تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 328 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 3274

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها | جلد 2

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

گزارش روز: همه درانتظار« مورینیو تیم 3»

سایت گل- ساعت 8.15 دقیقه صبح روز دوشنبه، تمرینات رئال مادرید زیرنظر مورینیو آغاز شد تاپروژه «مورینیو تیم3» (در سومین فصل حضور مورینیو) در رئال استارت بخورد. آقای خاص برنامه های خاصی برای اردوی پیش فصل تیمش دارد و وظایف و برنامه های متعددی را به صورت لیست شده دراختیار دارد.

با اتمام کار رئال در رقابتهای فصل گذشته، ژوزه مورینیو به تعطیلات نرفت و مشغول انجام برنامه ریزی و اولویت بندی کارهای رئال بود. در نهایت او در روز 22 ژوئن تعطیلات تابستانی اش را شروع کرد. او بعد از سفر به میامی، کانکن وبازگشت به پرتغال، شنبه شب به مادرید بازگشت. آقای خاص اکنون لیست اولویت های کاری اش در سانتیاگو برنابئو را ارائه کرده است

*نهایی کردن خرید مودریچ:

پروژه خرید مودریچ پیشروی خوبی داشته ولی مربی پرتغالی درنقش مربی تیم و نه مدیر داخلی، خواهان آن است تا این انتقال درزودترین زمان ممکن صورت بگیردتا مودریچ هرچه سریعتر بتواند با شرایط تیم تطبیق بیابد. بلافاصله بعد از اعلام خبررسمی خرید مودریچ، او به مادرید سفرخواهد کرد. مورینیو می خواهد که او در اردوی لس آنجلس باکهکشانی ها باشد

*تکلیف بازیکن میانی راست تیم
    :

نکته ای کلیدی. گزینه مدنظر او لاسانادیارا است.او باید با مورینیو راجع به شرایطش صحبت کند.هنوز یک سال دیگر ازقرارداد او باقی مانده ولی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.او(بدون درنظر داشتن بازی دوستانه درکویت)،برای آخرین بار درروز 21 مارس برای رئال به میدان رفته بود.اگر او ازرئال جدا شود، آنها بازیکن شماره 2جدیدی را جذب خواهد کرد.

*ساماندهی رختکن تیم
    :

مورینیو تیم جمع و جوری می خواهد. گزینه ایده آل، داشتن تیمی با22 بازیکن است که شامل 3 دروازه بان باشد. مشخص است که او 25 بازیکن نمی خواهد.بعد از جدایی پدرو لئون(ویپوستنش به ختافه)، آلتین تاپ(گالاتاسرای) و ماتئوس(کاستیا)، ممکن است کاروالیو و گاگوهم از رئال جدا شوند و احتمال جدایی کاکا و نوری شاهین هم وجود دارد.

*بلاتکلیفی درمورد کاکا:

درصورت آمدن مودریچ، کاکا رقیب دیگری خواهدداشت.خود او گفته که از رئال نخواهد رفت، مگر آنکه سران باشگاه ویا مورینیو، از او بخواهند که تیم راترک کند. فروش ایبراو تیاگو ، کاکا را به میلان نزدیک تر خواهد کرد. تیمی که در آنجا هنوزهم یک اسطوره است

*داستان انتقال قرضی نوری شاهین:

مورینیو به شاهین گفته که برای این فصل او را می خواهد و اوضاع دراین فصل متفاوت است و می تواند دراردوی پیش فصل رئال شرکت کند ولی شک و شبهات زیادی وجود دارد. او نمی خواهد یک سال دیگر بی بازی بماند.مورینیو باید تمرین کردن او را ببیند وبعد درموردش تصمیم گیری کند

*تعمیرات در والدبباس
    :

درطول ماه اخیرمیلادی،پروسه تعمیرات در والدبباس شروع شده است. ودرکنار کمپ تمرینی، ساخت یک ساختمان آغاز شده که ساخت آن چندماهی طول خواهد کشید.این ساختمان ،درواقع یک هتل جدید برای رئالی هاست که دیگر برای اردوهای داخلی شان به سوئیت های میراسیه را نخواهند رفت. مورینیو هم می داند که نباید مثل بیه لسا زیاد در این زمینه دخالت کند.

*موضوعات پزشکی
    :

آقای خاص از عملکرد اعضای کادر پزشکی تیمش راضی نیست و این روزها دست به انقلاب در کادرپزشکی رئال زده. او خواهان آن است که پزشکانی خارج از کادر رئال را به خدمت بگیرد و می خواهد که آنها کارمندان رئال نباشند. مذاکرات برای به خدمت گرفتن پزشکانی بیمارستان سانیتاس درحال جریان است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 7 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. 8 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

تصاویر : ایکر در ونزوئلا

کاسیاس این روزها در یک حرکت خیریه به کاراکاس سفر کرده است .

کاسیاس :" تا 37 سالگی بازی می کنم "

ایکر کاسیاس در ونزوئلا در یک "توئیت کم " شرکت کرد و پاسخگوی سوالات طرفدارانش بود . این دروازه بان که در کاراکاس بسر می برد ، گفت :" امیدوارم که تا 37 سالگی بازی کنم . امیدوارم تا مدت زیادی در آن جا بمانم . "

این دروازه بان که در توئیتر صفحه نداشت ، یک توئیت کم با حضور 2000 نفر را معرفی کرد . این حضور ، موضوع داغ در توئیتر ونزوئلا شد . ایکر در این گفتگوی ویدئویی در مورد همه چیز صحبت کرد . وی در مورد توپ طلا گفت :" کسی که لیاقتش را دارد ، آن را می برد . "
    کاپیتان رئال و تیم ملی اسپانیا همچنین گفت که :" فوتبال هیچ چیز از من نگرفت بلکه خیلی چیزها به من داد . نمی تانم گلایه ای داشته باشم . یک دروازه بان خوب باید شخصیت لازم را داشته باشد و انتقادات را بپذیرد . "
    کاسیاس ادامه داد که :" ما باید از شکستهایمان درس بگیریم . لحظات جامهایم و اولین بازیم در سن مامس را همیشه در خاطر دارم . "
    وی در مورد فصل بعد گفت که :" باید در سوپرکاپ ر برابر بارسلونا قرار گیریم . امیدوارم که فصل بعد به فینال چمپیونزلیگ و البته کوپا برسیم . "
    وی به تمجید از بوفون پرداخت و گفت :" هیچ اطلاعی از مودریچ ندارم . از مسئله نقل و انتقالات جدا هستم . صحبتی ندارم . "

عکس : وقتی کاسیاس بال درآورد

منبع : مرجع اخبار رئال

6. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرجع خبری رئال-مادرید: ایکر کاسیاس در ونزوئلا در یک "توئیت کم " شرکت کرد و پاسخگوی سوالات طرفدارانش بود . این دروازه بان که در کاراکاس بسر می برد ، گفت :" امیدوارم که تا 37 سالگی بازی کنم . امیدوارم تا مدت زیادی در آن جا بمانم . "این دروازه بان که در توئیتر صفحه نداشت ، یک توئیت کم با حضور 2000 نفر را معرفی کرد . این حضور ، موضوع داغ در توئیتر ونزوئلا شد . ایکر در این گفتگوی ویدئویی در مورد همه چیز صحبت کرد . وی در مورد توپ طلا گفت :" کسی که لیاقتش را دارد ، آن را می برد . "کاپیتان رئال و تیم ملی اسپانیا همچنین گفت که :" فوتبال هیچ چیز از من نگرفت بلکه خیلی چیزها به من داد . نمی تانم گلایه ای داشته باشم . یک دروازه بان خوب باید شخصیت لازم را داشته باشد و انتقادات را بپذیرد . "کاسیاس ادامه داد که :" ما باید از شکستهایمان درس بگیریم . لحظات جامهایم و اولین بازیم در سن مامس را همیشه در خاطر دارم . "وی در مورد فصل بعد گفت که :" باید در سوپرکاپ ر برابر بارسلونا قرار گیریم . امیدوارم که فصل بعد به فینال چمپیونزلیگ و البته کوپا برسیم . "وی به تمجید از بوفون پرداخت و گفت :" هیچ اطلاعی از مودریچ ندارم . از مسئله نقل و انتقالات جدا هستم . صحبتی ندارم . "

8. 6 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیشخوانِ برجسته:

خسه را دوست دارم

دیگر پیشخوانها:

این مادریدیسمو با عملکردش همه را مجذوب خود ساخته

فلورنتینو نخستین کسی بود که به او تبریک گفت:"تبریک قهرمان"

دوباره به تیم اصلی راه یافت و تیم را در آمریکا همراهی میکند

62 خرید در لالیگا

مادرید،وایادولید و مالاگا تنها تیمهایی که خرید جدیدی نداشته اند . دیگو کاستا بیشترین مشتری را داشته . بارسلونا قیمت پیشنهاد شده برای خاوی مارتینز را پرداخت نمیکند . رایووایکانو،زاراگوزا و وایادولید بیشترین نیاز را به خریدهای جدید دارند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیشخوانِ برجسته:

میراث رئال مادرید

دیگر پیشخوانها:

6 مادریدیستا(رونالدو،ایکر،ژ بی،راموس،اوزیل،په په،کوئنترائو) و تنها 4 بارسایی(مسی،ژاوی،اینیستا، ابرگاس) در فهرست نامزدهای بهترین بازیکن سال یوفا

رائول،تورس و سیلوا نیز در این فهرست حضور دارند

مورینیو و تیتو برای فصل جدید شروع کردند

کاسیاس در کاراکاس:"خیلی سخت(محال) است که من توپ طلا را ببرم"

خسه:"مورینیو کیفیت بازیکنان تیم های پایه را میداند"

قهرمان رقابت های زیر 19 ساله ها به جمع بازیکنان تیم اصلی میپیوندد و پس از آن معلوم میشود که به تور آمریکا میرود یا نه

كريستيانو رونالدو در بانكوك تايلند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : پس از گذراندن ده روز تعطيلي, رونالدو به عنوان سفیر Toyota Hilux Vigo Champ به تايلند سفر كرده.او همچنین قراردش را يك سال ديگر با تويوتا تمديد کرد . مبلغ اين قرارداد براي يك سال 3-5 ميليون يورو ميباشد.

بيش از 300 روزنامه نگار براي ثبت اين لحظه تجمع كرده بودند .هواداران نیز از او در مدت زمان حضورش در تایلند حمایت کردند.

رونالدو براي تشكر از هوادارانش گفت:" از همه آنها تشكر ميكنم براي حمايت فوق العاده اي كه از من در بدو ورودم داشته اند در هتل از طریق تلویزیون میتوانستم ببینم که مردم اينجا چقدر عاشق فوتبال هستند و اين براي من شگفت انگيز است چرا كه من در زندگي اين كار را انجام ميدهم . از همه آنها تشكر ميكنم و میخواهم به حمایتشان ادامه دهند".

10. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

شانس اول رو رونالدو داره بعدش کاسیاس و بعد از اون که امکانش 0% مسوت اوزیل...!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض ایگواین پاسخ روسل را داد؛ 100 امتیاز، 121 گل، پیروزی در نوکمپ، بله، فصل عجیبی بود

سایت گل- گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی رئال، به صحبت های اخیر ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا، که رقابت های فصل اخیر لالیگا را عجیب توصیف کرده بود، پاسخ داد.

ایگواین که در 35 دیدار فصل گذشته لالیگا برای رئال، 22 بار گلزنی کرد، با ذکر برخی از دستاوردهای تیمش، پاسخ رئیس باشگاه کاتالانی را داد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" 100 امتیاز، 121 گل، پیروزی در نوکمپ، بله، فصل عجیبی بود؛ اگرچه برای ما فصل فوق العاده ای محسوب می شد."

ایگواین در مورد احتمال حضور لوکا مودریچ در سانتیاگو برنابئو گفت:" من بازی های مودریچ در تاتنهام و یورو را دیدم. او بازیکنی است که می تواند در رئال بازی کند. امیدوارم او هر چه زودتر به یک باشگاه خوب بپیوندد."

این مهاجم 24 ساله که در این تابستان شایعاتی در مورد جدایی اش از رئال و پیوستنش به یوونتوس نیز منتشر شده بود، در مورد آینده اش در این باشگاه گفت:" برای من، اولین روز تمرینات، مانند اولین روز حضورم در رئال بود. من این باشگاه و بازیکنانش را به خوبی می شناسم. از بودن در اینجا راحت هستم و نمی توانم با این پیراهن خداحافظی کنم.

به خاطر بودن در این باشگاه اصلا افسوس نمی خورم. من می توانم در اینجا به رویاهایم برسم. امیدوارم امسال بتوانیم چمپیونزلیگ را فتح کنیم"

By Behnam Jafarzadeh

13. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یک پیشنهاد بزرگ دیگر

دیگر پیشخوانها:

هیگواین پیشنهاد 7 میلیونی یووه را رد کرد

"حمایت هم تیمی هایم،شوق و اشتیاق خودم و صحبتهایی که با مورینیو داشتم به من این قدرت را داد که همینجا ادامه دهم"

فلورنتینو در ایالات متحده با ال پیپیتا درباره قراردادش مذاکره خواهد کرد

رائول در والدبباس

اسطوره رئال مادرید دیروز پس از دو سال دوباره به دیدار مادریدی ها آمد

تیتو،یک میانجی
    "روابط بدی با مورینیو ندارم" . "بدترین مجازات را برای هر دویمان تصور میکردم"

"مودریچ رئال را دوست دارد و امیدوارم زودتر به اینجا بیاید"

دیگر پیشخوانها:

تمجید هیگواین از لوکا مودریچ

هافبک کروات امیدوار است قراردادش تا قبل از روز شنبه نهایی شود

حضور سر زده رائول در والدبباس

15. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

الکلاسیکوی برگشت سوپرکاپ ، یک روز جلو افتاد

بازی رئال - بارسا در دور برگشت سوپرکاپ اسپانیا در استادیوم برنابئو ، برای عدم تقابل با مراسم بهترین های یوفا که در موناکو برگزار می شود ،
    یک روز جلو افتاد و در روز نهم شهریور برگزار می شود .
    به گفته فدراسیون فوتبال اسپانیا ، به درخواست یوفا زمان بازی برنده های کوپا و لالیگا تغییر یافت .
    دور رفت در نیوکمپ برگزار می شود که در روز سوم شهریور خواهد بود .
    رئال و بارسا روی هم یازده نماینده در مراسم بهترین ها دارند .

منبع : مرجع اخبار رئال

17. 4 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب خلاصه بعد از مدت ها [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] متوجه شد که اینگلیسی زبان اول هست و به سایتش نسخه اینگلیسی رو هم اضافه کرد تا دیگه لازم نباشه کلی زحمت ترجمه کردن رو بکشیم!

19. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •