پارگی رباط صلیبی زانویش در تمرینات از میادین ورزشی به دور است و با این اوصاف انتظار می رود در خط حمله از گوژمن و بورخا ویگرا از ابتدا در ترکیب استفاده شود
    آیا می دانستید؟

• دپورتیوو آلاوس در حال حاضر با کسب 24 امتیاز از 10 بازی صدرنشین سری بی اسپانیا است.آنها 8 پیروزی و 2
    • شکست در این فصل رقابت های سری بی اسپانیا کسب کرده اند

• گوژمن مهاجم اسپانیایی باشکاه دپورتیوو آلاوس بهترین گلزن تیمش است.این مهاجم 27 ساله در 9 بازی 4 گل به ثمر رسانده.

• دپورتیوو آلاوس در فصل 2000/2001 موفق شده تا به فینال جام یوفا صعود کند,بازی ای که در آن لیوپول موفق شد تا به لطف قانون گل طلایی در وقت های اضافه پس از تساوی 4-4 ،با نتیجه 4-5 به پیروزی برسد.گلی که در دقیقه 116 توسط بازیکن دپورتیوو آلاوس وارد دروازه خودی شد تا لیورپول به لطف قانون گل طلایی در آن سال ها به قهرمانی در جام یوفا برسد.

• پس از پیروزی 5-0 بارسلونا در شنبه گذشته برابر رایو وایکانو ،آنها حالا بهترین شروع در تاریخ رقابت های لالیگای اسپانیا را داشته است. .

• لیونل مسی با دو گلی که برابر رایو وایکانو به ثمر رساند در حال حاضر در رده دهمین گلزن برتر تاریخ لالیگای اسپانیا قرار دارد.

• چابی ارناندس,هافبک بارسلونا با گل دقیقه 79 خود برابر رایو وایکانو,هفتاد و پنجمین گلش را برای بارسلونا به ثمر رساند.

مسی:می خواهم در آرژانتین بافوتبال خداحافظی کنم؛ بعد از تولد پسرم،شادی بعداز گلم متفاوت خواهد بود؛انگیزه ام کسب بیشترین موفقیت های ممکن است

ستاره آرژآنتینی بارسلونا عصر روز گذشته جایزه کفش طلا را دریافت کرد. جایزه ای که به برترین گلزن لیگ های اروپایی فصل گذشته اختصاص یافت/.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - لیونل مسی عصر روز گذشته دومین جایزه کفش طلایش را دریافت کرد. این جایزه به برترین گلزن لیگ های اروپایی در فصل 2-2011 اختصاص یافت

محتوای مخفی: کلیک کنید 
    این دومین باری است که این جایزه به ستاره آرژآنتینی رسیده. مسی فصل گذشته 50 گل برای بارسا به ثمر رسانده بود. در جریان این مراسم مسی به خبرنگاران گفت:« قبل از هرچیزی می خواهم از تمام کسانی که با من ،اینجا در این مراسم شرکت کرده اند تشکر کنم.افراد زیادی به اینجا آمده اند. این یک جایزه گروهی است. واقعیت همین است. این جایزه بیش از هرجایزه دیگری ارزش دارد و اگراین جایزه برای برترین گلزن است، پس این جایزه بیش از هرجایزه دیگری ارزش دارد.»

مسی با لحن طنزآلودی در ادامه صحبت هایش گفت:« من وقتی خیلی بچه بودم، یکی از اعضای باشگاه ( ونه مربی تیم) به من گفته بود که هر گلی که بزنم به من یک شکلات جایزه می دهد و وقتی من برای بازی کردن وارد زمین می شدم، فقط به آن شکلات فکر می کردم.»
    بقیه صحبت های مسی را دراینجا مطالعه کنید:
    *50 گل و خاطراتش: من بیشتر گلها را به خاطر اهمیتی که دارند به ذهن می سپارم تا به خاطر زیبایی شان. الان گلهای فصل قبل را به یاد نمی آورم . زمانی که گلها را ببینم یادم می آید وحتی جریان بازی هم یادم می آید. ولی از نظر اهمیت گلها، گلهایی که در جام حذفی و جام باشگاه های جههان زده ام را بیشتر به یاد دارم. این گلها از نظر اهمیت بیشتر در ذهنم مانده اند.
    *شادی بعد از گل: من گلزنی ام را مثل قبل جشن خواهم گرفت. هرچند که اولین گل بعد از تولد فرزندم را به نحو متفاوتی جشن خواهم گرفت
    *تولد تیاگو ،پسر مسی که ممکن است در روز تولد مارادونا به دنیا بیاید:چه عجیب می شود اگر فردا (امروز) به دنیا بیاید.نه؟
    *جایزه ای برای کل بازیکنان تیم: من از تمام بازیکنان تیم تشکر می کنم که به من این فرصت را دادند تا رویایم رو برآورده سازم. چه درعرصه باشگاهی و چه در تیم ملی آرژانتین. من دوست دارم قبل از خداحافظی با دنیای فوتبال باز هم در لیگ آرژانتین به میدان بروم. من در باشگاه بارسلونا درحال رشد و پیشرفت هستم و دوست دارم که تا آخرین روز حضورم در بارسا این رشد را ادامه دهم.
    *بهترین لحظه فوتبالی :نمی دانم. به لطف خدا، اوضاع خوب پیش می رود.چه در تیم ملی و چه در بارسلونا.فقط می خواهم از این لحظات لذت ببرم وتا پایان فصل به کارم ادامه دهم. الان نگران چیزی نیستم؛ حتی در زندگی حرفه ای ام
    * 2 گل تا رکورد پله: برای من افتخار بزرگی است که تا این اندازه به رکورد گلزنی فردی نزدیک شده ام که اینقدر در دنیای فوتبال مهم است . همان طور که گفتم هدفم من دستیابی به جوایز نیست. نزدیک شدن به رکورد گلزنی پله خیلی زیباست ولی اینها فقط آمار و ارقام هستند.
    *کفش طلا عادلانه تر از توپ طلاست؟ کفش طلا با توپ طلا تفاوت های زیادی دارد. چون برنده کفش طلا را کسی تعیین نمی کند و برنده این جایزه با گلزنی ها در طول یک فصل مشخص می شود. نمی دانم که آیا عادلانه تر از توپ طلاست یا نه..ولی فقط می توانم بگویم که جایزه ای متفاوت است
    *آبی اناری ها بی قرار توپ طلا: از نظر من تمام بازیکنان بارسلونا باید در میان نامزدهای دریافت توپ طلا باشند؛ چون همه شان این شایستگی را دارندو. البته بقیه هم همین طور (مسی در پاسخ به سوال خبرنگاری درمورد شرایط آنتویا، نامزدش که درانتظار تولد اولین فرزندش است گفت: همه خوبند ممنون)
    *بازی کردن در پست مهاجم نوک: فکر نمی کنم که هیچ مربی ای این را از من بخواهد . فکر می کنم که ما بازیکنان فوق العاده ای برای بازی در این پست داریم
    *انگیزه ها برای ادامه موفقیت ها: همان انگیزه های همیشگی .هدف من این است که تا پایان کارنامه ورزشی ام بیشترین افتخارات ممکن را کسب کنم. همیشه هدف همین بوده و آن چیزی که به من انگیزه می دهد، اشتیاق برای کسب افتخارات بیشتر است. زمانی که عمر ورزشی ام به سر بیاید، زمان مناسبی برای آنالیز این موضوع است.

تیتو ویلانووا: مسی می تواند برای دفاع کردن 35 مترعقب بیاید؛دیگر بازیکنی مثل مسی نخواهیم دید

سرمربی بارسلونا در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که اگر مسی در فصل گذشته 50 گل برای بارسا نزده بود، کار برای تیمش سخت تر هم می شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیتو ویلانووا، سرمربی جوان باشگاه بارسلونا در کنفرانس خبری اش قبل از بازی با آلاوس شرکت کرد. او در حالی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد که تیمش امشب در دور رفت مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی اسپانیا میهمان آلاوس است. دراینجا می توانید متن صحبت های تیتورا مطالعه کنید.

محتوای مخفی: کلیک کنید. 
    *آلاوس: دورهای ابتدایی جام حذفی سخت و پیچیده هستند؛ چون انگیزه های کمی برای برد داری واحتمال باخت هم وجود دارد. این احتمال حتی وجود دارد که بهترین تیمها هم در این دورهای ابتدایی حذف بشوند. زمین آلاوس زمین خوبی است و این به نفع ماست.من مربی آنها و سبک کاری اش را می دانم. آنها تا به اینجا تنها 4 گل دریافت کرده اند و عملکرد تدافعی شان خیلی خوب است. ما با حداکثر جدیت مقابل آنها قرار خواهیم گرفت.

*اعمال سیستم چرخشی و استفاده از بازیکنان تیم پایه ای:برای شروع، من فقط 16 بازیکن را به همراه دارم. 5 بازیکن تیم اصلی از لیست خط خورده اند. حالا تصمیم خواهم گرفت که چه کسانی برای تیم بازی خواهند کرد. می دانید که من از جزئیات حرف نمی زنم.ولی سعی می کنم رقابتی ترین تیم ممکن را روانه میدان کنم. اوزه بیا سرمربی تیم پایه ای، به خوبی شرایط را می داند
    *حضور آنهایی که کمتر بازی کرده اند: من درنظر دارم تا در جام حذفی رقابتی ترین بازیهای ممکن را ارائه کنیم. ما حالا 5 بازیکن تیم اصلی مان را همراه نبرده ایم. ولی اینها بازیکنانی هستند که بیشتر از سایرین خسته شده اند و بیشتر از بقیه بازی کرده اند
    *مسی و کفش طلا:نه فقط بارسلونا، بلکه تمام تیمهای دیگری که بازیکنان بزرگی دارند، به این بازیکنان وابسته اند. مطمئنم که بدون 50 گلی که مسی در فصل گذشته برای ما زد، ما با سختی های بیشتری روبرو می شویم.البته اگر او نبود، هم تیمی هایش گلزنی می کردند ولی ارزش و اهمیت مسی برای تیم ما کاملاروشن و مشخص است.
    *صفت هایی برای توصیف مسی: من نمی خواهم دوباره حرفهایم را تکرار کنم. فکر می کنم که آن چیزی که کاملا روشن است این است که دیگر چنین بازیکنی نخواهیم دید. نه فقط به خاطر گلهایی که می زند، بلکه به خاطر درک بالایش از فوتبال. توانایی تاکتیکی مسی است که او را تا این حد بزرگ نموده. اگر لازم باشد، او در کرنرهای حریف عقب می آید و 35 متر برای دفاع کردن عقب می کشد. بعید می دانم که بقیه بازیکنان بزرگ هم این کار را بکنند.
    *ده سالگی شروع اینیستا با بارسا: این تصویری از روند رشد در لاماسیاست. اینیستا را درسنین پائین تحویل گرفتند و او را مبدل به یک ستاره بین المللی نمودند. به علاوه آوردن یک ستاره از تیم پایه ای و مبدل ساختنش به چنین بازیکن خاص و ویژه ای هزینه زیادی می برد
    *شروع بارسا در لالیگا: ما در دوره جدیدی که شروع کرده ایم، مصدومانی داشتیم ولی این بازیکنان، بازیکنان تیم اصلی هستند و از سطح بالایی برخوردارند ولی لیگ تازه شروع شده
    *فرران سوریانو، تکسیکی بگیرستاین در سیتی و آینده گواردیولا: همه چیز به خود آنها بستگی دارد. شاید آنها بخواهند مدل بارسا را در سیتی پیاده سازی کنند. به سران سیتی تبریک می گویم. به بگیرستاین هم تبریک می گویم. چون سیتی رسانه های زیادی دارد و او می تواند دراین تیم به موفقیت برسد
    *صدروز حضور برروی نیمکت بارسا: این شیوه تفکر و کار مرا عوض نمی کند.می دانم که الان صحبت های خوبی گفته می شود و روز ممکن است این حرفها هم متوقف شود. هر بازی ای که در آن نمی بازیم، با خود فکر می کنم که روزی شکست می خوریم. همه چیز با شیوه طبیعی اش طی می شودو این را درک می کنم
    *اوضاع پیکه: نمی دانم که به بازی شنبه خواهد رسید یا نه.می دانم که روند بهبود او مثبت و خوب است و گامهای خوبی رو به جلو برداشته

گزارش روز:سسک سلطان پاس گل لالیگا

فابرگاس بالاخره توانست منتقدان را متقاعد کند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید بهتر باشد تا از این به بعد سسک فابرگاس را سلطان پاس گل بارسا بدانید. شاید بیش از یک سال طول کشید ولی درنهایت او توانست تا قابلیت ها را به منتقدانش ثابت کند.

محتوای مخفی: کلیک کنید 
    سسک فابرگاس ستاره باتجربه بارسلونا و کاپیتان سابق آرسنال در بازی شنبه شب تیمش مقابل رایو وایه کانو یکی از بهترین بازی هایش از زمان پیوستن به بارسلونا رابه اجرا گذاشت.او دراین بازی یک گل زد،که سومین گلش در رقابت های این فصل لالیگا بود و دو پاس طلایی هم به ویا و مسی داد که منجر به گل شدند. با این دو پاس، تعداد پاس گلهای سسک در لالیگا به 7 پاس گل رسید و شاید بهتر باشد که او را سلطان پاس گل لالیگا بدانیم . به طور متوسط سسک در هر 97 دقیقه یک پاس گل داده و در جدول پاسورهای گل، بعد از او نام بنیات (با 4پاس گل) و انسوئه با 3 پاس گل قراردارند. شاید به لطف همین پاسهای گل است که او شک و شبهه های موجود را برطرف کرده و تحسین هم تیمی ها،تیم های حریف و رسانه های خبری را برانگیخته .

او حالا نه تنها سلطان پاس گل در بارسا، بلکه در کل رقابت های لالیگاست و در 9 بازی، 7 پاس گل داده؛ این آماری تماشایی است و اگر آمارپاس گلهایش درفصل قبل را بخوانید، بیشتر متوجه ارزش بالای کار او می شوید.سسک در28 بازی ای که فصل گذشته دررقابتهای لالیگا برای بارسا برگزار کرد، 8 پاس گل داده بود.
    دومین گلزن برترتیم درکنار ویا
    سسک علاوه بر پاسهای گلی که می دهد، گلهای زیبایی هم می زند. ناکامی سسک درگلزنی هم بالاخره به پایان رسید.آخرین باری که سسک برای بارسا گلزنی کرده بود، روز 8فوریه بود که در جام حذفی دروازه والنسیا را باز نمود. ولی در روز 29 سپتامبر (حدود یک ماه پیش) او توانست با بازکردن دروازه سویا، بار دیگر به روزهای خوب گلزنی بازگردد.او حالا بعد از لیونل مسی، با 4 گلی که زده، همراه با داوید ویا، دومین گلزن برتر بارساست. سسک 3 گل دررقابتهای این فصل لالیگا زده و یک بار هم درلیگ قهرمانان اروپا دروازه بنفیکا را باز کرده. سسک دربازی با سویا دو گل و دربازی با رایو وایه کانو یک گل زده و در بازی با دپور سه پاس گل، در بازی با ختافه، دو پاس گل و دربازی با رایو وایه کانو هم دو پاس گل داد.بعد از او هم مسی، پدرو، آلبا و تیئو، هرکدام با دو پاس گل، بعد از سسک در جایگاه دومین پاسوربرتر بارسا قرار دارند.
    تعریف و تمجید از سسک
    روزنامه های اسپانیایی،چه روزنامه های مادریدی و چه کاتالان، درشماره یکشنبه شبان به تمجید ازبازی تماشایی سسک درمقابل رایو پرداختند. روزنامه اسپورت کاتالونیا تیتر زد:« سسک کامل ترین بازی اش به عنوان یک آبی اناری را انجام داد و تفاوتها را به شیوه فاحشی به نمایش گذاشت. سسک همه کاری کرد؛ یک بازی بی عیب و نقص
    او تنها بازیکنی است که در تمام رقابت های این فصل لالیگا درتمامی بازیها به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته.
    روزنامه ال موندو هم درتمجید از سسک نوشته:«هرروز او به بهترین روزهایش نزدیکتر می شود.او چه با توپ و چه بدون آن خوشبخت است و در لحظات جادویی اش است.»
    روزنامه آ.اس درمورد بازی سسک درروز شنبه نوشت:« هنر سسک» ودر گزارشی دیگر نوشت:« سسک برای رسیدن به عنوان بهترین بازیکن لالیگا گام برداشته؛او پاس گل می دهد،گل می زند، می دود و توپهارا بازیابی می کند.او می تواند در این تیم به تاریخ بپیوندد.»
    و درروزنامه مارکا می خوانیم:«سسک، مثل ویا بازگشته. این بازیکن کاتالان به روزهای اوجش بازگشته.پاسهای بلند، کوتاه و سرعت بالا.»

Last edited by MMM52; 30-10-2012 at 14:28.

6. 8 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ↙GΌЯGÅN↙

پيش فرض

مسی کفش طلای خود را به هم تیمی هایش تقدیم کرد

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مترجم: مصطفی کلانتریان / FCBarcelona.ir

مسی دیروز جایزه با ارزشی را دریافت کرد که جایگاه او را به عنوان بهترین گلزن لیگهای معتبر اروپایی مشخص کرد. او این جایزه را از دستان لوئیس سوارز دریافت کرد، کسی که مسی را به عنوان «ذات و جوهره فوتبال» معرفی نمود.

مسی هم اکنون دو جایزه کفش طلایی در اختیار دارد که دومین جایزه خود را دیروز پس از به ثبت رساندن آمار حیرت انگیز 50 گل در فصل گذشته لالیگا دریافت کرد. با این حال فوق ستاره آرژانتینی بارسا می داند که او به تنهایی قادر به کسب این جایزه نبوده است: «این یک جایزه گروهی است». او تاکید کرد: «من همیشه این نکته را بعد از کسب جوایز فردی می گویم. این یک حقیقت است و این جایزه اهمیت بیشتر و بالاتری دارد. این عنوانی برای به ثمر رساندن گلهاست، ولی من بدون هم تیمی هایم هرگز موفق به کسب چنین جایزه ای نمی شدم».

هنگامی که از او در مورد مهمترین گلهایش سوال شد، پاسخ داد: «مهمترین گلها برای من آنهایی بود که درسوپر کاپ اسپانیا، جام باشگاه های جهان و جام حذفی اسپانیا به ثمر رساندم، زیرا هر یک از آنها در پایان رقابتها موجب کسب موفقیت در آن مسابقات شد».

لوئیس سوارز: «او تاریخ را متحول کرده است»

مهاجم بارسا دومین جایزه کفش طلای خود را از دستان لوئیس سوارز - او نیز در سال 1961 و هنگامی که در بارسا بود موفق به کسب این جایزه شده بود - دریافت کرد. او مسی را کاملا مورد ستایش خود قرار داد: «او تمام ویژگی های یک بازیکن کامل - سرعت، مهارت و گلزنی - را داراست. او تاریخ را دگرگون کرده است؛ در حقیقت او جوهره و ذات فوتبال است».

این مراسم در مرکز قدیمی دام در بارسلونا برگزار و توسط الگا ویزا تی وی پوشش داده شد؛ همچنین مهمانان ویژه ای نیز به این مراسم دعوت شده بودند. مسی به همراه رئیس باشگاه، ساندرو راسل، و تعدادی از بستگان خود و کادر فنی بارسا شامل کایرو و کارمونا و همچنین گروهی از بازیکنان من جمله ژاوی، پویول، ناوارو، سدونا و خوانین در این مراسم حضور داشت.

ویلانووا: «ما باید این هفته را کاملا جدی دنبال کنیم»

مترجم: مصطفی کلانتریان / FCBarcelona.ir

سرمربی بارسا گفت که رویکرد تیم در بازی با آلاوز با نهایت جدیت خواهد بود. او تاکید کرد: «من آماده ترین ترکیب ممکن را برای به دست آوردن یک نتیجه خوب به زمین می فرستم».

او همچنین اظهار داشت: «ما باید به این بازی اهمیتی را که سزاوار آن است، بدهیم. ما با بهترین و باانگیزه ترین تیم ممکن برای گرفتن یک نتیجه خوب به استقبال این بازی می رویم. من این مسابقه را فرصتی برای استفاده از بازیکنانی که دقایق زیادی بازی نکرده اند، نمیدانم. با این حال ما چندین بازیکن مصدوم داریم و می توان گفت که 5 بازیکنی که بیشترین بازی را برای تیم کرده اند، در اختیار نخواهیم داشت».

ویلانووا همچنین اشاره کرد که مندیزوروزا ورزشگاه خوبی برای بازی کردن است و همچنین دفاع آلاوز را مورد توجه قرار داد: «من سرمربی آن ها را بسیار خوب می شناسم و می دانم چگونه کار میکند. آنها در 10 مسابقه گذشته خود تنها 4 گل دریافت کرده اند. این بدین معنا است که خط دفاع آن ها خوب و سازمان یافته کار می کند».

شرایط خوب بارسا

در جواب سوالی در مورد شروع خوب این فصل بارسا، تیتو گفت: «ما در مسیر خوبی هستیم اما فصل تازه شروع شده است». او اضافه کرد: «من خوش شانس هستم که اینجا به دنیا آمده ام. می دانم که همه تحسین ها وقتی نتایج اندکی با شکست روبه رو شوند، به انتقاد مبدل می شوند اما من نگران نیستم؛ از کودکی شاهد این اتفاق بوده ام. علاوه براین از لحاظ آمار ما بیشتر به باخت نزدیک بوده ایم تا برد».

مسی و اینیستا، تکرار نشدنی ها

درباره آندرس اینیستا و لئو مسی، ویلانووا تاکید کرد که احتمال اینکه بازیکنانی مشابه آنها بار دیگر ظهور کنند ، بسیار کم است. او ستاره آرژانتینی را اینگونه توصیف کرد: «من باور دارم که ما دیگر هیچ وقت بازیکنی مانند او را نخواهیم دید؛ این نه فقط بخاطر گل هایی است که به ثمر می رساند، بلکه بخاطر استعداد فوق العاده اش در بازیخوانی فوتبال تیم می باشد. او تمام ویژگی ها و وجوه یک فوق ستاره را دارا است». در مورد اینیستا، تیتو داستان مشابهی را بیان کرد: «او نمونه بارز یک بازیکن رشد یافته در لاماسیا است که به قله فوتبال جهان دست یافته است».

سرمربی تیم که به تیم منچستر سیتی بایت امضای قرار داد با تیکسی بگریستین تبریک گفته بود، تاکید کرد که بازگشت پیکه به میادین چندان به طول نخواهد انجامید: «او به خوبی از مصدومیت خود رهایی یافته است. خصوصیات فیزیکی اش باعث می شود که او را کمی متمایز از سایرین ببینیم. در این مورد بیشتر بحث بازیابی شرایط فیزیکی مطرح است، وگرنه او دیگر دردی احساس نمی کند».

تمرکز بر روی جام حذفی

مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir

پس از پیروزی مقابل وایکاس، بازیکنان ظهر یکشنبه در حالی تمرین کردند که تلاش خود را بر روی بازی جام حذفی مقابل آلاوز متمرکز کردند.

زمانی برای استراحت وجود نداشت. تنها چند ساعت پس از پیروزی با 5 گل مقابل رایو وایکانو، بازیکنان یکشنبه صبح برای تمرین گردهم آمدند تا خود را برای بازی رفت سه شنبه مقابل مندیزوروسا آماده سازند.

بازیکنانی که در بازی مقابل رایو حضور داشتند، تنها به نرمش پرداختند؛ در حالی که سایر بازیکنان تیم - به همراه ماسکرانو - با توپ تمرین کردند تا خود را برای بازی جام حذفی آماده کنند. تیو، ماسیپ، آراخو، کوئیتیا، اسپینوزا و میگل آنخل از بارسا ب نیز به این جلسه از تمرین تیم اصلی پیوستند. این در حالی بود که بازیکنان مصدوم به فعالیت های متناسب با مصدومیتشان مشغول شدند.

بازیکنان صبح روز دوشنبه نیز بار دیگر تمرین کردند و تیتو ویلانووا پس از آن، تیم 16 نفره خود را در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد. بازی به وقت محلی ساعت 10 روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

ثانیه شماری برای ثبت رکوردی تاریخی با تیتو ویلانووا

با برد بارسا مقابل رایو وایکانو، تیم تیتو ویلانووا به رکورد بهترین آغاز فصل که پیش تر در فصل 1997/98 توسط بارسلونای لوئیز فن خال به دست آمده بود - 8 برد و 1 تساوی - رسید. اگر بارسا بتواند در بازی بعدی خود مقابل سلتا، به پیروزی یا تساوی برسد، تیم تیتو ویلانووا بهترین آغاز فصل تاریخ باشگاه را به نام خود ثبت خواهد کرد.

بارسای تیتو ویلانووا در بازی خارج از خانه مقابل رایو وایکانو، به هشتمین پیروزی خود در لالیگا دست یافت و به این ترتیب بارسا توانست جایگاه خود در صدر لالیگا را محکم کرده و به بهترین رکورد باشگاه در لیگ اسپانیا برسد. با 8 پیروزی و یک تساوی از مجموع 9 بازی انجام شده تا اینجای فصل، آبی و اناری ها به رکورد بارسای لوئیز فن خال که در فصل 1997/98 ثبت شده بود، دست یافتند.

این رکورد ممکن است هفته بعد شکسته شود

در فصل 1997/98، مردان فن خال 8 پیروزی و یک تساوی از 9 بازی ابتدایی خود کسب کرده بودند اما با رسیدن به هفته دهم لالیگا، در نیوکمپ مقابل وایادولید شکست (1-2) خوردند؛ بنابرین بازیکنان ویلانووا این موقعیت را دارند تا در بازی بعدی خود، سلتا را شکست داده و رکورد جدیدی ثبت کنند.

5 نماینده بارسا برای توپ طلا

فیفا اسامی 23 نامزد کسب توپ طلا را اعلام کرد. نام های مسی، ژاوی، اینیستا، پیکه و بوسکتس در این لیست قرار دارند.

5 نفر از نامزدهای دریافت جایزه توپ طلا از بارسا هستند. ظهر دوشنبه، 23 بازیکن فوتبال شامل لیونل مسی، ژاوی هرناندز، جرارد پیکه و سرجیو بوسکتس به عنوان کاندیدهای دریافت این جایزه اعلام شدند. نام برنده این عنوان در تاریخ 7 ژانویه، طی مراسم گالا در زوریخ اعلام خواهد شد. اسامی سه نفر نهایی دریافت این جایزه نیز پیش از از آن در دسامبر منتشر می شود.

اولین مرتبه برای بوسکتس

لئو مسی، آندرس اینیستا، ژاوی هرناندر و جرارد پیکه بار دیگر در بین 23 نفری که برای دریافت این جایزه تلاش می کنند، قرار گرفته اند. تنها بازیکن بارسا که برای اولین بار این اتفاق را تجربه می کند، سرجیو بوسکتس است.

قابل ذکر است که لئو مسی سه توپ طلای اخیر را به نام خود ثبت کرده است؛ این در حالی است که ژاوی هرناندز سال گذشته سوم شد. در سال 2010، سه عنوان برتر از آن مسی، ژاوی و اینیستا بود.

گواردیولا در میان فینالیست های بهترین مربی

مربی سابق بارسا، جوزپ گواردیولا، در میان نامزدهای عنوان بهترین مربی سال قرار دارد. دل بوسکه، دی ماتئو، فرگوسن، هینکس، کلوپ، لوکس، مورینیو، مانچینی و پراندلی دیگر نامزدهای این عنوان هستند.

نامزدها

دروازه بان ها: کاسیاس، نویر و بوفون

مدافعان: پیکه و راموس

هافبک ها: بوسکتس، اینیستا، ژاوی، اوزیل، پیرلو، یایا توره و ژابی آلونسو

مهاجمان: مسی، بالوتلی، بنزما، آگرو، دروگبا، فالکائو، ابراهیموویچ، نیمار، رونالدو، رونی و ون پرسی

8. 9 کاربر از LittLe_BeAr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

آلاوس صفر – بارسلونا 3: برد بی‌دردسر

بارسلونا توانست در جام حذفی آلاوس را در خانه حریف شکست دهد.

سایت گل – دو گل تماشایی داوید ویا و آندرس اینیستا برای برد سه بر صفر در خانه آلاوس کافی بود.

بارسلونا بازی را در دست داشت و سرانجام در دقیقه 40 به گل رسید. داوید ویا شوتی مهارنشدنی زد و دروازه اورتزی را گشود.

بارسلونا در دقیقه 51 و لحظاتی پس اژ آن که گوسمن موقعیتی عالی را برای حریف از دست داد به گل رسید. آندرس اینیستا با شوتی کات‌دار دروازه اورتزی را برای بار دوم باز کرد. مانو گارسیا توپ را تحت فشار سسک فابرگاس در محوطه جریمه از دست داد، توپ به الکسیس رسید و در نهایت اینیستا گل‌زنی کرد.

دقایقی بعد الکسیس هم روی پاس عالی ویا گل زد اما داور به اشتباه آن را آفساید گرفت.

سرانجام سسک فابرگاس در دقیقه 88 سانتر عالی دنی آلوز را با ضربه سر وارد دروازه بدون دروازه‌بان حریف کرد.

دیدار برگشت دو تیم 27 نوامبر در نوکمپ برگزار می‌شود و بعید است فینالیست سابق جام یوفا کاری بتواند مقابل بارسا انجام دهد.

+

'گلهای بازی دیشب:

+

تیتو:بازیکنان ما بازی را کاملا جدی گرفتند؛الان هم نباید کار را تمام شده بدانیم

سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش در جریان بازی دور رفت جام حذفی اسپانیا به شدت راضی و خوشحال بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از برد 0-3 بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم پایانی جا حذفی اسپانیا مقابل آلاوس، تیتو در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران شرکت کرد و به شاگردانش تبریک گفت و به بررسی شرایط این بازی پرداخت.
    دراینجا می توانید متن صحبت های تیتو را مطالعه کنید:

*آنالیز کلی بازی: بازیکنانی که تمام جامهای قهرمانی دنیا را به دست آوردند، به زمین آلاوس آمدند و این چنین تلاش کردند. این درحالی بود که بازیکنانم از عملکرد خوب آلاوس در این فصل مطلع بودند و باید از آنها تشکر کرد که بازی را تا این حد جدی گرفتند. هیچ وقت نباید در دیدارهای حذفی کار را تمام شده دانست. در بازی برگشت در بارسلونا هم باید بازی را جدی بگیریم. چون ما در مقابل هوادارانمان برگزار می کنیم

*اطلاعات منتشره: ما چنین بازی هایی را از آلاوس دیده بودیم. آلاوس تیم خیلی خوبی دارد و دقیقا می داند که چه کاری باید انجام دهد. ما تلاش کردیم تا دست و پای آنها را ببندیم و آنها بازی خوبی را انجام دادند؛ هرچند که تفاوت ها کاملا مشخص بود. فکر می کنم که بازی را تحت کنترل در آورده بودیم

*آلوس و الکسیس: بازگشت دانی آلوس خبر خوبی است. چون در این بازی از نظر فیزیکی کاملا خوب بود. ما دیدیم که دانی ریتم خوبی دارد و به خوبی با الکسیس به همکاری می پرداخت. او دراین بازی فقط یک گل کم داشت. دروازه بان حریف یکی ازتوپهای او را مهار کرد و یکی دیگر از فرصتهایش نیز از دست رفت.

*سرخی روبرتو: او در فرم و شرایط مناسب برای بازی کردن قرار گرفته و بیش از اینها از او استفاده می کردیم. احتمالا در تیم اصلی باید بیشتر از اواستفاده شود. البته بازیکنان خیلی خوبی هم داریم. خوب است بدانیم که بارسلونا چنین بازیکنانی مثل او برای سالیان سال داریم

*داوید ویا: کیفیت فوتبالی او برای ما مهمتر از تعداد دقایقی است که برای تیم به میدان می رود. او در بازی با رایو وایه کانوهم برای تیم بازی کرد. می توانستیم که در طول این بازی برای90 دقیقه از او استفاده کنیم ولی ترجیح دادیم تا این گونه او را مورد استفاده قرار دهیم
    Last edited by MMM52; 31-10-2012 at 10:51.

10. 8 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این خیلی خوبه که تیتو به موقعش به مسی استراحت می ده (گرچه در دوران پپ خود مسی به پپ گفته بود اصلا استراحت نمی خواد). نگه داشتن آمادگی فیزیکی مسی برای تیم بسیار بسیار مهمه.

12. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

همیشه اسطوره ها ، بهترین هارا انتخاب می کنند
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 522346_273435562759343_1276063977_n.jpg  

14. 11 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ↙GΌЯGÅN↙

پيش فرض

جزئيات جام در قالب اعداد و ارقام

مترجم: ريحانه ابراهيمي / FCBarcelona.ir

مدافع عنوان قهرمانی در جام حذفی، بازیها را با پيروزي مقابل آلاوز شروع کرد؛ بارسا پس از فصل 2007/08 برای اولین بار است که با چنین حاشیه امنیتی پای به بازی برگشت می گذارد.

• اين ديدار چهارمين پيروزی بزرگ بارسا در شب اول رقابتها بوده است. در فصل 2007/8 بارسا با نتيجه 3-0 آلكويانو را مغلوب خويش كرد و اين آمار را برای خود به ثبت رساند.

• بارسلونا اخیرا در بازیهای نخستین خود در جام حذفی بدون گل خورده بازی را به پایان رسانده است. اين ششمين باری مي باشد كه کاتالانی ها بطور پي در پي بدون هیچ گل خورده زمین چمن را ترک کرده اند. در اينجا نگاهي به آمار و ارقام بارسا در 5 سال گذشته دراين ليگ مي اندازيم: 2007 (3-0 در آلوکويانو)، 2008 (0-1 در بنيدورم)، 2009 (2-0 در كالچرال لئونسا)، 2010 (2-0 در كوتئا)، 2011 ( 1-0 در ال هوسپيتالت) و سال 2012 (3-0 در آلاوز).

• اين پنجمين بار است كه بارسا با نتيجه 3-0 اين عنوان را بدست آورده است. نكته قابل توجه آن است كه بارسا در در هر بازی نسبت به ديدار قبلي، پيشرفت داشته است.

• سسك فابرگاس در ديدار مقابل آلاوز موفق به گلزني شد و هم اكنون فابرگاس در شش بازی گذشته 5 گل به ثمر رسانده است؛ اين تيمها عبارتند از: سويا (2)، بنفيكا، آلاوز و رایو.

• سرجيو روبرتو - كسي كه در تيم منيزورزا فوتبال را آغاز نمود و در هيچ يك از بازی های تيم اول در اين فصل حضور نداشته است - 90 دقيقه در اين بازی به ميدان رفت. وی 7 توپ را از حريف گرفته و 69 پاس صحیح از میان 74 پاس ارسالی خود داشته است.

• ديگر بازيكني كه در اين فصل تجربه ای جديد برای خود به ثبت رساند، دروازه بان دوم بارسا، خوزه مانوئل پينتو مي باشد. هنگامي که اينيستا زمين را ترك نمود، بازوبند کاپیتانی برای لحظاتی کوتاه به پینتو رسید. او کار به خصوصی انجام نداد و تنها در اواخر بازی شوت گازمان را با عکس العمل خود مهار کرد.

• اينيستا يك هفته پس از به ثمر رساندن اولین گل فصلش، - در مقابل سلتيك در نیوكمپ - گل دومش را نيز در اين فصل به ثمر رساند.

• اينيستا همچنين در فصل گذشته در ديدار آغازين جام حذفی، موفق به گلزني شده بود؛ اين گل ،گل پيروزی بخشي براي بارسا مقابل هاسپيتالت بود.

• داويد ويا مانند دوران حضورش در والنسيا، روند رو به رشدی را در پيش گرفته است. داويد ويا در ديداری كه سه شنبه برگزار شد، با گلي شگرف دروازه حريف را براي اولين بار در بازی گشود. بطور متوسط او در هر 73 دقيقه گل مي زند. ماسكرانو در بازی گذشته با بدست آوردن 16 توپ بيشترين توپ را از حريف گرفته و با 95 پاس آمار بيشترين پاس را در ميدان به خود اختصاص داد.

• در ديدار شب گذشته فابرگاس و ويا هر دو موفق به گلزني شدند و هر دو مشتركا رده دوم گلزنان تیم در جام حذفی را تصاحب كردند. هر دو 5 گل بثمر رسانده اند، اما صدرنشين جدول يعني ليونل مسي17 گل وارد دروازه حریفان کرده است.

• دني آلوز پس از مصدوميتي كه در ديدار با رئال به آن مبتلا گرديد، پس از مدتي دوری از ميادين سرانجام ديشب توان حضور در زمين را بدست آورد و به همگان ثابت كرد كه آسيب ديدگي اش رفع شده است. اين بازيكن برزيلي در ديدار ديشب 13 پاس بلند را ايجاد كرد، درحالي كه سسك و مونتويا و الكسيس هر کدام یک سانتر بر روی محوطه جریمه داشتند.

ويا: «من در بهترين باشگاه جهان بازي مي کنم و رقابت در اينجا شديد است»

مترجم: معزالدین جامی / FCBarcelona.ir

بعد از بازی درمقابل آلاوز، داويد ويا توضيح داد که تنها گلش در این بازی و تک گلش در وایکاس «مهم هستند».

ویا در بازی آخر هفته در برابر رايو و در بازی روز گذشته در برابر آلاوز گل اول تيم را در هر دو مسابقه بثمر رساند. وقتي از او راجع به نمايشش در اين بازی ها پرسيده شد، او گفت: «خوشحالم، من به فرم خوب خود بازگشته ام و اين برای من بسيار خوب است؛ احساس خوبي در زمين دارم».

مهاجم آبي و اناری ها که اعتماد بنفس و شم گلزني خود را بازيافته است، اشاره کرد که او «در بهترين باشگاه جهان حضور دارد و رقابت برای بدست آوردن دقايقي برای بازی بسيار شديد است؛ بازی های زيادی در رقابت های مختلف در پيش رو داريم. من در اختيار مربي هستم». او همچنين مانند هر بازيکن ديگری
    «دوست دارد تا جايي که ممکن است بازی کند. بازی ديگری روز شنبه در پيش رو است».

صحبت های بازيکنان ديگر بعد از بازی

بارترا

«ما بسيار خوب بازی کرديم و نتيجه خوبي گرفتيم؛ تمام تلاشمان را در بازی برگشت نيز انجام مي دهيم».

«مرحله حذفی هنوز تمام نشده است، اما ما قدم بزرگي براي صعود به مرحله بعد برداشتيم».

«آلاوز تيم و سرمربي بسيار خوبي دارد. آن ها جدی بازی مي کردند و دفاع خوبي داشتند».

«ما توپ را بخوبي به گردش درمي آورديم و سخت براي گلزني تلاش مي کرديم. خوشحالم که اجازه نداديم توپي وارد دروازه ما شود».

«وقتي شما سخت براي بازی کردن تلاش مي کنيد، نياز داريد تا در زماني که به شما داده شده بهترين استفاده را ببريد؛ سپس مي توانيد به بازی کردن ادامه دهيد».

«تيم همه کار کرده و پيروزی های زيادی بدست آورده است. ما بخوبي کار کرديم؛ مي دانستيم که آسان نخواهد بود و بازی را جدی گرفتيم. من به بزرگي اين تيم باور دارم».

سسک

«مي دانستيم که اگر بازی را جدی نگيريم، در ادامه پيچيده خواهد شد. تيم نمايش خوبي داشت».

«در اين تيم رقابت شديد است؛ وقتي برای آرسنال بازی مي کردم متوجه اين بودم. اينجا چيزی بيش از استعداد لازم است. تمايل و تلاش در هر بازی مهم است. مي خواهم اين را تجربه کنم. با شکوه است وقتي با اين بازيکنان درون زمين قرار مي گيريد».

پينتو

«مي خواهم اين را يک قدم در زمان بدانم و مي خواهم که سرمربي بهترين تيمي را به زمين بفرستد که تشخيص مي دهد. من برای هر چيزی که به من نياز باشد آماده ام».

«بازيکنان بر روي بازی تا وقتيکه داور سوت پايان را مي زند، متمرکزند».

«من هيچوقت توسط اين تيم شگفت زده نمي شوم. از زماني که به اينجا آمدم، بازيکنان جاه طلبي و تمايل به حفظ پيروزي و فروتني داشته اند. من از اينکه آن ها چقدر فروتن هستند، متعجب مي شوم».

«بارترا هر بازی بهتر و بهتر مي شود، او در زمين راحت است و فکر مي کنم بازی خوبي را پشت سر گذاشت. هنوز بايد او را بيشتر بشناسم، اما او بازيکنيست که چيزهای زيادی به تيم مي دهد».

تمرین روز چهارشنبه

تیم امروز ساعت 12:00 بوقت محلی در سیوتات اسپورتیووا خوان گمپر تمرین کرد. بعد از آن نیز کنفرانس خبری برگزار نشد.

16. 7 کاربر از LittLe_BeAr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

گزارش روز: آنتونیا دربیمارستان بستری شد- مسی امروز پدر می شود؟

آنتونیا، همسر لیونل مسی برای به دنیا آوردن تیاگو، پسرش در بیمارستان یو.اس.پی دوسس بستری شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طبق گزارش منتشره درروزنامه های ال موندو دپورتیوو و اسپورت کاتالونیا، آنتونیا روکوزو، همسر لیونل مسی برای زایمان در بیمارستان یو.اس.پی دوسس در کنار ورزشگاه نوکمپ بستری شده و ممکن است تا ساعاتی دیگر زایمان کرده تا تیاگو، پسر لیونل مسی پا به دنیا بگذارد.
    ستاره آرژانتینی بارسلونا به همراه آنتونیا به این بیمارستان رفته و درکنار همسرش از او مراقبت می کند
    این دقایق برای لیونل مسی به اندازه چندین ساعت می گذرد. چرا که 9 ماه است که در انتظار تولد تیاگو بوده.
    مسی روز چهارشنبه در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفته بود:« نگران نیستم ولی هیجان زده ام.»
    اعضای درجه یک خانواده های لیونل و آنتونیا هم درروزهای اخیر به شهر بارسلونا سفر کرده اند.
    در صورت تولد تیاگو، این خود مسی است که تصمیم خواهد گرفت که آیا در بازی این هفته تیمش مقابل سلتاویگو درنوکمپ به میدان برود یا خیر.سران باشگاه بارسلونا انتشار این خبررا که مسی از مربی تیمش اجازه گرفته که در جلسه تمرینی امروز تیمش غایب باشد را نه تائید و نه تکذیب می کنند ولی به نظر می رسد که مسی امروز درتمرینات بارسا حضور نیابد

18. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

تیاگـــــو مــِسی چشم به جهان گشود ،، و دنیا شاهد مـــِسی دیگری خواهد بود !!!
    فن پیج رسمی مـِــسی دقایقی پیش ...

Today I am the happiest man in the world, my son was born and
    thanks to God for this gift! Thanks to my family for the support! A hug to everyone

Leo Messi
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 522817_464563496929770_9728372_n.png  
    Last edited by Mohammad Yek110; 02-11-2012 at 21:08.

20. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •