تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 308 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3075

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

دیشب بارسا با نتیجه 8 به صفر تیم مراکشی رو برد!
    نکته اینکه لئو تو همون نیمه اول هتریک کرد!
    خدا بداد برسه با این شروع طوفانی!!!!!!!!!!!!

گل ها رو هم Messi (3), Alexis (2), Alves, Sergi Gómez and Deulofeu زدن...
    بازی بعدیم اگه اشتباه نکنم با پاری سن ژرمن داریم...

ممنون از جلال عزیز
    بی صبرانه منتظر سوپر کاپ هستم

2. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راخا 0- بارسلونا 8؛ گلباران کاتالونیایی ها با قضاوت حسن کامرانی فر

مسی در اولین دیدارش در اردوی پیش فصل، عملکرد خوبی داشت

سایت گل- بارسلونا دیشب در دومین دیدار دوستانه اش در اردوی پیش فصل، در مراکش مقابل تیم راخا قرار گرفت. در این بازی دوستانه، مسی ستاره بارسا بود و در اولین بازی اش در پیش فصل، هت تریکی تماشایی را به اجرا گذاشت. الکسیس سانچس دو گل، دانی آلوس، سرخی گومز و دئولوفئو هم برای بارسا به گل رسیدند.

محتوای مخفی: ادامه 
    این تیم مراکشی حریف خوبی برای شاگردان تیتو نبود. جالب اینجاست که این تیم، تیمی بود که چند هفته پیش توانسته بود تا اتلتیک بیلبائو را شکست دهد.

تیتو 7 نفر از بازیکنان اصلی تیمش را به زمین فرستاده بود که در این میان نام مسی هم دیده می شد. او که به دلیل مصدومیت شانس حضور دراولین بازی دوستانه تیمش در تابستان مقابل هامبورگ را از دست داده بود، در این بازی فوق العاده بود. مسی فوتبال تهاجمی بارسلونا را در طول یک ساعتی که در زمین بود هدایت می کرد و همکاری مداوم او با آفلای و الکسیس در خط حمله، بسیار تماشایی بود.

آفلای هم که از بازی کردن در مراکش ذوق زده بود، در گلزنی موفق نبود.

تیتو نیم ساعت آخر را به بازیکنان تیم پایه ای اختصاص داد. آنهاهم مربی شان را ناامید نکردند و 2 گل به ثمر رساندند.

این بازی در ورزشگاه بزرگ تانگر در حضور 23 هزار تماشاگر برگزار شد. داور این بازی حسن کامرانی فر از ایران بود که یک کارت زرد را در دقیقه 31 به رافینیا نشان داد؛ دلیل آن خطا در میانه میدان بود

گلهای بازی: الکسیس سانچس (13)، مسی (34)، مسی (38)، الکسیس سانچس (40)، مسی (45)، دانی آولوس (57)، سرخی گومز (88)، دئوفولئو (90)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

By Ghazal Ziari

2012/7/29

ویلانووا: مسی همیشه سرنوشت ساز است

مسی که به دلیل مصدومیت در دیدار سه شنبه گذشته مقابل هامبورگ به میدان نرفت، شب گذشته در اولین حضورش در دیدارهای پیش فصل بارسا هت تریک کرد.

سایت گل- تیتو ویلانووا، سرمربی بارسا، پس از پیروزی 8-0 تیمش مقابل راجا کازابلانکای مراکش، لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیمش را مورد ستایش قرار داد.

مسی که به دلیل مصدومیت در دیدار سه شنبه گذشته مقابل هامبورگ به میدان نرفت، شب گذشته در اولین حضورش در دیدارهای پیش فصل بارسا هت تریک کرد.

ویلانووا به خبرنگاران گفت:" وقتی بهترین بازیکن دنیا را در اختیار دارید، با این قدرت گلزنی، او می تواند سرنوشت ساز شود و این اتفاق بار دیگر رخ داد.

این بازی برای رسیدن به هماهنگی و ریتم مورد نظر خوب بود زیرا مقابل تیمی بازی کردیم که ما را مجبور به دویدن می کرد.

بازیکنان تیم جوانان؟ آنها همیشه خوب بازی می کنند. همه امشب در سطح بالایی بازی کردند."

داوید ویا بعد از مصدومیت در رقابت های جام باشگاه های جهان هنوز برای آبی و اناری ها به میدان نرفته و ویلانووا اعلام کرد که از زمان بازگشت این مهاجم باتجربه به میادین مطلع نیست.

" ما در مورد یک مصدومیت شدید صحبت می کنیم که برای بهبودی به زمان زیادی نیاز دارد. وقتی او در شرایط خوبی قرار بگیرد، از بازگشت او خوشحال خواهیم شد.

او در طول ماه گذشته گام بلندی به سوی بهبودی برداشت."

سرمربی کاتالان ها همچنین در مورد جنجال های به وجود آمده در مورد لغو دیدار سوپرکاپ کاتالونیا گفت:" می فهمم همه نمی توانند خوشحال باشند. اما خوشحالم که بعضی ها ما را درک می کنند زیرا این تنها هفته ای است که همه بازیکنان ما در کنار هم تمرین می کنند.

ما بعد از این هفته، دو دیدار در پیش داریم و بعد از بازیکنان به اردوی تیم های ملی شان می روند. من نگرانی ام را با باشگاه در میان گذاشتم و آنها تصمیم گرفتند که تیم دوم باشگاه در این رقابت به میدان برود."

By Behnam Jafarzadeh

2012/7/29

مسی: خیلی خوب است که به طور کامل در اردوی پیش فصل هستم

ستاره آرژآنتینی بهترین بازیکن بارسا دردیدار شنبه شب مقابل راخا اتلتیک کلوب بود و سه گل از 8 گل آبی اناریها را به ثمر رساند

سایت گل- لیونل مسی، بدون شک، بهترین بازیکن بارسلونا در دیدار دوستانه دیشب مقابل راخای مراکش بود و با هت تریکی تماشایی تقشی تاثیر گذار در برد قاطعانه 0-8 بارسا داشت.

درپایان این دیدار،مسی به خبرنگاران گفت:« خیلی خوب است که امسال می توانم به طور کامل در اردوی پیش فصل حضور یابم. فکر می کنم که همه چیز خوب پیش خواهد رفت.»

این درحالی است که در سالهای اخیر مسی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کشورش، دیرتر از سایر بازیکنان تمرینات پیش فصلش را با بارسا آغاز می کرد ولی امسال از ابتدا ، همراه با سایر هم تیمی هایش اردوی فصل جدید را آغاز کرد.

مسی درادامه صحبتهایش گفت:« ما اندکی خستگی را لمس می کردیم. این خستگی اندکی کار را برای ما سخت کرده بود. ولی در این برهه زمانی، این کاملا طبیعی به نظر می رسد. ما خوب تمرین می کنیم و از نظر فیزیکی شرایط بهتری داریم. »

ستاره آرژانتینی به علاوه درمورد رابطه اش در درون زمین چمن با الکسیس سانچس گفت:« من و الکسیس در زمین با هم جور شده ایم. فصل گذشته او با بدشانسی تمام مصدومیت های متعددی داشت . ولی الکسیس بازیکن مهمی برای بارسا خواهد بود.»

او ادامه داد:« شیوه تمرین کردن تیم ما همان شیوه همیشگی است. با همان افراد قبل کار می کنیم و تغییر خاصی نداریم. من در تیم تیتو حالم خوب است و به شدت تلاش می کنیم تا بتوانیم با آمادگی تمام در بازیهای مهم پیش فصل حضور بیابیم.»

مسی ادامه داد:« مدتها بود که اینقدر استراحت نکرده بودم و الان حالم خوب است. قبل از آغاز تعطیلات خسته بودم و داشتم می مردم. الان در اردوی پیش فصل هستیم و خستگی مان طبیعی است.»

By Ghazal Ziari

2012/7/29

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض تصاویر فوق العاده

هت تریک مسی و درخشش الکسیس؛ گلباران در مراکش

بارسلونا دیشب در دیداری دوستانه موفق شد تابا نتیجه 0-8 از سد تیم تانگر اتلتیک کلوب مراکش عبور کند

سایت گل- بارسلونا دیشب در دومین دیدار تدارکاتی اش در اردوی پیش فصل توانست به دومین پیروزی اش دست یابد. بردی قاطعانه که با نتیجه 0-8 به دست آمد.؛ آن هم مقابل تیمی که چند هفته پیش اتلتیک بیلبائو را شکست داده بود.
    تصاویر منتخبی از این دیدار را دراینجا ملاحظه کنید:

مربی تیم میزبان

و این هم تیتو، مربی تیم کاتالان

By Ghazal Ziari

2012/7/29

مسی و اهدا پیراهن به کودک معلول مراکشی

مسی که در دیدار شب گذشته هت تریک کرد، در دقیقه 64 تعویض شد و در هنگام رفتن به سمت نیمکت بارسا، پیراهنش را به پسربچه معلولی که کنار زمین حضور داشت، داد.

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا، در پایان دیدار شب گذشته تیمش مقابل راجا کازابلانکا که با پیروزی 8-0 آبی و اناری ها به پایان رسید، پیراهنش را به یک کودک معلول مراکشی اهدا کرد.

مسی که در این دیدار هت تریک کرد، در دقیقه 64 تعویض شد و در هنگام رفتن به سمت نیمکت بارسا، پیراهنش را به پسربچه معلولی که کنار زمین حضور داشت، داد.

این اولین بار نیست که این ستاره آرژانتینی پیراهنش را به کودکان معلول می دهد. او در دیدار ماه گذشته تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل که با پیروزی 4-3 آلبی سلسته به پایان رسید نیز پیراهنش را به یک کودک معلول داده بود. جالب اینکه مسی در آن دیدار نیز هت تریک کرد.

By Behnam Jafarzadeh

2012/7/29
    Last edited by nw_nk; 29-07-2012 at 19:05.

6. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

کاریکاتور: مسی مریخی به دنبال پشت سر گذاشتن رونالدو

این دو ستاره به زودی بار دیگر در لالیگا به میدان خواهند رفت تا با نمایش های شان، شانس شان را برای کسب توپ طلای امسال افزایش دهند.

سایت گل- بحث بر سر اینکه کریس رونالدو بازیکن بهتری است یا لیونل مسی، تمامی ندارد.

این دو ستاره به زودی بار دیگر در لالیگا به میدان خواهند رفت تا با نمایش های شان، شانس شان را برای کسب توپ طلای امسال افزایش دهند.

اما در آخرین اظهار نظر در این مورد، آلفیو باسیله، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین، مقایسه این دو بازیکن را غیرمنصفانه دانست.

" نمی توان مسی را با بازیکن دیگری مقایسه کرد. کریس رونالدو در مقیاس انسانی بازیکن بزرگی است اما مسی یک مریخی است."

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

با توافق بارسا: برگزاری سوپرکاپ کاتالونیا در روز 26 سپتامبر

آبی اناری ها توافق کردند تا سوپرکاپ کاتالونیا، اندکی دیرتر از برنامه ریزی های قبلی برگزار شود

سایت گل – سران باشگاه بارسلونا اعلام کردند که در سوپرکاپ کاتالونیا در روز 26 سپتامبر مقابل اسپانیول قرار خواهند گرفت.

پیش از این قرار بود که این دوتیم کاتالان در روز 31 جولای سوپرکاپ کاتالونیا را برگزار کنند ولی آبی اناری ها تصمیم گرفتند تا به خاطر نگرانی از احتمال مصدومیت بازیکنانشان، تیم پایه ای شان را به مصاف اسپانیول بفرستند و همین وضوع سبب شد تا این بازی لغو شود و یوان کویه، مدیر اجرایی اسپانیول، بارسا را به بی احترامی به اسپانیول متهم نمود.

الان سران بارسا اعلام کردند که پیشنهاد فدراسیون فوتبال کاتالونیا برای برگزاری این بازی، در تاریخی دیگر را پذیرفته اند.

در بیانیه منتشره از سوی باشگاه بارسلونا می خوانیم:« سران باشگاه بارسلونا همیشه از فدراسیون فوتبال کاتالونیا ،فوتبال کاتالونیا و ورزشهای کاتالونیا، حمایت کرده اند. سران باشگاه در گذشته هم از کاتالونیا حمایت کرده؛ مثل مسابقه ماراتون برای مبارزه با فقر یا اخیرا توافق برای اهدای عواید ناشی از برخی از مسابقات برای مسائل خیریه . ما احساس تعهد می کنیم تا به این حمایت ادامه دهیم. سران باشگاه بارسلونا، پیشنهاد فدراسیون فوتبال کاتالونیا برای برگزاری سوپرکاپ کاتالونیا در روز 26 سپتامبر را پذیرفتند. مربیان بارسلونا هم تلاششان را به کار خواهند گرفت تا بهترین تیم ممکن را روانه این دیدار کنند.»

بدین ترتیب سوپرکاپ کاتالونیا سه روز قبل از بازی بارسا مقابل سویا در رقابتهای لالیگا که چهارمین بازی آنها در این فصل است برگزار خواهد شد.

کد:

10. 4 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

باشگاه بارسلونا, پسر بچه 11 ساله ای که پا نداره, رو به کمپ ریو دو ژانیرو دعوت کرد ... اسم این پسر بچه گابریل هستش ...

هر روز که میگذره بیشتر به تیمم افتخار می کنم....//////
    Last edited by M E S S I; 01-08-2012 at 10:52.

12. 5 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

مطبوعات بارسایی

آزمون بارترا

پیکه کاملا به او اعتماد دارد: "او کاملا آماده است"

نقش او در برابر ابراهیموویچ (PSG) و رونی (منچستریوناید) در تصمیم تیتو

برای خرید یک مدافع میانی کلیدی خواهد بود.

همه میدانند که او با استعداد است اما تیتو میخواهد او را در مقابل سخت ترین رقبا بسنجد.

یک نمایش دیگر از نیمار

برزیل ۳ - ۰ نیوزلند

درحالی که هواداران رویای امضای قرارداد ستاره ی برزیلی با بارسا را دارند

تصمیم نهایی در ۴۸ ساعت آینده گرفته خواهد شد.

پیکه خوش بین است: "ما دوباره قهرمان میشویم"

دنیل اگر یا الکس سانگ. کدام یک به بارسا خواهند پیوست؟

لاروخیتای مضحک. آنها در جایگاه آخر گروه خود قرار گرفتند

و المپیک را بدون زدن حتی یک گل ترک کردند.

میلا (سرمربی تیم) یک دقیقه هم به یوردی آلبا استراحت نداد.

"مدل موی نیمار در تابستان گذشته"

موهای روسل در این تابستان خبر از قیمت بالای نیمار میدهند.

14. 4 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

هدیه 100هزار دلاری بنیاد مسی به یونیسف مکزیک

لیونل مسی آرژانتینی به عنوان سفیر خیرخواهانه یونیسف فعالیت می کند

google
    سایت گل- بنیاد خیریه لیونل مسی، مبلغ 100 هزار دلار به یونیسف مکزیک کمک کرد تا این وجه صرف رشد و پرورش نوجوانان و جوانان مکزیکی شده و برای جلوگیری از ترک تحصیل نوجوانانی که برای گذران زندگی مجبور به کار کردن می شوند صرف شود. طبق اعلام بنیاد لیونل مسی، این مشکلی است که از سال 2006 در مکزیک فراگیر شده استمسی که از ماه مارس سال 2012 به عنوان یکی از سفرای خیریه یونیسف معرفی شده، در روز 17 ژوئن در شهر کانکن، یکی از شهرهای مکزیک دیداری دوستانه را برگزار کرد که در این دیدار دوستانه، یاران مسی و ستاره های آمریکا مقابل ستاره های مکزیک قرار گرفتند .وجه حاصل از این دیدار دوستانه، به بنیاد مسی رسید تا برای پروژه های خیریه متعددی به منظور رشد و پیشرفت زندگی نوجوانان مکزیکی هزینه شودسوسانا سوتولی، نماینده بنیاد مسی در مکزیک با انتشار بیانیه ای اعلام کرد:« مشارکت جوانان در شکل گیری اجتماعی سالم و فعال بسیار مهم و کلیدی است. حرکت بنیاد لئو مسی برای کمک کردن به حضور این جوانان در اجتماع و حمایت از حقوق کودکان در دنیاست. »در سال جاری میلادی، 1318000 نوجوان و جوان مکزیکی برای رشد و پیشرفت هرچه سالم تر خود کمکهایی دریافت کردند که این کمک ها به صورت بهبود شرایط تحصیلی وکاهش ترک تحصیل آنها بود.بنیاد لیو مسی با بهره گیری از برنامه های یونیسف در کشورهای آرژانتین، مکزیک و اسپانیا به فعالیت می پردازد.

کد:

کیتا:مشکلی با گواردیولا نداشته و ندارم

ستاره سابق باشگاه کاتالان در صحبتهایی اعلام کرد که هیچ گاه در باشگاه بارسلونا با کسی مشکلی نداشته

Seydou Keita - Barcelona
    سایت گل- سیدو کیتا، ستاره مالیایی و بازیکن سابق باشگاه بارسلونا از آنچه در روزنامه «مچ» سرزمین مادری اش منتشر شده و بازتاب صحبتهای او درمورد گواردیولا، به شیوه ای انتقادی نسبت به گواردیولا، چندان راضی به نظر نمی رسد.
    این ستاره مالیایی در گفتگو با راک 1 همه اینها را تکذیب کرد و گفت:« من 4 سال در بارسلونا بازی کردم و سالهای فوق العاده ای را پشت سرگذاشتم. هیچ وقت با هیچ کسی در باشگاه مشکل نداشتم و با گواردیولاهم همین طور. من احترام زیادی برای گواردیولا قائلم و خودش این را می داند.مطمئنم که اگر او این صحبتها را خوانده باشد، با خودش می گوید که سیدوحرف بدی در مورد من نزده است؛ چون این غیرمممکن است. من دیروز حرف بدی درمورد پپ نزدم و فردا هم بد درموردش حرف نخواهم زد.»
    کیتا درادامه اعلام کرد که این غیرممکن است که بد درمورد گواردیولا صحبت کند و گفت:« این طور به نظر می رسد که هر وقت بازیکنی باشگاه را ترک می کند، باید در مورد پپ یا هر کس دیگری بد صحبت کند ولی من این طور نیستم. من در مورد پپ یا هیچ کس دیگری بد حرف نزدم. این غیرممکن است. من دربهترین تیم دنیا بازی می کردم.اگر پپ خیلی از من استفاده نمی کرد، به این دلیل بود که مطمئنا به بازیکن دیگری بیشتر از من اطمینان داشت.»
    این بازیکن مالیایی درمورد انگیزه هایش برای جدایی از بارسا و پیوستن به لیگ چین صحبت کرد و گفت:« پیش از اینکه پپ از بارسا برود، با او صحبت کردم. بعد از آن با تیتو و سران باشگاه حرف زدم. من پیشنهادی ازچین داشتم که 5 برابر بهتر از مبلغ قراردادم با بارسا بود. ولی من درحال مذاکره با سران باشگاه بودم تا در این تیم بمانم. ما به توافق نرسیدیم، چون مجبور بودم تا 33% بیشتر مالیات بپردازم.»

کد:

16. 4 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دیوید ویای مبارز...
    پس از 7 ماه و نیم مصدومیت هم اکنون بهبود یافته و به تیم بازگشته است...
    ویدیویی در همین رابطه...

کد:
    دیوید دوست داریم......
    منتظرتیم.....
    Last edited by M E S S I; 04-08-2012 at 11:41.

18. این کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

اگه داوید ویا سرحال باشه به نیمار هم نیازی نیست ولی اگه سرحال باشه با این حال خوشحال میشم به بارسا بیاد...

پیراهن این فصلمون زیاد مورد پسندم نیست!!!!!

شما چطور؟!

20. این کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •