تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: بررسی کلی samsung ace 2

پروفشنال amin n & i series's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

1 بررسی کلی samsung ace 2

سلام خدمت تمام دوستان
    مقدماتی فراهم شد که بتونم یه بررسی از ace 2 واستون بذارم
    اول میریم سر وقت کارتن
    تو کارتن گوشی چیز به خصوصی نیست{هندزفری .شارژر .کابل usb} به جز کابل usb که کیفیتش بسار خوب شده . ضخامت سیم بیشتر شده یا به عبارتی کلفت تر شده که نسبت به usb نازک سری های قبل سامسونگ بسیار بهتر شده
    میریم سر وقت خود گوشی
    گوشی بسیار خوش دست هست.البته مقداری کلفته که من مزیت میدونم اخه تو دست قرص و محکم میمونه...بدنه گوشی هم که پلاستیکه و چیز خاصی نداره...دکمه هوم به لطف فلزی که دورش قرار داده شده بسیار زیبا شده
    یه مزیت که تو طراحی گوشی دیدم جای ممری هست..اکثر گوشی های سامسونگ مموریشون زیر درب باطریه ولی خوشبختانه مموری ace2 کنارش میخوره که باعث میشه هر دفعه نخواد در باطری برای بیرون اوردن مموری باز کنی
    صفحه نمایش گوشی یه صفحه نمایش خوبی هست و کیفیتش اکثر افرادو راضی میکنه.صفحه گوشی رو تا وقتی در کنار یه گوشی گرون قیمت یا صفحهamoled نذارید متوجه نمیشید کیفیتش کمی پایین تره....البته اینم بگم صفحش یه مقداری حتی از نئو هم به نظر من بهتره و روشن تره ولی بدون شک به پای amoled نمیرسه
    منوی گوشی بسیار روون و خوبه و من هیچ کندی توش ندیدم
    دوربین گوشی هم به نسبت 5مگاپیکسل ها بسیار خوبه و من کیفیتشو تقریبا هم رده گالکسی نکسوس میدونم
    کیفیت فیلمبرداریش هم مثل بقیه فیلم برداریهای گوشی جدید اچ دی هست...روونه و راضیتون میکنه
    راستی قدرت فلشش هم خوبه و تو تاریکی خوب میتونه کمکتون کنه تو عکس برداری
    بریم سراغ اجرای بازی
    من یه سری بازی اس 2 داشتم و با توجه به اینکه جی پی یو و رزلوشن صفحه مشترکی دارن توقع داشتم که احتیاج به دیتا نداشته باشم که متاسفانه هر کاری کردم نتونستم بازی سنگین فعلا روش نصب کنم....همچنین مکس پین 3 و nova3 به محض رفتن به بازی میپریدن بیرون حتی فورس کلوز هم نمیشد....اخر هم نفهمیدم مشکل از کجاست احتمالا باید از نسخه اندروید که روش هست باشه
    ولی بازی های دیگه رو مثل انگری برد و plant vs zambi و سامورایی2 رو که نصب کردم و با گالکسی نکسوس مقایسه کردم تفاوت سرعتی نداشن ..نهایتا در حد یکی دو ثانیه.که با توجه به کلاک سی پی یو قابل توجیه هست
    باطری گوشی هم با استفاده نسبتا سنگین مثل یک ساعت نیم بازی ...گرفتن 3 4 تا عکس...7 8 تا اس ام اس .10 دقیقه مکالمه و یکی دو ساعت اینترنت گردی یه روزه تموم میشه
    و در اخر هم میتونم بگم با توجه به قیمت 520 تومنی {البته بدون گارانتی} و دو هسته ای بودن ارزش خرید خیلی بالایی داره و با توجه به نزدیکی قیمتش به اکسپریا یو و اینکه اکسپریا یو ممری نمیخوره و فقط 4 گیگ حافظه داخلی داره خرید ایس 2 به شدت به صرفه تره...حتی نسبت به ارک که یکی از گوشی های خوش قیمته

یه مقایسه بازی(ببخشید که کیفیتش خیلی پایینه.دوربین خوب نداشتم):تو بازی دوم کهbattle monkeys هست میبینید که از نکسوس هم سریع تره
    {گوشی بالایی گالکسی نکسوسه و پایینی ace 2 }
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در اخر هم یه چند تا عکس از صفحه نمایش در کنار گالکسی نکسوس یکی از دوستان واستون میذارم{ببخشید اگه عکسا بده .دوربین خوب دم دست نداشتم}
    Last edited by amin n & i series; 06-07-2012 at 23:56.

2. 5 کاربر از amin n & i series بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مشکل بازیتون احتمالا apk برای s2 کرک شده.مرسی از ریویو

4. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

بریم سراغ اجرای بازی
    من یه سری بازی اس 2 داشتم و با توجه به اینکه جی پی یو و رزلوشن صفحه مشترکی دارن توقع داشتم که احتیاج به دیتا نداشته باشم که متاسفانه هر کاری کردم نتونستم بازی سنگین فعلا روش نصب کنم....همچنین مکس پین 3 و nova3 به محض رفتن به بازی میپریدن بیرون حتی فورس کلوز هم نمیشد....اخر هم نفهمیدم مشکل از کجاست احتمالا باید از نسخه اندروید که روش هست باشه

GPU بکار رفته در این گوشی خیلی خیلی ضعیفتر از GPU اس2 هست!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بله.درست میفرمایید...ولی منظورم مدلش هست.و منظورم برای نصب دیتا بود..مدلشون یکی هست و طبیعتا باید دیتای مشترکی داشته باشن
    در ضمن اونقدر ها هم که میفرمایید در عمل ضعیف نیست...درسته تو بنچمارک شاید ضعیف باشه نسبت به اس 2 ولی در عمل و توی لود بازی ها من تفاوت خیلی خیلی زیادی ندیدم...حداکثر یکی دو ثانیه.ایشالا وقت شد فیلم میگیرم میذارم...البته الانم همزمان فیلم گرفتم که بذارم ولی چون کیفیت دوربین سومی که میگرفتم خیلی خیلی کم بود نذاشتم{هم با اس2 هم با نکسوس}البته نکسوسه یکم واضح تره...
    الان واسه نمونه مقایسشو با نکسوس میذارم ایشالا تا یکی دو روز دیگه با اس2 هم میذارم
    تو بازی دوم که
    battle monkeys هست میبینید که از نکسوس هم سریع تره
    Last edited by amin n & i series; 06-07-2012 at 23:59.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

GPU بکار رفته در این گوشی خیلی خیلی ضعیفتر از GPU اس2 هست!
    دیتا که یکسانه
    مشکل از apk هست

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

بله.درست میفرمایید...ولی منظورم مدلش هست.و منظورم برای نصب دیتا بود..مدلشون یکی هست و طبیعتا باید دیتای مشترکی داشته باشن
    در ضمن اونقدر ها هم که میفرمایید در عمل ضعیف نیست...درسته تو بنچمارک شاید ضعیف باشه نسبت به اس 2 ولی در عمل و توی لود بازی ها من تفاوت خیلی خیلی زیادی ندیدم...حداکثر یکی دو ثانیه.ایشالا وقت شد فیلم میگیرم میذارم...البته الانم همزمان فیلم گرفتم که بذارم ولی چون کیفیت دوربین سومی که میگرفتم خیلی خیلی کم بود نذاشتم{هم با اس2 هم با نکسوس}البته نکسوسه یکم واضح تره...
    الان واسه نمونه مقایسشو با نکسوس میذارم ایشالا تا یکی دو روز دیگه با اس2 هم میذارم
    تو بازی دوم که
    battle monkeys هست میبینید که از نکسوس هم سریع تره
    مال S2 چهار هسته ای هست ولی این تک هسته ای!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    به ترتیب جی پی یو ایس ٢ قوی تره یا adreno 220 یا powervr یا ulp geforce!؟
    مرسی

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
    Last edited by prince_fable; 07-07-2012 at 01:19.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مال S2 چهار هسته ای هست ولی این تک هسته ای!
    دوست گلم.امیر جان ...یه باردیگه هم فرمودید
    متوجه هستم چی میگید...متن رو کامل بخونید . گفتممنظورم از gpu یکسان که گفتم واسه نصب بازی و دیتا هست... کاری به هسته ها ندارم...در ادامه هم گفتم با توجه به gpu ضعیفتری که میفرمایید ولی در عمل و همچنین در بازی کمبودی و لگی دیده نمیشه و سرعت لود بازی ها خیلی خیلی خوبه و در بعضی بازی ها از نکسوسم سریع تره
    Last edited by amin n & i series; 06-07-2012 at 22:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

جناب امین از بابت توضیحات ممنون
    به نظر شما بین این گوشی و سوني Xperia U کدوم برتره؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    جی پی یو ایس ٢ قوی تره یا adreno 220 یا powervr یا ulp geforce!؟
    مرسی

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
    سلام
    والا دوستانی که گوشی های مختلف دارن بگن کدوم قوی تره بهتره...اخه خیلی دیدم که بنچمارک یه چیزی نشون میده و در عمل یه چیز دیگه
    من فعلا با نکسوس یکی از دوستان که دم دس بود و ایس 2 که کار کردم تقریبا در یه سطح از لحاظ gpu میبینمشون...هر چند باید دو سه تا بازی خیلی سنگینم نصب کنم تا بهتر مشخص بشه...ولی کلا همشون بازی ها رو تا یک سال ..یک سالو نیم دیگه بدون مشکل باید بیارن...برادرم desire داره که gpu Adreno 200 روش هست... bia 2 , و ModernCombat2 روش نصبه و بازی میکنه{البته اولش تا میخواد لود کنه طول میکشه}
    Last edited by amin n & i series; 06-07-2012 at 23:59.

13. این کاربر از amin n & i series بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •