تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: فوتون تونلند وانت جدید ایران خودرو دیزل ( Foton Tunland )

آخر فروم باز mehdi_pro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

11 فوتون تونلند وانت جدید ایران خودرو دیزل ( Foton Tunland )

فوتون تونلند یا پیک آپ جدید ایران خودرو دیزل

در کنار وانتهای تندر و روآ که تا پایان سال و یا اوایل سال آینده در سبد تولیدات گروه ایران خودرو قرار می گیرند، وانت پیک آپ نیز بعنوان سومین خودروی باری سبک این مجموعه از نیمه دوم سال جاری به تولید خواهد رسید.

در اولین تبلیغ منتشر شده از این وانت جدید، نشان اسب ایران خودرو بروی جلوپنجره آن به چشم می خورد. حال این سوال پیش می آید که پیک آپ یک خودروی ملی جدید تحت لیسانس و برند ایران خودرو است؟ در مورد این خودرو و مشخصات آن هیچ اطلاعاتی تا این لحظه در سایت ایران خودرو یا ایران خودرو دیزل منتشر نشده است. اما شاید زیاد هم احتیاج به جستجو نباشد. این خودرو از تولیدات کشور هم پیمان ما یعنی چین است. نام آن هم فوتون تونلند (foton tunland L) است.

کامیونت فوتون و دستگاههای کشاورزی آن پیشتر در بازار ایران عرضه شده اند. پیک آپ فوتون تونلند با ظرفیت حمل بار یک تن و کشیدن بار 2 تا 2.25 تن بصورت تریلر و در انواع تک و دو کابین و همچنین تک یا جفت دیفرانسیل طراحی شده است. موتور انواع دو کابین 4 سیلندر خطی دیزلی با حجم 2.77 لیتر است که توان مناسب 160 اسب بخار را در دور موتور 3600 و گشتاور 360 نیوتن متر را در دورهای بین 1800 تا 3000 تولید می نماید. البته یک موتور ضعیفتر 128 اسبی دیزلی نیز از این خودرو وجود دارد.
    ابعاد انواع دو کابین 5.31×1.88×1.87 متر و فاصله محورهای جلو و عقب هم 3.1 متر می باشد. وزن فوتون تونلند 1860 کیلوگرم در نوع دو کابین و 1770 کیلوگرم در نوع تک کابین است. حداکثر سرعت این پیک آپ هم 160 کیلومتر بر ساعت است.

فوتون تونلند در اصل مجهز به ترمز ABS+EBD و دو کیسه هوا می باشد. در مجموع بنظر می رسد فوتون تونلند یا ایران خودرو پیک آپ، انتخاب مناسبی برای رقابت با وانت کاپرا، دیگر محصول چینی حاضر در بازار بارکش های سبک ایران باشد. مخصوصا انواع دو دیفرانسیل آن که در خارج از جاده، عملکرد مطلوبی را به نمایش می گذارد.

وانت یا پیک آپ ایران خودرو دیزل با ظرفیت 1500 دستگاه و در دو نوع دیزلی و بنزینی تولید خواهد شد. حال که ناچار به رو آوردن به محصولات چینی بجای وانتهای معتبر و معروف هستیم، امیدواریم این محصول و محصولات مشابه با کیفیت مناسبی به دست مصرف کنندگان و خریداران برسد.

2. 5 کاربر از mehdi_pro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

اگر ایران خودرو این وانت رو طبق اون چیزی که تو عکس هست ( متاسفانه در مرحله اول تا الان که محصولات معرفی شده ایرانخودرو مثل تبلیغاتش نبوده ) و میبینیم وارد بازار کنه
    تقریبا میشه گفت وانت پیکان رو که پشت سر میگذاره و رقیب خوبی برای وانت مزدا 2000 و وانت دیار خواهد بود.
    همچنین از نظر قدرتی شاید به پای نیسان های زامیاد نرسه اما استقبال خوبی ازش خواهد شد.
    مشخصه که بازم چینی ها میخوان تو کلاس پیکاپ هم خوش بدرخشند همونطور که قبلا با خودروهای سواری ( لیفان و MVM ) اینکارو انجام دادن.
    به هر حال امیدواریم این وانت بتونه جبران کمبود ها و کاستی هایی که سالیان طولانی وانت پیکان با خودش یدک میکشید برطرف کنه.

تذکر : همونطور که میدونید تو مطالب بالا ذکر شده ( وانت پیک آپ نیز بعنوان سومین خودروی باری سبک این مجموعه از نیمه دوم سال جاری به تولید خواهد رسید)
    از دوستان خواهشمندم در مورد زمان و شرایط ثبت نام و قیمت و سایر مواردی که الان هیچ کدومش مشخص نیست بحث نکنید
    همین اول گفتم که کاربران عزیز مباحث رو مفید و فنی جلو ببرن.

4. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehdi-2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    I R A N--E S F A H A N

پيش فرض

محمدجان به نظرمن بامشخصاتی که داده شده این پیک آپ رقیب کاپراخواهد بود ووانت پیکان همچنان قربانی میگیره....

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

محمدجان به نظرمن بامشخصاتی که داده شده این پیک آپ رقیب کاپراخواهد بود ووانت پیکان همچنان قربانی میگیره....

آفرین دوست من
    کاپرا رقیب اول و جدی این خودرو خواهد بود من حواسم نبود بهش اشاره کنم.
    کاپرا نزدیک ترین وانتی هست که میتونه با این خودرو رقابت کنه از هر نظر.
    اما خوب عادلانه بخوایم نظر بدیم از نظر نمای ظاهری کاپرا رو به چالش خواهد کشید.

من اشاره ای به نیسان پیکاپ و تویوتا هایلوکس ( البته سری های جدید ) در مقایسه با این وانت نکردم چون مشخصه فاصله ها زیادن
    برای همین اون چند وانت رو مثال زدم. امیدورام زودتر به بازار بیاد تا بررسی ها انجام بشه.

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همین چند روز پیش دقیقا یکی کپی همین از جلو تو خیابون دیدم فاصلم باش زیاد بود اما فکرمیکنم ارم تویوتا رو داشت و دیگه مدلش رو نتونستم ببینم - اولش که این عکس رو اینجا دیدم با خودم گفتم چه خوب طراحی کردن - ولی بعدش که یه کم تو خیابون به وانت ها دقت کردم دیدم مثل این زیاده - نمونش همونی که میگم دیدم دقیقا همین بود و فکر میکنم که تویوتا هم بود

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

همین چند روز پیش دقیقا یکی کپی همین از جلو تو خیابون دیدم فاصلم باش زیاد بود اما فکرمیکنم ارم تویوتا رو داشت و دیگه مدلش رو نتونستم ببینم - اولش که این عکس رو اینجا دیدم با خودم گفتم چه خوب طراحی کردن - ولی بعدش که یه کم تو خیابون به وانت ها دقت کردم دیدم مثل این زیاده - نمونش همونی که میگم دیدم دقیقا همین بود و فکر میکنم که تویوتا هم بود
    به احتمال زیاد همون تویوتا هایلوکس شاسی بلند بوده که دیدن چون اینم خیلی شبیه به تویوتاست.

10. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

فوتون که مل یه شرکت دیگس ! چطوری ایران خورو میزنه؟

عجیبه
    فوتون یه شرکت چینی هست که با شرکت های ایرانی مشارکت میکنه
    اول با سایپا و الانم هم با ایران خودرو دیزل داره همکاری میکنه و اینم یکی از محصولاتش هست که به ایران اورده.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعلام شرایط پیش فروش پیکاپ ایران خودرو دیزل

عصر خودرو : طرح ویژه فروش تعداد محدودی پیکاپ جدید شرکت ایران خودرو دیزل در دو تیپ بنزینی و دیزلی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» این شرکت برای پیش فروش خودرو دو روش ارائه داده است که در روش اول 198 میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت اخذ می گردد و الباقی بهای خودرو یک ماه قبل از تحویل و به قیمت روز توسط مشتری پرداخت می گردد.بر اساس این گزارش در روش دوم مبلغ 100 میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت و 98 میلیون ریال دیگر دو ماه بعد از ثبت نام دریافت می گردد و الباقی بهای خودرو یک ماه قبل از تحویل و به قیمت روز توسط مشتری پرداخت می گردد.همچنین در هر دو روش سود مشارکت 24 درصد، سود انصراف 22 درصد و زمان تحویل خودرو دیزلی ها از آذر ماه به بعد و بنزینی ها از بهمن ماه به بعد بر اساس واریز کامل پیش پرداخت می باشد.شایان ذکر است برای روش اول در زمان تحویل خودرو 2 میلیون و 500 هزار ریال تخفیف محاسبه شده است که در زمان تحویل خودرو از مبلغ خودرو کسر خواهد شد

13. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به گزارش ایکوپرس هاشم یکه زارع با بیان این مطلب گفت : پیش فروش نوبت اول این خودرو تمام شده است و برای پیش فروش نوبت دوم درحال بررسی هستیم .

وی افزود : در حال حاضر در پیش فروش اولیه، ایران خودرو دیزل حدود ۲۰۰۰ هزار دستگاه از این خودرو را برای فروش درنظر گرفته که در پیش فروش های بعدی در نظر داریم تعداد خودروها را افزایش دهیم.

مدیر عامل ایران خودرو دیزل خاطر نشان ساخت : از دو هزار دستگاه پیش فروش پیکاپ 70 درصد دیزلی و 30 درصد بنزینی ثبت نام کرده اند .

یکه زارع با اشاره به اینکه پیکاپ جدید ایران خودرو دیزل در دو تیپ دیزلی و بنزینی صورت گرفته است، ادامه داد: پیکاپ ایران خودرو دیزل دارای موتور ۲۸۰۰ سی سی، ۲ کیسه هوا، ترمز ضدقفل، سیستم تهویه مطبوع و مه شکن جلو عقب است که نوع دیزلی آن با قدرت ۱۶۰ اسب بخار و نوع بنزینی آن با قدرت ۱۴۰ اسب بخار به فروش می رسد.

وی تاکید کرد: پیکاپ جدید ایران خودرو دیزل اولین پیکاپی است که با استاندارد یورو۴ در کشور عرضه می شود.

مدیر عامل ایران خودرو دیزل ، برنامه تولید این شرکت درسال جاری را 20 هزار دستگاه خودرو تجاری عنوان کرد و اظهارداشت : با عرضه ۱۳ محصول جديد شرکت ايران خودرو ديزل طي امسال درآمد حاصل از فروش شرکت به رکورد ۱۵۰۰ ميليارد تومان دست خواهد يافت.

گفتنی است پیش فروش خودرو پیکاپ دردو تیپ بنزینی و دیزلی از 25 مردادماه سال جاری آغاز شده بود .

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

17. 2 کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •