تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 328 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3274

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها | جلد 2

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

قهرماني در ليگ اسپانيا بهترين لحظه برايم بود
    رونالدو: لاليگا دشوارترين ليگ دنيا است

مهاجم تيم فوتبال رئال مادريد گفت: ليگ فوتبال اسپانيا(لاليگا) سخت‌ترين ليگ دنيا به شمار مي‌رود.

کريستيانو رونالدو مهاجم پرتغالي رئال مادريد معتقد است لاليگا دشوارترين ليگ فوتبال در ميان ساير ليگ‌هاي باشگاهي در سطح جهان به شمار مي‌رود.

ملي‌پوش پرتغالي نقش مهم و تعيين‌کننده‌اي در موفقيت قوهاي سفيد مادريد در فصل گذشته داشت و پايان دادن به سه دوره متوالي قهرماني بارسلونا در لاليگا مهمترين هدف رئالي‌ها بود که موفق به انجام آن شدند.

رونالدو که با يک شبکه تلويزيوني تايلندي صحبت مي‌کرد، اظهار داشت: بهترين لحظه براي من قهرماني در لاليگا بود. و به نظرم ليگ فوتبال اسپانيا سخت ترين ليگ دنيا به شمار مي‌رود.

وي افزود: ما موفق شديم با اختلاف 9 امتياز نسبت به تيم بزرگي مثل بارسلونا عنوان قهرماني را بدست آورديم.

رونالدو که براي استراحت در تايلند به سر مي‌برد درباره حذف تيم فوتبال پرتغال توسط اسپانيا در مرحله نيمه نهايي جام ملت‌هاي اروپا هم صحبت‌هايي را انجام داد.

تيم وي در ضربات پنالتي با نتيجه 4 بر 2 از اسپانيا شکست خورد و اين در شرايطي بود که کريس در انتظار زدن ضربه پنجم پنالتي براي پرتغال بود و در نهايت قبل از اينکه پنالتي را به ثمر برساند، تيمش مقابل ماتادورها شکست خورد و از يورو 2012 حذف شد.

رونالدو افزود: آن فقط يک تصميم بود که گرفته شد. در ليگ قهرمانان هم وقتي رئال مقابل بايرن مونيخ قرار گفت، ضربه پنالتي را از دست دادم. بنابراين هر اتفاقي ممکن است در ضربات پنالتي رخ دهد. اين ضربات شانسي هستند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 5 کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض مورينيو از من خواست به آينده خوشبين باشم

مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد نقش مورينيو در ادامه حضورش در برنابئو را بسيار مهم عنوان کرد.

گونزالو ايگواين مهاجم آرژانتيني رئال مادريد فصل آينده نيز در اين تيم خواهد ماند.وي از باشگاه‌هاي منچسترسيتي، پاري‌سن‌ژرمن و يوونتوس پيشنهاد داشت اما تصميم گرفته که برنابئو را ترک نکند.

ايگواين در اين‌باره اظهار داشت: در حقيقت مورينيو با من صحبت کرد و گفت که از من و خانواده‌ام در مادريد حمايت خواهد کرد و از من خواست تا به فصل آينده خوشبين باشم و در رئال بمانم.

وي افزود: براي شروع فصل جديد بسيار مشتاق هستم. احساس مي‌کنم اولين فصل حضورم را در رئال مادريد تجربه مي‌کنم. بسيار هيجان‌زده‌ام و مشتاقانه در انتظار کسب موفقيت جديد با رئال هستم.

مهاجم رئال افزود: از روز اول براي حضور در ترکيب مبارزه خواهم کرد.

مهاجم 24 ساله کهکشاني‌هاي مادريد در فصل گذشته (12-2011) براي رئال 35 بازي انجام داد و موفق شد 22 گل به ثمر برساند.
    ورزش3

4. 6 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

فیگو :" کریستیانو برای توپ طلا همه چیز دارد "

با این که شش ماه تا مراسم توپ طلا مانده ، بحث در مورد گزینه های احتمالی زیاد است .
    لوئیز فیگو یکی از نفراتی است که در این باره نظرش را ابراز کرده است .
    وی در مصاحبه با ابولا گفت که کریستیانو شایستگی رسیدن به توپ طلا را دارد .
    گفت :" او همه کاری که برای گرفتن این جایزه می کرد را انجام داد . هر چند که این محاسبه دقیق نیست .
    افراد زیادی رای می دهند .
    کریستیانو سال فوق العاده ای داشت .

آنچلوتی :" رئال از بخت های اصلی قهرمانی اروپاست "

کارلو آنجلوتی ، مربی پی اس جی در مورد فصل آآینده گفت :" در فرانسه ما بخت اصلی هستیم اما رئال و بارسا در اروپا بیشترین شانس را دارند . "
    مربی پی اس جی افزود :" در چمپیونزلیگ رقابت می کنیم اما در مقابل تیم باتجربه ای نظیر رئال کمی ضعف داریم . "

منبع : مرجع اخبار رئال

6. 7 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با اعضای کادر فنی رئال آشنا شوید؛ 4 پرتغالی و یک اسپانیایی

سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال ، لوئیس کمپوس را به عنوان استعدادیاب و مامور کسب اطلاعات درمورد تیمهای حریف و بازیکنان حریف استخدام کرده است.

بدین ترتیب کمپوس، چهارمین پرتغالی در کادر فنی رئال خواهد بود. تیمی متشکل از ژوزه مانوئل فریه را د مورایس، روی فاریا و سیلوینیو لورو. تنها دستیار اسپانیایی مورینیو، آیتور کارانکا است.

کمپوس، خرید جدید کادر فنی رئال مادرید، دوست شخصی مورینیوست.او در تیمهای متعددی در پرتغال مربی گری کرده و سال گذشته دی وی دی «مربی گری برای بازی کردن » را تهیه و تنظیم کرد.

لوئیس کمپوس از هم اکنون کارش را در شهرک ورزشی والدبباس آغاز کرده

اعضای کادر فنی رئال مادرید بدین ترتیب است:

ژوزه مانوئل فریه را د مورایس (ژوزه مورایس):

او در اکتبر 2009 برای پر کردن حای آندره ویلاس بواس در اینتر، به تیم مورینیو پیوست. باجدایی مورینیو از اینتر در ژوئن 2010، مورایس با این مربی پرتغالی، به مادرید آمد.

روی فیلیپه دا کنیا فاریا (روی فاریا) :

شاید سرشناس ترین چهره در میان اعضای کادر فنی مورینیو باشد. مربی بدنساز رئال مادرید با گذشت زمان، به یکی از افراد جدایی ناپذیر کادر فنی رئال مبدل شده است. مورینیو در کنار فاریا به موفقیتهای فراوانی دست یافته اند . سبک کاری او، سبکی متفاوت است

سیلوینیو د آلمیدا لورو (سیلوینیو لورو):

لورو یکی از سرشناس ترین دروازه بانان پرتغالی است که 23 سال در دسته اول رقابتهای لیگ پرتغال حضور داشته و الان کاسیاس و آدان را هدایت می کند

آیتور کارانکا:

تنها دستیار اسپانیایی ژوزه مورینیو. او در تمام تیمهایی که کار کرده، همیشه رابطه نزدیک و صمیمانه ای با یکی از بازیکنان سابق آن تیم که شناخت خوبی از تیم فعلی دارد به همکاری پرداخته. الان و در رئال، آیتور کارانکا این نقش را برعهده دارند و تنها اسپانیایی کادر فنی است. البته در تمام کنفرانس های خبری که مورینیو نمی تواند یا نمی خواهد در آنها شرکت کند کارانکا، به جای او این کار را انجام می دهد و حتما به یاد دارید که ژوزه مورینیو در آخرین کنفرانس خبری اش در فصل گذشته که با حضور تمام اعضای کادر فنی درکنارش برگزار شد، روی میز کوبید و ترانه کارانکای پرتغالی، کارانکای پرتغالی را می خواند.و سایر اعضای کادر فنی هم او را همراهی می کردند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 8 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

مدیر عامل باشگاه دیناموزاگرب کرواسی , Mamic , اعلام کرده که " مودریچ از دوستان نزدیک من هست و می توانم با اطمینان بگویم که مورینیو در طول یک ماه اخیر مرتبا با او درباره ی انتقالش به مادرید صحبت کرده!"

...

ايگواين در اين‌باره اظهار داشت: در حقيقت مورينيو با من صحبت کرد و گفت که از من و خانواده‌ام در مادريد حمايت خواهد کرد و از من خواست تا به فصل آينده خوشبين باشم و در رئال بمانم.
    البته ترجمه درست مطلب این بوده که مورینیو با من صحبت کرد و خانواده و هم تیمی هام هم با حمایتی که از من کردن , من را به آینده امیدوار کردن...
    و گرنه مورینیو چجوری می تونه از خانواده ی هیگواین حمایت کنه : دی

ورزش 3 هم ماشالا بعضی وقتا اخبارشو با Translator ترجمه می کنه!

10. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

مرجع خبري رئال مادريد : لئوناردو ، مدیر اجرایی پی اس جی ، احتمال خرید کاکا را در مراسم معارفه ابراهیموویچ رد کرد و گفت :" خرید ایبرا و تیاگو ، بزرگترین خریدهای تاریخ پی اس جی بود . حالا دیگر خریدی نخواهیم داشت . "
    در روزهای اخیر گفته می شد که خرید ایبرا ، کار انتقال کاکا را آسان می کند هر چند که به نظر می رسد که چنین چیزی ممکن نباشد . با آمدن مودریچ ، رفتن کاکا محتمل به نظر می رسد که میلان می تواند یکی از این مقاصد باشد .

مرجع خبري رئال مادريد : زدراکو مامیچ ، مدیر دینامو زاگرب در روز دوشنبه گفت که احتمال پیوستن مودریچ به رئال خیلی بالاست . وی به تمجید از این بازیکن که مد نظر مورینیوست پرداخت .
    مودریچ که یکی از افراد قدرتمند فوتبال کرواسی است که در سال گذشته در خلال چمپیونزلیگ با فلورنتینو دیدار کرده بود . پسرش ماریو یکی از وکلای مودریچ است و گفته می شود که ماه گذشته برای مذاکره با سران رئال به مادرید رفته بود .
    مامیچ دیروز گفت :" در مورد مسائل حرفه ای مودریچ نگران نیتم . اما لوکا مثل پسر من است . البته دوست دارم به رئال بپیوندد چرا که دینامو از این انتقال سود می برد . 5 درصد از این انتقال به ما می رسد . " یعنی در واقع اگر رئال در ازایش 35 میلیون یورو بپردازد ، مثلا 1.75 میلیون به دینامو می رسد .
    وی در مورد شانس مودریچ برای موفقیت در رئال گفت :" لوکا از ابتدا فیکس می شود . مدتهاست که با مورینیو در تماس است . "
    مدیر دینامو اعتقاد دارد که مورینیو " بزرگ ترین مربی " است . زدراکو مامیچ ، در سال 2004 ، کار انتقال مودریچ به دینامو زاگرب را نهایی کرد و در سال 2008 او را با 21 میلیون به تاتنهام فروخت .

12. 6 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

تصاویر خانواده‌ی آقای آلونسو در مادرید!
      محتوای مخفی: تصاویر... 

14. 9 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

"دهمین چمپیونزلیگ ، یک وظیفه "

کمتر تیمی است که بتواند رئال مادرید 13-2012 را شکست دهد .
    نه تنها در لالیگا ، بلکه در اروپا هم کمتر تیمی وجود دارد .
    با این که چلسی به چمپیونزلیگ رسید و بایرن فینالیست بود ، حس در رئال مادرید این است که دهمین چمپیونزلیگ ، در پیش است .
    بله ، این کار یک وظیفه است . به خصوص پس از نقش مهم بازیکنان رئال در یورو . همه در تیمهای ملیشان از بهترین ها بودند و حتی بازیکنانی نظیر کوئنت رائو و خدیرا ، یک سر و گردن بالاتر از بقیه نشان دادند و اگر بتوانند که به سطحی که داشتند در رئال ادامه دهند ، می توانند سطح فنی تیم مورینیو را جلو ببرند .

انتخاب هفت بازیکن از رئال در جمع بهترین های یوفا هم نشان می دهد که سفیدها چقدر خوش درخشیدند .
    بی تردید رئال صاحب بهترین ها در هر پست است و به همین خاطر است که موظف است که امسال چمپیونزلیگ را ببرد .
    فقط کمی شانس نیاز است تا این جام مهم به چنگال رئال برسد .
    داوید خارکرا

منبع : مرجع اخبار رئال

16. 6 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

18. 11 کاربر از Retired User بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رونالدو:سعی می کنم رمانتیک باشم ولی کسی مرا باور نمی کند

سایت گل- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی دنیای فوتبال در صحبتهایی اعلام کرده که زمانی که او می گوید که فرد رمانتیکی است، کسی او را باور نمی کند.

رونالدو این روزها برای سپری کردن تعطیلات تابستانی اش با نامزدش ایرینا شایک روسی به تایلند رفته است و برخی ها او را فردی هوسران می دانند که رابطه های دوستانه و رمانتیک متعددی را تجربه کرده است ولی اکنون اعلام کرده که هیچ چیزی برایش به اندازه صداقت مهم نیست.

رونالدو در گفتگو با شبکه تلویزیونی ای در تایلند، در پاسخ به این سوال که در رویارویی با جنس مخالف، چه ویژگی ای برای او از همه مهمتر است گفت:« من همیشه به قلب او نگاه می کنم. فکر می کنم که این باارزش ترین چیز است. من همیشه سعی می کنم رمانتیک باشم ولی کسی مرا باور نمی کند. »

رونالدوی 27 ساله د رادامه به این نکته اشاره کرد که پسرش که در سال 2010 به دنیا آمد، مهمترین چیز در تمام زندگی اوست:« پسرم موهایش مثل من است؛ محکم و فر... من با او می خوابم و بیدار می شوم و او همیشه درکنار من است.»

رونالدو ، ستاره باشگاه رئال در سال 2009 و با قراردادی 93.9 میلیون یورویی از منچستریونایتد به رئال پیوست

گوتی و رد پیشنهاد ریورپلاته:مقصد بعدی من، قطر، آمریکا یا دوبی است

سایت گل- گوتی، ستاره سابق باشگاه رئال مادرید، تصمیمی برای خداحافظی با دنیای فوتبال ندارد. این درحالی است که او اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که می خواهد با دنیای فوتبال خداحافظی کند ولی الان نظرش را تغییر داده و می خواهد فوتبالش را دنبال کند ولی مقصد آتی او ریورپلاته نخواهد بود.

گوتی اخیرا پیشنهادی را از ریورپلاته دریافت و آن را رد کرد، چرا که دوست ندارد تا در لیگ آرژانتین بازی کند . هدف او ادامه فوتبالش است و می خواهد در قطر، آمریکا یا امارات فوتبال بازی کند.

گوتی در صحبتهایی در این باره گفت:« من هنوز از فوتبال خداحافظی کرده ام و می خواهم فوتبالم را ادامه دهم؛ البته به شرطی که پیشنهاد خوبی داشته باشم. من برای بازی کردن، به ریورپلاته نخواهم رفت. چون علاقه ای به بازی در لیگ آرژانتین ندارم. البته از آنها به خاطر ابراز تمایلشان متشکرم. دوست دارم در آمریکا، قطر یا دوبی بازی کنم.»

این فوتبالیست اسپانیایی در صفحه توئیترش از ابراز تمایل ریورپلاته برای جذب او خبر داد . پیشنهادی که نتوانست ستاره سابق رئال را متقاعد کند.

20. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •